Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2015.11.07 13:30
Sveika! Man jau nebe pirma dieną skauda kojas labai didelė sloga kosau gerklės bei galvos skausmas didelis buvau pas daktarus pasakė jog turėtu praeiti, priraše vaistų. Geriu aš vaistus bet kaip nepraeina taip nepraeina nei vienas simtomas. Galite padėti pasakyti bent kas čia per liga?

Peržiūrėti atsakymą

Kai baigsite vaistus, kreipkitės į gydytoją pakartotinai. Dažnai ligos trunka ilgiau, negu keletą dienų, gali prisidėti naujų simptomų ar liga komplikuotis. Gydymo korekcija turėtų būti, jei blogėjate ar baigus skirtus vaistus.

2015.11.05 12:51
laba diena, noriu paklausti, pastebejau, kad kalbant mano balsas kartais karkia, kalbant kazkaip tai lygtai gargaliuoja, jau taip gal puse metu, pastebejau jeigu kalbu daug jis pradeda kazkaip idomiai karkti, gal galite pasakyti kas tai galetu buti, ar tai rimtos ligos pradzia. kur galeciau istirti gal balso stygas?? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į jūsų gyvenamoje vietovėje dirbančius otorinolaringologus. Be apžiūros diagnozės nustatyti negalima.

2015.11.05 10:15
umiai skaudėjo ausį, sekančią dieną sulašinau į ausį otipax atsirado galvos ūžesys bei ta ausimi mažiau girdžiu,aš alergiška visoms antibiotikų grupėms buvau pas gydytoja ji mato silpną užėsį ir liepė į nosį purkšti septanazal bei gerti rupatin, bet man po nakties blogiau, užtino akys, jaučiu nosies stipresnį užburkymą ir stipresnį galvos užesį bei dikčiojimą ausyje. Prašau patarkite ką daryti. Pagarbiai Lorita Mykolaitienė

Peržiūrėti atsakymą

Dažnai prapūtinėkite ausis. Užspauskite nosį tada, kai ryjate. Lašinti lašus, jei skaudėtų ausis. Šitoks ausų uždegimas negreitai praeina. Ligos gydymą reikia koreguoti kas 2savaitės. Būtinai vartokite skirtus vaistus ir atvykite pas otorinolaringologą kontrolei.

2015.11.01 11:10
Laba diena, po tonzilių šalinimo praėjo jau mėnesis, viskas kas saldu man kartu, kiti skoniai kaip ir tvarkoj, nors ryškesni, bet didžiausia bėda, kad kur pašalintos tonzilės tie šonai ištinę, o kairėje pusėje matosi baltas taškas, na kaip pūlinys, beto ir veidą pūlingais spuogais išbėrė vėl. Temperatūros nėra, bet tarsi laužo kaulus dažnai ir nuovargį jaučiu be priežasties. Ar iš tikrųjų reikalinga gali būti vėl operacija? Ar gali būti, kad nebuvo gerai išpjauta pirmą kartą?

Peržiūrėti atsakymą

Po tonzilių operacijos gomurio nišose ilgokai laikosi fibrino apnašas, atrodantis, kaip baltas pūlinukas. Gomurio vaizdą įvertinti pačiam nereikėtų, tai per sudėtinga. Dėl veido bėrimo pirmiausia kreipkitės į šeimos gydytoją.

2015.10.29 16:53
Laba diena.Įsisenėjusiam sinusitui gydyti paskyrė AVAMYS. Lapelyje apie sinusitą net neužsiminta. Labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę šiuo klausimu.AČIŪ.

Peržiūrėti atsakymą

Lengvos ir vidutinio sunkumo eigos sinusitus šiais laikais gydome vietinio poveikio hormoniniais preparatais. Jie turi priešuždegiminį poveikį , beveik nepatenka į kraują. Ypač tinkami sinusitams su polipoze gydyti. Kartais laiku pradėjus gydyti, nebereikia antibiotikų. Pasitikėkite gydančiu daktaru.

2015.10.29 11:22
Sveiki,
Jau antra diena užgulusi dešinė ausis, prastai ja girdžiu, galvoje ūžia, o šiandien dar ir prisidėjo stiprus galvos svaigimas. Ar čia gali būti Lor problemos ar greičiau neurologinės?
Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Gali būti ir taip, ir taip. Būtinai pasimatuokite kraujo spaudimą.

2015.10.29 09:55
Laba diena, mano gerklė kiek paraudus, patnusios tonzilės vienoje pusėje lyg ir yra pulinukas, jaučiuosi gerai temperaturos neturiu skausmo neujaučiu, ryti taip pat nesunku, gal patartumėte kaip gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai matote tonzilių kamštuką. Dažnai paskalaukite ryklę ramunėlių , medetkų ar šalavijų nuoviru, kol kamštukas išsivalys.

2015.10.28 14:27
Sveiki, man nuolat jauciasi, kad nosiarykleje kazkas yra, t.y. puliai, kurie kabo ir negali ju ispusti, nebent trauki i save ir nuryji, na toks nemalonus jausmas.. kai tik pasigaunu virusiuka, is karto komplikuojasi i sinusita, pas mane nebuna vandeningu slogu, tad sunku uzkirsti slogai kelia, o reikia is karto antibiotiku.. ar man tai letinis kazkoks sinusitas ar gali buti relfiuksas, nors remens nejauciu.. ka tik isgeriau eiline doze antiobitiku, sinusito jausmo,t.y. kaktos skausmo, nosies uzgulimo ir t.t. neliko, bet nosiarykleje vis tiek "kabo"..

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir dėl gastroezofaginio refliukso ir dėl besikartojančių slogų ar sinusitų. Vertėtų jus apžiūrėti endoskopu. Pats pabandykite dažniau praplauti nosį jūros vandens purškalu. Purkškite į nosį tol, kol pajausite, kad nutekėjo į ryklę.

2015.10.27 14:42
Laba diena, ar įkišamų ausinukų klausimas 1-2 valandas per dieną labai kenkia klausai?Ar bėgant laikui ji gali susilpnėti ir iš viso suprastėti dėl šios priežasties? Galbūt turite kokių nors patarimų?

Dėkoju

Peržiūrėti atsakymą

Klausai kenkia per stiprus garsas ir vibracija. Kartais genetiškai tinkamo jums garso slenkstis yra labai mažas. Siūlyčiau klausytis kiek įmanoma tyliau.

2015.10.01 21:06
Penkių metukų anūkėlė vargsta antri metai:vis kartojasi užgulta nosis,pasunkėjęs kvėpavimas,sinusitas,ausies uždegimas.Medicininis gydymas vaistais padeda neilgam.Įtaria adenoidų uždegimą ir siūlo šalinti,nors nosiaryklėje pūlių niekad nebuvo ir nėra.Skaičiau,kad po operacijos jie vėl atauga,o išgydžius vaistais,sumažėja visam laikui.Labai prašau Jūsų patarimo:šalinti adenoidus ar gydyti,ir kokiais vaistais?Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Kada adenoidai šalinami penkerių metų vaikučiui, galimybė vėl išvešėti nosiaryklės tonzilei yra maža. Iš išvardintų infekcijų požymių - pasikartojantys ausų uždegimai- svarbiausias kriterijus. Uždelsus, uždegimai gali pereiti į kitą stadiją, kada ir gydant gali likti klausos pažeidimas. Jei gydytojai jau ne kartą siūlė operacinį gydymą, stebėdami ligos eigą, ryžkitės operacijai.

Video