Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2016.06.03 08:30
Laba diena,ar gali buti vaikui 3 metuku temperatura 41 del sinusito

Peržiūrėti atsakymą

Tokio amžiaus vaikučiai dažniau serga nazofaringitu. Jų sinusai nėra pilnai išsivystę.

2016.05.31 21:25
Sveiki man 27metai. Sportuojant nuo fizinio kruvio uzgula ausis. Ivairai tai abi ar viena ar kita. Papuciant uzsikimsus nosi, issiziojus ar nurijant seiles nepadeda, jausmas uzkritimo panasus kaip skrendant lektuvu. Nuo ko tai galetu buti ? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti dėl klausomojo vamzdžio būklės. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą, kur būtų galimybė apžiūrėti nosiaryklę endoskopu.

2016.05.29 16:21
Prieš pusia metų prasidėjo galvos skausmai. Bet kuo tolyn tuo dažnyn , jie deginantys pojučio ir tik dešinėje pusėje .Skausmas eina nuo kaklo iki pakaušio. Be vaistų nebeimanoma. Pas mania paaukštintas kraujo spaudimas, geriu vaistus nuo spaudimo kiekvieną dieną. Kai aprimsta skausmas tai toks jausmas kad kas ten butų. Iš anksto dėkui už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų neurologo konsultacijos. Jeigu reikės kitų specialybių gydytojų apžiūros, jus nukreips.

2016.05.27 14:21
Mano 9 metų vaikas šiuo metu serga kažkokia virusine liga.Prasidėjo nuo karščiavimo iki 40,veliau pradėjom kosėt ir burnoje atsirado pūslelių,dėl kurių negali nei valgyt nei kalbėt.Santariškių vaikų lig.priėmimo skyriuje apžiūrėjusi gydytoja pasakė,kad tai herpes virusas ir liepė tepti geliuAnaftin.Bet jau trečia diena ir mums negerėja.Kiek suprantu šis gelis netinka herpes gydymui.Patarkite ,ką mums daryt?Ačiū Jums.

Peržiūrėti atsakymą

Anaftinas tinka bet kurios kilmės stomatitui gydyti. Kartais gydant herpetinės kilmės pakenkimą, tenka pridėti ir receptinius geriamus vaistus. Jums reikėtų šeimos gydytojo ar pediatro konsultacijos dinamikoje.

2016.05.24 10:28
Laba diena,
Mano 12 -os metų mergaitei nustatė sinusitą, skyrė antibiotikų (amoxicilline 500mg). Dukra vis tiek skundžiasi galvos skausmu ( bumbsėjimu galvoje,kaip ji kad sako). Kiek laiko po antibiotiku kurso dar galim gerti paracetamolį, kiek ilgai yra normalu, kad laikosi skausmas? Ir dar: dukra miega po 15 val. Per parą. Ar tai normalu ? Antibiotikų kursas rytoj baigiasi. darom 3 kart dienoj inhaliacijas su eukaliptu.
Iš anksto ačiū už atsakymus.
Su pagarba,
Ingrida

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu galvos skausmai tebesilaiko, reikėtų otorinolaringologo konsultacijos poliklinikose ar klinikose, kur būtų galimybė apžiūrėti endoskopu.

2016.05.19 10:17
Laba diena,
Ant veido atsirado 4 žaizdelės - trys iš jų nedidelės raudonos, o viena didelė, gelsva pūlinga ant nosies (iš apačios). Didžioji žaizdelės dienoms bėgant tik didėja. Žaizdas skauda, ryškiai padidėjo limfmazgis po žandikauliu. Skauda visą zoną po žandikauliu ir virš jo. Sunku valgyti. Žaizdos negyja jau savaitė laiko. Šeimos gydytoja išrašė Amoxicillinum. Vartoju šiuos atibijotikus jau antra diena ir valau žaizdeles peroksidu. Jokio skirtumo ar gerėjimo nesimato. Patarkite ką daryti.
Pagarbiai,
Auksė

Peržiūrėti atsakymą

Tęskite antibiotikus toliau. Jų veiksmingumas vertinamas bent po 3 dienų vartojimo. Jei efekto nebūtų, gali tekti keisti antibiotiką. Jei turite neišgydytų dantų ar kitų lėtinių infekcijų, gydykite jas. Nekrapštykite jokių spuogelių ant veido. Nešlapinkite žaizdelių. Jei liga kartotųsi, kreipkitės į dermatologą.

2016.05.17 19:06
Man sloga prasidėjo atrodo prieš savaitę, po kelių dienų man emė skaudėti galva, bet į tai dėmėsio nekreipiau, nes maniau, kad tai nuovargio požymiai. Tačiau šiandien man pradėjo skaudėti žandą prie pat nosies, nors nejaučiu jokio sutrenkimo, o skauda tik labiau pasukinėjus galvą, ar tai gaki būti sinusito požymis? Taipogi šiuo metu atrodo, kad mano akys būtų labai apsunkusios

Peržiūrėti atsakymą

Padaužykite kiekvieną dantį tos pusės viršutiniame žandikaulyje. Jei kuris skaudėtų ar rastumėte karieso dėmę, nedelsdami kreipkitės į odontologą. Tai gali būti sinusito ar kitokios sinuso patologijos požymis.

2016.05.17 09:17
Laba diena. Padėkite apsispręsti. Man diagnozuota lėtinė angina. Mna 32 metai. Anginomis kaip ir nesergu, bet ASO beveik 1000. Gydytojai siūlo operuoti anginą, man neramu, esu dainuojanti, nežinau, ar to tikrai reikia. Beje, 12 metų laikosi temperatūra 37-37,2. Tepinėlyje iš gerklės patogeninės bakterijos neišaugo, pūliai neišsispaudžia, tik detrotiniai kamšteliai, glandos nedidelės, šiek tiek surandėjusios. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Užsitęsusi temparatūra gali būti lėtinio tonzilito požymis. Rekomenduojant operuoti, gydytojai įvertina tonzilių, lankų pigmentaciją, kaklo limfmazgių vaizdą, ASO tyrimo ir mikrobiologinio pasėlio rezultatas yra vienas iš argumentų. Kai atvyksite operuotis, pasakykite gydytojui, kad dainuojate . Atsargiai šalinant tik tonzilių audinį, balso tembras retai tepakinta.

2016.05.16 13:46
Laba diena .kai kramtau tinsta virs ausies .bet nustojus valgyt praeina tinimas lieka nezimus patinimas .ir prie ausies link kaklo bastovei sutine kas galetu buti.

Peržiūrėti atsakymą

Galėtų būti paausio seilių liaukos liga. Pirmiausia psirodykite šeimos gydytojui. Gydytojas nuspręs, ar reikalinga burnos chirurgo konsultacija.

2016.05.16 11:34
Esu onkologinis ligonis, po chemijos, spindulinės terapijos,geriu tamoksifeną, bet dabar dažnai svaigsta galva, naktį pakėlus galvą viskas važiuoja, o ausis kairė švokščia, kažkada paauglė turėjau stiprų šios ausies uždegimą, kas tai gali būti?

Peržiūrėti atsakymą

Chemioterapiniai vaistai gali turėti pašalinį poveikį kraujagyslėms ir nervams. Jums reikėtų kreiptis į polikliniką, kur anksčiau fiksuoti klausos tyrimo rezultatai, otorinolaringologą.

Video