Oxyal akių lašai, tirpalas 10ml


Oxyal akių lašai, tirpalas 10ml
Tubilux Pharma
Kaina apie 10.60 Eur

NFORMACINIS LAPELIS
Oxyal akių lašai, tirpalas
Tirpalo sudėtis
0,15 proc. hialurono rūgšties natrio druska, boro rūgštis, Protector, natrio chloridas, kalio chloridas, kalcio chlorido dihidratas, magnio chlorido heksahidratas, 0,06 proc. Oxyd, išgrynintasis vanduo.
Aprašymas
Oxyal yra akies paviršiaus lubrikanto tirpalas, kuriame yra 0,15 proc. hialurono rūgšties natrio druskos. Preparate esanti hialurono rūgštis yra negyvulinės kilmės, ji gaunama fermentacijos būdu. Tirpalo veiksmingumas gerėja ir ilgėja dėl plėvelę darančio polimero Protector (pasireiškia sinergistinis poveikis). Tirpale esantys elektrolitai (chloridai, natris, kalis, kalcis ir magnis) yra labai svarbūs ląstelių biocheminiams procesams. Tirpalas yra šiek tiek hipotoninis, todėl akies paviršiaus būklė išlieka fiziologinė. Oxyal sudėtyje yra nauja patentuota apsauginė sistema Oxyd, sukurta TUBILUX PHARMA tyrimo laboratorijoje. Patekusi į akis, ši medžiaga skyla į deguonį, vandenį ir natrio chloridą. Tai medžiagos, kurių yra natūraliose ašarose, todėl akių gleivinė nedirginama ir epitelio ląstelės išlieka sveikos.
INDIKACIJOS
Oxyal poveikis yra greitas ir ilgalaikis tuo atveju, jei ne dėl patologinių pokyčių, o dėl išorės faktorių, pvz., ilgalaikio žiūrėjimo į televizoriaus ar kompiuterio ekraną, naudojimosi oro kondicionieriumi, buvimo dulkėtoje ar užterštoje aplinkoje, rūkymo, atsiranda akių sausumas, dirginimas, nuovargis ir t.t. Oxyal gali vartoti nešiojantys visų rūšių kontaktinius lęšius ar jų nenešiojantys žmonės. Vartojimo instrukcija Patikrinti, ar buteliuko sandarumas nepažeistas. Gerai nusiplauti rankas. Nuplėšti nuo buteliuko viršūnės apsauginę juostelę ir visiškai nusukti buteliuko viršūnę. Apversti buteliuką, į abi akis įlašinti po vieną ar du lašus arba preparato vartoti taip, kaip nurodė gydytojas. Sandariai užsukti buteliuką. Nelaikyti buteliuko saulės šviesoje.
Įspėjimas
Atsukus buteliuką, tirpalo tinkamumo laikas - 60 dienų. Tirpalo likučius būtina išpilti. Kad į tirpalą nepatektų mikroorganizmų, lašintuvo galiuku negalima liesti jokio paviršiaus. Jei paciento jautrumas bet kuriai sudedamajai tirpalo daliai yra padidėjęs, Oxyal vartoti draudžiama. Tirpalo nuryti negalima. Oxyal reikia laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Pasibaigus tinkamumo laikui, tirpalo vartoti draudžiama. Buteliuką reikia laikyti žemesnėje kaip 25 laipsniai C temperatūroje. Jei simptomai išlieka, būtina kreiptis į gydytoją. Oxyal lašinti į akis kartu su kitokiais vaistais negalima, kadangi jų poveikis gali kisti. Tirpalą draudžiama užšaldyti.
PAKUOTĖ
Buteliukas, kuriame yra 10 ml tirpalo.
Gamintojas Tubilux Pharma SpA Via Costarica, 20/22 00040 Pomezia (RM) Italija Protector pateiktas patentuoti Oxyd patentuotas 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.