Naujovė Lietuvoje - sveikatos priežiūros paslaugų prenumerata

Teksto dydis:

Naujovė Lietuvoje - sveikatos priežiūros paslaugų prenumerata

2021-11-12 15:16

Šiandien Vilniuje, Naujamiestyje, duris atveria „GYDYTOJO NAMAI“ – pirmoji privati šeimos klinika, taikanti narystės medicinos modelį. Pacientai gali rinktis prenumeruoti vieną iš trijų siūlomų sveikatos priežiūros paslaugų planų. Tai garantuoja nuolatinę, lengvai prieinamą, operatyvią ir kompetentingą sveikatos priežiūrą tiek gyvai, tiek ir nuotoliniu būdu. Nauja klinika taip pat išsiskiria savo socialine misija padėti susiduriantiems su retomis ligomis.

„Gydytojo namų“ komanda įsitikinusi, kad narystės modelis – šiuolaikinės kokybiškos sveikatos priežiūros garantas. Šiandien poliklinikose ar kitose pirminės sveikatos priežiūros įstaigose šeimos gydytojui gali būti priskiriama net iki 1500-2000 pacientų, tuo tarpu prenumeratos modelis leidžia šį skaičių sumažinti 2-3 kartus.

„Akivaizdu, kad kuo gydytojui tenka mažiau pacientų, tuo labiau galime užtikrinti galimybę klientui tą pačią ar kitą dieną patekti pas gydytoją, neribotą vizitų skaičių, reikalingos trukmės konsultacijas“, – teigia viešosios įstaigos Retų ligų centras, kuriai priklauso klinika, įkūrėjas ir direktorius Danas Čeilitka. Jis taip pat pabrėžia ir daugiau naudų vartotojui – tik gerai pažindamas savo pacientą ir galėdamas skirti jam daugiau laiko, gydytojas ir jo komanda turi galimybę vadovautis holistiniu sveikatos priežiūros požiūriu, tai yra, ne tik veiksmingiau diagnozuoti ir gydyti ligas, bet ir taikyti profilaktinius metodus bei rūpintis emocine pacientų sveikata.

D. Čeilitkai antrina vasaros pradžioje „Gydytojo namų“ partnere tapusi ir savo lėšas investavusi patyrusi vadovė Algė Budrytė: „Tampame narystės medicinos pradininkais Lietuvoje, tačiau pats narystės principas mums seniai ne naujiena. Šiandien dažnas iš mūsų mėgaujamės muzika interneto platformose - klausomės kiek norime, kada norime ir ko norime. Įprasta prenumeruoti sporto klubo, filmų nuomos ar mobiliojo ryšio paslaugas. Tad kodėl ir ne šeimos gydytojo?“. A. Budrytė pastebi, kad galimybė operatyviai susisiekti su savo šeimos gydytoju šiais laikais yra ne prabanga, o būtinybė. Kaip ir nuotolinės medicinos paslaugos. Sunegalavote darbo vietoje, temperatūra šoktelėjo atostogaujant? Gydytojo patarimas turi pasiekti žmogų ten, kur jis bebūtų.

Šeimos klinika „Gydytojo namai“ siūlo skirtingus sveikatos priežiūros paslaugų planus už skirtingas kainas, kurios prasideda nuo 19,99 EUR per mėnesį. Kaina dar gerokai sumažėja pasirinkus ne mėnesinius, o vienkartinį atsiskaitymą už metinę narystę. Taip pat sutaupoma, jei įsigyjamas planas ne vienam, o keliems nariams iš karto – visai šeimai ar draugų grupei.

D. Čeilitka atkreipia dėmesį, kad dėl narystės modelio laimi ne tik pacientai, bet ir gydytojai. Turėdami pakankamai laiko įsigilinti į kiekvieną ligos istoriją ir užmegzti ryšį su pacientu, gydytojai gali pasiekti geresnių rezultatų ir profesiškai tobulėti. Įstaiga užsibrėžusi tikslą aktyviai investuoti į darbuotojų mokymus ir kitus kompetencijos kėlimo būdus.

Klinika pirmoji Lietuvoje imasi kurti specialistų tinklą ir diegia dar vieną naujovę – gydytojų tarpusavio konsultacijas. „Mūsų šeimos gydytojai galės dėl konkretaus atvejo pasitarti su patyrusiais įvairių sričių specialistais, kolegomis iš universitetų klinikų ir kitų įstaigų, su kuriomis bendradarbiaujame. Šeimos gydytojams tai bus puiki galimybė tobulėti. Pacientams tai taupys laiką ir pinigus, nes jiems nereikės iš karto skubėti pas kitą gydytoją“, – sako D. Čeilitka.

