Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2014.05.08 16:19
Sveiki.Mano dukrytei eme is nosies paseli ir uzaugino auksini stafilokoka.Gydytojas sake ,kad si bakterija jautri gentomicinui aksomicinui eratromicinui ar tai reiskai kad si vaistu grupe jai netinka.Ir paskyre antibijotikus CLARITHROMYCINA.Gal galit ka patarti ar sis antibijotikas tiks.Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Kada mikrobas jautrus eritromicinui, dažniausiai jį veikia ir klaritromicinas.

2014.05.06 23:20
Labas vakaras, apie pusę metų, kartais,palenkus galvą, pradeda iš nosies vienos pusės tekėti skaidrus skystis.Tuo metu tikrai neturiu slogos,man panašu, kad tai būtų ašaros.Ir taip išvarva po lašiuką maždaug šaukštas skysčio.Šiuo metu taip pradeda darytis vos ne kas dieną.Nei skausmo ,nei kitų simptomų nejaučiu.Kas galėtų būti, gal reikia atlikti kokį tyrimą.Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo, galinčio apžiūrėti endoskopu, konsultacijos. Tai atliekama tretinio lygio klinikose, kai kuriose poliklinikose ir privačiose gydymo įstaigose.

2014.05.06 19:46
gyvenam anglijoj,musu sunui 3 metai .uzvakar suskaudo ausyte ,ta pacia nakti ant pagalves radom puliu demes .nuejom pas gydytoja jei galima taip pavadint ,nes vaikas kosi sloguoja net nepaklause plauciu darbo ir israse otomize ears spray

Peržiūrėti atsakymą

Kruopščiai išvalykite ausį sausu krapštuku, prieš lašindami. Saugokite ausį nuo vandens. Po savaitės reikėtų kontrolinės apžiūros.

2014.05.06 00:02
Laba diena, nuo gruodzio-sausio men. mano 7m vaikui vis po 1-2k. per menesi buna stipri sloga, tada prisideda ir stiprus kosulys ir kaskart praeina tik tada, kai sugeriam paskirta Actifed 5 dienu kursa (pradeda gereti jau po dienos). Labai nebesinori kaskart gerti Actifed. Ar yra kitu alternatyvu?
Ir be to, nuo tada (mazdaug nuo naujuju metu), kai jis ir nesloguoja, islikes toks nosies traukimas, kuri labiau galima pavadinti ,,kriuksejimu", atrodo, lyg kazkas ten jam i gerkle vis teketu kokie skrepliai. Gerem kuri laika ir Sinupret, bet niekas nepasikeite.
Dekoju.

Peržiūrėti atsakymą

Aktifedas nėra skirtas kiekvienai slogai gydyti. Vaistas turi pašalinį veikimą. Reikėtų jį vartoti tik paskyrus gydytojui. Paūmėjimo metu plaukite nosį jūros vandeniu. Jei sloga kartojasi, reiktų otorinolaringologo konsultacijos ir ištyrimo. Konsultacijos metu ir pasiklausite gydytojo, kokiais vaistais reiktų pradėti gydyti patiems. Sinupretas skirtas tiršto kvėpavimo takų sekreto skystintinimui

2014.05.05 08:52
Mazdaug pries metus dariausiu pas jus noses
pertvaros operacija ,nes buvo kreiva pertvara sunku kviepuoti , bet po tos operacijos praejus kuriam laikuj man pradejo dzuti nosis ,pastovei atsikelus ryte negaliu prakviepoti, nes uzdziuvus gleivyne , vartojau israsitus vaistus nuoses papildus rinopanteina ir quixx juros vandeny bet vistiek noses gleivyne dzusta , ka patartumet , snarglius isnirpsiu su sudziuvusiu krauju ka daryt kad praitu noses gleivines dziovimas ?

Peržiūrėti atsakymą

Sudžiūvusių nosies gleivių grubiai valyti negalima. Tai skatina tolesnį gleivinės šašų susidarymą. Kol gleivinės džiūvimas yra, nenutraukite riebalinių lašų. Gerkite po 2 l skysčių kasdien, dažniau vartokite vitaminus A,C, E. Nuolat drėkinkite miegamojo orą. Jei efektas nebus pakankamas, reikėtų atvykti konsultacijai.

2014.05.03 08:25
Sveiki musu mergytei pradejom traiskanoti labai akytes po nakties visai neatmerkia per nosyte girdisi knarkimas sunkiai kvepouja temperatura buvo 38 neseniai

Peržiūrėti atsakymą

Jei knarkimas nepraeitų per 2 savaites, reikėtų otorinolaringologo apžiūros. Dėl akių traiškanojimo konsultuoja oftalmologai.

2014.05.02 00:00
sveiki mano vaikuciui pradejo kraujuoti is nosies ir labai daznai naktimis, jam miegant kodel taip yra labai daznai sergam angina arba bronhitu, daznai geriam antibijotikus,ar tai gali buti rimtos ligos priezastis?vaikui 4m.

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų atlikti kai kuriuos krešėjimo sistemos tyrimus pas šeimos gydytoją. Kartojantis, konsultuokitės su otorinolaringologu dėl pačios nosies gleivinės pokyčių.

2014.04.28 11:31
Laba diena. Mano sunui vaikysteje diagnozuota nosies pertvaros problema. Nosies kriaukle yra prisipaudusi prie sieneles ir beveik neliko landos.Jis negali pilnai ikvepti,knarkia,visa laika buna issiziojes.Dabar jam 19 metu ir butu galima operuoti,taciau gydytojas klinikose pareiske,kad jei jis nenori operuotis,tai cia tik sunaus apsisprendimo reikalas. Gal galetumet pasakyti,kokios pasekmes gyvenant su tokia pertvara? Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Jei sūnus negali kvėpuoti pro nosį, oras neišvalomas, nesušyla, nesudrėksta. Tokius ligonius dažniau vargina kvėpavimo takų infekcijos. Kreiva nosies pertvara trukdo gleivėms išsivalyti iš sinusų. Ilgainiui dažnėja kraujotakos ligos, susiję su nevisaverčiu organizmo aprūpinimu deguonimi.

2014.04.24 20:40
Laba diena.Esu sirgusi ausies neuritu, maždaug prieš metus. Neseniai atsirado sloga ir pradėjo ausyse spragsėti kaip ryju seiles. Gal galėtumėte patarti ką daryti.Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Tai atsitiko dėl pakitusio slėgio vidurinėje ausyje. Dažnai prapūtinėkite ausis. Tai atliekame, kai ryjame užspaudę nosį pirštais. Jeigu spragsėjimas nepraeitų per dvi savaites, reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2014.04.24 15:25
Laba diena , norejau paklausti jei as sergu uminiu laringitu ar gali vaikai uzsikresti ir jei tai kokiais vaistais geriau gydyti 2.10 metu mergyte ? Ir dar yra klausimas kodel dukra net kai yra sveika knarkia ?

Peržiūrėti atsakymą

Ūminis laringitas dažnai būna virusinės kilmės. Virusu galite užkrėsti ir artimuosius.
Vaikučiai dažniausiai knarkia dėl nosiaryklės tonzilės patologijos. Jei knarkimas tęsiasi 2 savaites, reiktų otorinolaringologo apžiūros.

Video