Viršutinių vokų plastika (blefaroplastika). Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


Blefaroplastika yra suprantama kaip odos pertekliaus, raumenų ir riebalų maišelių pašalinimas iš vokų. Ši operacija grąžina akims žvalumą, padaro jas jaunesnes. Paprastai vokų plastikos operacija yra atliekama abiejose pusėse, išsaugant simetriškumą. Operacija gali būti atliekama tik vienoje pusėje, jeigu yra tam tikra vokų patologija ir yra siekiama ją pašalinti.

Komplikacijos

Kiekvienais metais pasaulyje sėkmingai atliekama tūkstančiai vokų plastikos operacijų. Nepaisant to, Jūs turite žinoti apie galimas vokų plastikos operacijos rizikas ir komplikacijas. Vokų plastikos operacijos galimas rizikas ir komplikacijas Jums turi išsamiai paaiškinti plastikos chirurgas.

Vokų plastikos operacija yra gana paprasta ir nesudėtinga. Laikinai gali susilpnėti matymas, ir tai paprastai trunka iki kelių dienų. Labai retais atvejais gali patamsėti vokas, sumažėti jo elastingumas, kas gali sąlygoti tam tikro gydymo reikalingumą. Pooperacinės komplikacijos (ilgas gijimas, infekcija ar lokalinis kraujo susikaupimas) retos ir jas paprastai galima išgydyti. Jeigu per operaciją akies junginė nors trumpam išdžiūva, po operacijos gali atsirasti akies perštėjimas. Po operacijos gali atsirasti ir kitos komplikacijos, būdingos bet kokiai chirurginei operacijai. Komplikacijų riziką galima sumažinti griežtai laikantis gydytojo patarimų dėl pooperacinės priežiūros.

Į viršų