Viktorija Pekšienė

Papildoma informacija:

Adresas:GIDENTA
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja odontologė ortopedė atlieka visas aukščiausios kokybės dantų protezavimo paslaugas.
Netektus dantų, atstato lankus fiksuotais ar išimamais protezais, keramikinėmis restauracijomis atstato danties vainiką, kai plombuoti jo nebeįmanoma. Konsultuoja ir protezuoja esant daliniam ar pilnam dantų netekimui.

PAGRINDINĖS DARBO SRITYS

Dantų protezavimas (įklotai, užklotai, dantų laminatės, metalo keramikos, cirkonio, bemetalės keramikos tiltai bei pasagos, LAP su užraktais ir be, pilnos bei dalinės plokštelės), protezavimas ant implantų, pavieniai vainikėliai ant implantų, tiltai bei pilno lanko prisukamos konstrukcijos, plokštelės ant lokatorių, nekomplikuotų kanalų paruošimas protezavimui.

Registracija pas gydytoją internetu: http://gidenta.lt/lt/registracija/ arba tel. 8 618 080 25


Užduoti klausimą

2018 rugp. 15 23:45
Sveiki. Sunui 3 metai. Turi labai umu kariesa. Kadangi gyvename UK prieziuros is stomotologu negauname jokios. Nuejus ne neapziurejo o liepe neduot saldziai gerti/valgyti ir valyti. Valome kasdiena. Bet negereja. Pradejo trupeti. Dabar dar net radau zirnio dydzio manau pulinuka. Minkstas ir viduje lyg sviesus skystis susikaupes. Vaikas ramus manau neskauda bet labai issigandau ar tai gali buti susije. Kaip galeciau padeti savo vaikui iki kol sulauksime vizito pas stomatologa?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena. Jeigu atsirado pūlinukas, vadinasi danties nervas jau yra negyvas. Jeigu vaikas nėra irzlus daryti nieko nereikia. Tik kaip ir minėjo gydytojas odontologas dantuką reikia valyti, vengti valgyti saldžiai. Taip pat rekomenduojama skalaut druskos tirpalu nors kelis kartus dienoje, kad pūlinukas pranyktų. Jeigu dantuką pradės skaudėti, vaikas pasidarys irzlus - duokite skysto vaikiško "Neurofen".

2018 rugp. 13 18:23
Sveiki.Dukrai 6metai. Pieninis kruminis apatinis dantis sugedes,taisyti pasak odontologo nera prasmes,bet israuti irgi nereikia kol neskauda.Nuo danties mazai kas liko.ar tikslinga dabar ji pasalinti ar palaukti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dantuką reikėtų apžiūrėti - tuomet tiksliai galėčiau atsakyti į šį klausimą. Jeigu formuojasi pulinys, tada dantį reikia šalinti, tam kad nebūtų pakenkta danties užuomazgai. Jeigu dantukas tiesiog pažeistas ir yra skylė, tuomet vertėtų jį gydyti, kad neskaudėtų. Per anksti dantį pašalinti nerekomenduojama, tik esant būtinybei, nes tai gali pakenkti normaliam nuolatinių dantų dygimui, ir vėliau teks galvoti apie dantų plokštelę.

2018 liep. 24 13:56
Laba diena,

Prieš metus man buvo uždėtos porceliano laminatės. Prieš mėnesi man buvo atlikta burnos higiena, dabar pastebėjau, kad šoninės laminatės pasitrynusios (viena net labai) . Ar atliekant burnos higiena gydytoja galėjo nupoliruoti perdaug laminatės paviršiaus ir dėl šios priežasties sugadinti laminatę? Ar įtakos galėjo turėti tiesiog netinkamas dantų šepetėlis? Nes prieš burnos higieną laminatės neatrodė pakitusios.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kad tiksliai atsakyčiau į šį klausimą reikėtų realiai įvertinti situaciją. Laminatė tai kaip porceliano lekstė - kiek trinsi vistiek turi nepakisti. Gal tai nėra tikra porceliano laminatė, gal ji yra pagaminta is kitokios medžiagos? Po burnos higienos situacija turėtų būti geresnė, o ne prastesnė. Siūlyčiau atvykti konsultacijai, kad galima būtų realiai įvertinti Jūsų situaciją.

