Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

DISKON! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Jawa Modern Borobudur, Magelang 56413 2022 geg. 24 18:36

DISKON! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Jawa Modern Borobudur, Magelang 56413 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apotek Magelang Tengah, Magelang 56117 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design.net Bandongan, Magelang 56151 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Warna Interior Minimalis Magelang Tengah, Magelang 56112 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Distro Klasik Salaman, Magelang 56162 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Kerja Rumah Muntilan, Magelang 56414

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Magelang.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami menerima segala macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Magelang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Borobudur, Magelang 56413.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Rumah Jawa Modern, Jasa Desain Interior Apotek, Jasa Interior Design.net, Jasa Desain Warna Interior Minimalis, Jasa Desain Interior Distro Klasik, Jasa Desain Interior Ruang Kerja Rumah


WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Dari Barang Bekas Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Toko Sepeda Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Tidur Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Butik Kayu Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tingkat Minimalis Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Paket Desain Interior Apartemen Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Minimalis Lantai Dua Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Ala Jepang Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Modern Apartments Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Kamar Anak Laki Laki Remaja Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Simpel Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Nuansa Pink Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Borobudur, Magelang 56413 Style Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Tempat Design Interior Di Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Denah Desain Interior Rumah Minimalis Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Ruang Meeting Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Keluarga Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Biaya Modifikasi Interior Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen Borobudur, Magelang 56413
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Wiki Borobudur, Magelang 56413

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Dokter Anak Juwana, Pati 59185 2022 geg. 24 18:34

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Dokter Anak Juwana, Pati 59185 ~ #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Kontrakan Minimalis Pati, Pati 59112 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Rss Margoyoso, Pati 59154 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Type 60 Gabus, Pati 59173 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Toko Perhiasan Pati, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Minimalis Type 36 Pati, Pati 59116

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Pati.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Pati dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Juwana, Pati 59185.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Dokter Anak, Ongkos Desain Interior Rumah Kontrakan Minimalis, Ongkos Desain Interior Rumah Rss, Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Type 60, Ongkos Design Interior Toko Perhiasan, Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Minimalis Type 36


WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Kontrakan Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Bawah Tangga Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Rumah Murah Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Studio Apartment Interior Design Tumblr Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Warna Hijau Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Kamar Anak Muda Pria Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Rumah Klasik Minimalis Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Kamar Anak Muda Cowok Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Bidan Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Elegan Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Apartemen Mewah Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Toko Pecah Belah Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Dapur Mewah Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toko Modern Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Minimalis Dengan Wallpaper Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Apartemen 1 Bedroom Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design My Apartment Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Desain Dinding Ruang Tamu Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Makan Juwana, Pati 59185
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Kamar Anak Juwana, Pati 59185

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Minimalist Interior Design For Apartment Godean, Sleman 55264 2022 geg. 24 18:31

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Minimalist Interior Design For Apartment Godean, Sleman 55264 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Pengantin Baru Sleman, Sleman 55515 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design.net Pakem, Sleman 55582 #WA 0813 2744 6997 Semi Klasik Desain Interior Gamping, Sleman 55294 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Desain Interior Rumah Gamping, Sleman 55291 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Kamar Tidur Sleman, Sleman 55515

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Sleman.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Sleman dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Godean, Sleman 55264.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Minimalist Interior Design For Apartment, Jasa Desain Interior Kamar Pengantin Baru, Jasa Interior Design.net, Semi Klasik Desain Interior, Jasa Desain Interior Rumah Desain Interior Rumah, Jasa Desain Kamar Tidur


WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Barbershop Design Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Type 45 Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Optik Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Feminine Bedroom Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Kayu Mungil Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Minimalis Type 42 Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen Kontemporer Mewah Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dapur Minimalis Sederhana Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Bedroom Inspiration Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Rumah Murah Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Elegant Interior Design Instagram Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Distro Sederhana Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Kue Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen 3 Kamar Tidur Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Type 36/90 Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Motif Kayu Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Tata Ruang Interior Rumah Minimalis Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Tunggu Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Harga Biaya Desain Interior Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Eclectic Interior Design India Godean, Sleman 55264
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Gypsum Godean, Sleman 55264