Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2014.03.27 23:46
Labas vakaras. Pastarasias 2 savaites, kas 2 - 3 dienos bega is nosies kraujas, kartais negausiai, lengvai sustabdau, bet kartais labai stipriai, Man tei labai neiprasta, nes niekada taip nebuvo, nenaudojau nosies pusrskalu, kazkokios gyvenimo salygos nepasikeite. Pasakius tai seimos daktarei ji nesuregavo i mano pasakyma. Ar reiketu sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2014.03.25 20:02
Laba diena.Norejau pasiteirauti apie savo kudiki.Jam dabar 9 mėnesiai.Prieš tris savaites valgydamas pradejo žiaugčioti.Kreipėmės I ligonine ir pasake kad yra umus faringitas.Gydėmės faringo spray vaistais.Bet jam nepagerėjo.Tada kreipėmės I poliklinika pas lor gydytoja ,bet jis apžiurejes pasake kad jokio faringito nėra,Norėjau jusu pasiteirauti kokia čia galėtu buti žiaukčiojimo priežastis? aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Dažnai tai būna stemplės rauko nesandarumo atveju, kartais dėl nervų sistemos sutrikimo . Šeimos gydytojas pasiųs jus konsultacijai pas reikiamus specialistus.

2014.03.25 12:46
Laba diena. Mano žentui Anglijoje gydytojai nustatė Menjerio liga ir pasakė, kad reikalingas chirurginis gydymas, atliekant dekompresija (slėgio sumažinimas). Kur galima kreiptis Lietuvoje mokamam gydymui- operacijai ? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Lietuvoje šiuo metu šios operacijos nėra atliekamos.

2014.03.24 20:20
Jau gal daugiau nei šeši mėn.prastai girdžiu su dešine ausim. Dirbu darželyje auklėtojos padejėje.tai vargina . Kur kreiptis moks gydimas reikalingas ar klausa atsistatys?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į poliklinikos otorinolaringologą.

2014.03.21 13:30
Sveiki, turiu 3 metu vaika. Viskas prasidejo nuo darzelyje pagautos ilgalaikes slogos. Gydemes ivairiaias lasiukais. Nepadejo. isgereme kursa antibiotiku. Nosyte tapo sausa, bet uzgulta. Vaikas pradejo knarkti ir miegoti su atvira burnyte. Nusiunte pas alergologus nosyteje rado 30%alergenu paskyre gydyma Nosal purskalu + tabletes nuo alergijos 1 menesi. Puse menesio vartojame siuos vaistus. Bet vaikas vistiek kvepuoja burnyte. Jam dziusta nakti burnyteje ir pradeda koseti. patarkite ar mes gerai gydomes ar cia tikrai kalta alergija?
Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai yra ir nosiaryklės tonzilės padidėjimas. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2014.03.21 10:30
norejau paklausti jaigu niezti ausi ir is jos bega nemalonaus kvapo iskiros ar tai gali buti ausu grybelis? aciu uz atcakyma

Peržiūrėti atsakymą

Pūliavimą iš ausies gali sukelti ir grybeliai, ir bakterijos. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą, nesigydyti pačiai. Pradėjus lašinti netinkamus vaistus, sunkiau nustatyti ligos sukėlėją .

2014.03.20 20:25
Sveiki.musu mergaitei 2 metai 6 menesiai.nuo rudens prasidejo dazni kosuliai iki vemimo ypac naktimis,slopinom net 3 kart antibiotikais, brontexu, stodaliu(rekomendavo seimos gydytoja).prasidejo ir nesibaigianti sloga, seimos gydytoja ytaria adenoidus, siunte pas lor pasake, kad tai alergija, israse vaistu slopinanciu, bet nepadeda, seimos gydytoja tvirtina, kad vistiek adenoidai.nebeparaeina nei kosulys nei sloga. nebezinom ka toliau daryt.aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau kreiptis į vaikų pulmonologą- alergologą.

2014.03.19 23:58
sveiki,norejau paklausti gal galit patarti kaip gyditi herpes burnoje,manau man atsirado zaizdele internete paziurejau panasus simtomai kaip herpes.gal galit ka patart?

Peržiūrėti atsakymą

Herpetiniai bėrimai gydomi specialiais tepalais. Jie yra receptiniai. Laisvai parduodami tepalai ne tokie veiksmingi. Siūlyčiau kreiptis į šeimos gydytoją.

2014.03.19 20:05
Sveiki jau daugiau nei dvi savaites kankina sloga,geriau Gelomyrtol forte,seimos gydytoja paskyre vaistu Nasonex,taciau jie mazai kaip padeda.Ka toliau daryti kad sloga praeitu?Rytais sloga buna geltona

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu sloga lėtinė, savijauta gerėja plaipsniui. Nasonekso tipo preparatą reiktų vartoti iki 1mėnesio laiko. Jeigu po tokio laiko nėra pilno pagerėjimo, reikia konsultuotis su otorinolaringologu.

2014.03.18 15:36
laba diena,norejau paklaustidel ausu neurito,ar imano,kazkaip ji isgiditi

Peržiūrėti atsakymą

Klausos nervo neuritas gydomas paūmėjimų metu. Pradėjus gydymą greičiau, gydymo efektas būna geresnis. Klausos nervo pažeidimas atsistato ne visada.

Video