Maxiderma


Maxiderma Balzamas 25% Urea suskil. kulnams 56g
Dermatonics
Kaina apie 7.55 Eur

Maxiderma®

Heel&Foot Balm

Balzamas sausiems, šiurkštiems, suskilusiems kulnams ir pėdoms

Tinka diabetikams. Sudėtyje nėra parabenų.

Rezultatai matomi jau po 3 dienų.

Klinikinis „Maxiderma® Heel&Foot Balm" efektyvumas gerai vertinamas specialistų: jis intensyviai drėkina sausą, šiurkščią, suskilusią kulnų ir pėdų odą. Balzamo sudėtyje yra 25%

šlapalo (urea), kuris veikia kaip drėkiklis, sulaikantis vandenį epidermio raginiame sluoksnyje ir pašalinantis negyvas epidermio ląsteles.

Naudojimas

Nusiplaukite ir nusausinkite pėdas.Ryte ir vakare tepkite šiurkščias, kietas, išsausėjusias pėdas, kad iki minimumo sumažėtų pėdų odos skilinėjimo rizika.

Panaudojus „Maxiderma®", atstatoma pėdų odos būklė, kuri išlieka gerai sudrėkinta ir švelni. Rekomenduojama naudoti tik suaugusiesiems. Nenaudokite ant pažeistos odos. Nutraukite naudojimą, jei atsiranda odos sudirginimas arba išbėrimas. Sudėtyje yra 25% šlapalo (urea), kuris yra natūralus odos drėkiklis. Vengti kontakto su akimis. Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30ºC temperatūroje. Kvapiosios medžiagos yra hipoalerginės, jų sudėtyje nėra alkoholio.

Sudėtis

Vanduo, šlapalas (urea), lanolinas, petrolatumas, C12-15 alkilo benzoatas, akrilatų kopolimeras, baltas bičių vaškas (Cera Alba), dimetikonas, glicerinas, fenoksietanolis, etilheksilglicerinas, trietanolaminas, kvapiosios medžiagos.

Tinka iki: žr. ant pakuotės.

Serijos nr.: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Dermatonics Ltd., PE27 5 BZ., Jungtinė Karalystė. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.