Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2014.03.19 20:05
Sveiki jau daugiau nei dvi savaites kankina sloga,geriau Gelomyrtol forte,seimos gydytoja paskyre vaistu Nasonex,taciau jie mazai kaip padeda.Ka toliau daryti kad sloga praeitu?Rytais sloga buna geltona

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu sloga lėtinė, savijauta gerėja plaipsniui. Nasonekso tipo preparatą reiktų vartoti iki 1mėnesio laiko. Jeigu po tokio laiko nėra pilno pagerėjimo, reikia konsultuotis su otorinolaringologu.

2014.03.18 15:36
laba diena,norejau paklaustidel ausu neurito,ar imano,kazkaip ji isgiditi

Peržiūrėti atsakymą

Klausos nervo neuritas gydomas paūmėjimų metu. Pradėjus gydymą greičiau, gydymo efektas būna geresnis. Klausos nervo pažeidimas atsistato ne visada.

2014.03.18 12:51
Sveiki,mano dukrytei 10 metų ir jai keleri metai išeiles nustato sinusitą ir šiais metais prieš naujuosius nustate vel iš (nuotraukos darytos) teko gerti du kursus antibijotiku po to vel apsilankem pas daktarę ir sakė kad viskas gerai,bet iki šiol KIEKVIENĄ DIENĄ NOSYTĖ UŽKIŠTA IR KAI PUČIA NIEKO NEIŠPUČIA ,MATAU KAIP VARGINA VAIKĄ,KĄ MUMS PATARTUMETE DARYTI ?

Peržiūrėti atsakymą

Po sinusito kuriam laikui lieka nosies gleivinės paburkimas. Tada skiriami vietinio poveikio receptiniai vaistai. Jeigu užgulimas tęsiasi jau ilgiau , negu mėnuo, reiktų pakartotinai konsultuotis su otorinolaringologu.

2014.03.18 11:11
Laba diena, norėjau Jūsų paklausti. Jau kurį laiką jaučiu nemalonų ausyje tvinksėjimą nuo didesnio garso. Kodėl taip yra ir kas galetų tai būti?

Peržiūrėti atsakymą

Jūsų atveju reikėtų konsultuotis su otorinolaringologu.

2014.03.17 20:14
Lor. gydytoja konstatavo adenoidų pradžią 4metų mergaitei. Ar tai įmanoma išgydyti namų sąlygomis? Jei galima, kaip? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Nosiaryklės tonzilė yra viena iš imuninės sistemos dalių, kovojanti su infekcijomis. Ji didėja kiekvieną kartą, susidūrus su infekcija. Tai yra normalu. Kada tonzilė susitraukia, praėjus 3-4 savaitėm po susirgimo tiek, kad nebetrukdo kvėpavimui, adenoidų gydyti nereikia. Kartais jos apimtis tiek padidėja, kad kvėpavimas lieka sutrikęs. Tada tonzilė šalinama operaciniu būdu.
Namų sąlygomis reiktų nuolat stiprinti imunitetą , tobulinant gyvenimo būdą ir mitybą.

2014.03.17 11:55
stipriai spengia kaireje ausyje apie metus pagal audiograma sako kad kaltas ausies nervas kokiu vaistus geriau vartoti

Peržiūrėti atsakymą

Ūžimas, esant klausos nervo pažeidimui, gydomas ne tik vaistais. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą.

2014.03.16 12:51
Laba diena, ką gali reikšti jei retkarčiais ausies landoje pasirodo kraujas? be to, ji man neskauda

Peržiūrėti atsakymą

Tokiu atveju reiktų kreiptis konsultacijai į otorinolaringologą.

2014.03.15 15:14
LABA DIENA NOREJAU PAKLAUSTI DEL AUSU NEURITO.AR IMANOMA PAGIDITI AR KAZKA TOKIO?

Peržiūrėti atsakymą

Klausos nervo neuritą gydome paūmėjimų metu. Kontrolei reiktų atvykti maždaug kartą per metus ir visada, kai pajaučiate pablogėjimą.

2014.03.10 17:06
pries menesi dare nosies pertvaros operacija,nosies landoj vis jauciu siulus,kada jie istirpti turi,ar verta rupintis ar jie vistiek kada istirps

Peržiūrėti atsakymą

Siūlai paprastai ištirpsta per mėnesį laiko. Jeigu jaučiate nosies užgulimą, reiktų konsultuotis pas otorinolaringologą.

2014.03.10 00:57
sveiki, man 19 metu ir turiu problema su nosies kraujavimu. jau visa savaite kas ryta is nosies teka kraujas. atsikelus nueinu i vonia ir prausiant veida su vandeniu patrinu silpnai nosi ir is kaires snerves pradeda teketi kraujas. teka gan dideliu kiekiu bet iseina sustabdyti kraujavima per 5 minutes. per paskutines dvi dienas po kraujavimo jauciu gan dideli galvos svaigima. praeityje pasitaikydavo perijodu kai savaite ar dvi kas diena tekedavo kraujas. beje uzsimu svoriu sportavimu ir naudoju proteina kurio sudetyje yra ganetinasi daug amino rugsciu. internete pasiskaiciau kad amino rugsciu perdozavimas sukelia kraujo spaudima. Paskutines 4 dienas nebevartoju proteino, bet kraujas is nosies vis dar bega. verta pazymeti kad bega tik ryte, o likusia dienos dali tik jauciu galvos svaigima, Bet kokia informacija labai dekinga.

Peržiūrėti atsakymą

Besikartojant kraujavimui iš nosies reikia ir otorinolaringologo, ir šeimos gydytojo konsultacijos. Tai gali būti krešėjimo sistemos, širdies, kepenų pažeidimo požymis arba nosies kraujagyslių pakitimai.

Video