Išbandykite: slogos gydymas natūraliomis priemonėmis

Teksto dydis:

Išbandykite: slogos gydymas natūraliomis priemonėmis

2011-10-11 14:52

Rudens dėsnis: organizmo atsparumas peršalimo ligoms krenta maždaug tokiu pačiu greičiu, kaip ir temperatūra už lango. Pirmasis ženklas, kad peršalimas laimi kovoje su Jūsų imunitetu – varvanti nosis.
Dažnai žmonės numoja ranka į slogą, ją traktuoja kaip menkutį ir laikiną nepatogumą. Nelaimei, būtent toks požiūris gali nulemti, kad „nepatogumas” virs visai ne laikina, rimtesne ir kur kas sunkiau išgydoma liga – sinusitu.
Slogą sukelia virusai, dėl kurių gleivinė paburksta ir ima gamintis sekretas. Jei sergate tik sloga (nelydi kitoms ligoms būdingi simptomai – temperatūra, kosulys, gerklės ar ausų skausmas), galite gydytis ir savarankiškai. Tačiau tai nereiškia, kad turite tiesiog ignoruoti nemalonius pojūčius.

Ką daryti, kad situacija pasitaisytų?
Laikais, kai net maisto produktai panašesni į chemijos laboratorijų šedevrus, vaistais piktnaudžiauti nederėtų. Pirmiausiai išmėginkite laiko patikrintas, natūralias priemones ir tik tuo atveju, jei liga pasirodys neįveikiama, mąstykite apie rimtesnį gydymą. Ką reikėtų daryti nuo pat pirmos peršalimo dienos?
1.Kol sloguojate, pasistenkite nepersitempti. Grįžę namo atsipalaiduokite, kvėpavimą gali palengvinti karšta vonia su pušų ar kitais ekstraktais.
2.Vartokite vitaminą C. Rekomenduojama dozė peršalus – 3 tabletės per dieną.
3.Tik pajutę, kad kimba sloga, skalaukite nosį šiltu vandeniu su druska. Į indelį įpilkite virinto vandens, įberkite druskos (1stiklinei vandens – pusė šaukštelio druskos). Vienu pirštu užspauskite vieną nosies landą, kita – įtraukite vandens, pirštą atleiskite ir palaukite, kol vanduo ištekės. Procedūrą pakartokite su kita landa. Į tirpalą galima įlašinti ir kelis lašus jodo. Skalauti reikia du arba tris kartus per dieną.
4.Kaip alternatyvą nosies lašams, pasigaminkite gydomojo tirpalo patys. Jums reikės ramunėlių, šalpusnių, česnakų, varnalėšų arba alijošių sulčių. Jas praskieskite alyvuogių arba saulėgrąžų aliejumi, o alijošių sultis – šaltu virtu vandeniu. Lašinkite kelis kartus per dieną pipete.
5.Nuo slogos padeda dešimtys vaistažolių rūšių. Rinkitės: pipirmėtę, raktažoles, šeivamedžio žiedus, gyslotį, ridiką, česnaką. Gerkite šių vaistažolių arbatą.
6.Jei sloga pasižymi gausia sekrecija, vartokite itin daug skysčių – tai padės skystinti gleives ir joms lengviau pasišalinti. Norėdami palengvinti savo būklę, įsigykite ir prakaitavimą skatinančios arbatos.
7.Darykite inhaliacijas su eteriniais aliejais. Į 2 litrus užvirusio vandens pilama pusė šaukštelio eterinio aliejaus. Išjungus ugnį virš puodo reikia palenkti galvą, ją uždengti rankšluosčiu ir giliai kvėpuoti. Procedūrą reikėtų kartoti tris kartus per dieną. Šio gydymo būdo negalima taikyti sergantiems astma. Inhaliacijoms galima naudoti ne tik eterinį aliejų, bet ir vaistažolių arbatas. Inhaliacijos padeda ir sergant lėtiniu uždegimu.

Dar keletas gydymosi receptų:
Į puodą įpilti stiklinę pieno ir suberti 1 valgomą šaukštą šalavijų. Puodą uždengti. Mišinį užvirti, leisti atvėsti ir perkošti. Vėl užvirti. Gerti karštą prieš miegą.
Gerkite arbatą iš: džiovintų gysločių lapų, liepų ir mėtų lapelių. Šis derinys puikiai mažina sekreto kiekį.
Palaikę sulenktą skarelę virš garų ar ugnies, pridėkite prie nosies taip, kad uždengtų abi šnerves, apatinę kaktos dalį ir siektų smakrą. Per šaliką kvėpuokite tol, kol šis atvės. Procedūrą kartokite kelis kartus per dieną.
Jei sloga tęsiasi ilgiau nei 10-14 dienų, galima įtarti komplikaciją – sinusitą. Tokiu atveju būtina kreiptis į gydytoją, kad jis paskirtų tinkamą gydymą, nes užsitęsusią ligą išgydyti nelengva. Taip pat nederėtų tempti laiko tiems, kurie be slogos jaučia ir kitus peršalimo simptomus.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-19 23:06


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.