Titas Simaška

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGASKAUNE.LT

Papildoma informacija:

Adresas:UROLOGASKAUNE.LT
El. paštas:

Specializacija:

Gydytojas urologas Kaune, konsultuoja, atlieka echoskopiją ir gydo pacientus sergančius šiomis ligomis: lėtinės bei ūminės inkstų, šlapimo pūslės (lėtinis cistitas, ūminis cistitas), šlaplės, sėklidžių, prostatos (lėtinis prostatitas, ūminis prostatitas) uždegiminės ligos; inkstų akmenligė; onkologinės ligos (prostatos vėžys, šlapimo pūslės vėžys); lytiškai plintančios ligos; esant seksualiniams sutrikimams - erekcijos sutrikimai (impotencija), priešlaikinė ejakuliacija, kiti urologiniai sutrikimai.
Registracija pas urologą internetu www.urologaskaune.lt


Užduoti klausimą

2018 bal. 9 20:11
Sveiki, pastaruoju metu jaučiu didelį niežulį išangės srityje. Ir lyg ir apčiupiu kažkokį odos darinį virš išangės. Kas tai galėtų būti? Kur kreiptis? Ką daryti? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Greičiausiai Jūs čiuopiate hemorojinį mazgą. Pasirodykite chirurgui.

2018 bal. 9 16:14
Sveiki. Turiu problemą, dėl kurios nerimauju. Masturbuojantis varpa padidėja, sukietėja, tačiau visą laiką išlieka nulinkusi į apačią (normaliai „neatsistoja“, nepasikelia). Kiek pamenu, man taip būdavo visada. Dėl to dar nesu turėjęs ir lytinių santykių (nors man 21 m.). Jokių traumų kaip ir nebuvau patyręs, žalingų įpročių neturiu . Kas tai galėtų būti? Kokį gydymą reikėtų taikyti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jūsų nusisikundimą gali lemti kelios priežastys. Visų pirmą Jums gali būti įgimtas varpos kreivumas, kas gydoma chirurginiu būdu. Taip pat reiktų pasitikrinti dėl Peirono ligos ar įgimtų varpos raiščių defektų. Atvykdamas konsultacijai pas urologą turėkite varpos nuotraukų erekcijos metu.

2018 bal. 8 04:19
sveiki,daktare. man 30 metu.pastebejau,kad pasijuto erekcijos pokyciai. lytiniu santykiu metu buvo iskile kietos varpos islaikimo problema. itariu stresa,nes turiu motyvu taip galvoti. visiskos disfunkcijos tikrai nera,bet ir toks sunegalavimas priverte rimtai susimastyti. dar gal ir greitoka ejakuliacija ramybes neduoda. ka galetumete patarti? del greitesnes ejakuliacijos nejausdavau diskomforto,kadangi po pirmos sueities sekdavo antra ir aktas budavo ilgesnis lyginant su pirmuoju ir,kas kompensuodavo visa si reikala. pastebejau,kad pradejus antra sueiti paeiliui po pirmos,sunkoka islaikyti stabyliai kieta varpa. gal parekomenduotumete kazkokiu papildu siai sryciai,ar dar kazkuo patartumete. lauksiu jusu atsakymo ir is kart padekoju uz ji. si problema priverte nejuokais sunerimti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki.
Stresas be abejo turi įtakos lytiniam gyvenimui. Jeigu yra buvę nesėkmingų lytinių santykių, didelis šansas, kad nesėkmės kartosis jeigu nepanaikinsime priežasties. Jūsų situacijoje svarbu identifikuoti erektilinės disfunkcijos priežastis, atlikti hormoninius bei kitus tyrimus. Gydymo būdų yra daug ir įvairių. Detaliau Jūsų situaciją galime aptarti gyvos konsultacijos metu.

2018 bal. 7 23:25
Mano vyras norėtų atvykti konsultacijai ir gydymui pas jus.Kur jus rasti, kad galėtų užsiregistruoti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
Pasirinkti Jums tinkamą laiką ir registruotis konsultacijai galima puslapyje www.urologaskaune.lt

Video