Helicobacter pylori testas


Helicobacter pylori nustatymui, PYLORI-Screen testas
Veda Lab., Prancūzija
Kaina apie 8.45 Eur

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

Reikalingas 1 kraujo lašas

PYLORI-Screen - kas tai?

Žmogui kenksminga bakterija Helicobacter pylori gyvena skrandyje ir dvylikapirštėje žarnoje ir yra laikoma opų susidarymo priežastimi šiuose organuose bei vėžio rizikos faktoriumi. Pats veiksmingiausias būdas aptikti bakterijas – rasti cirkuliuojančius specifinius jų antikūnius, nes dėl skrandžio epitelyje esančių Helicobacter pylori bakterijų imuninė sistema ima gaminti specifinius antikūnius. Testas PYLORI-Screen skirtas antikūniams Helicobacter pylori aptikti. Teigiamas testo rezultatas reiškia, kad kraujyje aptikta antikūnių Helicobacter pylori.

Kada PYLORI-Screen testą atlikti?

PYLORI-Screen testą reikėtų atlikti tuomet, jei pakartotinai jaučiate skrandžio ar žarnyno skausmą (skrandžio maudimą, rūgšties refliuksą). Testą galima atlikti bet kuriuo paros metu.

Kodėl turėtumėte pasirinkti PYLORI-Screen testą?

- Rezultatai labai tikslūs 90 proc. ir gaunami per 10 minučių.

Helicobacter pylori bakterijomis galima užsikrėsti per rankas ir per burną. Helicobacter pylori bakterija yra užsikrėtęs beveik kas antras planetos gyventojas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad iki 75 proc. skrandžio vėžio atvejų išsivysčiusiose šalyse ir apie 90 proc. – besivystančiose šalyse sukelia Helicobacter pylori. Todėl svarbu aptikti bakterijas, kad būtų galima specialiais antibiotikais jas sunaikinti.

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

Testų ieškokite vaistinėse:

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Pylori-Screen, Helicobacter pylori, H.pylori, H. pylori, Helicobacter pylori, Helicobacter pylori testas, Gastritas, Opaligė, Skrandžio uždegimas, Skrandžio bakterija, Diagnostikos testai, Greitieji testai

Video