Nosol spray nosies purškalas 15ml


Nosol spray nosies purškalas 15ml
Farmak
Kaina apie 1.24 Eur

NNo-Sol 0,65 proc. nosies lašai arba purškalas

Apibūdinimas

Fizinės ir cheminės savybės: skaidrus, bespalvis skystis, turintis silpną, jam būdingą kvapą.

Sudėtis: natrio chloridas, vienbazis natrio fosfatas, dvibazis natrio fosfatas, benzilo spiritas, benzalkonio chloridas, vanduo injekcijoms.

Išleidimo forma: lašai arba purškalas.

Savybės: natrio chloridas – tai efektyvi osmosiškai aktyvi medžiaga. Hipotoninio natrio chlorido tirpalo osmoliariškumas yra mažesnis nei kūno skysčių. Todėl patekęs į nosies ertmę preparatas gerina nosies gleivinės paviršiaus hidrataciją. Jis drėkina nosies kanalus, mažina gleivinės paburkimą, suminkština sausą nosies sekretą ir lengvina jo pašalinimą.

Vartojimo indikacijos: vartojamas rinito simptomams mažinti ir nosies gleivinės sausumui šalinti (būnantiems kondicionuojamose patalpose, rūkantiems ar dirbantiems dulkėtoje aplinkoje); nosies ertmei paruošti kitų vaistinių preparatų vartojimui (siekiant pagerinti jų įsisavinimą).

Vartojimo instrukcija: suaugusiems žmonėms purkšti po 2 dozes arba lašinti po 2 lašus į kiekvieną nosies landą. Vyresniems kaip 1 metų vaikams purkšti (lašinti) po 1–2 dozes (lašus) į kiekvieną nosies landą. Jaunesniems kaip 1 metų vaikams lašinti po 1 lašą į kiekvieną nosies landą.

Prieš vartojimą buteliuką su preparatu palaikyti saujoje, kad jis sušiltų iki kūno temperatūros. Purškalas: naudojantis purškalu, buteliuką laikyti statmeną, purkštuką nukreipti į viršų. Nuimti apsauginį dangtelį, įkišti purkštuvo antgalį į nosies landą, paspausti purkštuvą ir ištraukti jį iš nosies landos. Lašai: kruopščiai užmauti apsauginį dangtelį. Vidinėje apsauginio dangtelio pusėje esančia adatėle pradurti buteliuke skylutę. Nuimti apsauginį dangtelį, truputį paspausti purkštuvą ir lašinti į kiekvieną nosies landą. Prieš pradedant vartoti, stipriai neužsukti apsauginio buteliuko dangtelio!

Purškiant rekomenduojama negiliai įkvėpti per nosį. Baigus lašinti buteliuką gerai uždaryti apsauginiu dangteliu.

Perspėjimas

Individualiam vartojimui.

Jei problema išlieka, kreiptis į vaistininką ar gydytoją.

Nevartoti preparato pasibaigus jo tinkamumo laikui.

Laikymo sąlygos: laikyti gamintojo pakuotėje, žemesnėje nei 25ºC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tinkamumo laikas: 2 metai. Atidarius buteliuką – 28 dienos.

Pakuotė: plastiko buteliukai.

Gamintojas: „Farmak" OAO, ul. Frunze 63, Kijevas, 04080 Ukraina

Obelis s.a., Bd. Général Wahis 53, 1030 Briuselis, Belgija

Tel.: +(32) 2 732-59-54; faks.: +(32) 2 732-60-03; mail@obelis.net

Paskutinio peržiūrėjimo data: 24/10/2009 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.