Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2016 rugp. 5 14:43
Laba diena. Turiu nosies pertvaros iskrypima. Sloga atsiranda kaz kart, esant dregnam orui ar pasalus truputi. Rudeni ziema neapseinu be slogos. Siuo metu pastebejau kad pradeda daznai skaudeti galva. Kartais net vaistai nepadeda. Skausmas buna ties kaktos viduriu kartais pereinantis skausmas i sonus... ar cia kazkas gali but susija su tuo pertvaros iskrypimu? Ar verta kreiptis i gydytojus.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti susiję su nosies pertvaros forma. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą, kur būtų galimybė apžiūrėti endoskopu.

2016 rugp. 4 12:12
LAba diena,labai skrepliuoju,kimstu,nakti jauciu,kaip uzgula nosi. Buvau pas gydytojus,sake,kad labai padidejes rugstingumas skrandzio,bet speciali dieta man jau po pueses metu net nepadejo. Ar galetu buti tai susije su isisenejusiu persalimu? Ir kaip manote,ar sie simptomai negaletu buti del helmitu invazijos organizme(nes pastebejau dar keleta specifiniu simptomu)? Ir jei taip,kaip[ efektyviausiai issitirti? Aciu?

Peržiūrėti atsakymą

Gastrofaginio refliukso gydymas kartais trunka ilgai, keičiami vaistai, koreguojami vaistų deriniai ir jų dozės. Labai svarbu laikytis skirtos dietos. Jei nebuvo gydymo efekto, kreipkitės į otorinolaringologą pakartotinai.

2016 rugp. 1 21:10
Sveiki. Kankina užgulusi nosis. LOR gydytojas nustatė vazomotorinį rinitą ir parašė siuntimą į III lygio gydymo įstaigą, rekomendavo operuoti, tačiau paaiškino, kad operacija dar nieko negarantuoja: gali būti geriau, gali būti tik kurį laiką geriau, o gali ir iš viso nepagerėti. Norėčiau išgirsti dar vieną nuomonę apie vazomotorinio rinito gydymą. Ar chirurgine operacija - vienintelė galimybė pasveikti ir ar tikrai tikimybė, kad bus geriau yra tokia menka? Gal įmanomas ne chirurginis gydymas? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Operacija palengvins kvėpavimą. Slogos prigimties operacija nekeičia. Operacija paprastai skiriama, atlikus gydymo kursą medikamentais.

2016 liep. 29 14:14
Laba diena. Mano mama 85 metų, ji gydosi glaukomą ir kataraktą ir, kokie metai, tokia kaip ir alergija ;graužia akis, sloga, ypač valgant. Nusipirko nuo alergijos Kestine ir truputį pagerėjo. Bet dabar ją pradėjo kamuoti kvapai. Ir dieną ir naktį sunku kvėpuoti , jaučia tai dūmų, tepalų, benzino, degėsių kvapą ,atrodo jog visur dulkės. Aš nuvažiavus ten nieko nesuuodžiu. Gal, sakau nuo tų lašiukų kokie skonio receptoriai pasikeitė, juk lašinant papuola ir į nosiaryklę, o gal kokia kita liga? Būkite gera, patarkite kur kreiptis, nes negaliu žiūrėti kaip ji kankinasi, negali pailsėti,pasidarė nervinga. Naktį atsikelia ir sėdi balkone.

Peržiūrėti atsakymą

Mamai reikėtų otorinolaringologo konsultacijos, apžiūrint endoskopu. Kartais tai nosies, kartais nervų sistemos liga.

2016 liep. 28 05:54
Laba diena,
po traumos, galvos smegenų sutrenkimo, praėjus dviems savaitėms, ausyje pajutau skystį. Ar reikia kreiptis į neurologus?

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų kreiptis į otorinolaringologus.

2016 liep. 26 13:41
sveiki, sunus uzsikodavo nuo rukymo (akupunktura) ir sutapimas ar ne, pradingo uosle.LOR- norma.siek tiek pakrypus pertvara. ka pasiulytumet? kur kreiptis?aciu

Peržiūrėti atsakymą

Toliau reikalinga neurologo konsultacija.

