Auriderm XO


Auriderm XO kremas 30ml N1
Auriga International
Kaina apie 18.50 Eur

Kremas Auriderm XO

Kodas: 2083293

Talpa: 30 ml

Tai greito poveikio kremas Auriderm XO®, skirtas veido ir kūno raudoniui bei sumušimams gydyti. Kremas turi būti tepamas prieš visas kitas norimas priemones, o taip pat gali būti puikus pagrindas makiažui ar kitoms kosmetinėms priemonėms.

Indikacijos: raudonio, sumušimų bei mėlynių mažinimui. Naudojimui po injekcinių ir chirurginių operacijų

Naudojimas: kremą AURIDERM XO® tepkite plonu sluoksiu ryte ir vakare ant švarios odos. Švelniai pamasažuokite, kol priemonė visiškai susigers. Atsargumo priemonės: netepti kremo AURIDERM XO® ant žaizdų, gleivinės ir akių. Vengti saulės vonių.

Veikliosios medžiagos: Vitaminas K nanosomose

Tai odos priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra 2% vitamino K nanosomose, o pastarasis apsaugo nuo odos raudonio. Laikui bėgant oda gali tapti jautri ir gležna, o tai parodo ant veido ir kojų atsiradę paraudimai bei dėmelės. Produktai AURIDERM XO® rekomenduojami naudoti po kosmetinių chirurginių operacijų, nes apsaugo nuo nepageidaujamų raudonų odos dėmių, bei mėlynių ir net jeigu jos atsirado mažina jas. Šios linijos produktai yra daugelio metų tyrimais pagrįsta dermatokosmetologija, kurios gamybai naudojamos pačios naujausios technologijos. Veikliosios sudėtinės medžiagos, esančios produktuoseAURIDERM XO® suteikia geriausius rezultatus. Gelis, kurio sudėtyje yra vitamino K, C, E ir kitų veikliųjų mežiagų buvo ypač kruopščiai tyrinėtas ir jo teigiamas poveikis odai buvo moksliškai įrodytas. Priemonė gali būti naudojama visų tipų odos raudoniui ar pamelsvėjusiai veido, kojų ir kūno odai gydyti. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Auriderm, Veido, Kūno, Raudonis, Sumušimai, Mėlynės, Mažinti, Pamelsvėjusi, Oda