Rinox nosies purškalas Jūros vanduo 100ml


Rinox nosies purškalas Jūros vanduo 100ml
Aurena Laboratories AB
Kaina apie 10.11 Eur

Rinox Nosies purškalas

Izotoninis natūralus jūros vanduo

100 ml 

Sudėtis. Natūralus jūros vanduo (atskiestas išgrynintu vandeniu iki fiziologinio tirpalo (0,9%)). 

Vartojimo būdas. Laikykite flakoną kampu ir atsargiai įkiškite purkštuko galą į kiekvieną nosies landą, paspauskite purkštuką ir palaikykite 1-2 sekundes. 

Įspėjimai: 

  • jei nosies purškalą vartoja daugiau nei vienas asmuo, atsiranda tikimybė užsikrėsti infekcijomis, todėl po kiekvieno vartojimo plaukite purškalo antgalį muiluotu, o nuskalaukite karštu vandeniu;
  • nenaudokite injekcijoms;
  • DĖMESIO! Slėginis indas. Nebadykite ir nedeginkite net tuščio.

Bendra informacija. Rinox nosies purškalas yra giliai prasiskverbiantis, nosies gleivinę valantis purškalas, skirtas vartoti suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėn. Šis purškalas mažina gleivinės paburkimą, padeda normalizuoti rūgštinę terpę ir išvalo pašalines daleles, tokias kaip žiedadulkės ir alergenai. Dėl to sumažėja nosies užgulimas ir atsistato normali kvėpavimo funkcija. Rinox nosies purškalas nesukelia priklausomybės ir gali būti vartojamas kartu su vaistais. Žmonėms, dažnai sergantiems rinitu ir sinusitu, reguliariai vartojant Rinox nosies purškalą, gali rečiau prireikti vaistinių preparatų.

Laikymo sąlygos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 50° C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Aurena Laborotories AB, Fjärrviksvägen 22, SE-653 50 Karlstad, Švedija.

Prekinio ženklo savininkas ir platintojas. UAB NVT Taikos pr. 102, LT51195, Kaunas, Lietuva.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.