Titas Simaška

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGASKAUNE.LT

Papildoma informacija:

Adresas:UROLOGASKAUNE.LT
El. paštas:

Specializacija:

Gydytojas urologas Kaune, konsultuoja, atlieka echoskopiją ir gydo pacientus sergančius šiomis ligomis: lėtinės bei ūminės inkstų, šlapimo pūslės (lėtinis cistitas, ūminis cistitas), šlaplės, sėklidžių, prostatos (lėtinis prostatitas, ūminis prostatitas) uždegiminės ligos; inkstų akmenligė; onkologinės ligos (prostatos vėžys, šlapimo pūslės vėžys); lytiškai plintančios ligos; esant seksualiniams sutrikimams - erekcijos sutrikimai (impotencija), priešlaikinė ejakuliacija, kiti urologiniai sutrikimai.
Registracija pas urologą internetu www.urologaskaune.lt


Užduoti klausimą

2021 lapkr. 29 21:40
Sveiki, kaip gydytis sifilį nesilankant pas gydytojus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Deja, bet sifilis gydosi antibiotikais. Be gydytojų antibiotikų nenusipirksite. Apsilankykite pas dermatologą ar urologą.

2021 lapkr. 26 18:33
Sveiki, turiu toki klausima, po lytinio akto su partnere slapinantis lyg ir degina/grauze, po nakties buna baltu isskyru su nemaloniu kvapu, po ilgesnio laiko susilaikymo simtomai dingsta, buvau pas vietini urologa, paeme slapima ir tepineli bet sake nieko nerado, kas gali buti man?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jums tikslinga atlikti PGR tyrimą nuo dažniausių LPL. Taip pat rekomenduočiau empirinį gydymą abiem priešgrybeliniais vaistais.

2021 lapkr. 24 18:17
Laba diena , jaučiu sėklidės prielipo uždegimą ,gal galite pasakyti kuriuos antibiotikus vartoti ?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Dažniausiai skiriamas ciprofloxacinas, tačiau reikėtų daugiau informacijos.

2021 lapkr. 22 06:28
Sveiki Daktare, buvo išrašyti man vaistai Wobenzym 200 aš niekur jų nerandu pirkti,gal yra kažkokie panašus vaistai?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Alternatyva būtų Phlogenzym, tačiau mano žiniomis Wobenzym jau vėl galite nusipirkti.

2021 lapkr. 16 13:57
Sveiki, turiu klausima, turbut antra ar trecia diena kaip jauciu pulsavimus seklidese, buvo visad desineje puseja dabar praejo ir prasidejo kaireja? Ar praeis? Nepavadinciau to skausmu tiesiog pulsavimas. Jauciuosi gerai apart sito.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Sunku pasakyti ar praeis, kai nėra žinoma diagnozė. Rekomenduočiau pasirodyti urologui dėl galimo sėklidžių uždegimo.

2021 lapkr. 11 20:37
Sveiki,esu turėjusi dvi hemorojaus operacijas.dabar pablogėjusi savijauta tuštinimosi tik 1 kartą per savaitę ir tik su pagalba laisvinamosios arbatos.nuolatinis pilvo skausmas Putinas ir.t.t mityba prisiziuriu bet negelbeja.ka galėtumėme patarti

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Rekomenduoju koloproktologo bei gastroenterologo konsultacijas. Urologas hemorojaus negydo.

2021 lapkr. 10 10:20
Kuo galiu pakeisti Ginkor Fort

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Ginkor Fort skirtas gydyti hemorojui. Šį klausimą užduokite gydytojui, kuris gydo hemorojų (koloproktologas). Urologas hemorojaus negydo.

2021 lapkr. 8 11:36
Sveiki.

Mano mama šiuo metu kovoja už savo gyvybę. Esame Norvegijoje. Nuo balandžio mėnesio jai yra nustatyta uminė leukemija. Prieš savaitę ją operavo ir pašalino sepsio židinį. Jis atsirado išeinamos angos paviršiuje ir išsiplėtė and sedmenų. Buvo pašalinta dalis sedmenų. Šiuo metu esame dilemoje. Nes negalime stiprinti mamos imuninės sistemos dėl leukemijos pasekmė to yra ta, kad negija žaizda. Paimta pašalinto audinio biopsija, kad patikrinti ar audinyje yra leukemija ar ne. Rezultato atsakymo dar neturime. Norėčiau išgirsti antra gydytojo nuomonę. Viskas įvyko labai greitai. Ar galėjo sepsį nustatyti ankščiau? Jau tada kai mama skundėsi anuso skausmais? Gydytoja sakė kad siuntė mama pas gastrologą. Kad tikrino ją su kamera. Vienintelė ką rado tai hemorojų ir mažą įtrūkimą. Ar tuo metu paėme audinių mėginį galima buvo nustatyti sepsį? Kokia jūsų nuomonė. Kaip galima būtu išeiti iš dabartinės padieties?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Aš esu urologas ir leukemijos bei išangės negydau. Jums reikėtų konsultuotis su hematologu ar koloproktologu.

2021 lapkr. 7 23:00
Sveiki, auginu berniuką. Iš pažįstamų išgirdau, jog gali berniukams kilti problemų dėl nenusileidusio kapšelio. Vaikui gimus niekas nieko blogo nesakė, bet man neramu. Kai mažylis guli sėklidės tuščios, o kai sėdi ir užsispaudžia galima užčiuopti du kamuoliukus jose. Ar taip ir turi būti, nes pagal paveikslėlį interneto puslapyje nesuprantu.. gal aš jas užčiuopiu kirkšnies kanale?? Gal galite plačiau parašyti, kaip tiksliai užčiuopti ar kaip galėčiau įsitikinti, ar mažylis sveikas. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Berniukams gali kilti problemų dėl nenusileidusių sėklidžių. Tačiau jeigu sėklides čiuopiate kapšelyje, reiškiasi jos nusileidusios. Sėklidės paslankus organas ir gali kilti aukštyn. Dėl galimos patologijos bei specialisto konsultacijos jums vertėtų pasirodyti pas vaikų urologą.

2021 lapkr. 7 18:54
Laba diena snd nuejau I tuoleta ir pamaciau kad kraujuoju is isangines vietos taip as zinau kad turiu hemaroju esu pagimdzius 8vaikus ir po 5vaikelio man tai atsitiko nzn ka daryt gal galit ka patart kraujavimas pasirodo daznai kai tik reikia aiti ant didelio I tuoleta

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Panašu į hemorojinius mazgus. Hemorojų gydo gydytojas koloproktologas. Rekomenduoju pasirodyti pas koloproktologą ir taip nuspręsti tolimesnę gydymo taktiką.