Gliukomatis ACCU-CHEK® Performa


PRIETAISAS, PRADŪRĖJAS, ACCU-CHEK® Softclix, 10 JUOSTELIŲ, 10 ADATĖLIŲ

Gliukomatis ACCU-CHEK® Performa sukurtas galvojant apie žmones, sergančius diabetu, kurių pagrindinis tikslas- palaikyti gliukozės kiekį kraujyje, kaip galima artimesnį normai. Vadinasi, kiekvienam sergančiajam CD svarbu ne tik savarankiškai ir reguliariai atlikti glikemijos tyrimą namuose, bet ir turėti tikslų glikemijos matuoklį. Kiekvieno gliukozės kiekio kraujyje matavimo metu šis išskirtinis, aukščiausios klasės ACCU-CHEK® Performa prietaisas automatiškai pats atlieka per 150 savipatikrų.

Šis prietaisas išsiskiria iš kitų matuoklių savo naujos technologijos juostelėmis. Juk ten kur norima išgauti ypač precizišką tikslumą (mikroschemos, mechanizmai) papratai naudojami taurieji metalai ( pvz. šveicariški laikrodžiai). ACCU-CHEK® Performa vienintelės juostelės LT turi auksinius elektrodus. 6 auksinių elektrodų pagalba ACCU-CHEK Performa tyrimo juostelė kaskart patikrina matavimo sąlygas (aplinkos temperatūrą ir drėgmę) ir įvertina galimas kliūtis rezultato tiksumui.


Kiekvieno matavimo metu atliekamos 3 pakopų patikros:

Mėginio patikra


Įvertina ar pakankamai kraujo pateko ant tyrimo juostelės. Perspėja, jeigu kraujo mėginys per mažas ir leidžia papildomai užlašinti kraujo ant tos pačios tyrimo juostelės per 5 s.


Juostelių patikra

Viduje įmontuotas vidinis laikrodis išsaugo datos ir laiko nustatymus, net pasibaigus baterijai dar 72 val. Šis laikrodis užtikrina, kad data būtų teisinga.


Temperatūros ir drėgmės patikra


Įvertina aplinkos temperatūrą ir drėgmę bei patikslina gautą rezultatą. Temperatūros ir drėgmės poveikis yra matuojamas pačioje juostelėje, o ne gliukomatyje, kaip daugumos kitų matuoklių. Todėl rezultatas yra ženkliai tikslesnis.

Gliukozės kiekio matavimas kraujyje ACCU-CHEK® Performa gliukometru yra paprastas greitas ir tikslus. Tikslumas, kuriuo pasitiki Lietuvos endokrinologai.

Daugiau naujos informacijos  galite sužinoti paskambinę ACCU-CHEK klientų nemokamu telefonu 8 800 20011.
Suteiksime tinkamą pagalbą ir atsakysime į visus iškilusius klausimus! Roche Diabeto Priežiūros komanda.


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

loading...

Raktiniai žodžiai

Cukrinis, Diabetas, Diabeto, Gliukomatis

Video