Viktorija Pekšienė

Papildoma informacija:

Adresas:GIDENTA
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja odontologė ortopedė atlieka visas aukščiausios kokybės dantų protezavimo paslaugas.
Netektus dantų, atstato lankus fiksuotais ar išimamais protezais, keramikinėmis restauracijomis atstato danties vainiką, kai plombuoti jo nebeįmanoma. Konsultuoja ir protezuoja esant daliniam ar pilnam dantų netekimui.

PAGRINDINĖS DARBO SRITYS

Dantų protezavimas (įklotai, užklotai, dantų laminatės, metalo keramikos, cirkonio, bemetalės keramikos tiltai bei pasagos, LAP su užraktais ir be, pilnos bei dalinės plokštelės), protezavimas ant implantų, pavieniai vainikėliai ant implantų, tiltai bei pilno lanko prisukamos konstrukcijos, plokštelės ant lokatorių, nekomplikuotų kanalų paruošimas protezavimui.

Registracija pas gydytoją internetu: http://gidenta.lt/lt/registracija/ arba tel. 8 618 080 25


Užduoti klausimą

2018 geg. 17 22:57
Laba diena, ruošiamės nuiminėt breketus,ir mums pasiūlė, kad šypsena būtų idealiai lygi, reikėtų koregcijos ( kai kur priaugint ). Sako emalės nenuima, tik truputį pašiaušia. Labai norim sužinoti kokios to pasėkmės veliau, nes pacientei 18 metų. Ar sudėtinga prižiūrėt, ar labai reikia saugoti, kiek laiko tai gali laikyt, ar būtina poto vėl priaugint, ar gadina dantį, ar labai matosi jei nukrenta. AČIŪ

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,

Priauginti dantį - greičiausiai gydytoja odontologė galvoje turėjo pridėti plombinės medžiagos ten, kur yra nelygus danties kraštelis. Prieš nuimant breketus rekomenduotume konsultaciją su gydytoju odontologu Kęstučiu Gelažiumi, kuris atlieka estetinį plombavimą. Atliekant estetinį plombavimą, tiesiogiai burnoje restauruojami pažeisti burnos audiniai, taip pat galima koreguoti dantų formą, spalvą, išsidėstymą lanke, esant nedideliems defektams. Ateityje gali šiek tiek keistis danties spalva, todėl rekomenduojame į metus kartą estetiškai plombuotus priekinius dantis poliruoti, kad atnaujint paviršiaus mikrostruktūrą bei atstatyti blizgesį.

2018 geg. 11 20:38
Labas vakaras
Norejau paklausti kaip galima namu salygomis padaryti baltesnius dandys

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dėkoju už Jūsų klausimą. Dantis galite balinti naudojant balinamąsias
dantų pastas, tačiau jomis piktnaudžiauti neverta, todėl, kad jos yra šiurkščios ir braižo dantų emalį, todėl jas naudokite tik vieną kartą per dieną.
Taip pat mūsų klinikoje galite pasigaminti balinimo kapas ir su dantų geliu dantis balinti namuose. Tai vienas paprasčiausių būdų šypsenai suteikti akinančio baltumo. Toks būdas balinti savo dantis nė neišėjus iš namų yra visiškai saugus ir efektyvus.

Video