Nyda L


Nyda L tirpalas 50ml
G.Pohl-Boskamp
Kaina apie 9.38 Eur

NYDA L Vartojimo instrukcija

Sudėtis

Dimetikonas, vidutinės grandinės trigliceridai, simondsijų vaškas, kvapiosios medžiagos.

Indikacijos

NYDA L yra tirpalas nuo utėlių (Pediculus humanus capitis). Vartojant instrukcijoje nurodytu būdu, NYDA L efektyviai veikia ir lervas bei kiaušinėlius (glindas). Veikimo mechanizmas NYDA L sudėtyje nėra kenksmingų insekticidų. Tirpalas užkemša utėlių, lervų ir glindų kvėpavimo angas ir parazitai uždūsta. Preparato veikimo mechanizmas yra fizinis, todėl utėlių atsparumas NYDA L atsirasti negali. Kontraindikacijos Jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai preparate esančiai medžiagai, NYDA L vartoti negalima. Atsiradus odos alerginei reakcijai, NYDA L vartojimą būtina nedelsiant nutraukti. Nėščioms bei žindančioms moterims ir jaunesniems kaip 2 metų vaikams NYDA L vartoti draudžiama, nes trūksta preparato vartojimo šioms žmonių grupėms patirties.

Atsargumo priemonės

NYDA L vartojamas tik iš išorės. Vartodami NYDA L turite saugotis, kad tirpalo nepatektų į akis ir ant nosies arba burnos gleivinės. Jeigu tirpalo patenka į akis, 10-15 minučių skalaukite jas dideliu kiekiu vandens. Jeigu dirginimas tęsiasi, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Venkite įkvėpti NYDA L. NYDA L gali sąveikauti su kai kurių rūšių plaukų priežiūros losjonu arba dažais. NYDA L sudėtyje yra degių medžiagų, todėl preparato negalima vartoti arti atviros ugnies ar įkaitusių daiktų. Tirpalą būtina laikyti toliau nuo karščio ar liepsnos šaltinių. Vartojimo metu rūkyti draudžiama. NYDA L atsitiktinai išsiliejus ant grindų, jos tampa pavojingai slidžios, todėl nedelsiant reikia nuvalyti išsiliejusį skystį. Nepageidaujamas poveikis Retais atvejais preparate esančios medžiagos gali sukelti alerginę odos reakciją, pasireiškiančią uždegimu, tinimu, raudoniu arba išbėrimu.

Vartojimo metodas

Norint sėkmingai išnaikinti galvos utėles, prašom vadovautis šiais nurodymais. Kaip vartoti NYDA L

Prieš pirmą NYDA L vartojimą pakuotėje esančią purškimo pompą užsukite ant stiklinio buteliuko (atsukite buteliuko dangtelį ir tvirtai užsukite pompą). Purškalo buteliuką visada laikykite vertikalų, kitaip pompa tinkamai neveiks. Prieš preparato vartojimą pirmą kartą arba ilgai jo nevartoję, pumpuodami pripildykite pompą. Kas žinotina prieš vartojant NYDA L Šukomis utėlėms šukuoti (tokių šukų yra vaistinėje) patikrinkite visų šeimos narių galvos plaukus. Visi, apsikrėtę utėlėmis, tirpalo turi vartoti tą pačią dieną: taip bus galima išvengti pakartotinio apsikrėtimo. Procedūros metu susivėlusius plaukus iššukuoti galima paprastomis šukomis. Panaudotas šukas būtina kruopščiai išvalyti.

NYDA L vartojimas

1. Su NYDA L Sudrėkinkite galvos plaukus ir laikykite 45 minutes

NYDA L atsargiai užpurkškite ant visų plaukų (jie turi būti sausi). Šukomis utėlėms šukuoti plaukus šukuokite tol, kol visiškai sudrėks plaukai: taip tirpalas pateks ant utėlių, lervų, glindų ir preparato veiksmingumas bus optimalus. Reikiamas NYDA L kiekis priklauso nuo plaukų tankio ir ilgio. Patikrinkite, ar plaukai ties galvos oda ir už ausų gerai padengti NYDA L, nes šiose vietose dažniausiai randama utėlių ir glindų. Palaikykite plaukus, sudrėkintus NYDA L, mažiausiai 45 minutes.

2. Po 45 minučių iššukuokite plaukus šukomis utėlėms šukuoti Praėjus mažiausiai 45 minutėms po plaukų sudrėkinimo NYDA L, šukomis utėlėms šukuoti gerai iššukuokite plaukus: taip pašalinsite negyvas utėles. NYDA L sudėtyje yra specialių šukavimą palengvinančių medžiagų, todėl nesunku šukuoti net ilgus plaukus. Kaip taisyklingai naudotis šukomis utėlėms šukuoti? Padalykite galvos plaukus į kelias dalis, o kiekvieną dalį - į smulkias sruogas. Šukuokite kiekvieną sruogą atskirai. Pradėkite kuo arčiau galvos odos, t.y. nuo pat plaukų šaknų, ir šukuokite iki galiukų (taip neleisite utėlėms sugrįžti). Atskirkite kiekvieną iššukuotą plaukų sruogą ir prieš šukuodami kitą sruogą popierine servetėle išvalykite šukas. 3. Galvos neplaukite! Tirpalu sudrėkintus plaukus palikite 8-18 val. (pvz., per naktį), kad išdžiūtų Utėlių kiaušinėliai (glindos) geba greitai atsigauti, juos labai sunku pašalinti. Prie plaukų prilipusios glindos panašios į eilutę mažų baltų rutuliukų. Jų klijai yra ypač atsparūs, o sudėtis panaši į plauko. Net ir labai kruopštaus iššukavimo nepakaks, norint iš plaukų pašalinti visas glindas. Tam, kad uždustų net ir pačios atspariausios glindos, palikite plaukus, sudrėkintus NYDA L, 8-18 valandų (pvz. per naktį). 4. Išplaukite įprastu šampūnu Tirpalu NYDA L sudrėkintus plaukus po 8-18 valandų galima išplauti įprastu šampūnu. Likusius po pirmo galvos plovimo tirpalo likučius lengvai pašalinsite plaukus perplaudami. 5. Po 8-10 dienų procedūrą pakartokite Kad ir vėl neatsirastų utėlių ir glindų, šią procedūrą reikia pakartoti po 8-10 dienų. Ką dar galima padaryti apsikrėtus utėlėmis? Apsikrėtimas utėlėmis nesusijęs su prasta higiena ir gali atsirasti kiekvienam, todėl labai svarbu jas efektyviai naikinti. Vartodami NYDA L ir vadovaudamiesi šiais patarimais, išvengsite pakartotinio apsikrėtimo utėlėmis: ne žemesnėje kaip 60 °C temperatūros vandenyje išskalbkite drabužius, paklodes, užvalkalus ir kitus daiktus, galėjusius liestis su utėlėmis. Jei reikia, kimštus ir kitokius žaislus sudėkite į plastikinį maišelį ir dvi dienas palaikykite šaldiklyje arba apie savaitę kambario temperatūroje: taip sunaikinsite juose esančias utėles. Kruopščiai išsiurbkite automobilius ir gyvenamąsias patalpas, o siurblio maišelį sunaikinkite. Laikymo sąlygos Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, NYDA L vartoti negalima.

Medicinos priemones laikyti atsargiai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Straße 11, 25551 Hohenlockstedt, Vokietija Tinklalapis: www.pohl-boskamp.de El. paštas: info@pohl-boskamp.de Tel. + 49 48 26 / 590 Faksas + 49 48 26 / 591 09 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.