Nutukimas (antsvoris). Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


Nutukimas – organizmo būsena, arba liga, kai žmogaus ar gyvūno kūne yra pernelyg didelis riebalinio audinio kiekis, imantis trukdyti normaliam organizmo funkcionavimui. Didelis nutukimas gali sukelti ar sukelia pavojų sveikatai ar gyvybei. Tik 1-2 proc. žmonių nutunka dėl sutrikusios medžiagų apykaitos. Greitai nutunkama valgant daug riebaus bei saldaus maisto. Antsvorį dažniausiai turi tie, kurie mažai juda.

Patarimai ir profilaktika

Jau nuo vaikystės stengtis vaiko nepermaitinti, pratinti saikingai ir įvairiai maitintis, sportuoti. Svarbu būti fiziškai aktyviam visą gyvenimą. Su amžiumi lėtėja medžiagų apykaita ir mažėja fizinis aktyvumas. Reiktų tai prisiminti, jei pradeda didėti svoris – galbūt reikia mažinti suvartojamų kalorijų kiekį, atsisakyti kai kurių maisto produktų.
 
 
Skubėkite išbandyti naujieną - profesionalaus dietologo dietą lieknėjimui! Tai subalansuota, tik Jums pritaikyta, labai efektyvi dieta, skirta saugiam ir sveikam kūno svorio mažinimui.
 
Dabar įmanoma padailinti savo kūno linijas maloniu būdu. Ir, svarbiausia, saugiu! Tai dieta, sudaryta remiantis Jūsų lytimi, kūno svoriu, ūgiu, amžiumi bei fiziniu aktyvumu. Tai užtikrina lengvą, subalansuotą ir efektyvų lieknėjimą. Juk visi žinome, kad esame skirtingi. Todėl mūsų organizmas skirtingai ir reaguoja į įvairius pokyčius.

Kodėl verta rinktis?
  • Valgiaraščius paruošė profesionali dietologė.
  • Valgiaraščiai bus parinkti konkrečiai Jums. 
  • Dieta užtikrins, kad trokštami rezultatai bus pasiekti patikima ir sveikai.
  • Tai nekankinanti dieta. Svorį koreguosite maloniai, valgydami įprastą, lengvai paruošiamą maistą.
  • Valgiaraštis sudarytas atsižvelgiant į žmogaus organizmo poreikius, todėl jis nebus nualintas.

Į viršų