PROfertil


Kaina apie 55.95 Eur

PROfertil®
 
Profertil kapsulės N60
Profertil kapsulės N180
 
Maisto papildas
 
Vitaminų kompleksas vyrų vaisingumui gerinti
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Specialios medicininės paskirties maisto produktas
 
Tik mitybos reguliavimui esant sumažėjusiam vaisingumui vyrams, kurie nori susilaukti vaiko
 
Pastaraisiais metais praktinėje medicinoje porų, trokštančių susilaukti vaikų, sumažėjusio vaisingumo gydymas tampa vis svarbesnis. Priežastys, trukdančios apvaisinimui, gali būti sumažėjęs ir moterų, ir vyrų vaisingumas. Priešingai nei moterys, kurios gali rinktis įvairią terapiją, vyrų galimybės pagerinti vienintelį pagrindinį veiksnį – spermos kokybę – yra labai ribotos.
Vyrų spermos kokybę ir kiekybę įtakoja daug veiksnių. Aplinkos užterštumas (toksinės atliekos, sunkieji metalai, teršalai, kenksmingos medžiagos ir kt., taip pat tokie aplinkos veiksniai kaip intensyvus ir nuolatinis buvimas saulėje), įvairūs gyvenimo būdo veiksniai (pvz., piktnaudžiavimas nikotinu bei alkoholiu ir kt.) ir gyvenimo būdo įpročių pokyčiai (didelis stresas) šiais laikais kenkia ne tik visam spermatogenezės procesui, bet ir individualių spermatozoidų judrumui, išvaizdai bei skaičiui.
Sėklos gamybos procesas yra labai sudėtinga biologinė procedūra, kuri vyksta 72 dienas, ir kuriai labai lengva pakenkti. Spermatogenezės metu žmogaus kūnui reikia tam tikrų agentų (medžiagų), būtinų įvairiems vystymosi etapams - amino rūgščių, mikroelementų, vitaminų ir įvairių kitų medžiagų.
Tik šios specifinės maistingos medžiagos sudaro būtinas išankstines sąlygas normaliai ir sveikai spermatogenezei.
Dėl įvairių gyvenimo būdo įpročių ir negatyvių gyvenimo stiliaus veiksnių labai greitai gali atsirasti šių medžiagų trūkumas, tačiau dažnai tie, kuriems taip nutinka, to nepastebi. Todėl būtina reguliariai gauti pakankamus šių maistingų medžiagų kiekius. Žinomi mokslininkai jau individualiai ištyrė ir apibūdino daugelį medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios optimaliai spermatogenezei. Visų ištirtų maistingų medžiagų veiksmingumas visuotinai pripažintas, kadangi jų teigiamas poveikis spermatogenezei buvo įrodytas daugelyje klinikinių tyrimų bei bandymų.
Unikali PROfertil® formulė su į jos sudėtį įeinančiomis individualiomis medžiagomis sukurta pagal tokius mokslinių tyrimų ir bandymų rezultatus, ir pati ypatinga PROfertil® sudėtis taip pat jau buvo įrodyta klinikinių tyrimų metu. PROfertil® - tai produktas, specialiai išvystytas spermos kokybei ir, tokiu būdu, vyrų vaisingumui gerinti.
 
PROfertil® sudėtis
 
Veikliosios medžiagos
Per dieną (2 kapsulėse)
100 g
L-karnitinas
440 mg
25,8 g
L-argininas
250 mg
14,6 g
Kofermentas Q10
15 mg
0,9 g
Vitaminas E
120 mg
7,0 g
Cinkas
40 mg
2,3 g
Folio rūgštis
800 µg
46,9 mg
Glutationas
80 mg
4,7 g
Selenas
60 µg
3,5 mg
 
Informacija apie sudėtines dalis
 
Tyrimų rezultatai parodė, kad veikliųjų medžiagų, įeinančių į PROfertil® sudėtį, vartojimo poveikis pasireiškė nuo žymaus spermos kokybės pagerėjimo iki pilnai normalių spermatogramų.
 
L-karnitinas natūraliai gaminamas organizme ir tarnauja spermatozoidų ląstelėms kaip energijos pagrindas. L-karnitinas gali pagerinti spermos judrumą ir kiekybę.
 
L-argininas yra amino rūgštis, reikalinga žmogaus organizmui dideliais kiekiais, ir tyrimais įrodyta, kad ji pagerina spermatozoidų kiekybę bei judrumą.
 
Cinkas. Neskaitant antioksidantinių savybių ir indėlio į daugelį biocheminių procesų žmogaus organizme, mikroelementas cinkas gerina spermatozoidų ląstelių tankį, padidina greitai judančių spermatozoidų ląstelių kiekį ir padidina testosterono lygį, būtiną spermatogenezei.
 
Vitaminas E pagerina spermatozoidų judrumą ir padidina spermatozoidų ląstelių gebėjimą susijungti su kiaušinėliu.
 
Glutationas ir selenas labai efektyviai naikina laisvuosius radikalus. Įvairiais tyrimais įrodyta, kad abi šios maistingos medžiagos žymiai pagerina spermatozoidų judrumą.
 
Kofermentas Q10 padidina apvaisinimo koeficientą bei spermatozoidų kiekį ir padidina spermatozoidų judrumą.
 
Folio rūgštis yra gyvybiškai svarbi ląstelių vystymuisi bei dalijimuisi (kraujo gamybai), o taip pat ir nervų metabolizmui. Ji dalyvauja širdies kraujagyslių sistemos apsaugoje. Šio vitamino teigiamas poveikis žinomas jau daugelį metų. Atlikta daug išsamių tyrimų, ir smarkiai rekomenduojama šiuo vitaminu papildyti mitybą.
 
Vartojimo būdas:
Vartoti dvi kapsules per dieną valgio metu, užgeriant skysčiu. Kapsules reikia vartoti bent tris mėnesius, norint pagerinti kiekvieną individualią spermatogenezės fazę. Tačiau PROfertil® galima vartoti, ir jis turėtų būti vartojamas, iki nėštumo. Iškilus papildomiems klausimams, prašome pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku.
 
Šalutinis poveikis:
Klinikiniuose tyrimuose, atliktuose su PROfertil®, jokių šalutinio poveikio atvejų nepastebėta.
 
Svarbi pastaba:
Vegi-Caps: kapsulės apvalkalas, sudarytas iš augalinės kilmės celiuliozės.
Produktas turi būti vartojamas prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams. Prieš pradedant vartoti šį produktą ar keičiant rekomenduojamą vartojimo būdą, prašome pasitarti su gydytoju.
Produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.
 
Pakuotės dydžiai:
PROfertil® pakuojamas po 60 kapsulių (pakuotė, kurios užtenka vienam mėnesiui) ir po 180 kapsulių (pakuotė, kurios užtenka trims mėnesiams).
 
Platintojas Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje)
UAB „Valentis Pharma“
Molėtų pl. 11
LT-08409 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370-37-452758
Faksas: +370-37-760815
El. pašto adresas: pharma@valentis.lt
 
Gamintojas
Lenus Pharma Ges.m.b.H.
Viena, Austrija
 
PROfertil galima įsigyti vaistinėse arba internetu
 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.