Systane Ultra lubrikantas akims 10ml


Systane Ultra lubrikantas akims 10ml
Alcon Laboratories, Inc., USA
Kaina apie 11.19 Eur

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA

Pakuotės lapelis

 

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA

Atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį ir neišmeskite jo, kol vartojate tirpalą.

VARTOJIMAS (indikacijos)

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA yra skirti sausų akių gydymui. Jie laikinai sumažina dėl akių sausumo atsiradusius deginimo ir dirginimo pojūčius. Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA gali būti naudojami vienadieniams, prailginto dėvėjimo ir vienkartiniams silikono hidrogelio bei minkštiesiems (hidrofiliniams) kontaktiniams lęšiams drėkinti. Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA sudrėkina Jūsų kontaktinius lęšius, sumažina kontaktinių lęšių dėvėjimo sukeliamą diskomfortą ir padeda pašalinti smulkias daleles, kurios gali sukelti dirginimą ir (arba) diskomfortą.

KONTRAINDIKACIJOS (kada nevartoti)

Žmonės, alergiški bet kuriai drėkinamųjų akių lašų SYSTANE® ULTRA sudedamajai daliai, neturėtų vartoti šio produkto.

NURODYMAI

Drėkinamuosius akių lašus SYSTANE® ULTRA galima vartoti sausoms akims gydyti tiek kartų per dieną, kiek reikia. Įlašinkite lašus į akį ir pamirksėkite. Jei dėvite kontaktinius lęšius ir pajutote sudirginimą, diskomfortą arba regėjimas tapo neryškus, įlašinkite 1 arba 2 lašus į akį ir 2 arba 3 kartus pamirksėkite. Jie gali būti naudojami prieš įsidedant kontaktinius lęšius ir po kontaktinių lęšių dėvėjimo. Prieš vartodami gerai pakratykite.

APRAŠAS

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA – sterilus tirpalas, kurio sudėtyje yra polietileno glikolio 400, propileno glikolio, hidroksipropilo guaro, sorbitolio, aminometilpropanolio, boro rūgšties, kalio chlorido, natrio chlorido ir 0,001% konservanto POLYQUAD® (polidronio chlorido).

ĮSPĖJIMAI

Svarbu, kad laikytumėtės savo akių priežiūros specialisto ir visų pakuotės instrukcijų nurodymų, kad būtų užtikrintas tinkamas produkto vartojimas. Jeigu patiriate nuolatinį akių diskomfortą, akys pernelyg stipriai ašaroja, atsiranda regėjimo pakitimų arba jūsų akys parausta, pasikonsultuokite su savo akių priežiūros specialistu, nes gali kilti rimtų problemų. Dėl galimo akių sudirginimo nemirkykite ir nedezinfekuokite Jūsų kontaktinių lęšių SYSTANE® ULTRA drėkinamuosiuose akių lašuose.

NURODYMAI

  • Kad neužterštumėte lašų, lašintuvo galiuku niekada nelieskite jokio paviršiaus.
  • Pavartoję užsukite dangtelį.
  • Laikykite kambario temperatūroje.
  • Laikykite konteinerį sandariai uždarytą, kai nevartojate.
  • Vartoti iki galiojimo datos, nurodytos ant gaminio.
  • Atidarius tinka vartoti šešis mėnesius.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. 

PAKUOTĖ

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA, sterilizuoti garais ir filtruojant, tiekiami plastikiniuose 3–10 ml buteliukuose.

PLATINTOJAS

Alcon Pharmaceuticals Ltd. atstovybė,
Dominikonų g. 5,
LT-01131 Vilnius
Lietuva
Tel. +370 5 231 47 56 

GAMINTOJAS

Alcon Laboratories, Inc.

6201 South Freeway

Fort Worth, TX, USA  76134-2099

ĮGALIOTAS ATSTOVAS EUROPOS SĄJUNGOJE 

Alcon Laboratories (U.K.) Ltd.

Boundary Way

Hemel Hempstead

Hertfordshire

HP2 7UD,

United Kingdom 

Europos patentai Nr. 0948357, 0999825 ir 1348427

© 2011 Alcon, Inc.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Systane Ultra, Alcon, Sausos akys, Jautrios akys, Ašaros, Kompiuteris, Ekranas, Mirkčiojimas, Perštėjimas, Sausų akių sindromas, Akių, Lašai, Dirbtinės, Akių lubrikantas, Akims, Akių nuovargis, Paraudusios akys, Ašarojimas, Gelis, Lašeliai