Kitas „Gydytojo namų“ išskirtinumas yra tai, kad viešoji įstaiga - socialinio verslo atstovas. 10 proc. visų klinikos pacientų sudarys susiduriantys su retomis ligomis, kurie bus prižiūrimi neatlygintinai. Anot D. Čeilitkos, klinikos koncepcija gimė nagrinėjant kitų šalių pavyzdžius ir ieškant sprendimų, kaip tobulinti retų ligų gydymą bei priežiūrą dabartinėje mūsų sveikatos apsaugos sistemoje. „Šiems pacientams reikalinga nuolatinė ir ypatinga sveikatos priežiūra, tik apie tokią svajojame turbūt visi“, – teigia idėjos autorius.

A. Budrytė, kuriai socialinė „Gydytojų namų“ misija buvo vienas iš pagrindinių motyvų prisijungti prie komandos, tvirtina tikinti, kad ne tik ji pati neįsivaizduoja prasmingos veiklos be visuomenei naudingų tikslų. „Tai – įkvepianti priežastis kiekvienam tapti „Gydytojo namų“ bendruomenės nariu ir prisidėti prie pagalbos kitiems. Gera daryti gerą“, – sako klinikos partnerė.\

Projekto partnerio turinys

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Kylie Harvey 2023-09-16 16:03

GET RICH WITH BLANK ATM CARD, Whatsapp: +18033921735

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Online Hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 500,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.

You can also contact them for the service below

* Western Union/MoneyGram Transfer

* Bank Transfer

* PayPal / Skrill Transfer

* Crypto Mining

* CashApp Transfer

* Bitcoin Loans

* Recover Stolen/Missing Crypto/Funds/Assets

Email: darkwebonlinehackers@gmail.com

Email: info@darkwebonlinehackers.com

Telegram or WhatsApp: +18033921735

Website: www.darkwebonlinehackers.com

Jacob Jones 2023-09-11 22:30

Fresh Fullz of USA UK CANADA Available
Legit info & verified

SSN DOB DL
CC with CVV
High Credit Pros
Dumps with Pin codes Track 101 & 202
DL scans Front & Back
Business EIN Fullz
Fullz for Tax Return, KYC, UI, PUA
Combos/Logins/Proxies/

*All info will be valid & Fresh Spammed
*Invalid info will be replace/No refund
*Payment will be in BTC, USDT, ETH or any Crypto
*Available anytime with quick response
*Payment upfront & stuff will be provided within 10 mins after payment
----------------------------------------
TELEGRAM = @killhacks / @leadsupplier
ICQ = 752822040 / @killhacks
Skype/WICKR = @peeterhacks
Email = hacksp007 @ DNMX.org
----------------------------------------
->Info included in SSN DOB DL FULLZ
(FullName+SSN+DOB+DL+DLSTATE+ADDRESS+CITY+STATE+ZIP+EMAIL+PHONE#+EMPLOYEE&BANKINFO)
->CC INFO
(CCNumber+EXPMM+EXPYYYY+CVV+NAME+SSN+ADDRESS+CITY+ZIP+EMAIL+CONTACT)
->Valid DL SCANS of USA UK CANADA RUS FR CHINA
***********************************************************************

Hacking, Spamming, Carding, Spying, Cloning, Scripting Tools & Tutorials
------------------------------------------------------------------------
SMTPS|RDPS|BRUTES|SHELLS
C-PANLES|WEB-MAILERS|AWS-MAILER|SENDERS|BOOMBER
KEYLOGGERS|RATS|VIRUSES|PENETRATION-TESTING
COMBOS|IP'S|PROXIES|LOGINS
SQLi-INJECTOR
SCAM-PAGES
CARDING TOOLS & Tutorials
OFFICE365 EMAILS & LOGINS

*Fresh Tools & Tutorials with proper guide
*Learning stuff also available
*Complete packages available (Hacking,Spamming,Carding,Scripting)

==Contact anytime==
TELEGRAM = @killhacks / @leadsupplier
ICQ = 752822040 / @killhacks
Skype/WICKR = @peeterhacks
Email = hacksp007 @ DNMX.org

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-14 15:21


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.