2018 liep. 16 12:29
Laba diena.Prieš du metus skaudejo tarpdanti.Nuejus pas stamatologe isgreze danti ir sako puliuoja kanalai.Vale kanalus,paskui uzbliombavo ji.Kartais man ji pamausdavo,stomotologe sake jog taip buna po kanalu valymo ir tvarkymo.Praejo beveik du metai ir vakar iskele labai ta pati danti skausmas stiprus.Paskambinau stomotologei papasakojau viska.Sako perpute,pagerk vaistu ir preais.Sakykit ar taip gali buti ar reiktu man sunerimti ir ar galejo janalus blogai isvalyti ir sutvarkyti.Labai aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kad tiksliai atsakyti į šį klausimą reikėtų realiai įvertinti situaciją. Iš dalies gydytoja odontologė yra teisi. Po dantų kanalų gydymo kartais dantis gali būti jautrus, tačiau jeigu ir vėl pakėlė dantį, vadinasi infekcija/židinys - nesugiję. Vaistai/ antibiotikai pagelbės tik tam kartui. Reikia šį dantį gydyti iš naujo, o jeigu danties nuotrauka parodo kad neverta - tada dantį reikia šalinti ir implantuoti.

2018 liep. 2 12:07
Laba diena, prasau rekomendokit puiku ne skausmingai dirbanti ismananti savo darva odontologa Klaipedoje..
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, rekomenduojame Bokštų odontologijos klinika.

2018 geg. 17 22:57
Laba diena, ruošiamės nuiminėt breketus,ir mums pasiūlė, kad šypsena būtų idealiai lygi, reikėtų koregcijos ( kai kur priaugint ). Sako emalės nenuima, tik truputį pašiaušia. Labai norim sužinoti kokios to pasėkmės veliau, nes pacientei 18 metų. Ar sudėtinga prižiūrėt, ar labai reikia saugoti, kiek laiko tai gali laikyt, ar būtina poto vėl priaugint, ar gadina dantį, ar labai matosi jei nukrenta. AČIŪ

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,

Priauginti dantį - greičiausiai gydytoja odontologė galvoje turėjo pridėti plombinės medžiagos ten, kur yra nelygus danties kraštelis. Prieš nuimant breketus rekomenduotume konsultaciją su gydytoju odontologu Kęstučiu Gelažiumi, kuris atlieka estetinį plombavimą. Atliekant estetinį plombavimą, tiesiogiai burnoje restauruojami pažeisti burnos audiniai, taip pat galima koreguoti dantų formą, spalvą, išsidėstymą lanke, esant nedideliems defektams. Ateityje gali šiek tiek keistis danties spalva, todėl rekomenduojame į metus kartą estetiškai plombuotus priekinius dantis poliruoti, kad atnaujint paviršiaus mikrostruktūrą bei atstatyti blizgesį.

2018 geg. 11 20:38
Labas vakaras
Norejau paklausti kaip galima namu salygomis padaryti baltesnius dandys

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dėkoju už Jūsų klausimą. Dantis galite balinti naudojant balinamąsias
dantų pastas, tačiau jomis piktnaudžiauti neverta, todėl, kad jos yra šiurkščios ir braižo dantų emalį, todėl jas naudokite tik vieną kartą per dieną.
Taip pat mūsų klinikoje galite pasigaminti balinimo kapas ir su dantų geliu dantis balinti namuose. Tai vienas paprasčiausių būdų šypsenai suteikti akinančio baltumo. Toks būdas balinti savo dantis nė neišėjus iš namų yra visiškai saugus ir efektyvus.

Video