DAIRIS (microelements.eu)


DAIRIS (microelements.eu)

Statybininkų g. 7, Kaunas

Įmonės duomenys

VadovasAurimas Grabinskas

Įmonės veikla

Plaukų audinio mineralų analizė gali suteikti reikiamą informaciją apie medžiagų apykaitos greitį, energijos lygį, cukraus ir angliavandenių toleranciją, streso stadiją, imuninę sistemą, liaukų aktyvumą ir kt..

Plaukų audinio mineralų analizė atlikta Microelements.eu – 25 arba 40 mineralų ir toksiškų metalų kiekio atrankos testas plaukų mėginyje. Tai audinių mineralinė biopsija, kuri yra neinvazinė, palyginti nebrangi ir labai tiksli. Mūsų laboratorija naudoja tik pažangiausius ir moderniausius prietaisus.

Plaukų audinių mineralų analizė laikoma standartiniu visame pasaulyje naudojamu mikroelementų ir toksiškų metalų stebėsenos metodu žmonėms ir gyvūnų rūšims. Tos pačios technologijos yra naudojamos dirvožemio bandymams ir uolienų bandinių, skirtų mineralinių medžiagų kiekiui nustatyti, tyrimui.

Į mūsų plaukus, kaip ir į visus kitus kūno audinius, plaukų augimo metu patenka mineralai. Nors plaukai negyvi, mineralai išlieka, nes plaukai ir toliau auga. Plaukų mėginys paimtas šalia plauko šaknų pateikia informaciją apie mineralų aktyvumą plaukuose, kuris įvyko per pastaruosius 3–4 mėnesius, priklausomai nuo plaukų augimo greičio. Tuo metu, kraujo tyrimas dažniausiai atspindi tik 2–3 dienų procesus.

Įmonės vykdoma veikla; medicininiai tyrimai, biocheminiai tyrimai, mikroelementų tyrimai, plaukų audinio mineralų analizė.

  • Mikroelementų tyrimas atliekant plaukų audinio mineralų analizę;
  • Pažangiausia ir moderniausia laboratorinė įranga;
  • Procedūra neinvazinė, palyginti nebrangi ir labai tiksli;
  • Užsisakyk internetu visoje Lietuvoje.

Raktiniai žodžiai

Plaukai, Microelements, Audiniai, Biopsija, Audiniai,