Ocuval akių lašai 15 ml


Ocuval akių lašai 15 ml
Valentis
Kaina apie 5.48 Eur

OCUVAL

Akių lašai

OCUVAL akių lašai, kurių pagrindą sudaro klampumą suteikiančios medžiagos, suformuoja ant akies apsauginę plėvelę, kuri saugo nuo kenksmingų aplinkos faktorių poveikio: nuo užteršto oro, dulkių, vėjo ir kt. Apsaugo nuo akių niežulio, perštėjimo ir nuovargio pojūčių bei juos sušvelnina. OCUVAL akių lašų sudėtyje yra ramunėlių, hamamelio, akišveičių, rugiagėlių ir šlamučių ekstraktų, kurie padeda atstatyti normalią akių fiziologinę būklę ir užtikrina greitą ir ilgalaikį palengvėjimą.

VARTOJIMO METODAS: atsukite dangtelį, atloškite galvą ir nesmarkiai paspausdami buteliuką įlašinkite du ar tris lašus OCUVAL į kiekvieną akį. Atidarius buteliuką produktą reikia suvartoti per 15 - 20 dienų.

PERSPĖJIMAI: Nevartokite OCUVAL, jei pakuotė pažeista. Nevartokite šio produkto neišsiėmę kontaktinių lęšių. Nevartokite, jei turite alergiją kuriai nors iš produkto sudedamųjų dalių. Jei pasireiškia nepageidaujamas poveikis, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Vaikai vartoti produktą turi tik prižiūrimi suaugusiųjų. Jei simptomai ilgai nepraeina, reikia pasikonsultuoti su gydytoju okulistu. Po vartojimo gerai uždarykite dangtelį. Laikyti vėsioje vietoje, atokiai nuo šilumos šaltinių. Nurodytas ant pakuotės tinkamumo laikas galioja tik tinkamai laikomam produktui.

SUDĖTIS: išgrynintas vanduo, sodinių hamamelių distiliuotas vanduo, vaistinių ramunių distiliuotas vanduo, rugiagėlių distiliuotas vanduo, italinių šlamučių distiliuotas vanduo, pievinių akišveičių distiliuotas vanduo, hidroksietilceliuliozė, natrio chloridas, kalio fosfatas, dikalio fosfatas, benzalkonio chloridas.

PAKUOTĖ: 15 ml buteliukas

Platintojas: Gricar Chemical S.r.l., Via S. Giuseppe 18/20, 20861 Brugherio (MI), Italija

Platintojas Lietuvoje: UAB "Valentis Pharma" Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva

Biofarma Spa, Via Castelliere 2, 33036 Mereto di Tomba (UD), Italija

CE 0373

Paskutinė peržiūros data: 26/04/2011 


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Ocuval, Akių lašai, Konjuktyvitas, Valentis, Akių traumos, Sausų akių sindromas