EMPATIJA Neuroklinika


EMPATIJA Neuroklinika

Vytenio g. 22 - 101, Vilnius

Įmonės duomenys

Telefonas+37069496677
VadovasGintarė Vaitkienė
El. paštas
Tinklalapiswww.empatija.lt
Gydytojai >>

Įmonės veikla

Mūsų gydymo metodas gimė sujungus du fundamentaliuosius medicinos metodus: integruota medicina ir individualizuota medicina. Šiuos metodus papildė ypatingas medicinos specialistų požiūris į pacientą, supratimas ir empatija. Tokios nervų sistemos ligos kaip nugaros ar galvos skausmas, galvos svaigimas, miego sutrikimai, galvos smegenų insultas, lėtinis nuovargis yra kompleksiniai susirgimai. Jų gydymui turi būti naudojamos integruotos priemonės nuo sudėtingos diagnostikos, modernių gydymo metodų iki darbo vietos ar namų aplinkos pritaikymo ir gyvenimo būdo pokyčių.

“Empatija Neuroklinikos” metodas – tai unikali gyvenimo kokybės formulė:
(Integrali Medicina + Individualizuota Medicina) x Empatija = Gyvenimo kokybė

„Empatija Neuroklinika“ suburti specialistai sukūrė 5 unikalias neurologines programas:
•Greitas nugaros skausmo malšinimas
•Galvos skausmo ir svaigimo valdymas
•Galvos smegenų insulto reabilitacija
•Sunkaus ligonio priežiūra namuose
•Fizinio Intelekto Programa biure

Mūsų paslaugos: 
• Gydytojų konsultacijos: neurologas, traumatologas-ortopedas, FMR gydytojas, refleksoterapeutas, reumatologas (su minkštųjų audinių echoskopija), terapeutas.
• Reabilitacija: kineziterapija, gydomasis klasikinis masažas, antistresinis masažas, limfodrenažinis masažas, elektroterapija, akupunktūra, manualinė terapija, kinezioteipavimas.
• Paslaugos ligonio namuose: konsultacija slaugos ir aplinkos pritaikymo klausimais, kompensacinių ir ortopedinių priemonių pritaikymas, kineziterapija, injekcijos, lašinės, žaizdų perrišimas.
• Slaugos paslaugos: injekcija į raumenis, intraveninė injekcija, lašinės įvedimas ir lašinimas, žaizdų perrišimas, trofinių opų, pragulų ir sudėtingų žaizdų gydymas. 
• Prekyba: reabilitacijos priemonės, ortopedinės ir slaugos prekės, produktai neįgaliesiems, gydomieji tvarsčiai, kraujo ir šlapimo testai savikontrolei. 

Kuo mes ypatingi?
1. Vienintelė specializuota neuroklinika Lietuvoje, kur vienoje vietoje kompleksiškai sprendžiamos Jūsų problemos dėl nervų sistemos sutrikimų: nugaros skausmas, galvos skausmas, nervinė įtampa, organizmo išsekimas, padariniai po galvos smegenų insulto ir kitų galvos smegenų susirgimų.
2. Unikalios neuroklinikos programos sprendžia Jūsų problemas klinikoje, Jūsų namuose, Jūsų darbo vietoje.
3. Tai vieta, kur medicinos specialistai parenka visas prieinamas priemones Jūsų problemos sprendimui : diagnostika, gydymas, reabilitacija, medicinos prekės, gyvenimo būdo medicina.
4. Jūs rasite tai, ko labiausiai ieško pacientai. Tai atjauta ir supratimas, tai empatiškas požiūris. Mūsų medikai aukščiausio lygio savo srities specialistai, paruošti pagal tarptautinę emocinės kompetencijos programą AIDET (www.studergroup.com/aidet).
5. Mūsų tikslas pridėti ne tik metų prie gyvenimo, bet ir gyvenimo prie metų.
Pas visus gydytojus specialistus galima registruotis tiesiogiai, šeimos gydytojo siuntimas nebūtinas.

Medikai

Fizinė medicina ir reabilitacija Gintarė Vaitkienė +37069496677

Raktiniai žodžiai

Empatija, Neuroklinika, Traumos, Neurologas, Traumatologas-ortopedas, FMR gydytojas, Refleksoterapeutas, Reumatologas, Minkštųjų audinių, Echoskopija, Terapeutas.