Advasorb


Advasorb Plus 10cmx10cm N10
Advancis Medical
Kaina apie 29.88 Eur

Advazorb Plus®

 

Hidrofilinis putų poliuretano tvarstis

 

Produkto aprašymas

Advazorb Plus® yra minkštas, švelniai limpantis hidrofilinis putų poliuretano tvarstis su išorine rausvos spalvos poliuretano plėvele. Advazorb Plus® turi labai geras absorbcines ir eksudato išlaikymo savybes.

 

Kada naudojamas Advazorb Plus®

Advazorb Plus® naudojamas vidutiniškai ir gausiai eksuduojančių  žaizdų, tokių kaip pragulos, kojos opos, priežiūrai, granuliacijų apsaugai. Tvarstis taip pat naudojamas odos apsaugai kaulų projekcijoje.

 

Advazorb Plus® naudoti negalima

Tvarstis nenaudojamas esant arteriniam kraujavimui, sinusų ir ertminių žaizdų tvarstymui.

 

Naudojimo instrukcija

Ant žaizdos Advazorb Plus® uždėkite taip, kad rožinės spalvos dalis liktų viršuje. Tvarstį papildomai fiksuokite pleistru, bintu, ar tvarsčiu-plėvele.

 

Tvarsčio keitimo dažnis

Advazorb Plus® ant žaizdos gali likti iki 3 dienų, tačiau pastebėjus, kad tvarstis prisipildė eksudato, ar eksudatui pratekėjus pro žaizdos kraštus, jis nedelsiant turi būti pakeistas. Eksudatui artėjant prie tvarsčio kraštų reikia tvarstį keisti. Kai žaizda gausiai eksuduoja, yra būtina gydytojo rekomendacija, kaip dažnai keisti tvarstį.

 

Tvarsčio utilizavimas

Tvarstis yra klinikinė atlieka.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Advasorb Plus, Tvarstis, Gausiai, Eksuduojančios, Žaizdos, Pragulos, Kojos opos, Priežiūra