2016 liep. 25 01:01
Gerbemia Lina Jurgaitiene
Noreciau jusu paklausti kokius galeciau pasidaryti tyrimus Ir kur galeciau kreiptis tokiu klausymu.
Jau daugiau nei 2 metai turiu problema su pusiausvyros praradimu. Vis daznai svimbia ausyje. Taip uzeidavo Kas penkta, ketvirta diena. Tuopaciu pykindavo. Taip tesesi virs metu bet poto kazkiek pagerejo. Bet visvien yra islikes tas svimbimas ausyje Ir negirdziu ant jos kartais visiskai. Ypatingai Kaip triuksmas. Dare MRI scan'us 3 kartus viskas Sako Gerai tik sinusitas. Sutikau operuotis sinusita bet nepadejo. Vis jauciu virsuje galvojo atrodo Kad kazkas butu plyta uzdeja ant galvos Ir as Jau jauciu Kada man bus negerai Kaip Pradedu girdeti uzesy ausyje. Dare klausos testus ant desnes ausies kurios negirdziu, Sako Kad kursta Mano ausis Ir Jei tai trukdo man Ir butu man patogiau girdeti tada jie siulo man klausos aparata. Pamirsau pamineti as gyvenu Jungtineje Karalysteje. Visi tyrimai buvo daromi cia.
Lauksiu jusu atsakymo

Dekojiu

Erika Kudzinskaite

Peržiūrėti atsakymą

Klausos aparatą būtinai nešiokite, Tai lėtina klausos blogėjimą. Gydytojų konsultacijai atvykite bent kartą per metus. Išsiaiškinkite, kokius vaistus rekomenduoja priepuolio metu. Teiraukitės, ar nereikia daryti pusiausvyrą lavinančių pratimų.

2016 liep. 24 17:43
Sveiki man 16 metu man buvo padaryta aidenoidu salinimo operacija po jos sake kad viskas bus gerai ir vel galiesiu lengvai kviepuoti. menesis gal ir buvo be slogu ar apsunkinto kvepavimo bet kuo toliau man sunku kvepuoti pastaviai buna uzkimsta nors nesu persalusi buvau pas gyditoja sake padidejusios nosies kriauklies israse vaistu kad nebutu slogos ar sumazetu kriauklies dabar tiksliai negaliu pasakyti vartojau vaistus kaip buvo nurodyta bet sloga liko tai gali buti kad reikies salinti nosies kriauklies ar geriau apsilankit pas gyditoja ir viska aptart aciu laukiu atsakymo

Peržiūrėti atsakymą

Būtinai kasdien vartokite vaistus tiek laiko, kiek skirta. Kartais vien vaistų neužtenka. Tolesnis gydymo būdas skiriamas tik konsultacijos metu. Gali būti pasiūlyta ir operacija.

2016 liep. 23 23:55
sveiki buvau lauke ir pajutau jog kazkas ilindo i ausi. vis pajauciu kad vaiksto, mama sake jog kazka mate mazo, nesuprantu kas tai galetu buti, randuosi anglijoje o cia daktarai is tokiu dalylu tik juokiasi patarkite ka daryti??

Peržiūrėti atsakymą

Jei į ausies landą įpuolė vabzdys, jis sukelia didelį triukšmą. Reikėtų įpilti bent vandens į ausį, kad jis nuskęstų. Jei liko ausies užgulimas, teks kreiptis į gydytoją.

2016 liep. 22 13:18
Sveiki,noriu paklausti ar galiu skristi lektuvu jei man daryta abieju ausu operacija(deti implantai).Jei galima gal,reiketu zinoti dar ka nors?

Peržiūrėti atsakymą

Jei tai kochleariniai implantai, slėgio pakitimai jiems netrukdo. Jei teirautųsi pasienio kontrolė, paminėkite , kokia jūsų liga. Slėgio pokyčiai kylant ar leidžiantis lėktuvui, gali sukelti vidurinės ausies uždegimą. Rečiau sergate, jei nuolat kramtote tuo metu.

Video