Urologiniai įklotai moterims SENI Lady ir vyrams SENI Man


Pagalba esant šlapimo nelaikymui

TZMO SA kompanija, jau daugiau kaip 60 metų gaminanti įvairius medicininės paskirties gaminius yra sukūrusi specialius orui laidžius SENI Lady urologinius įklotus moterims  ir SENI Man urologinius įklotus vyrams. Tai pagalbinės priemonės, leidžiančios moterims ir vyrams , kenčiančioms / -iems  nuo šlapimo nelaikymo, gyventi aktyviai.  SENI gaminiai atitinka šiuolaikinius kokybinius higienos reikalavimus, ypač vertinami už patikimumą ir saugumą.

SENI Lady urologiniai įklotai moterims

 

SENI Man urologiniai įklotai vyrams

 

Skirti esant lengvam ir vidutinio sunkumo šlapimo nelaikymui (kai ištekančio šlapimo kiekis iki 800 ml per 4 valandas). Taip pat šie įklotai tinka esant ypač gausioms menstruacijoms bei nėštumo metu ir pogimdyviniu laikotarpiais. 

Skirti esant lengvam ir vidutinio sunkumo šlapimo nelaikymui (kai ištekančio šlapimo kiekis iki 800 ml per 4 valandas).

Unikalios urologinių  įklotų savybės:

 Šie įklotai geba sugerti nuo 50 ml iki 900 ml skysčių, nes įklotų sudėtyje yra superabsorbento galinčio sulaikyti ypatingai didelį skysčių kiekį.

  • Atrodo kaip įprasti baltos spalvos įklotai, švelnaus paviršiaus, judant nešlama, jie lieka aplinkiniams nepastebimi net ir po itin lengvais šviesiais drabužiais.
  • Įklotuose įdiegta speciali Odour Stop sistema, kurios pagalba neutralizuojamas specifinis nemalonus šlapimo kvapas.
  • Įklotai moterims SENI Lady turi papildomus apsauginius kraštelius įklotų viduje, kurie apsaugo nuo pratekėjimo.

Daugiau informacijos apie SENI  urologinius įklotus rasite www.slapimonelaikymas.lt    

 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Šlapimo nelaikymui, Įklotai