Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2014.04.07 21:31
Sveiki, turiu rimta bėda na tikrai nežinau ar rimta bet man taip atrodo, bėda tame kad man skrepliai nuolat kaupiasi aš lyg jos išspjaunu ir išspjaunu ir niekaip taip nesibaigia ir dar jaučiu kaip gumala gerklėje nemolonus jausmas plius dar blogas kvapas sklinda po nuryjimo ir jau taip tęsiasi maždaug 2 metai vis galvodavau kad praeis bet žiūriu kad niekaip nepraeina. Gal yra koks receptas gydyti ar kokių vaistu nuo to dalyko tikrai būčiau dėkingas, iš anksto ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų konsultuotis su otorinolaringologais, kur yra galimybė apžiūrėti endoskopu. Atidžiai laikykitės gydytojų nurodymų, jei patartų keisti įprastą maitinimosi būdą.

2014.04.07 06:53
L.diena.ar galima kasdien vaikui nosi valyti su namuose darytu druskos tirpalu (su juros druskos)jis turi nuolatini alerg.rinita.aciu

Peržiūrėti atsakymą

Nosies gleivinė turi savybę pati išvalyti gleives. Sergant alerginiu rinitu, dažniau nosies gleivinė išburksta, todėl reikalingi vietiniai uždegimą mažinantys purškalai. Jūros vanduo skiriamas tada, kada yra tirštų, nenusivalančių gleivių.

2014.04.05 16:07
Man,48 metai.Nustatyta dgz.Letinis pereferinis vestibulinis f-jos sutrikimas dešnėje.Norėčiau jūsų nuomonės,kaip gydyti ar tai išgydoma

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų nuolat daryti vestibulinės reabilitacijos pratimus. Bent kartą metuose reikėtų atlikti audiologinius tyrimus. Visada kreipkitės, pablogėjus būklei, ypač jei kartu užgultų ausys.

2014.04.04 18:05
Gal galėtumėte pasakyt, kaip reik prapūtinėti ausis? Žinau tik kad pirmiausia su druskos tirpalu reikėtų nosį prasivalyt... Tada užkimšt ją ir pūst?

Peržiūrėti atsakymą

Jei nėra slogos, galite užspausti nosį pirštais ir pūsti nosį. Jei sloguojate, geriau ryti skystį ar maistą, laikant nosį užspaustą pirštais.

2014.04.04 16:40
labai prašau pagalbos.nebežinau kur kreiptis.vaikas 12 metų karščiuoja nuo 2013 metų lapkričio pirmos.simptomai buvo aukšta temperatūra,bendras silpnumas,galvos skausmas ,mieguistumas.su trumpom pertaukom ir dauggg antibiotikų,nors nebuvo nei kosulio,nei slogos ,tik lapkricio pradzioj paskaudėjo gerkle .buvo kelios savaitės trukmės pertraukos kai temp.nebūdavo.as pati padariau ASO tyrymą privačioje laboratorijoje 2014 metų sausio gale(pasiskaičiusi internete).antistreptolizino titras plius 1099.skubi ekstinė operacija.bet buvo atlikta 2014m.kovo 4 d.lygiai prieš mėnesį.lygiai dešimt dienų po operacijos sūnus jautėsi gerai jokių temperatūrų silpnumų ir ankstesnių varginančių simptomų.žaizdos gyjo puikiai.praėjus 10 dienų po operacijos sukilo temperatūra ir vėl ilgadienis karščiavimas nuo ryto tik atsikėlus temp 37,7 iki vakaro laikosi ir kyla aukštyn 38,3-38,8.po tokiu 3 dienų karsciavimo vėl skirtasZINNAT 500.gėrėm 7 dienas.visą gėrimo laiką temp.ir vėl tie patys varginantys silpnumo mieguistumo galvos simptomai nepratėjo.neapsikentusi ziūrėti i nusilpusi vaiką kovo 24 dieną išvežiau i kauno klinikas,t.y.praėjus 3 savaitėm po operaciojos.kaune temp.jau nebebuvo,tik kelias dienas 37-37,2 buvo trumpam sukilusi.atliko daug tyrymų sakė viskas gerai ir paleido namo.grižom po savaitės ,t.y kovo 28.o pirmadienį vakare ,t. y.kovo 31 vėl aukšta temp 38,8
.iki siol temp temp.laikosi.simptomai tie patys-galvos skausmas sunkumas,mieguistumas,bendras silpnumas.bet dar atsirado šaltkretis vakare kai temp.būna pike ir laisvi viduriai.temperatūra pradeda kilti nuo 15-16 val.nuo 37 virš ir 17-18 val būna virš 38.eina pamiegot,isprakaituoja ir nukrenta apie 21 val.ir taip visą savaitę.pati nukrenta be jokių vaistų ir kita diena vėl.o girdziu visada tą patį-tyrymai geri.ar gali taip būti nuo tų streptokokų kur dar liko?kaune ASO RODĖ 400.KAIP KOVOTI SU TA ZARAZA JEI TAI VĖL KARTOJASI NUO TŲ LIKUSIŲ STREPTOKOKŲ?aš didelėj nevilty nes nežinau kaip padėti vaikui.jau pusmetis bus už kelių savaičių kaip tokioj būsenoj sūnus,o aš nuolatinėse spėlionėse ir jau jėgos senka.

