Internetu įsigyti vaistiniai preparatai nėra nesaugūs

Teksto dydis:

Internetu įsigyti vaistiniai preparatai nėra nesaugūs

Sveikatos apsaugos ministerija įspėja, kad vartoti internetu įsigyjamus vaistinius preparatus yra nesaugu. Šiuo metu pasaulyje internetu platinami produktai pavadinti „Miracle Mineral Solution“, „Miracle Mineral Supplement“, MMS ir MMS2 kurių sudėtyje yra natrio chlorito, kalcio hipochlorito ar chloro dioksido nėra jokie vaistai, bet kelia didelį pavojų juos vartojančių žmonių sveikatai ir net gyvybei. 
 
Sveikatos apsaugos ministerija iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) gavo pranešimą apie internetu platinamų, sveikatai pavojingų produktų, pavadintų „Miracle Mineral Solution“, „Miracle Mineral Supplement“, MMS, MMS2 keliamą grėsmę. Šiais ar panašiais vardais parduodami „vaistai“ iš tiesų nėra registruoti kaip vaistiniai preparatai, tačiau siūlomi interneto svetainėse, klaidinančiai teigiant, kad gydo nuo ypač sunkių ligų. Gyventojai, įsigiję šių produktų ir juos vartojantys, turi kuo skubiai nutraukti jų naudojimą ir, jei reikia, kreiptis į gydytoją.
 
PSO informuoja, kad 8 valstybės (Australija, Belgija, Kanada, Čekija, Prancūzija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė ir JAV) pranešė apie pavojingus sveikatai ir gyvybei padarinius, dėl šių neva vaistinių preparatų vartojimo. 7 valstybėse kompetetingos institucijos apribojo informacijos teikimą ir uždarė internetines svetaines bei pardavimų biurus, per kuriuos buvo platinami šie produktai. Yra atvejų, pasibaigusių mirtimi.
 
Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad internetu įsigyjami nežinomi vaistiniai preparatai dažnai yra suklastoti, o juos vartoti yra nesaugu.
 
Daugiau informacijos anglų kalba:
https://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (7)

Niekas 2015-04-01 14:41

Iš vienos pusės bando išgazdinti ir uždrausti, iš kitos pusės pagal medicininius bandymus tenka patvirtinti šios medžiagos efektyvumą ir tinkamą gydymui:

http://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2013/20130619126156/dec_126156_lt.pdf

DoNatas 2015-01-29 23:09

yra po 30 ir 60 mg. Perkant reikėtų žinoti dozę (pradėti geriau nuo mažesnės). Nepastebėjau jokių šalutinių poveikių. Išgerti reikėtų likus iki "reikalo" maždaug 2 valandoms. Kai kam šis dalykėlis padeda pailginti lytinio akto trukmę net 3 kartus! Svarbiausia,žinoma, kontrolė, ir grįžęs pasitikėjimas savimi.

DoNatas 2015-01-29 23:06

na, žiūrint, kur jūs tuo internetu perkat. Jeigu normaliose elektroninėse vaistinėse - jokių problemų. Aš perku Priligy (pirmuosius ir kolkas vienintelius vaistus nuo priešlaikinės ejakuliacijos). Kokybe esu daugiau nei patenkintas.