Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 vas. 9 19:23
Laba diena, susirgau umiu gripu ,kreipiaus i seimos gydytoja, nustate ir plauciu uzdegima, beto, itin skauda gerkle, skausminga net seiles nuryti..i penkta sirgimo diena sinusas pradejo šalintis ne per nosi, bet per gerkle, turiu nuolatos išspjauti lauk lipnius sekretus, šeimos gydytoja paskyre purškala su šaltalankiais ir medetkom - "faringo spray",nelabai padeda. Kodel taip nutiko?Kaip veiksmingai atsatyti sinuso šalinimasi per nosi? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Dažnai plaukite nosį jūros vandeniu. Purkšti reikėtų taip ilgai, kad pajaustumėte, kol jūros vanduo nubėga į ryklę. Jei skauda veidą, vien jūros vandens neužteks, reiks ir receptinio vaisto.

2019 vas. 7 09:19
Laba diena. Jau gerą mėnesį, dukart per savaitę užgula kairiąją ausį. Atsiranda ūžimas,spengimas,spaudimas kairiojoj galvos pusėj. Tai trunka pusė paros,kartais parą. Praeina savaime. Kas tai galėtų būti? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje. Reikia atlikti klausos tyrimus.

2019 vas. 6 03:00
Laba diena, turiu plroblema. MAN labai daznai is nosies bega kraujas, nelabai gausiai ir nelabai ilgai, bet beveik kasdien. Nosies nekrapstau, netgi stengiuosi neliesti, purskalu ar vaistu taip pat nevartoju, su kraujo kresejimu problemu taip pat neturiu, neseniai tyriausi. Ar verta sunerimti ir kreiptis I specialista? O gal tai nera labai pavojinga? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje. Dažnas kraujavimas iš nosies gali būti rimtų ligų požymis.

2019 vas. 5 19:32
Laba diena, prieš 6 savaites man buvo atlikta septoplastika. Kartais išpučiu šiek tiek šviežio kraujo, nosis dar jautri, todėl noriu paklausti, ar galiu eiti į vandens parką, ar į nosį patekęs chloruotas vanduo nepakens? Ypač viršutinė lūpa po nakties dar patinsta, ar galima jau lankytis pirtyse? Ar nėra pavojinga po 6 savaičių lankytis tokiose vietose? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Standartiškai pirties ir fizinio krūvio vengti reikėtų 4savaites. Chloruotas vanduo gali dirginti ir sveiką nosies gleivinę. Galite pabandyti nenardant paplaukioti ir stebėti savo būklę.

2019 vas. 5 16:36
Labas diena. Mano mamai nuolat rytais prasideda sloga. I vakarą pagerėja. Skauda skruostikaulio,viršutinė nosies dalis. Vaistai nuo alergijos mažai padeda. Kreipėsi pas šeimos gydytoją, pas alergologus, gydymas padedavo trumpam. Pas kokį specialistą reikėtų kreiptis ir ką pasiulytumėte daryti. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Mamai reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje.

2019 saus. 31 22:18
Sveiki. Jau jauciau kad ausis uzgula anksciau bet itareme kad tai ausu kamstis nuejome pas gydytoja sake jokio kamscio nera. Mazdaug po menesio labai pradejo skaudet ausi, jauciu diskomforta ausyje, daznai ausis niesti, kartais jos kaista, manau pasilnejusi klausa.Labai prasau atsakykite

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga otorinolaringologo konsultacija. Nešlapinkite ausies vandeniu, saugokite nuo vėjo.

2019 saus. 30 16:08
Sveiki. Gydytojas man nustate sinusita, labai skaudejo galva kaip palengdavau zemyn galva. Israse antibijotikus kuriuos geriu jau trys dienos, galva nustojo skaudeti, nosis nera uzblokuota, bet kaip valgau maista nejauciu skonio. Gal galit pasakyt kada sugrys skonis?

Peržiūrėti atsakymą

Uoslės sutrikimas yra vienas iš sinusito požymių. Žmogui kartais sunku atskirti, ar tai skonio, ar uoslės sutrikimas. Baigus vartoti skirtus vaistus, kreipkitės į otorinolaringologą pakartotinai.

2019 saus. 30 13:32
Man gydytojai nustate sinusita, israse antibijotikus, kuruos as trys dienos jau vartoju ir nustojo galva labai skaudeti.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gerai, sveikstate.

2019 saus. 28 07:05
Sveiki. Turiu klausima apie ausis, vaiko. Viena diena pamaciau kaip dukryte, 3.6 metu , pasiemus ausu krapstuka sau ausyte valesi, ir kai as tai pamaciau iskart trenke zemen ir bego nuo manes. Apziurejus krapstuka nei kraujo nieko nemaciau, pas ja klausiau ar neuzgavai ausytes, ar neskauda ir ji atsakydavo jog ne. Taciau vakar pamaciau, jog kazkas ausytej yra, ir dabar man labai neramu pasidare. Ar nuejus pas seimos gydytoja ji paziuretu ir pasakytu ar pradurtas bugnelis, ar kazkoks kitoks pazeidimas yra, ar reikia iskart siuntimo prasyti pas LOR? Labai lauksiu jusu atsakymo. Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Tikrai užteks nueiti pas šeimos gydytoją.

2019 saus. 28 02:51
Sveiki,Mano dukrytei 3,5 mėnesio ir jau turime problema su kaire ausyte.Mums nustate bakterini pulini uždegima.Geriame jau 3 kursa antibiotiku ir nėra jokio rezultato.Uždegimas vėl atsinaujina.Ką patarsite toliau daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai imuniteto klausimas. Ar maitinate motinos pienu? Pasitarkite su šeimos gydytoja, ką galėtumėte pakeisti . Būtinai kreipkitės pakartotinai į otorinolaringologą, kol gydytojas pasakys, kad kontrolės nebereikia.