Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2013.10.01 17:36
Sveiki, Žandinių ertmių gleivinės sustorėjimas. Toks radialogo aprasas. Tai cia sinusitas, ar ne?

Peržiūrėti atsakymą

Žando sinusų gleivinė gali sustorėti ir slogos metu. Sinusito diagnozę nustato otorinolaringologai.

2013.10.01 11:45
Laba diena. Man jau 7metai kaip spengia ausyse, tai paūmėja, tai aprimsta, bet vistiek spengia. Sekmadienį(09.29) pradėjo labai skaudėti kaklo ir viršutinėje nugaros dalyje, neįmanoma pasisukti, sukaustė kaklo srityje,galvos,pečių. Šeimos gydytoja skyrė Xefo ir milgamą apmulėmis, noriu paklausti man labai užgulė dešinę ausį ir paūmėjo spengimas,ar užgulimas praeis, kai atsistatys kaklo uždegimas.Gal galėtumėte pasiūlyti kokių vaistų pagerti arba pasilašinti nuo ausies užgulimo. AČIŪ už atsakymą. Pagarbiai, N.

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu stipriau užgulė ausį, siūlyčiau kreiptis ir į otorinolaringologą. Tai gali būti ir ausies liga.

2013.09.30 19:21
Sveiki. Viena diena po pusryciu po liezuviu pajutau tarsi kazkas butu istrige, bet atidziai paziurejusi veidrodyje pamaciau, kad ant desines tonziles yra kazkas tarsi istrige, nedidelis juodos spalvos. Kas tai galetu buti ir kaip tureciau elgtis? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į šeimos gydytoją.

2013.09.29 22:25
Laba diena,
Man uzia ausyse jau puse metu. Dirbu fizini darba.
Liepos men turejau galvos svaigima kai atsiguldavau ant desnio sono. Man 43metai.

Laukiu atsakymo.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo ir neurologo konsultacijos.

2013.09.29 20:42
sveiki,noreciau paklausti kur atliekama otoscleroses operacija.Gal jau ir Panevezyje atliekama.Aciu
..Peržiūrėti atsakymą

Otosklerozė operuojama tretinio lygio Vilniaus ir kauno klinikose.

2013.09.29 17:07
Laba diena,sloguoju, užkimšo dešinę aus(apie pora dienų)į, skaudėjo gerklę, o dabar kankina sausas kosulys. Plaučiuose, bronchuose karkalų nėra. Temperatūros neturiu. Ką tik nedarau, bet jau aštunta diena niekaip nepraeina.Šeimos gydytoja teigia, jog tai viršutinių kvėpavimo takų infekcija. Sirgo visi šeimos nariai, bet jie jau sveiki, o aš niekaip nepasveikstu. Kur dar man kreiptis ir kas čia gali būti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą.

2013.09.28 08:29
Sveiki,mano dukrai 8metai ji tik naktimis miega issiziojusi,ar tai gali guti del adenoidu,mus atsirado netaisiklingas sakandis atsiliega virsutinio zandikaulio augimas,ar pries dedant plokstele mums reiketu pasirodyti pas LOR spec. aciu jums

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir dėl adenoidų. Siūlyčiau konsultuotis pas otorinolaringologą.

2013.09.27 10:12
Laba diena. Norėčiau paklausti, ar angina (tonzilitas) turi įtakos aukštam kraujo spaudimui. Gydytojas sako, kad jo sumažinti nepavyksta dėl tonzilito. Ar tai tiesa?

Peržiūrėti atsakymą

Lėtinis tonzilitas gali būti infekcijos židinys, pažeidžiantis širdies ir kraujagyslių sistemą, inkstus, sąnarius. Dažniausiai gali sukelti širdies skausmus, ritmo sutrikimus. Tiesiogiai kraujo spaudimo neveikia.

2013.09.24 10:12
Laba diena. Jau 2 savaites girdisi zvimbimas ausyse po neilgo darbo triuksmingoje aplinkoje. Ar sis negalavimas griztamas, gal yra kokiu nors gydymo budu?

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau nelaukti, kol praeis, bet kreiptis į otorinolaringologą. Jei tai klausos nervo pažeidimas, savalaikis gydymas gali lemti gydymo rezultatus.

2013.09.23 19:26
Labas vakaras,norėčiau pasiteirauti kur kreiptis , kokius naudoti vaistus, jei 5 mėnesius užgulę nosys , ausys, ištisai čiaudau kol palieka silpna. LOR gydytojas paskyrė prednizoloną , lygtai pagerėjo ,bet nustojau vartoti ir vėl tas pats. Gėriau vaistus ir nuo alergijos, bet jokios naudos.Kas galėtų nustatyti nuo ko tai darosi? Lauksiu atsakymo.

Peržiūrėti atsakymą

Alerginė sloga būtinai paūmėja, vos susiduriate su alergizuojančiais faktoriais. Prednizolonas dažniau skiriamas, esant nosies polipams. Jeigu sergate alergine sloga ar nosies polipais, reiktų nuolat konsultuotis su otorinolaringologais. Paprastai vaistai skiriami ilgalaikiam vartojimui. Jeigu nosies užgulimas nepraeina per mėnesį laiko, vartojant skirtus vaistus, reiktų pakartotinai kreiptis į gydytoją.

Video