„Cationorm“: kad netektų krokodilo ašaromis verkti

Teksto dydis:

„Cationorm“: kad netektų krokodilo ašaromis verkti

2015 rugs. 15 07:45

Apie žmogų, kuris nenuoširdžiai rodo gailestį, dažnai sakome, jog jis verkia krokodilo ašaromis. Šis frazeologizmas vartojamas nuo neatmenamų laikų. Jį mėgo Erazmas Roterdamietis, Viljamas Šekspyras ir kiti kūrėjai. 

Tačiau gamtos pasaulio žinovai sako, jog iš tiesų krokodilai neverkia, nes neturi ašarų latakų. Kai šie gyvūnai išlipa į sausumą, ašarų liaukos gamina sekretą, kuris sudrėkina akis. Įdomus dalykas, kad krokodilo ašarų liaukos yra netoli gerklės ir kai jis ryja didelį grobio kąsnį, maistas užspaudžia jas, todėl gausiai teka ašaros.

Lemia daugelis priežasčių

Žmonėms yra kiek kitaip – jie gali verkti ir turi ašarų latakus. Tačiau jiems dažnai sausėja akys. Tai lemia daugelis priežasčių: fiziologija (pvz., menopauzė), aplinkos sąlygos (kondicionieriai, šaltis, karštis, dulkės ir kt.), padidėjusi akių įtampa (darbas kompiuteriu, televizorius, ilgalaikis vairavimas ir pan.), ligos (endokrinologinės, alerginės, onkologinės ir t. t.), vartojami vaistai (tarkim, analgetikai, kontraceptinės priemonės ir kt.), kitos akių ligos (uždegimai, operacijos ir t. t.) ar net kontaktiniai lęšiai).

Nemalonūs simptomai

Dabar šis reiškinys tiek paplitęs ir kamuoja daugelį žmonių, kad net vadinamas sausų akių liga. Kaip minėta, ją sukelia daugelis veiksnių ir ji pasireiškia ne tokiais maloniais simptomais: akių skausmu, dūrimu, deginimu, regėjimo sutrikimais, ašarų plėvelės nestabilumu, uždegimais ir pan.

Laimei, farmacininkai, pasitelkę nanotechnologijas, sukūrė preparatą, kuris greitai ir veiksmingai pašalina šiuos nemalonius simptomus. Tai – akių lašai „Cationorm“, kurie:

  • Apsaugo akį. „Cationorm“ išsiskiria sumažintu riebaliniu lašeliu, kuris padengtas teigiamais jonais. O akies paviršius turi neigiamą krūvį, tad šie lašai puikiai prilimpa prie akies paviršiaus ir tolygiai pasiskirsto. Taip atkuriamas natūralus riebalinis sluoksnis.
  • Atkuria visus ašarų plėvelės sluoksnius: gleivinį, vandeninį ir riebalinį, kuris yra ypač svarbus, nes sumažina ašarų garavimą bei užtikrina stabilią ašarų plėvelę. „Cationorm“ lašai užpildo visus akies paviršiaus defektus, dėl jų greičiau gyja žaizdos ir pan.
  • Pagaminti be konservantų. Paprastai manoma, kad produktų, kurių sudėtyje nėra konservantų, galiojimo laikas – trumpas. Bet šių akių lašų buteliukas turi ypatingą lašintuvą su specialiu filtru, todėl preparatą galima naudoti iki trijų mėnesių nuo atidarymo, nesibaiminant, kad lašus pasieks išorės užkratas.
  • Tinka ir kontaktiniams lęšiams. Daugelio preparatų negalima lašinti tiesiog ant kontaktinių lęšių. Tačiau juk „Cationorm“ pagaminti be konservantų! Reikia dar įrodymų – gamintojai atliko tyrimus su 60 rūšių kontaktinių lęšių. Visi jie patvirtino, kad šie lašai saugūs ne tik akims, bet ir kontaktiniams lęšiams.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Get program blank atm card +393512615163 2022 birž. 15 12:54


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.