BALTIJOS IMPLANTOLOGIJOS CENTRAS Panevėžys


BALTIJOS IMPLANTOLOGIJOS CENTRAS Panevėžys

Kniaudiškių g. 46, Panevėžys

Įmonės duomenys

Telefonas+370 651 75555
El. paštas
Tinklalapiswww.baltijosic.lt
Darbo laikas I - V 8.00 - 18.00

Įmonės rekvizitai

Imonės kodas304028295

Įmonės veikla

Redita Dominaitytė apie Baltijos implantologijos centrą

Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”

 • 2015 metų vasarą Panevėžyje duris atvėrė nauja bei moderni odontologijos klinika Baltijos implantologijos centras”. Lygiai po metų pacientus apsilankyti pakvietėme ir Utenoje.
 • Panevėžio mieste, Kniaudiškių gatvėje 46, Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos paslaugas, taikomos pasaulyje išbandytos, naujausios technologijos.
 • Mūsų pacientams, gyvenantiems Aukštaitijoje, nebereikės važinėti į Vilnių, Kauną ar Šiaulius!!! Jeigu Jums prireikė odontologo pagalbos, ‎Jūs jau teisingame kelyje! Odontologijos klinika “Baltijos implantologijos centras” – tai profesionalų komanda iš visų Lietuvos geriausių klinikų,  besirūpinanti  Jūsų šypsena. Mes suteikiame kvalifikuotą odontologinę pagalbą, terapijos, endodontijos, dantų protezavimoimplantavimoortodontijoshigienos, vaikų odontologijos srityse.
 • Baltijos implantologijos centre dirba visų specializacijų gydytojai odontologai ir turime visą tyrimams reikalingą įrangą. Viską atliksime maksimaliai greitai ir vietoje: terapiją, endodontiją (kanalų gydymą), dantų higieną, dantų balinimą, ortodontinį dantų tiesinimą, chirurginius paprastus ir sudėtingus dantų rovimus, kaulo augmentacijas, sinuso pakėlimo operacijas, implantacijas (įskaitant ir All-on-4) ir visų rūšių dantų protezavimą.
 • Odontologijos klinika “Baltijos implantologijos centras” yra orientuotas į glaudų paciento, ortodonto, gydytojo odontologo, chirurgo ir dantų techniko‎ bendradarbiavimą!
 • Baltijos implantologijos centras sujungtas su viena iš moderniausių šiaurės Lietuvos dantų gamybos laboratorijų. Laboratorija aprūpinta moderniausia įranga ir atlieka pačius sudėtingiausius darbus iš visų rūšių medžiagų – tiek presavimo, tiek frezavimo technologijomis.
 •  Laboratorijoje dirba aukščiausios kvalifikacijos dantų technikai, turintys ilgametę patirtį, įgiję aukščiausią kvalifikaciją ir dirbę Vokietijoje, stebina ypatinga darbų kokybe ir estetika.
 • Laboratorijoje dantų protezai gali būti gaminami pasitelkiant naujausias skaitmenines technologijas. Iš pasirinktos medžiagos – bemetalės keramikos, kompozito ar plastmasės – yra frezuojamas dantų protezas.
 • Taikomos naujausios gydymo metodikos.
 • Vis dažniau prarasti dantys atkuriami implantais ir dedant dantų protezus ant jų. Mūsų profesionali komanda gamina tiek pavienius, tiek viso žandikaulio įvairių situacijų ir technologijų protezus, tvirtinamus: prisukamas konstrukcijas ar cementuojamus vainikėlius bei tiltinius protezus ant individualių cirkonio ar standartinių atramų.
 • Implantuojame įvairiais implantais, įskaitant ir švedų Nobel Biocare All-on-4, šveicarų gamintojo Straumann ir kitais implantais. Sudėtingoms operacijoms naudojame labai tikslius chirurginius gidus.
 • Baltijos implantologijos centre jūs rasite tai, kas yra naujausia ir efektyviausia odontologijos srityje, dirba kvalifikuoti gydytojai, naujausia įranga ir geriausios medžiagos. Mūsų atlikti darbai tikslūs, ilgaamžiai, funkcionalūs ir estetiški.
 • Naudojame tik aukščiausios kokybės ir estetikos plombas: IPS Empress Direct su keramikos užpildu, kurios yra atsparios greitam dėvėjimuisi.
 • Mūsų kompetentinga, aukščiausią kvalifikaciją turinti komanda rūpinasi ir nepriekaištingo aptarnavimo rezultatu.
 • Svarbu, kad galėtumėte džiaugtis ne tik sveika, gražia bei spindinčia šypsena, bet ir kiekviena minute, praleista Baltijos implantologijos centre. Kurdami klinikos aplinką, mes galvojome apie Jus! Tikime, kad klinikos aplinka bei teikiamų paslaugų kokybė Jus sužavės.
 • Patogus privažiavimas ir nemokamas parkavimas, wi-fi, jauki aplinka, vėdinamos ir kondicionuojamos patalpos, rami muzika, kavos ar arbatos puodelis laukiančiam, profesionalus personalas – tai aplinka, kurioje gera būti.
 • Reguliariai lankantis odontologijos klinikoje, ne tik išsaugosite sveikus dantis, žavingą šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi. Mes rūpinamės Jūsų dantų sveikata ir estetika!

Mes įsitikinę, kad iš mūsų klinikos Jūs išeisite su plačia šypsena.

Raktiniai žodžiai

Implantai, Odontologai, Odontologas, Protezuotojai, Implantologas, Implantologai