Decubal


Decubal Anti Itch gel 100 ml
Actavis
Kaina apie 11.56 Eur

Decubal Anti Itch gel

Jautrios ir niežinčios odos gelis

Jei oda labai sausa, tai gali sukelti niežulį ir kitus nepatogumus. „Decubal" niežulį malšinantis gelis drėkina, stimuliuoja ir maitina odą, kad ji galėtų atstatyti drėgmės pusiausvyrą, tapti švelni ir elastinga.

„Decubal Anti Itch gel" suteikia raminamąjį bei niežulį slopinantį poveikį kūnui ir veidui. Jis gali būti naudojamas kaip papildoma drėkinimo priemonė.

Skirtas kasdienei jautrios, niežinčios ir sudirgusios odos priežiūrai. Tinka įdrėskimams, saulės nudegimams, odos sudirgimams, mažiems įpjovimams, paraudimams. Gali būti naudojamas kaip drėkinantis elementas po įprastu dieniniu ar naktiniu kremu.Sudėtyje yra glicerino ir vitamino B5, kurie drėkina ir ramina odą. Gelis greitai susigeria, nepalikdamas riebumo pojučio. Bekvapis, be konservantų.

Rekomenduojama vartoti:

-Kasdienei kūno odos priežiūrai

Decubal kosmetika sukurta bendradarbiaujant su Skandinavijos šalių dermatologais. „Decubal" siūlo gana platų asortimentą odos priežiūros priemonių, pasižyminčių minkštinančiomis, apsauginėmis, ilgalaikėmis drėkinančiomis savybėmis specialiai tiems, kurių oda itin jautri ir sausa. Natūralių lipidų dėka kremas greitai įsigeria į odą ir suteikia malonų pojūtį, lengvai pasiskirsto odos paviršiuje.

- Aukšta kokybė (gaminami pagal aukščiausius kokybės standartus vaistų kompanijoje Actavis, Danijoje ir Norvegijoje, rūpinasi oda jau 34 metus).

- Skirti sausai, jautriai, išsausėjusiai odai dėl fiziologinių (sausas oras, amžius ir pan.) ir patologinių ( ligos

) priežasčių.- Gali naudoti žmonės, kuriuos vargina odos ligos: edema, atopinis dermatitas, žvynelinė ("Decubal" produktus galima vatroti kartu su gydančiais tepalais; pirmiau gydantis tepalas, po 20 min. – "Decubal")

- Gali naudoti žmonės, vargstantys nuo skydliaukės funkcijos sutrikimo, cukrinio diabeto

- Nesukelia riebumo pojūčio.

- Greitai įsigeria į odą, lengvai pasiskirsto jos paviršiuje (dėl sudėtyje esančių lipidų, giminingų žmogaus odos lipidams).

- Tinka moterims, vyrams.

- Tinka vaikams

(Clinic kremas).- Neturi kvapiųjų medžiagų.

- Sukurti vandens ir lanolino pagrindu, nenaudojant papildomų medžiagų galinčių sukelti nepageidaujamų odos reakcijų.

- Neturi kvapiųjų medžiagų. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Decubal, Jautriai, Niežtinčiai, Odai, Malšina, Niežulį, Sausa, Oda, Ramina