Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2018 lapkr. 28 18:31
Sveiki man is noses eina pulei ir labai blogas kvapas truputi pakyla temperatura ir skauda kairi sona sunku ikvepti dure deglys

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2018 lapkr. 26 06:59
Mano sūnus kuriam yra du metai serga stomatitu, ir kaip pamiega atsiranda kraujas is burnos, cia normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Sergant stomatitu gali iš opelių skirtis kraujingas sekretas. Labai svarbu po kiekvieno valgio išplauti burną ir sutepti priešuždegiminiu tepalu.

2018 lapkr. 21 11:46
Sveiki
Labai skauda nosį, kaktą ir galvą jaučiamas bendras silpnumas , bet iš nosies nebėga puliai ir sekretas, ar tai gali buti sinusitas?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir sinusitas, ypač jeigu yra užburkusi nosies gleivinė. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2018 lapkr. 7 13:29
Buvau gydoma 10 d nuo kochlearinio neurito ,parvykus is stacionarinio gydimo klausa dar vistiek yra kazkiek uzkritusi , uzimas galvoje nemazeja , uzeina naktimis skaudeti ausį vieną , bijau kad nepasikartotu vel uzdegimas.Kur tureciau toliau kreiptis kokiam gydimui?

Peržiūrėti atsakymą

Dažniausiai po stacionarinio gydymo skiriami geriami vaistai keletą mėnesių. Vėliau būklė stebima, kartojamos audiogramos. Gydymas skiriamas tik esant pablogėjimui. Kreipkitės į otorinolaringologą, jeigu ausis užgultų stipriau, bet ne rečiau, kaip kartą per metus. Ausies skausmas nėra kochlearinio neurito simptomas.

2018 lapkr. 3 00:08
Keletą dienų viena ausis buvo "užgulta". Apžiūrėjus ausis gydytoja nieko blogo nerado.Atlikus audiogramą nustatė suprastėjusią klausą, diagnozė - ausies nervo nusilpimas.
Dėl kokių priežasčių tai galėjo atsitikti? Man 42 m. Niekada neturėjau ausų traumų, uždegimų ar panašiai. Triukšmingoje aplikoje nedirbu.
Išrašė gerti betahistino (24mg), sako suaktyvins ausies kraujotaką.
Gal yra dar kokie nors tyrimai kuriuos verta atlikti?

Peržiūrėti atsakymą

Ne visada priežastys būna aiškios. Dažnai klausos nervą pažeidžia virusinės infekcijos, stiprus triukšmas, vidurinės ausies uždegimai, klausą veikiantys vaistai. Vienpusis klausos pažeidimas gali būti nervų ligų požymis. Audiologinis ištyrimas yra svarbiausias tyrimo būdas. Ar reikalingas gilesnis ištyrimas, paaiškėja po audiologinio tyrimo. Kaupkite klausos tyrimus vienoje gydymo įstaigoje, nes svarbu stebėti ligos eigą.

2018 lapkr. 2 10:53
Laba diena, sunui pasalino adenoidus po to kelis menesius kamavo vidine sloga. Nuo tada kaskart po persalimo vidines tirstos slogos su kosuliu nepraeina po menesi ir daugiau. iki operacijos nebudavo tokiu slogu su kosuliu o tiesiog dazni sinusitai. Purskiam nasonex gydymo metu. pas gyd. lankomes, bet vis liepia laukt, o juk labai atipriai kencia gyv. kokybe ir sunus buna pasilpes, kencia nuovargi. Kas tai per sloga galetu buti ir ka daryti kad greiciau praeitu. Gal yra praktikoje pasitaike tokiu atveju? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums paaiškino nemedicininiais terminais. Po adenoidotomijos dažniausiai peršalimo ligos paretėja. Jei kartojasi sloga, ji tiriama dėl prigimties. Paaiškėjus, kad yra alerginė, skiriamas gydymas receptiniais vaistais, aiškinamasi, kam yra alergija, rekomenduojama koreguoti gyvenimo būdą. Jei tai virškinimo sistemos įtaka, koreguojama dieta. Jei kartojasi nazofaringitai, stiprinamas imunitetas, skiriami vietiniai vaistai, stiprinantys imunitetą. Pabandykite pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą, teiraudamiesi, kaip jums retinti susirgimų dažnį.

2018 spal. 19 10:31
Laba diena.žiovajan išniro žandikaulis.kokia kaina atstatyti ji i vieta

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikia kreiptis į burnos chirurgus. Turint sveikatos draudimą, gydymas nemokamas.

2018 spal. 14 02:09
Sveiki savo 3 metu dukters gerkleja pamaciau antgerklio raumeni bent as taip manau pagal ziurint liezuvio sandara ar cia yra normalu ar tureciau sunerimti? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai pamatėte antgerklį. Tai normalu.

2018 spal. 12 12:50
Laba diena, pradėjo mane berti iš po nakties ir nežinau ką daryti? atsirado ant rankų pūsleles. Burnoje irgi baltos dėmės ir tai pat ant liežuvio šonų negaliu valgyti nes labai skauda. Ir dabar pastebėjau kad pūsleles atsiranda ir ant pėdų. Kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Pūslelių nekrapštykite.

2018 spal. 3 12:51
Sveiki, esu užsienyje ir vizitas pas gydytojus kainuoja virš 100 €, tad norėčiau pirmiausia pasikonsultuoti čia. Prieš mėnesį pakilo temperatūra (38-39°), gerklėje jautėsi kažkokie guzai, vos galėjau nuryti, tad įtariau, jog angina, nes jau daug kartų taip yra buvę.. Sugėriau antibiotikus, padėjo, bet po savaitės vėl atsinaujino. Vėl tas pats buvo, tad ėmiausi stipresnių antibiotikų (ospamox1000). Padėjo irgi tik trumpam laikui. Vėl pajaučiau perštėjimą gerklėje, tad ėmiausi natūralių priemonių- gerklės skalavimas druskos tirpalu, daug arbatų, česnakas su alyvuogių aliejumi.. kelias dienas jautėsi pagerėjimas, skausmo beveik nebebuvo. Bet staigiai vėl pradėjo skaudėti, bet skausmas jau kitoks. Dabar negaliu gerai išsižioti, negaliu gerai valgyti, nes labiausiai skauda apžiojus maistą ir jį kramtant. Taip pat esu užkimusi ir kalbėti galiu labai tyliai, tačiau labai skausminga. Be to atsirado sausas kosulys, nosis užgulusi ir naktimis knarkiu.. Ką patartumėte vartoti? Ko imtis? Kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu iš tiesų sirgote angina, antibiotiką reikėjo vartoti 10 dienų. Infekcijos pilnai neišgydžius, greitai tonzilitas vėl paūmėja. Antibiotikai yra receptinis vaistas, be gydytojo paskyrimo pirkti nepavyks. kartais taip pasireiškia infekcinė mononukleozė. Šią ligą diagnozuoti galima, atlikus tam tikrą kraujo tyrimą. Tęskite vietinius ryklės skalavimus, venkite aštraus maisto, bet į gydytojus reikėtų kreiptis.