Multi-Gyn Actigel


Multi-Gyn Actigel makšties gelis 50ml
BioClin
Kaina apie 11.08 Eur

"Multi-Gyn ActiGel“   Makšties gelis

 

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite informacinį lapelį.

 

„Multi-Gyn ActiGel“ - Apsaugo ir gydo makšties negalavimus:

·  Apsaugo ir gydo bakterinę vaginozę (BV).

·  Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras.

·  Numalšina perštėjimą ir sudirginimą.

·  Palengvina makšties negalavimus.

·  Palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą ir gleivinės būklę.

·  Veikia prieš mielinį grybelį.

·  Saugus ir natūralus.

 

„Multi-Gyn ActiGel“ savybės

„Multi-Gyn ActiGel“ yra saugus ir natūralus produktas. Jo pagrindas yra patentuotas 2QR* kompleksas - natūrali medžiaga, gauta iš alavijo. „Multi-Gyn ActiGel“ turi unikalią savybę: blokuoja patogeninių bakterijų prisitvirtinimą ir tokiu būdu jas neutralizuoja (padeda išvengti uždegimo). Toks natūralus blokuojantis poveikis yra visiškai saugus ir nekenksmingas, kadangi sudėtyje nėra toksinių ar agresyvių cheminių medžiagų. Šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma.

 

„Multi-Gyn ActiGel“, blokuodamas patogeninių bakterijų prisitvirtinimą, palaiko natūralų audinių gijimą bei optimalią makšties gleivinės būklę. Be to, gelis reguliuoja ir palaiko optimalų makšties terpės rūgštingumą (pH). Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi. Tokiu būdu, „Multi-Gyn ActiGel“ sukuria optimalią ir natūralią mikroflorą, kuri apsaugo nuo makšties negalavimų.

 

Kada naudoti „Multi-Gyn ActiGel“

„Multi-Gyn ActiGel“ galite naudoti taip dažnai, kaip norite, kai tik jaučiate makšties negalavimus (perštėjimą, jautrumą ar sudirginimą) ar norite jų išvengti.

Gydant bakterinę vaginozę (BV), kai vargina nepageidaujamos išskyros ir (arba) kvapas, tepkite makštį „Multi-Gyn ActiGel“ mažiausiai 2 kartus per dieną, 5 dienas iš eilės.

Norint išvengti nepageidaujamų išskyrų, kvapo, nemalonių pojūčių ar mielinio grybelio, pakanka tepti makštį „Multi-Gyn ActiGel“ kartą per 3 dienas. Veiksmingumas didėja dažniau naudojant. Rekomenduojama makštį tepti prieš miegą.

Lytiniai santykiai be apsisaugojimo priemonių veikia makšties terpės rūgštingumą (pH). Norint atkurti optimalų makšties terpės pH, neleisti daugintis patogeninėms bakterijoms bei atsirasti nemaloniam kvapui, panaudokite „Multi-Gyn ActiGel“ 8 valandų bėgyje, jei lytiniai santykiai buvo be apsisaugojimo priemonių.

Esant makšties negalavimams, pvz., perštėjimui, sudirginimui, jautrumui, deginimui ir skausmingumui, tepkite makštį „Multi-Gyn ActiGel“ bent kartą per dieną arba kai norite sumažinti nemalonius pojūčius.

 

Prašome atkreipti dėmesį! Patepus geliu, galite pajusti dilgčiojimą. Tai normali būsena, kuri išnyks po kelių minučių. „Multi-Gyn ActiGel“ yra visiškai saugus ir nėra jokių naudojimo apribojimų. Gelis gali būti naudojamas kartu su kitais vaistais.

„Multi-Gyn ActiGel“ neturėtų būti naudojamas ilgiau kaip 30 dienų (vienam gydymo kursui).

Esant nuolatiniams arba pasikartojantiems nusiskundimams, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ginekologu.

 

„Multi-Gyn ActiGel“ sudėtis

„Multi-Gyn ActiGel“ yra natūralus produktas, kurio pagrindas biologiškai aktyvus 2QR* kompleksas ir alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas, drėkinantis gleivinę ir palaikantis makšties terpės pH. „Multi-Gyn ActiGel“ sudėtyje nėra: kvapiųjų ir agresyvių cheminių medžiagų, gyvūninės kilmės produktų, konservantų bei hormonų. Jis yra saugus ir nekenksmingas. „Multi-Gyn ActiGel“ neturi įtakos prezervatyvų apsauginėms funkcijoms.

