Newmed NOSIES PURŠKALAS 20ml


Newmed NOSIES PURŠKALAS 20ml
New Pharma
Kaina apie 9.94 Eur

Vartojimo instrukcija

newmed NOSIES PURŠKALAS

Švelniai ramina ir drėkina sausą ir sudirgusią nosį

Kas yra Newmed Nosies Purškalas ir kada vartojamas?

Dėl sausų, sudirgusių viršutinių kvėpavimo takų, linkusių apsitraukti gleivėmis, dažnai pasunkėja suaugusiųjų, vaikų kvėpavimas. Ypatingai nosies gleivinė gali išdžiūti oro kondicionieriumi vėdinamose arba šildomose patalpose. Dėl rimtų sutrikimų vaikų organizme galimas nosies gleivinės apsitraukimas taip pat.

Švelnus, izotoninis, savo sudėtyje neturintis konservantų tirpalas, naudojamas Newmed Nosies Purškale, gali padėti nuo negalavimų paminėtų aukščiau. Į Newmed Nosies Purškalo sudėtį įeina natūralus šaltinio vanduo iš Šveicarijos, papildytas augaliniais vaistinių šalavijų, pipirmėtės, edelveiso (Alpinės liūtpėdės) ekstraktais, padedančiais švelniai ir natūraliu būdu kovoti su nosies sausumu ir dažnai su juo susijusiu nosies gleivinės apsitraukimu (gleivėmis).

Newmed Nosies purškalas vartojamas:

· kaip švelni pagalbinė priemonė esant peršalimui ar užsikimšusiai nosiai

· norint sudrėkinti nosies gleivinę būnant oro kondicionieriumi vėdinamose arba šildomose patalpose

· norint išvalyti nosies gleivinę pabuvus dulkėmis (pvz. smulkios dulkės ir t.t.) užterštoje aplinkoje, suskystinti ir atlaisvinti gleives

Ką svarbu žinoti apie Newmed Nosies Purškalo vartojimą?

· Svarbu vadovautis vartojimo instrukcija!

· Jei būtina, galima ir ilgesnį laiką vartoti Newmed Nosies Purškalą. Jei per 14 dienų simptomai nepagerėjo, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu (pvz., gydytoju ar vaistininku).

Kada negalima vartoti Newmed Nosies Purškalo?

· Nebuvo pastebėta jokio šalutinio poveikio, kada Newmed Nosies Purškalas buvo vartojamas tinkamai. Newmed Nosies Purškalo negalima vartoti, jei turite nustatytą padidėjusį jautrumą bet kuriai sudėtinei medžiagai.

· Newmed Nosies Purškalo negalima vartoti naujagimiams ir pradedantiems vaikščioti kūdikiams, nes į sudėtį įeinantis pipirmėtės aliejus, vartojamas veido srityje (ypač aplink nosį), gali sukelti Kratschmer-Holmgren refleksą (sustabdyti kvėpavimą).

· Jei simptomai išlieka arba dažnai atsinaujina, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu (gydytoju ar vaistininku).

Kada reikia imtis specialių atsargumo priemonių vartojant Newmed Nosies Purškalą?

· Jei purškalas vartojamas tinkamai, nereikia imtis jokių papildomų atsargumo priemonių.

· Jei Jums pasireiškia simptomai po LOR (ausų, nosies ir gerklės) operacijos arba po nosies sužeidimo, pasitarkite su gydytoju.

· Informuokite sveikatos priežiūros specialistą (gydytoją ar vaistininką), jeigu sergate bet kokiomis ligomis, esate alergiškas arba vartojate bet kokius kitus vaistus. Į juos įeina ir Jūsų savarankiškai įsigyti vaistai be gydytojo nurodymo.

Kaip vartoti Newmed Nosies Purškalą?

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 2 metų vaikams: purkšti po 1-2 paspaudimus į kiekvieną šnervę kelis kartus per parą pagal poreikį. Jaunesniems kaip 2 metų vaikams: purkšti po 1 paspaudimą į kiekvieną šnervę vieną kartą per parą.

Vartojimo instrukcija:

1. Nuimkite apsauginį dangtelį ir aktyvuokite pompą keletą kartų ją paspausdami, kol ims purkšti smulkūs lašeliai miglos pavidalu.

2. Tada įkiškite purškalo angą į vieną šnervę ir vieną arba du kartus paspauskite purškalą. Buteliuką laikykite vertikaliai. Purkšdami švelniai įkvėpkite pro nosį.

3. Pakartokite procedūrą kitoje šnervėje.

Dėl higienos priežasčių ir siekiant išvengti infekcijų, rekomenduojama po vartojimo nuvalyti nosies purškalo jungiklį sausu audiniu ir uždaryti buteliuką apsauginiu dangteliu. Be to, purškalą turėtų vartoti tik vienas asmuo.

Kokį šalutinį poveikį gali turėti Newmed Nosies Purškalas?

Iki šiol nebuvo pastebėta jokio šalutinio poveikio tinkamai vartojant purškalą.

Ką dar būtina įsidėmėti?

· Laikykite šį purškalą vaikams nepasiekiamoje vietoje!

· Saugokite purškalą nuo karščio! Laikykite kambario temperatūroje.

· Purškalas gali būti vartojamas tik iki galiojimo termino pabaigos (EXP), kurio data nurodyta ant pakuotės ar talpyklės. Atidarius Newmed Nosies Purškalo buteliuką, purškalą reikia suvartoti per 6 mėnesius.

Kokia Newmed Nosies Purškalo sudėtis?

NATRIO CHLORIDAS, EDELVEISAS / ALPINĖ LIŪTPĖDĖ (Leontopodium alpinum) (VANDUO, GLICERINAS), GLICERINAS, VAISTINIS ŠALAVIJAS (Salvia officinalis), PIPIRMĖTĖ (Mentha piperita), VANDUO

Gamintojas:

New Pharma AG, Alpenblickstrasse 7, CH-8853 Lachen, Šveicarija

Tel. Nr. +41(0) 55 442 83 27, el. paštas: info@newpharma.ch

Vartojimo instrukcijos atnaujinimo versija: 2006 m. birželis 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.