Atlikite širdies sveikatos testą

Teksto dydis:

2018-01-13 11:10

NAUJA PAKUOTĖ! Panangin – unikalios sudėties ir vienas iš plačiausiai naudojamų preparatų širdies veiklai gerinti. Tyrimai rodo, kad kalio ir magnio aspartatas normalizuoja širdies ritmą, gerina širdies ir kraujagyslių, taip pat nervų sistemos ir raumenų veiklą, padeda reguliuoti gliukozės ir baltymų apykaitą, gerina fizinę ištvermę ir bendrą savijautą. Panangin papildomas vartojimas sergant arterine hipertenzija ar kitomis širdies ir kraujagyslių ligomis užtikrina geresnį organizmo atsaką į gydymą.

Panangin N50

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Įsigykite internetu >

Daugiau informacijos:

Sveikos širdies rekomendacijos: intraląstelinių mikroelementų svarba

Kad širdis gyventų jūsų ritmu…

SKAITYTI PANANGIN INFORMACINĮ LAPELĮ.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (11)

danute 2018-07-03 20:46

Turiu dideli kraujospudi niekaip negaliu sureguliuoti vartoju vaistus ,bet nepadeda.Padazneja pulsas ,skauda kojos traukia meslungis.Ypac buna vakarais blogai kraujospudis pakyla iki 200.Geriu jau trecius gydytoju paskirtus vaistus ir nieko.Kazin ar man gal tiktu tas vaistas panangin.

namas 2018-04-30 12:58

dx

namas 2018-04-30 12:55

dx