Alerginiu rinitu sergantys pacientai nusipelno geresnės gyvenimo kokybės

Teksto dydis:

Alerginiu rinitu sergantys pacientai nusipelno geresnės gyvenimo kokybės

2013-06-21 00:00

Kiekvieną pavasarį, kai daugelis laukia ateinančio orų atšilimo ir ruošiasi mėgautis lauko pramogomis, milijonai žmonių visame pasaulyje rengiasi susidurti akis į akį su jiems blogiausiu metų laiku. Metų laiku, kuomet jie kenčia nuo įkyrių nosį ir akis varginančių simptomų, tokių kaip niežėjimas, nuolatinė sekrecija iš nosies ir akių, čiaudulys ir nosies užsikimšimas. Ar šis jausmas jums pažįstamas? Jei taip, vaidinasi, jūs (ar jūsų artimasis) esate vienas iš ketvirtadalio Europos gyventojų, kurie serga šienlige, dar gydytojų vadinama sezoniniu alerginiu rinitu.

Dažnai alerginis rinitas menkinamas ir laikomas nerimta įkyria liga. Tačiau nuo šios ligos kenčia milijonai žmonių visame pasaulyje, kurie stengiasi tiesiog „susitaikyti“ su jaučiamais simptomais. Dauguma pacientų patys perka sau vaistus vaistinėse, gydosi nepasikonsultavę su gydytojais, o simptomai išlieka. „Tai – klaida, – teigia prof. R. Ėmužytė. – Alerginiu rinitu sergantys pacientai turėtų kreiptis į savo gydytoją ar specialistą, kuris galėtų įvertinti ligos sunkumą ir skirti adekvatų simptomus kontroliuojantį gydymą.“

Ligos simptomų kontrolė yra labai svarbi, nes moksliniais tyrimais nustatyta, kad alerginis rinitas turi neigiamos įtakos rezultatams mokykloje ar darbe, trikdo protinę veiklą, miegą, fizinį aktyvumą bei bendrą gyvenimo kokybę.

Maždaug trys ketvirtadaliai pacientų, siekdami kontroliuoti savo ligos simptomus, vartoja 2 ar daugiau vaistų vienu metu, tačiau dažnos nesėkmės akivaizdžiai rodo geresnio ligos gydymo būdo poreikį. Prof. R. Ėmužytė teigia, kad „alerginiu rinitu sergantys pacientai nusipelno geresnės gyvenimo kokybės, nei tiesiog susitaikyti su patiriamais simptomais. Tebūnie šie metai tie, kuriais jūs nustosite gydytis patys, apsilankysite pas gydytoją ir iš tiesų suvaldysite ligos simptomus“. Turime gerų naujienų – pristatomas naujas saugus į nosį purškiamas vaistas (azelastino hidrochloridas ir flutikazono propionatas), kuris greičiau ir efektyviau malšina alerginio rinito simptomus nei visi iki šiol prieinami vaistai. Šį vaistą jau galite rasti vaistinėse ir įsigyti jį pateikę receptą.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 12:37


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.