 

Sudėtis: Alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, ksantano guma, glicerinas, kaprilo glikolis.

* 2QR  ̶  patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.

Padidėjęs jautrumas (alergija) „Multi-Gyn ActiGel“ sudėtinėms preparato dalims yra labai reti. Jei Jūsų organizmas jautrus žoliniams preparatams, patariame užtepti nedidelį kiekį „Multi-Gyn ActiGel“ ant dilbio vidinės pusės odos. Jei oda parausta ir peršti, galima daryti išvadą, kad Jūs esate alergiška vienai iš sudedamųjų „Multi-Gyn ActiGel“ dalių. Tokiu atveju patariame nenaudoti „Multi-Gyn ActiGel“.

 

Šalutinis poveikis

Kadangi „Multi-Gyn ActiGel“ palaiko optimalų makšties terpės rūgštingumą, o sperma yra šarminė, naudojant „Multi-Gyn ActiGel“ gali sumažėti spermos aktyvumas. Jei pageidaujate pastoti, nenaudokite „Multi-Gyn ActiGel“ keletą valandų po lytinių santykių.

Kitų šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma.

Sąveika su vaistais

„Multi-Gyn ActiGel“ neturi sąveikos su vaistais.

 

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

„Multi-Gyn ActiGel“ galima naudoti nėštumo metu ir maitinant kūdikį krūtimi.

 

Laikymo sąlygos

Laikyti 10°C - 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

 

Kaip naudoti „Multi-Gyn ActiGel“

Esant nemaloniems pojūčiams išorinių lytinių organų srityje, „Multi-Gyn ActiGel“ galite užtepti pirštais (prieš tepdamos visada nusiplaukite rankas).

 

 


 

  1. Atsukite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę.

 

  1. Paimkite tūbelę į vieną ranką ir laikykite kitos rankos smilių prie pat tūbelės taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Lengvai suspauskite tūbelę. Spauskite tol, kol ant smiliaus atsiras pageidaujamas gelio kiekis.

 


 

  1. Gelio kiekis turėtų būti piršto galiuko dydžio (2 ml).

 


 

4.   Geliu patepkite išorinę sritį aplink makštį.

 

Vidiniam naudojimui galite naudoti specialų aplikatorių, kuris prisukamas prie tūbelės (aplikatorių rasite dėžutėje). „Multi-Gyn ActiGel“, naudojant aplikatorių, galite lengvai įšvirkšti į makštį, kur gelis veikia ilgiau. Po naudojimo aplikatorių galite palikti prisuktą ant tūbelės. Nuplaukite jį šiltu vandeniu bei ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį. Jei tepsite pirštais, prieš tai gerai nusiplaukite rankas. Išspauskite tiek gelio, kiek telpa ant Jūsų smiliaus galiuko. Įveskite pirštą į makštį.

 

 


 

1.   Atsukite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę.


 

2.   Prie tūbelės prisukite specialų aplikatorių, kurį rasite dėžutėje.


 

3.   Nuimkite aplikatoriaus dangtelį.


4.   Į vieną ranką paimkite tūbelę ir spauskite tol, kol ant aplikatoriaus viršūnėlės pasirodys gelis. Kai jį pamatysite, bus aišku, kad aplikatorius prisipildė ir yra paruoštas naudoti. Patikrinkite kiek išteka gelio lengvai paspaudus tūbelę. Jums reikalingas kiekis – piršto galiuko dydžio (2 ml).


 

5.   Įveskite aplikatorių (prisuktą ant tūbelės) į makštį taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Makštis yra 7–8 cm ilgio ir atitinka moters smiliaus ilgį. Aplikatorius - 5 cm ilgio, todėl jis nepažeis gimdos kaklelio.


 

6.   Lengvai paspauskite tūbelę. Jums reikalingas gelio kiekis - piršto galiuko dydžio. Tačiau nekils pavojus, jei išspausite daugiau.


 

7.   Po naudojimo aplikatorių galite palikti prisuktą prie tūbelės. Nuplaukite jį šiltu vandeniu.

 


 

8.   Ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį.

