Floragyn Intimo


Floragyn Intimo (su laktobacilom,pien.rūgšt.)200ml
So.Se.Pharm
Kaina apie 10.36 Eur

Preparatai FLORAGYN

Makšties higiena yra vienas svarbiausių moteriškosios higienos aspektų. Makšties higiena reikalauja daug dėmesio, kadangi makšties plovimas yra efektyvi intymios higienos palaikymo priemonė. Žvelgiant iš kitos pusės, dažni plovimai gali pakenkti arba susilpninti tą aplinką, nuo kurios priklauso tolimesnė moters sveikata (lemiama trapių kelių veiksnių balanso). Poreikis dažnai atlikti intymius plovimus neretais atvejais gali nualinti natūralią makšties florą ir dėlto dažnai atsiranda bakterinių infekcijų pavojus.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kaip makšties gleivėse gali susikaupti nepavojingos bakterijų atmainos (dažniausiai laktobacilos), antagonistiškai veikiančios kitas bakterijas, kurios priešingai, gali būti pavojingos (arba tiesiogiai, arba per bakterijų apykaitos produktus).

Sveika makšties gleivinės būklė priklauso netgi nuo nepatogeninių bakterijų atmainų vyravimo ir jų palaikymo. Šių atmainų yra įvairiose laktobacilų rūšyse ir jų veikimas neleidžia daugintis kitiems mikrobams. Moters makštyje yra sudėtinga ekosistema, kurią sukuria makštyje esančios bakterijos, dalyvaujant plačiai grupei skylančių medžiagų.

Makšties ekosistemos sudėtį gali įtakoti keletas veiksnių (gydymas antibiotikais, per dažni plovimai, oraliniai kontraceptikai, hormonų pusiausvyros sutrikimai, į makštį įvedami vaistai). Pasikeitus ar susilpnėjus normaliai makšties florai, gleivinė tampa neatspari kenksmingą poveikį turinčioms mikrobinėms infekcijoms.

Makšties mikroflora buvo tiriama įvairiomis šiuolaikinėmis mikrobiologinėmis priemonėmis tam, kad būtų sužinota apie makšties sekrecijos sudėtį ir jos savybes.

Bakterijų florai pasikeisti ir uždegiminiams padariniams atsirasti neleidžiantis laktobacilų veikimas susikuria savaime, veikiant tokiems procesams:

1. Laktobacilos gali prisotinti makšties gleivinės ląstelių receptorius, taigi neleidžiama prikibti patogeniniams mikrobams.
2. Laktobacilos gamina medžiagas, kurios kitus mikrobus veikia kaip antibiotikai.
3. Laktobacilos padeda išlaikyti gleivių fiziologinį pH lygį (pH 4-4,5), kuris neleidžia daugintis patogeniniams mikrobams.

Vadovaujantis šiais tyrimais, buvo sukurta "FLORAGYN®" produktų linija, kurią sudaro: "FLORAGYN® Lavanda" makšties plovimo priemonė

Rūgštinantis, dezinfekuojantis produktas, įvedamas į makšties vidų; "FLORAGYN® Intimo" intymios higienos priemonė Dezinfekuojanti intymios higienos priemonė, skirta išorinių genitalijų higienai;

"FLORAGYN® Gel" gelis Makštį drėkinanti ir sutepanti priemonė;

"FLORAGYN® Ovuli" makšties ovulės Kontroliuoja ir palaiko natūralų makšties floros ir pH balansą. Naudojant FLORAGYN® linijos produktus dėl juose esančio laktobacilų lizato pastoviai ir kartu bendrai apsaugoma makšties gleivinė, palaikomas gaivumas ir neutralus kvapas. Bendras poveikis, kuris gaunamas naudojant makšties plovimo ir intymiai higienai skirtą ploviklį, leidžia palaikyti švarią makšties aplinką, sveiką bei tinkamą pH ir bakterijų floros balansą.

Nuolatinis "FLORAGYN® Lavanda" makšties plovimo ir intymios higienos priemonės naudojimas - tai svarbi profilaktinė priemonė prieš uždegimus ar įvairios kilmės sudirgimus.

Vartojant "FLORAGYN® Gel" gelį, galima veiksmingai sudrėkinti gleivinę. Tai yra svarbu makšties išsausėjimo atveju ar siekiant išvengti erzinančio dirginimo. Tada būtina patepti makštį. Varginančio vaginito atveju naudokite "FLORAGYN® Ovuli" makšties ovules. Jų raminantis poveikis apsaugos gleivinės epitelį, veikiant jo giliausius sluoksnius.

FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemonė su laktobacilomis

Rūgštinantis detergentas, kurio pH 4,5 1 vienkartinio naudojimo buteliukas, 140 ml FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemonė pagaminta iš:
- tinkamo valomojo skysčio, kurio pagrindas
- kokosų ekstraktas. Plovimas lengvas ir švelnus. Fiziologinių barjerų būklė nepakinta;
- chlorheksidinas, turintis antibakterinį poveikį įvairiausiems gramteigiamiems ir gramneigiamiems mikroorganizmams bei virusinėms ir grybelinėms infekcijoms;
- laktobacilų lizatai: Thermophylus, Acidophylus, Biphidus, Bulgaricus. Anksčiau minėtos atmainos paprastai veisiasi sveikoje makšties gleivinėje ir užtikrina apsauginio barjero efektą, t.y. efektyvią apsaugą, kuri neleidžia atsirasti uždegiminiams reiškiniams.

FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemonė - tai nauja formulė, su laktobacilomis ir chlorheksidinu, skirta efektyviai valyti gleivinę, palaikant švelnų makšties bakterijų floros balansą bei švarumo jausmą.

FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemonė naudojama siekiant profilaktiškai palaikyti švarą. Ji gali greitai atstatyti normalią mikrobiologinę florą, nualintą farmakologinio gydymo arba Candida vaginalis sukeltos vulvovaginalinės mikozinės infekcijos.

FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemonė neturi kontraindikacijų. Rekomenduojama vartoti dažnai plaunant makštį. Ji yra skirta intymiai higienai po menstruacinio kraujavimo, siekiant sukurti gaivinantį poveikį bei tuo pačiu metu atstatyti bakterinę florą.

FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemonė efektyviai veikia, kai yra nepageidaujamų išskyrų bei intymiai higienai po lytinių santykių.

Vartojimo būdas.

Nuimkite iš anksto nulaužtą dangtelį (garantinę plombą) ir visiškai išimkite vamzdelį. Pasirinkite pačią patogiausią plovimui tinkamą padėtį, atsargiai įveskite vamzdelį į makštį (maždaug 8 cm) ir pamažu suspauskite buteliuką.

Plovimą galima atlikti:
- sėdint ant bide ar WC,
- pasirinkus tinkamą padėtį vonioje ar dušo kabinoje ir kojos pėda remiantis į kraštą.
Po plovimo nusausinkite.
Vandeniu nuplauti nereikia.

Pakuotė: 1 vienkartinio naudojimo buteliukas, vieno talpa - 140 ml. FLORAGYN® Intimo intymios higienos priemonė Intymios higienos priemonė su laktobacilomis ir chlorheksidinu 200 ml buteliukas FLORAGYN® Intimo intymiai higienai skirtas ploviklis - tai atskira priemonė, skirta kasdieninei intymiai higienai.

Dėl savo sudėties jo poveikis yra trejopas:
- kasdien veiksmingai ir švelniai nuplauna;
- apsauginis.

Dėl laktobacilų veikimo gleivinė apsaugoma nuo uždegimo, palaikant pH ir bakterijų florą.
- dėl sudėtyje esančių chlorheksidino ir salicilo rūgšties sukuriamas antimikrobinis ir antibakterinis veikimas;
- dėl aktyviai veikiančios alfa-ketoglutarinės rūgšties, ploviklis sustabdo amoniako jonų, atsirandančių šlapinantis ir fermentuojantis šlapimui, veikimą.

FLORAGYN® Intimo intymiai higienai skirtas ploviklis - tai švelni priemonė, skirta intymiai išorinių genitalijų higienai. Jo antibakterinis poveikis neleidžia atsirasti sudirginimui ir uždegimui. Pirmiausia rekomenduojamas kasdienei intymiai higienai esant šlapimo nelaikymui, paraudusiai gleivinei, menstruacinio ciklo metu ir po gimdymo.

