Isla-Moos Herbal Lozenges pastilės N30


Isla-Moos Herbal Lozenges pastilės N30
Engelhard Arzneimittel
Kaina apie 4.68 Eur

Isla-Moos

Pastilės

Kokia Isla-Moos sudėtis?

Vienoje pastilėje yra 80 mg vandeninio islandinės kerpenos ekstrakto (0,4:0,8: 1).

Pagalbinės medžiagos: gumiarabikas, sacharozė, skystasis parafinas, dažiklis E 150, išgrynintas vanduo.

Vienoje pastilėje yra 424 mg sacharozės (tai atitinka 0,035 duonos vienetus).

Kam vartojama Isla-Moos ?

Isla-Moos lyg balzamas padengia nosiaryklės ir gerklės gleivinę. Ji apsaugo nuo besikartojančio dirginimo, o sudirginta gleivinė greičiau gyja, ypač kai esti tokių sutrikimų:

· dirginantis kosulys ir užkimimas,

· pernelyg didelė balso stygų įtampa (dainininkams, lektoriams),

· pasunkėja nosies landų praeinamumas.

Kada Jums negalima vartoti Isla-Moos ?

Isla-Moos Jums negalima vartoti, kai esate jautrus vaistų sudėtyje esančioms medžiagoms.

Kada Isla-Moos galima vartoti tik laikantis atsargumo?

Jei vaistas vartojamas esant nurodytiems sutrikimams, nereikia laikytis jokių atsargumo priemonių.

Ar galima Isla-Moos vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu? Nėra jokių duomenų, nurodančių, kad būtų draudžiama vaistą vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Kaip reikėtų vartoti Isla-Moos?

Pagal poreikį keletą kartų per dieną sučiulpiama po 1-2 pastiles.

Nuoroda sergantiesiems cukriniu diabetu: vienoje pastilėje yra 424 mg sacharozės; tai atitinka 0,035 duonos vienetus.

Kiek laiko galima vartoti Isla-Moos?Isla-Moos prireikus galima ilgai ir saugiai vartoti. Jei po 10 dienų vartojimo būklė nepagerėja, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Kokie gali būti šalutinio poveikio požymiai vartojant Isla-Moos?

Kai vaistas vartojamas laikantis nuorodų, šalutinio poveikio požymių nepasitaiko.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį?

Tinkamumo laikas nurodytas ant kartoninės dėžutės ir lakštų.

Pasibaigus tinkamumo laikui, vartoti vaistą draudžiama!

Laikyti sausoje vietoje.

Kaip supakuotas vaistas?Vaistas yra originalioje pakuotėje po 30, 60 ir 120 pastilių.

Vaistus laikyti vaikams

nepasiekiamoje vietoje!

Informacinio lapelio parengimo data2003 m. balandžio mėn.

GamintojasEngelhard Arzneimittel GmbH&Co.KG

Herzbergstr. 3 61138 Niederdorfelden,Vokietija Telefonas 06101/539-300 Faksas 06101/539-315Internetas http:/www.engelhard-am.de

el. paštas info@engelhard-am.de

Gamykla Austrijoje:

Sanova Pharma GesmbH, Viena

Telefonas 01/80 104-2550

Internetas http:/www.sanova.at

el. paštas sanova.pharma@sanova.at

Importuotojas:

UAB "SIROWA Vilnius"

Kalvarijų 98 – 40, Vilnius

LT-2042 Lietuva

Isla-Moos

Islandinė kerpena: kerpena ir jos praeitis

Islandinė kerpena nuo XVII amžiaus vartojama liaudies medicinoje ir vadinama "plaučių kerpena" arba "karščiavimo kerpena". Ji auga žemumose, vidutinio aukščio kalvose ir kalnuose, Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje, taip pat Šiaurės Amerikoje. Čia ji auga ant plokščių, nederlingų dirvų.

Nežiūrint pavadinimo, islandinė kerpena iš tikrųjų nėra samana. Anksčiau visus augalus, kurie buvo panašūs į samanas, laikė samanomis.

Iš tikrųjų islandinė kerpena priklauso raktinių kerpių šeimai (Parmeliaceae). Su kerpėmis ilgalaikėje simbiozėje gyvena tam tikrų rūšių grybeliai ir dumbliai.

Islandinė kerpena yra apie 10 cm aukščio, išsišakojusios puokštės formos garbanota ir panaši į samaną, šakelių viršūnėse susidaro nauji smulkūs "lapeliai". Išorinė jų pusė yra nuo rudos spalvos iki alyvuogių žalios spalvos, apatinė pusė – baltai pilkšva, dėmėta. Iš kerpenos gaunamo ekstrakto 50-70% sudaro vandenyje tirpi gleivinga medžiaga.

Saugo gleivinę nuo pažeidimųKasdien įkvepiamame ore gausu įvairių ligų sukėlėjų, kurie dirgina organizmo apsauginius mechanizmus. Labiausiai pažeidžiama viršutinių kvėpavimo takų gleivinė. Jei gleivinė sveika, ji lengvai apsisaugo nuo ją veikiančių kenkėjų. Jei gleivinė pažeista, sudirginta, susilpnėjusi, pvz., kai kvėpuojama sausu oru esant centriniam šildymui, kai ore daug kenksmingų medžiagų (smogas, tabako dūmai), ligų sukėlėjai veikia aktyviau.

Saugo gleivinę nuo kenksmingų medžiagų ir dirginimoIslandinės kerpenos sudėtyje esančios gleivingos medžiagos, lyg balzamas, padengia gerklės ir nosiaryklės gleivinę. Tokiu būdu gleivinė apsaugoma nuo įkvepiamo sauso ir kenksmingo oro. Netgi pažeista gleivinė gali greičiau užgyti ir atstatyti savo apsauginę funkciją.

Isla-Moos ypatumai

Isla-Moos sudėtyje yra ypatingo ekstrakto iš atsparumu pasižyminčios islandinės kerpenos, augančios Šiaurėje. Pastilėse esantis ekstrakto koncentratas čiulpiant tirpsta, pasiskirsto burnoje ir lyg balzamas padengia gerklę ir nosiaryklę.

Saugo ir tausoja balso stygasBalso stygos dirgikliams ypač jautrios. Susilpnėjęs ir užkimęs balsas rodo, kad pažeistos balso stygos. Tokiu atveju Isla-Moos veikia raminamai, saugo balso stygas. Isla-Moos galima vartoti ir profilaktiškai, siekiant apsaugoti jautrias balso stygas.

Gerai toleruojamas

Isla-Moos gerai toleruojamas ir gali būti vartojamas kartu su kitais preparatais. Poveikis tinka ir žmonėms, kurių skrandis jautrus. Malonus švelnus skonis patinka ir vaikams, ir senyviems pacientams.

Gleivinę reikia saugoti sportuojant

Sportuojant, mankštinantis kvėpavimo takų gleivinei tenka didesnis krūvis. Dėl to ji gali tapti sausa, atsirasti dirginantis kosulys. Ir šiais atvejais Isla-Moos natūraliai saugo gleivinę. Ypač sportuojant pastilės saugo nuo burnos

ir nosiaryklės gleivinės išdžiūvimo.

Engelhard Arzneimittel

Jūsų partneris sveikatos

reikaluose 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Isla-Moos, Islandinė, Kerpena, Dirginantis, Kosulys, Užkimimas, Pasunkėjęs, Nosies, Landų, Praeinamumas, Kvėpavimas, Skauda, Gerklę