Hexaspray purškiamoji suspensija 30g


Hexaspray purškiamoji suspensija 30g
Bouchara-Recordati
Kaina apie 6.60 Eur

HEXASPRAY Proteofilinė emulsija PRIEŠ KIEKVIENĄ VARTOJIMĄ SUPLAKTI! Norint purkšti, reikia, netraukiant rankenėlės, pasukti ją ketvirtį apsisukimo PURKŠTI LAIKANT BUTELĮ VERTIKALIAI Sudėtis: biklotimolis (0,75g), metilparahidroksibenzoatas (0,025g) ir pagalbinės medžiagos (tiek, kad viso būtų 30g). Veikimas: Hexaspray sudėtyje yra biklotimolio, kuris veikia: antibakteriškai - biklotimolis veikia ne tik baktericidiškai (sunaikina bakterijas) in vitro, bet taip pat gali veikti stafilokokus, streptokokus, mikrokokus ir korinebakterijas in vivo. Mažina skausmą - biklotimolis pats malšina skausmą, todėl nereikia papildomai vartoti vietinių anestetikų. Slopina uždegimą - farmakologiniai tyrimai parodė, kad biklotimolis gerai slopina uždegimą. Rezorbcija ir veikimo trukmė: Hexaspray pagamintas proteofilinės emulsijos pagrindu - gerai prilimpa prie gleivinės ir ilgai išlieka infekcijos vietoje. In vitro ir in vivo tyrimais nustatyta, kad per burnos gleivinę Hexaspray rezorbuojasi lėtai - tai užtikrina ilgą vaisto veikimą.

Indikacijos: Hexaspray vartojamas ūminiams burnos ertmės ir gerklės pažeidimams vietiškai gydyti: Infekcinės burnos ertmės ir ryklės ligos: tonzilitas, angina, faringitas (ryklės gleivinės uždegimas), stomatitas (burnos gleivinės uždegimas), dantenų uždegimas, kraujavimas iš dantenų, dantenų alveolių profilaktika nuo infekcijos po dantų ekstrakcijos, aftos. Grybelibės burnos ertmės ir ryklės ligos: pienligė. Hexaspray gali būti vartojamas prieš burnos ertmės ir ryklės operacijas bei po jų; taip pat kaip papildoma gripo ir peršalimo ligų gydymo priemonė. Svarbu: esant sisteminės (išplitusios) bakterinės infekcijos simptomams, būtina skirti atitinkamą gydymą antibakteriniais vaistais! Dozavimas: Suaugusiems ir vaikams - du įpurškimai tris du kartus per dieną. Kontraindikacijos: kaip ir kitų purškiamų vaistų, šio vaisto negalima purkšti vaikams, jaunesniems kaip 30 mėnesių, nes tokiu būdu vartojamas vaistas gali sukelti gerklų spazmą. Įspėjimai: šio vaisto nereikėtų vartoti neribotą laiką (net jei yra aukščiau nurodyta indikacija), ypač tais atvejais, kai ilgalaikis burnos ertmės natūralios mikrofloros sutrikimas kelia bakterijų ar grybelių (kandidozės) išplitimo pavojų. Atsargumo priemonės: rekomenduojama šį vaistą vartoti ne ilgiau kaip 10 dienų iš eilės. Jei tenka gydytis ilgiau, reikia kreiptis į gydytoją. PRIEŠ KIEKVIENĄ VARTOJIMĄ SUPLAKTI! LAIKYTI TOLIAU NUO ŠILDYMO PRIETAISų. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE! Gamintojas: BOUCHARA-RECORDATI, 68, rue Marjolin 92300 Levallois Perret, Prancūzija. Prekybos leidimo savininkas: ORIVAS, Vilnius, Lietuva Informacijos peržiūros data: 2002 rugpjūtis. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Hexaspray, Biklotimolis, Ūminis, Burnos, Ertmės, Gerklės, Pažeidimas, Tonzilitas, Angina, Faringitas, Stomatitas, Dantenų, Uždegimas, Kraujavimas, Iš dantenų, Pienligė