Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2013.06.29 22:28
Laba diena. Dažnos virusinės infekcijos, slogos, dažnai užsikimšusi nosis vargina. Gydyta antibiotikais, Otrivin,kt.lašiukais, natūraliom liaudiškom priemonėm: skalavimu, plovimais, šildymais. Šias metais virusinė infekcijakibo į gerklę ir slogą be didelių gleivių išsiskyrimo.Ligos eiga: Prakaitavimas ir temperatūra 37-37,2 laikosi 28dienas. Išgerti dvejų antibiotikų kursas. Temperatūra buvo nukritusi, po 4d vėl pakilo, prakaitavimas epizodiškai kartojosi.Skauda kelių sąnariai, kulno kaulai. Manau, kad uždegimas kažkur nuslinko.Nosis neužgulta, bet rūgščios gleivės nuolatos teka iš nosiaryklės į gerklę. Buvau siųsta pas LOR spec. Specialistas atsakė šeimos gyd., kad sinusitas nepasitvirtina. tai kas? Iš ką daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Esant slogos paūmėjimui tenka vartoti tam tikrus vaistus. Kartais tenka atlikti tyrimus dėl slogos prigimties. Jei dar nebuvote tirti, siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą pakartotinai. Nuolat stiprinkite imunitetą, kiek galite, sveikatinkite gyvenimo būdą. Venkite nosį ir ryklę dirginančių dalykų, pradedant chemikalais, rūkalais, baigiant aštriu maistu. Kartais tenka vartoti ir imunitetą stiprinančius medikamentus. Čia jums patartų šeimos gydytojas.

2013.06.28 19:02
Kokios priežastys sukelia pirmini sausaji rinitą, ar cia paveldima, ar kt. priezastys? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Nosies gleivinės sausumą gali sukelti negausus skysčių vartojimas, dažnas nosies krapštymas, chemikalai, nosies operacijos, įgimtas ar įgytas polinkis sausai odai ir gleivinei, kai kurie medikamentai, kai kurios vidaus ligos.

2013.06.28 08:49
Ausys pleiskanoja,niezti.As jas krastau ausu valikliais,atsiranda zaizdeles.Ka daryti?Dekui uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Teks kreiptis į otorinolaringologus. Liga kartojasi, gydymas priklauso nuo pakitimų stadijos. Rečiau ūmėtų, jei niekada nesušlapintumėte ausų ir saugotumėte nuo vėjo.

2013.06.28 07:31
laba diena.sunui 8 metai jisserga aerginiu rinitu.atopiniudermatitu.siuo metu jam isberta per sulenkimusvisur tai tepame skirtais preparatais.ir dabar vis dazniau pakosija sausai.kovo men,tikrino nuo tuberkuliozes,sake viskas gerai.ar tas kosulys esant tokiai ligai normalu ar reikia kreiptis pas gydytoja.lauksiu jusu nuomones.aciu

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau kreiptis į pulmonologą. Reiktų įvertinti kvėpavimo mėginius. Kartais kartu gali prisidėti obstrukcinis bronchitas. Ramiu laikotarpiu atlikite alerginius mėginius ir koreguokite gyvenimo būdą taip, kad kuo labiau sumažintumėte kontaktą su alergenais.

2013.06.27 20:10
laba diena. gydytojai itaria otoskleroze.rekomenduoja operuotis.noreciau suzinoti apie galimas komplikacijas.baisu ryztis tokiam zingsniui.klausa silpsta,uzesys vargina...

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu liga priėjo operacinę stadiją, siūlyčiau ryžtis operacijai. Vėliau būtinai kartu pažeidžiamas klausos nervas ir prarandama galimybė klausą pagerinti.

2013.06.26 16:41
Sveiki, susirgau ausies uždegimu ir po jo jau visą savaitę jaučiu užgulusią ausį. Darau prapūtimus, tačiau niekas nesikeičia. Kiek laiko gali tęstis šis užgulimas ir ar tai normalu? Taip pat pasveikus vienai ausiai pradėjo skaudėti ir zvimbti kita plius gerklės skausmas. Jau prieš 2 savaites vartojau antibiotikus. Ar man dar kartą reiktų vartoti antibiotikus, ar būtų įmanoma išsigydyti lašiukais?

Peržiūrėti atsakymą

Prapūtinėkite dažnai. Maždaug kas 2 savaitės reikėtų otorinolaringologo pakartotinos apžiūros, jeigu nėra paskirtas kitoks kontrolės laikas.

2013.06.25 23:01
Sergu otoskleroze. Klausos pablogejimas atsirado po vaiko gimimo .Abidvi ausys operuotos, klausa atsistate.Klausimas: ar galiu planuoti antra nestuma, ar klausa ir po antro vaiko pabloges? Jei taip ar operuoja dar karta jau isoperuotas ausis? Dekui

Peržiūrėti atsakymą

Retais atvejais būna pakartotinos operacijos. Operacijos metu pašalinamas kilpelės judrumą sutrikdęs audinys, bet operacija šio audinio formavimosi nesustabdo. Negalima teigti, kad kitas nėštumas jūsų klausą pablogins būtinai.

2013.06.24 20:36
Sausasis rinitas, kas tai per liga, kokios pasekmes, internete jokios informacijos nerandu.
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Tai sausos nosies gleivinės sindromas. Sausumas gali būti tik šašų pavidalu, kartais '' skauda'' kvėpuojant, dažniau kraujuoja iš nosies.
Kartais taip pavadinama ozena. Tai visai kitos bakterinės prigimties liga, kada nyksta ne tik gleivinė , bet ir kaulinės struktūros.

2013.06.20 17:17
Laba diena, jau keletą metų maudžia ausi. Pastaruosius porą menesių nuolat. Uždegimo gydytoja nemato, tik kad papilkejęs ausies bugnelis. Esu naudojus ir stiprių antibijotikų, ir sinupretą, ir gelomyrtol (nes daznai kankina ir sloga), bet pagerėjimas tik laikinas. Kad skausmas ir nera labai stiprus, bet nesmagu jį jaust nuolat-kartais ir su galvos skausmu. Kaip galėčiau sau padėt. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Ausį skauda ir dėl kitų priežasčių. Jei otorinolaringologas skausmo priežasties neranda, reiktų kreiptis į veido - žandikaulių ar burnos chirurgą dėl odontologinių šios srities skausmo priežasčių. Tai gali būti žandikaulio sąnario, sąkandžio, ylinės ataugos ligos. Kartais skausmas keliauja iš kaklinės stuburo dalies. Tai neurologų kompetencija.

2013.06.20 12:37
mane pradejo pykinti sia nakti ir dabar nieko nevalgiau nieko negeriau nuo ko mane gali pykinti ir skaudeti galva

Peržiūrėti atsakymą

Pykinimas ir galvos skausmas gali būti ne nuo maisto poveikio. Siūlyčiau kreiptis į šeimos gydytoją.

Video