Živ, aids. Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


ŽIV – žmogaus imunodeficito virusas, naikinantis žmogaus imuniteto ląsteles, saugančias organizmą nuo bakterijų, virusų, grybelių, pirmuonių. Negydant ŽIV visiškai sunaikina žmogaus imuninę sistemą, išsivysto taip vadinamos oportunistinės infekcijos (infekciją sukelia paprastai žmogui visai nepavojingos jo viduje nuolatos gyvenančios bakterijos) ir žmogus miršta. Paskutinė ŽIV infekcijos stadija vadinama AIDS (angl. Acquired Immune Deficiency Syndrome) – įgytu imunodeficito sindromu.

Yra žinomos dvi žmogaus imunodeficito viruso atmainos – ŽIV-1 ir ŽIV-2. Pastarasis dažniau sutinkamas vakarų Afrikoje, jo sukelto AIDS eiga būna ilgesnė.

Natūralus gydymas

Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) įspėja, kad tokiomis ligomis kaip ŽIV, tuberkuliozė ir maliarija sergantys žmonės neturėtų pasitikėti homeopatiniu gydymu.
2010 m. birželį PSO pateiktame laiške Didžiosios Britanijos ir Afrikos medikai teigė: „Mes raginame PSO pripažinti, kad homeopatinis gydymas neturi būti taikomas tuberkuliozės, vaikų diarėjos, gripo, maliarijos ir ŽIV gydymui. Homeopatija neapsaugo žmonių nuo šių ligų ir negydo jų.“
Sergant ŽIV labai svarbu stiprinti imunitetą, užsiimti lengva fizine veikla, vengti stresinių situacijų, laikytis darbo ir poilsio režimo, užtikrinti pilnavertį mitybos racioną.

Į viršų