Bepanthen akių lašai 0.5ml N20


Bepanthen akių lašai 0.5ml N20
Bayer
Kaina apie 11.80 Eur

Bepanthen®

Bepanthen® AKIŲ LAŠAI

Akių lašai, kurių sudėtyje yra natrio hialuronato 0,15% ir dekspantenolio 2%

APRAŠYMAS

Pavartojus Bepanthen akių lašus, ant ragenos susidaro sterilus, konservantų neturintis, viskoelastinis, skaidrus apsauginis sluoksnis. Jų sudėtyje yra natūralių biologinių medžiagų, įskaitant hialurono rūgšties natrio druską. Dėl ypatingų fizinių savybių ši medžiaga ant ragenos suformuoja vienodą, stabilų, poveikio regėjimui neturintį ir ypač ilgai išliekantį apsauginį sluoksnį. Be to, Bepanthen akių lašų sudėtyje yra provitamino B5 (dekspantenolio), kuris dėl gebėjimo prisijungti didelį vandens kiekį atgaivina ir saugo akis. Tai žymiai sustiprina natrio hialuronato savybę išsaugoti drėgmę.

Natrio hialuronato (stabilizuojančio ašarų sluoksnį) ir dekspantenolio (saugančio, palengvinančio) derinys saugo ir drėkina akies paviršių ir padaro jį slidžiu. Tokiu būdu tai ilgam palengvina negalavimus, susijusius su:

· mechaniniu stresu

pvz., atsiradusiu dėl kietųjų ar minkštųjų kontaktinių lęšių arba dėl diagnostinės intervencijos;

· stresu dėl aplinkos poveikio

pvz., dėl oro kondicionieriaus, vėjo, šalčio, sausumo ar oro užterštumo;

· sudirgusiomis akimis

pvz., dėl darbo prie kompiuterio monitoriaus arba ilgai trunkančio vairavimo.

Bepanthen akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl šie lašai gerai toleruojami, net jei vartojami ilgą laiką. Bepanthen akių lašai taip pat tinka asmenims, nešiojantiems kontaktinius lęšius.

VARTOJIMAS

Nuplėškite vienadozę talpyklę. Įsitikinkite, kad vienadozė talpyklė nepažeista. Norėdami atidaryti, atsukite vienadozės talpyklės antgalį (netraukite). Truputį atloškite galvą atgal, šiek tiek atitraukite apatinį voką ir vieną lašą įlašinkite į apatinį akies junginės maišelį. Jei būtina, lašinkite po vieną ar du lašus į kiekvieną akį keletą kartų per dieną. Lėtai užmerkite akis, kad skystis tolygiai pasiskirstytų akies paviršiuje.

SUDĖTIS

natrio hialuronatas 0,15%, dekspantenolis 2%, natrio chloridas, natrio monovandenilio fosfatas, natrio divandenilio fosfatas, injekcinis vanduo.

PAKUOTĖS DYDIS

Tiekiama pakuotė: vienadozė talpyklė, 20 × 0,5 ml

ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI

· Jeigu yra pažeista vienadozė talpyklė arba folijos pakuotė, vartoti negalima.

· Nelieskite akių su vienadoze pakuote.

· Jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai pagalbinei medžiagai, vartoti negalima. Tik vienkartiniam vartojimui; Bepanthen akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl tirpalo likučių vartoti negalima.

· Jeigu papildomai vartojate kitus akių lašus ar akių tepalą, po jų vartojimo turi būti bent 15 minučių pertrauka. Bepanthen akių lašus visuomet lašinkite paskutinius.

· Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima.

· Vartojimo metu gali trumpam sutrikti regėjimas; vairuoti

ir valdyti mechanizmų negalima, kol atsistatys įprastas Jūsų regėjimo aštrumas.· Pasibaigus tinkamumo laikui, vartoti negalima. Jis nurodytas ant kiekvienos vienadozės talpyklės ir kartoninės dėžutės.

LAIKYMAS

Laikyti 2–25 °C temperatūroje. Negalima užšaldyti.

Serijos numeris ir galiojimo laikas (po „tinka iki") yra pateikti ant vienadozės talpyklės.

Pagaminta aseptinėmis sąlygomis.

Tik vienkartiniam vartojimui.

Žiūrėkite pakuotės lapelį.

Laikymo temperatūra.

Platintojas Lietuvoje

UAB „Bayer"

Žirmūnų 68A

LT-09124 Vilnius

Lietuva

Gamintojas

Penta Arzneimittel GmbH

Werksstraße 3

D-92551 Stulin

Vokietija

Bayer

Informacija paruošta: 09.2009. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Bepanthen, Akių, Lašai, Sterilus, Apsauginis, Sluoksnis, Ragenos, Atgaivina, Saugo, Akis, Drėgmę, Mechaninis, Stresas, Sudirgusios, Akys, Kontaktiniai, Lęšiai