Inovatyvus alergijų tyrimas – prieinamas kiekvienam

Teksto dydis:

Inovatyvus alergijų tyrimas – prieinamas kiekvienam

2020 lapkr. 3 12:03

Alergijos – ypač dažna problema šiandieniniame pasaulyje, varginanti net apie 40% visų pasaulio žmonių. Alergijas lemia daugybė skirtingų priežasčių, jomis serga tiek maži, tiek dideli, tačiau manoma, jog šiais laikais naudojami modifikuoti produktai, bei naujos cheminės medžiagos sparčiai prisideda prie augančio sergančiųjų skaičiaus.

Alergija – tai organizmo imuninės sistemos reakcija, kuomet į organizmą patenka jam neatpažįstamas, tačiau, esant normalioms sąlygoms, nekenksmingas objektas, pavyzdžiui tam tikras maistas, dulkės, chemikalai ar pan. Dažniausiai pasitaikantys alergenai tai – žiedadulkės, dulkės, tam tikri maisto produktai, tačiau kiekvieno mūsų organizmas – individualus ir į potencialius alergenus reaguoja skirtingai. Be abejo, alergijos nedžiugina nei vieno žmogaus – jos pasireiškia varginančiais simptomais: odos išbėrimu, ašarojančiomis akimis, čiaudėjimu, varvančia nosimi, kosuliu, dusuliu, niežėjimu ar net viduriavimu ir kitais virškinamojo trakto simptomais. Retesniais atvejais pasitaiko itin sunkios alerginės reakcijos, vadinamos anafilaksija.

Kovodamas su alergija organizmas nuolat gamina antikūnius, kas jį vargina ir alina, ko pasekoje susilpnėja ir organizmo imuninė sistema. Nemenka bėda ir ta, jog ne visuomet lengva suprasti, kam esame alergiški, juolab, kad alergijos gali pasireikšti ir netikėtai, pavyzdžiui, jau brandžiame amžiuje. Tad pirmasis žingsnis norint išvengti šių varginančių simptomų – tikslūs alergijos tyrimai.

Alergijos tyrimai

Bene išsamiausią informaciją apie nepageidaujamas reakcijas sukeliančius alergenus leidžia sužinoti kraujo tyrimas ALEX 2 makrogardelė. Jo metu ištiriamas paciento jautrumas net 295 alergenams bei bendras IgE (imunoglobulinas), kas leidžia greitai ir tiksliai išsiaiškinti, kas yra alergijos priežastis. Šis tyrimas nustato I –ojo (greitojo) tipo alergijas, kurios sudaro apie 50 procentų visų alergijų atvejų. Tokio kraujo tyrimo metu sužinosite visą informaciją apie potencialius alergenus bei alergijos pavojingumą Jūsų sveikatai, tad atitinkamai galėsite koreguoti dabartinį gyvenimo būdą. Be to, Jums bus suteikta informacija apie organizmo kryžmines reakcijas bei gydymo galimybes. Alergijos gydymas, vadinamoji alergenui specifinė imunoterapija, veiksmingiausia bus būtent tuomet, kai išsiaiškinsite konkrečius alergeno komponentus. Šis tyrimas paprastas: jis gali būti atliekamas nepriklausomai nuo paciento amžiaus, o tyrimui pakanka vos kelių lašelių kraujo.

Tam, kad kraujo tyrimas duotų didžiausią naudą, REVÙ CLINIC jų atsakymus gausite su išsamiomis gydytojo rekomendacijomis ir komentarais be jokio papildomo mokesčio. Taip visi klientai gaus aiškią ir naudingą informaciją, suprantamą kiekvienam. Kraujo tyrimai Kaune be vargo ar eilių – jau REVÙ CLINIC.

Komentuoti