Pakuotė: vienas 200 ml buteliukas.
FLORAGYN® Gel gelis Makšties gelis su laktobacilomis drėgmę palaikantis, sutepantis ir suteikiantis malonų kvapą produktas 6 vienkartinės dozės po 9 ml FLORAGYN® Gel gelio sudėtyje yra:
- glicerino ir tinkamos koncentracijos anfoterinio detergento (šios medžiagos leidžia geliui tinkamai drėkinti ir sutepti);
- elastino hidrolizato,
- Laktobacilli, Bulgaricus, Aciophylus, Biphidus, Termophylus lizatų, kurie užtikrina efektyvų apsauginį poveikį nuo išorinių medžiagų, galinčių sukelti uždegiminius reiškinius;
- chlorheksidino gliukonato, kuris veikia antibakteriškai kelias atmainas, virusus ir mikozę;
- vitamino A, kuris padidina gleivinės atsparumą vietinėms infekcijoms, pašalina lokalaus niežulio reiškinius.

FLORAGYN® Gel gelis visiškai išsprendžia makšties išsausėjimo problemą ir palaiko tinkamą ir maloniai kvepiančią makšties aplinką. Gelinė preparato forma, ne taip kaip aliejinė, nesukelia vartojimo nepatogumo.

FLORAGYN® Gel gelis - tai ginekologinis produktas, sukurtas tam, kad padėtų moterims, kurios kenčia dėl įvairios kilmės lėtinio ar periodiškai atsirandančio makšties išsausėjimo. Makšties išsausėjimas yra nepakankamai vertinamas reiškinys, kurį ligoniai dažnai slepia dėl psichologinių priežasčių.

Makšties išsausėjimo priežastys gali būti įvairiausios kilmės; dažnai jos būna psichologinės, atsirandančios dėl streso, rūpesčių ar nerimo, susijusio su lytiniais santykiais. Dažna priežastis yra menopauzė, menstruacinis ciklas, vaistai, uždegimas ar dar paprasčiau - agresyvių, dirginančių ploviklių naudojimas.

Tokiais atvejais naudojant FLORAGYN® Gel gelį atstatomos fiziologinės gleivinės savybės ir pašalinami nemalonūs dėl lytinių santykių atsirandantys pojūčiai.

Pakuotė: 6 vienkartinio naudojimo 9 ml talpos dozės FLORAGYN® Ovuli makšties ovulės kontroliuoja ir palaiko natūralią makšties floros balansą atstato fiziologinį pH, turi raminantį, gydantį ir epitelį atstatantį poveikį. 6 makšties ovulės su laktobacilomis FLORAGYN® Ovuli makšties ovulės sukurtos pagal originalią formulę, kuri ypatingai veiksminga palaikant ir atstatant normalią makšties gleivinės bakterijų florą.

FLORAGYN® Ovuli makšties ovulėse yra:
- laktobacilų, kurios stabilizuotos augaliniame ekstrakte šešių atmainų forma (Bulgaricus, Acidophilus, Biphidus, Termopilus, Plantarum, Casei); jos aktyviai veikia išvien neleisdamos tarpti patogeninių bakterijų rūšims (taip pat ir esant įvairioms subjektyvioms situacijoms). Palaiko fiziologinį makšties gleivinės pH (4-4,5).
- kviečių gemalų gliceridų, turinčių gydomąjį ir regeneracinį poveikį (reikalingą giliausiai esantiems makšties gleivinės epitelio sluoksniams); vitamino C stabilizuota forma (pasižymi epitelį sauginčiu poveikiu),
- pieno rūgšties, kuri kartu su vitaminu C, padeda išlaikyti makšties rūgštinį pH.
- jūros dumblių ekstrakto, turinčio raminantį bei patvirtintą dirginimą mažinantį poveikį. Tai veiksmingai ir greitai malšina niežulį bei padeda išlaikyti laktobacilų suformuotą fiziologinę būklę.

PASTABA: geltona spalva, kuri gali susidaryti ovulės paviršiuje, yra dėl laktobacilų. Tai nekeičia produkto kokybės.

Rekomenduojama FLORAGYN® Ovuli makšties ovules naudoti kartu su:
- FLORAGYN® Lavanda makšties plovimo priemone (rūgštinantis detergentas, kurio pH 4,5, įvedamas į makšties vidų);
- FLORAGYN® Intimo intymios higienos priemone, skirta išorinių genitalijų higienai.

Pakuotė: 6 makšties ovulės dėžutėje. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Floragyn, Intymi, Higiena, Dezinfekuoja, Makšties, Gleivinę, Laktobacilos, Natūrali, Flora, PH balansas