Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2016.05.19 10:17
Laba diena,
Ant veido atsirado 4 žaizdelės - trys iš jų nedidelės raudonos, o viena didelė, gelsva pūlinga ant nosies (iš apačios). Didžioji žaizdelės dienoms bėgant tik didėja. Žaizdas skauda, ryškiai padidėjo limfmazgis po žandikauliu. Skauda visą zoną po žandikauliu ir virš jo. Sunku valgyti. Žaizdos negyja jau savaitė laiko. Šeimos gydytoja išrašė Amoxicillinum. Vartoju šiuos atibijotikus jau antra diena ir valau žaizdeles peroksidu. Jokio skirtumo ar gerėjimo nesimato. Patarkite ką daryti.
Pagarbiai,
Auksė

Peržiūrėti atsakymą

Tęskite antibiotikus toliau. Jų veiksmingumas vertinamas bent po 3 dienų vartojimo. Jei efekto nebūtų, gali tekti keisti antibiotiką. Jei turite neišgydytų dantų ar kitų lėtinių infekcijų, gydykite jas. Nekrapštykite jokių spuogelių ant veido. Nešlapinkite žaizdelių. Jei liga kartotųsi, kreipkitės į dermatologą.

2016.05.17 19:06
Man sloga prasidėjo atrodo prieš savaitę, po kelių dienų man emė skaudėti galva, bet į tai dėmėsio nekreipiau, nes maniau, kad tai nuovargio požymiai. Tačiau šiandien man pradėjo skaudėti žandą prie pat nosies, nors nejaučiu jokio sutrenkimo, o skauda tik labiau pasukinėjus galvą, ar tai gaki būti sinusito požymis? Taipogi šiuo metu atrodo, kad mano akys būtų labai apsunkusios

Peržiūrėti atsakymą

Padaužykite kiekvieną dantį tos pusės viršutiniame žandikaulyje. Jei kuris skaudėtų ar rastumėte karieso dėmę, nedelsdami kreipkitės į odontologą. Tai gali būti sinusito ar kitokios sinuso patologijos požymis.

2016.05.17 09:17
Laba diena. Padėkite apsispręsti. Man diagnozuota lėtinė angina. Mna 32 metai. Anginomis kaip ir nesergu, bet ASO beveik 1000. Gydytojai siūlo operuoti anginą, man neramu, esu dainuojanti, nežinau, ar to tikrai reikia. Beje, 12 metų laikosi temperatūra 37-37,2. Tepinėlyje iš gerklės patogeninės bakterijos neišaugo, pūliai neišsispaudžia, tik detrotiniai kamšteliai, glandos nedidelės, šiek tiek surandėjusios. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Užsitęsusi temparatūra gali būti lėtinio tonzilito požymis. Rekomenduojant operuoti, gydytojai įvertina tonzilių, lankų pigmentaciją, kaklo limfmazgių vaizdą, ASO tyrimo ir mikrobiologinio pasėlio rezultatas yra vienas iš argumentų. Kai atvyksite operuotis, pasakykite gydytojui, kad dainuojate . Atsargiai šalinant tik tonzilių audinį, balso tembras retai tepakinta.

2016.05.16 13:46
Laba diena .kai kramtau tinsta virs ausies .bet nustojus valgyt praeina tinimas lieka nezimus patinimas .ir prie ausies link kaklo bastovei sutine kas galetu buti.

Peržiūrėti atsakymą

Galėtų būti paausio seilių liaukos liga. Pirmiausia psirodykite šeimos gydytojui. Gydytojas nuspręs, ar reikalinga burnos chirurgo konsultacija.

2016.05.16 11:34
Esu onkologinis ligonis, po chemijos, spindulinės terapijos,geriu tamoksifeną, bet dabar dažnai svaigsta galva, naktį pakėlus galvą viskas važiuoja, o ausis kairė švokščia, kažkada paauglė turėjau stiprų šios ausies uždegimą, kas tai gali būti?

Peržiūrėti atsakymą

Chemioterapiniai vaistai gali turėti pašalinį poveikį kraujagyslėms ir nervams. Jums reikėtų kreiptis į polikliniką, kur anksčiau fiksuoti klausos tyrimo rezultatai, otorinolaringologą.

2016.05.09 17:01
Laba diena,man vienoj snervej oda tokia skaudi,issitempusi pakraujuojanti,protarpais uzgyja,ir vel viskas is naujo,as patepu medetku tepaliuku,palengveja,bet neuzgyja,daznokai paskausta gerkle,ka man patartumete? Dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Dažniausiai reikia receptinio tepalo. Stenkitės nekrapštyti nosies pirštais ar spuogelių ant odos. Nuolat prižiūrėkite dantis. Laiku ir pilnai gydykite infekcines ligas, kad nepaliktumėte infekcijos židinių.

2016.05.09 14:42
Laba diena. Norėčiau paklausti. Ar laringitas užkrečiamas ir ar vaikas gali dar užkimęs dalyvauti kito vaiko gimimo dienos šventėje?
Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Gali "pasidalinti" infekcija, jei kosėtų , karščiuotų ar skaudėtų gerklę. Laringito gydymui svarbus balso režimas. Sunkiai įsivaizduoju tylintį vaikutį draugų būryje.

2016.05.09 13:50
Sveiki! 6 menesiu sunui i ausi pateko trintu bulvyciu su skysciu. Siuo metu ausyte pulioja, po truputi bega isskyros. Ar nesvarumai patys issivalys? Ar reikia imtis kokiu nors priemoniu?

Peržiūrėti atsakymą

Sausai išvalykite . Sveikoms ausims nepakenktų. Jei buvo pūlingas uždegimas ir skirti vaistai, juos vartokite toliau, prieš tai būtina sausai išvalyti ausis.

2016.05.08 18:08
Po koncerto atsirado spengimas ausyse,garsas duslus.Praėjus parai po renginio klausa neatsistatė, vis dar girdžiu zvimbimą ausyse,ar vertėtų susirūpinti?

Peržiūrėti atsakymą

Reikia skubios otorinolaringologo konsultacijos.

2016.05.07 15:36
laba diena.Pries savaite dare man operacija noses pertvaros .po dienos iseme tamponus.o po 4dienu nueme nuo nosies gipsa.ar tai ne per anksti
.?dabar melynes gija.pro nosi lengviau kvepuoti .bet nosies forma ir likusi kreiva.ar tokia ir liks ?kada matosi rezultatai.?

Peržiūrėti atsakymą

Dažniausiai gipsas skiriamas nešioti 10 dienų. Jis nosies formos netaiso, bet saugo nuo netyčinio prisilietimo, nes nosies kaulai po atstatymo gali judėti. Ne visada po operacijos nosies forma koreguojama pilnai. Tikėtinus rezultatus dažniausiai paaiškina operuojantys gydytojai. Siūlyčiau atvykti kontrolei, kada jums paskirta.

Video