Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 vas. 25 17:21
Sveiki. Sakykit ar skausmingas sinusito salinimas chirurginiu budu?

Peržiūrėti atsakymą

Sinusai operuojami bendrinėje nejautroje, pilnai miegančiam pacientui.

2019 vas. 21 21:03
Sveiki, mane jau ilgą laiką kamuoja sunkus kvepavimas pro nosį ir dažnai atkoseju kraujo. LOR gydytoja pasakė, kad yra kriauklės formos nosis, ar tokių atvėju tik operacija gali padėti, ar yra kokių nors būdų palengvinti simptomus? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu gydytoja minėjo, kad nosies kriauklės sustorėjusios, tai pradžioje skiriami receptiniai vaistai į nosį. Jei yra nosies formos ir pertvaros deformacija, dažniausiai vaistais kvėpavimo pagerinti nepavyksta.

2019 vas. 21 08:11
Sveiki. Ar sergant uminiu otitu(butu 2 antibijotiku) galima skristi lėktuvu? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Slėgio pakitimai, lėktuvui kylant ir leidžiantis gali pabloginti otito eigą.

2019 vas. 19 21:20
Labas. Isejes is duso kisau ausu krapstuka I ausi ir apkurtau. Lasinau sodium bicarbonate, nepadeda. Jau praejo savaite, jokio pagerejimo. Ausyje pastoviai spengia ir nieko negirdziu. Skausmo jokio. Kas gali buti ir ka daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai suspaudėte sierą ausyje. Ausis valykite tik rankšluosčio kraštu. Sieros kamščius šeimos gydytojai plauna nemokamai.

2019 vas. 18 14:43
Ar gali nuo tanakano skaudėti šoną?kuo pakeisti,jei pasvaigsta galva?betaserq nelabai galiu gerti dėl širdies ritmo sutrikimų

Peržiūrėti atsakymą

Ilgiau vartojant tanakaną, gali sutrikti skrandžio ar kepenų veikla. Galvos svaigimą sveikiausia treniruoti galvos ir kūno lankstymu. Deja, vaistų kartais neišvengsi. Jums reikėtų pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą, kad koreguotų gydymą.

2019 vas. 18 09:40
Labs diena,vasario 14 isoperavo balso stygu mazgeļius,kiek laikp jausiu perstejima,ir ka galiu gerti nuo karkalu,aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Perštėjimą ryklėje sukelia faringito arba gastrofaginio refliukso reiškiniai. Venkite aštraus maisto, kavos, gazuotų gėrimų, mėtų, pomidorų. Skystinti gleives pačiam nereikėtų.

2019 vas. 15 00:20
Laba diena. 01.25 turėjau kriauklių operaciją, nosis sveiksta puikiai. 02.04 lankiausi poliklinikoje. Truputį maudė kairėj ausy. Lor liepė palašinti kamparo. 02..10 d. skaudėjo giliai, tarp ausų, garsas liejosi, girdėjau su aidu. 02.11 girdėjau vėl normaliai. 11 d. poliklinikoje Lor jokių. vaistų neskyrė, nes uždegimo nėra, bet , pagal audiometriją, pasilpes klausos nervas ir nereikia ieškoti ligų. Praėjus dar 4 dienoms maudimas nedingsta, ypač giliai, kairėj ausy, (už ausų spaudžiant neskauda), bet vargina stipresnis garsas, Ar tai normalu po operacijos, ar tai gali būti klausos nervo uždegimo požymiai ir verta sunerimti, nors ir konsultavausi. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Diskomforto jausmas nosyje , nosiaryklėje ar ausų slėgio pakitimai gali būti iki 1 mėnesio po kriauklių operacijos. Dažniau prapūtinėkite ausis. Kai ryjate maistą, užspauskite nosį pirštais. Jeigu klausos sutrikimas ar skausmas kartosis ir po mėnesio kreipkitės į otorinolaringologą pakartotinai.

2019 vas. 11 22:14
Sveiki. Norejau psiteirauti del diagnoze H . Esu praejusi visa gydyma, taciau jis buvo pradetas tik 12 dienu po atsitikimo dienos. Siai diena klausa siek tiek pagerejusi bet vistiek negirdziu dar. Geriu gingmedi. Norejau paklausti ar klausa gali pablogeti laikui begant? Ar jau nebe? Ar ji ir bus tokia kokia man maksimaliai isgyde? Ir kokia faktoriai gali itakoti jos pablogejima. Taip pat istisai yra uzimas ir spengimas ausyse. Ir taip pat ar galima teigti kad mano atveju gydymas buvo paveluotas? Apkurtau 20lapkr ligoninej gulejau 4 gruodzio. Kartu su apkurtimu buvo ir labai stiprus galvos svaigimas

Peržiūrėti atsakymą

Parašėte tik diagnozės raidę be skaičiaus. Jeigu tai klausos nervo neuritas, pirmiausia gydoma stacionare, vėliau geriate vaistus ir sekate būklę. Jeigu neblogėjate, klausą pakartotinai ištirti reikia bent kartą per metus. Jeigu pablogėtumėte, kreipkitės , nelaukdami. Visada reikės vengti triukšmo ir vibracijos, kai kurių vaistų, virusinių infekcijų.

2019 vas. 11 12:47
Sveiki. Kelinta menesi nedingsta sloga.. varvanti nosis, pulingas sekretas su trupuciu kraujo, po nakties uzsikisusi nosis kad neina prakviepuoti , nezinau ar cia kas susije bet kaire ausi valant stipriai vidui "uzkutena" kad pradedu koseti su desine taip nebuna jokio jautrumo. Pries tai sergant pora kartu buvo stipriai uzgulusios ausys kad nieko beveik negirdejau. Taip pat po nestumo atsirado dilgeline ar cia gali buti tik kokia alergine sloga. Kreiptis pas LOR ar pas alergologa pirmiau.?

Peržiūrėti atsakymą

Be tyrimų slogos prigimties nustatyti negalima. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje.

2019 vas. 9 19:23
Laba diena, susirgau umiu gripu ,kreipiaus i seimos gydytoja, nustate ir plauciu uzdegima, beto, itin skauda gerkle, skausminga net seiles nuryti..i penkta sirgimo diena sinusas pradejo šalintis ne per nosi, bet per gerkle, turiu nuolatos išspjauti lauk lipnius sekretus, šeimos gydytoja paskyre purškala su šaltalankiais ir medetkom - "faringo spray",nelabai padeda. Kodel taip nutiko?Kaip veiksmingai atsatyti sinuso šalinimasi per nosi? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Dažnai plaukite nosį jūros vandeniu. Purkšti reikėtų taip ilgai, kad pajaustumėte, kol jūros vanduo nubėga į ryklę. Jei skauda veidą, vien jūros vandens neužteks, reiks ir receptinio vaisto.