 

Papildoma informacija

Intymūs negalavimai yra labai paplitę. Jų požymiai – tai sudirginimas, skausmas, deginimo jausmas, nemalonus kvapas arba išskyros, jautrumas lytinių santykių metu ar po jų, sudirgusios lytinės lūpos ir perštėjimas. Minėti negalavimai sustiprėja dėl prigludusių drabužių, drėgnų įklotų ar higieninių paketų. „Multi-Gyn ActiGel“ yra natūralus ir veiksmingas, esant tokioms problemoms.

BAKTERINĖ VAGINOZĖ

Kas yra bakterinė vaginozė?

Bakterinė vaginozė (BV) – tai makšties mikrofloros pusiausvyros sutrikimas.

Tarp bakterijų yra nusistovėjusi tarpusavio pusiausvyra, kurią užtikrina gerosios pieno rūgšties bakterijos (Lactobacillus). Jos (Lactobacillus) palaiko optimalų makšties terpės rūgštingumą (3,8 - 4,5 pH), kuriam esant patogeninės bakterijos negali daugintis. BV atveju makštyje aptinkami tie patys mikroorganizmai kaip ir normos atveju, tačiau jų padaugėja šimtus ir tūkstančius kartų. Laktobacilų BV atvejais makštyje labai nedaug arba iš viso nėra.

Kaip žinoti, ar sergu bakterine vaginoze?

Galite pastebėti pagausėjusias balkšvos ar pilkšvos spalvos išskyras iš makšties, kurios yra specifinio žuvies kvapo (ypač po lytinių santykių, kada nenaudojamos apsisaugojimo priemonės). Dažnai galite pajusti perštėjimą, sudirginimą, jautrumą, paraudimą ir skausmą. Esant BV, makšties terpės rūgštingumas − pH > 5.

Jei tai yra infekcija, ar kas nors mane užkrėtė?

Ne, jei laikomasi tinkamos higienos. Bakterinė vaginozė - labai padidėjęs patogeninių bakterijų, esančių makštyje, dauginimasis dėl makšties artumo analinei angai. BV dažniau pasireiškia lytiškai aktyvioms moterims, nors gali ja susirgti ir lytiškai neaktyvios moterys.

Ar reikia ją gydyti?

Taip. Jeigu BV negydoma, bakterinė vaginozė gali būti šlapimo takų infekcijos, mažojo dubens uždegiminių ligų, tris kartus dažnesnių pooperacinių komplikacijų ir kitų ginekologinių ligų priežastis ar skatinamasis veiksnys. Susirgus nėštumo metu, padidėja priešlaikinio gimdymo (6,9 karto) bei pogimdyvinio endometrito (5,8 karto) rizika. Prevencija - geriausias būdas išvengti BV.

MIELINIS GRYBELIS

Kas yra mielinis grybelis?

Grybelis gyvena gleivinių paviršiuje ir yra nuolat kontroliuojamas gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus). Tačiau, jei balansas tarp šių bakterijų ir grybelio sutrinka, grybelis išveša ir pradeda skverbtis į audinius bei atsiranda nemalonūs simptomai.

Kaip žinoti, ar turiu mielinį grybelį?

Dažniausiai tokiu atveju pastebėsite bekvapes, baltas, varškės konsistencijos išskyras, pajusite perštėjimą,sudirginimą, jautrumą, paraudimą ir skausmą.

Jei tai yra infekcija, ar kažkas mane užkrėtė?

Nebūtinai. Jei infekcija kartojasi, gali būti, kad Jūsų partneris yra šios infekcijos šaltinis. Grybelinė infekcija pasireiškia, susilpnėjus organizmo imunitetui, pvz., sergant cukriniu diabetu, kitomis lėtinėmis ligomis, po operacijų, vartojant imunitetą slopinančius, hormoninius vaistus, plataus spektro antibiotikus ar turint genetinį polinkį ja sirgti.

Ar reikią ją gydyti?

Taip. Skiriamas specialus priešgrybelinis gydymas. Prevencija - geriausias būdas išvengti ligos.

 

Gamintojas: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Nyderlandai, www.multi-gyn.com

Rinkodaros teisės turėtojo atstovas: UAB „Baltic Medical Exchange“, info@bme.lt

 

CE 0086

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.