Peržiūrėti atsakymą

Nepaminėjote, kokia operacija daryta. Ar tonzilės šalintos, ar operuoti sinusai. Esant pasikartojančiam karščiavimui, tenka tirti dėl visų organų sistemų pažeidimo, daugelio infekcinių ligų. Veikiausiai tyrimų duomenys yra pas šeimos gydytoją. Prašykite siuntimo papildomam reikalingam ištyrimui į tretinio lygio klinikas. Gali būti reikalinga infekcionisto ar ftiziatro konsultacija, jei nebuvote anksčiau.

2014.04.03 20:36
Laba diena. Neseniai palyginti lengvai sirgau, ir maždaug diena po susirgimo užgulė abi ausys. Po kiek laiko praeina, bet per dieną pasikartoja. ar galėtų man būti sieros kamščiai ar tai jau ausų uždegimas? Jei papūčiu nosį, ausys užgula.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Iki jos dažnai prapūtinėkite ausis. Kartais panašiai prasideda klausos nervo pažeidimas.

2014.04.02 21:24
Laba vakara,sirgau burnos kandidoze,bet pabaigus gydymo kursa pajutau giliau gerkleje kazka erzinancio,nuejau pas daktare,bet ji negalejo nieko konkretaus atsakyti,tik pasake kad yra kraujuota vienos puses balso styga,skyre inchaliacijos proceduras,bet man butu idomi ir jusu atsakymo versija,gal tai kaip nors komplikavosi del buvusios ligos.Aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Kraujosrūva balso klostės srity dažniau atsiranda dėl krešumo sistemos sutrikimų ar krešumą keičiančių vaistų vartojimo, garsaus riksmo, kraujagyslinio darinio gerklų srityje, rečiau dėl uždegimo.

2014.04.01 17:10
Sveiki.Man buvo kandidoze,geriau diflukana,nistatina,baltos apnasos dingo,bet rykle vistiek raudona ypac is po nakties,persti.Nebezinau nei kuo daugiau gydyti,nei kur kreiptis.Gal dar padetu kvarcavimas?Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Grybelinės infekcijos gydymo sėkmė priklauso ir nuo taisyklingo vaistų vartojimo trukmės, sukėlėjo atsparumo. Jeigu dar jaučiate diskomfortą, reiktų pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą. Gal yra ir kitokių diskomfortą skatinančių priežasčių.

2014.04.01 14:38
L.diena.sunui 9m serga atopiniu dermatiti,alerginiu rinitu ir bronchine astma.pries savaite prasidejo ir kartais ispurskia geltona tirsta sekreta.valomekasdien su juros vandeniu ir nassonex yra skirtas.ar to pakanka ar praeiti turetu.?

Peržiūrėti atsakymą

Patys skirtus vaistus galite vartoti iki 1mėnesio laiko. Jeigu nosies užgulimas per mėnesį nesusitvarko, jau reiktų otorinolaringologo konsultacijos. Kreipkitės anksčiau, jei prasidėtų galvos skausmas ar kiltų temperatūra.

2014.03.30 10:38
Laba diena,mano 6 men ir 3 savaiciu kudikiui pora dienu buvo paraudusi ausytes landa, neleido liestis, nezymiai "zirzliavo", temperaturos nebuvo. Siandien pasirode kraujuko, nuotaika zymiai pasitaisiusi. Ryt planuoju vizita pas daktare. O gal reiketu skubiai vykti pas daktarus? gal namie kazkuo galeciau padeti vaikeliui iki planuojamo vizito?

Peržiūrėti atsakymą

Iki vizito pas gydytoją saugokite ausytę nuo drėgmės.

Video