Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2017.02.14 22:03
Daugybę metų mano darbas buvo dulkėse, nosis užsikišdavo, neprakvėpuodavau. Lašindavausi galazolin, dabar otrivin. Padeda, atsistato kvėpavimas. Bet darau tai jau daugybę metų, norėtųsi išsigydyt ir kad nebereiktų tų vaistų pirkti. Kokius medikamentus galėčiau nusipirkti be recepto ir išsigydyti slogą? Seniau tą buvau padaręs su nasonex bet jis receptinis atrodo....

Peržiūrėti atsakymą

Laša,i sutraukiantys nosies gleivinę, sutrikdo ląstelių judėjimą ir gilina ligą. Nasoneksas yra vienas iš vaistų gydantis medikamentinę slogą, tačiau be recepto neparduodamas. Reikėtų jums kreiptis į otorinolaringologą, nes būklė galėjo pasikeisti.

2017.02.13 20:23
Sveiki, dažnai nei iš šio užgula nosis, taip užsikiša, kad net nesipučia. Įtariu sinusitą, nes skauda galvą, kaktą, sinusus. Pati per 2 sav susigydau, naudodama sinupretą. Pernai lankiausi pas specialystę, kadangi vizito laukiau apie mėn., tai nuėjau sveika. Gydytoja tik apžiūrėjo, neskyrė tyrimų,rentgeno,ir pasakė,kad mano toks organizmas ir nieko čia nepadarysi.Dabar nuo rugsėjo mėn.jau sergu 4kartą, per naujus ir šiuo metu geriu antibiotikus,nes supratau,kad neišsikapstysiu.Kas įdomiausia,kai geriu tik sinupretą,sekretas nesipučia, kažkur dingsta,o su antibiotikais po truputį pučiasi.Šiuo metu dar ir ausys jautrios, būna užgula.Šiaip labai saugausi,tikrai nesušalu, nesuprantu kas čia su manim.Dirbu daržely, gal nuo vaikų pasigaunu, nes kai nedirbau labai retai sirgau.Gerb.gydytoja,labai laukiu Jūsų komentaro.Dėkoju

Peržiūrėti atsakymą

Sinupretas skirtas gleivėms skystinti. Jį vartojant gali atsirasti sekreto už būgnelio ir užgulti ausys. Jei dažnai kartojasi sinusitai su galvos skausmu, reikėtų kreiptis į tretinio lygio otorinolaringologą, kad būtumėte apžiūrėti endoskopu, įvertinant sinusų angų būklę. Rentgenologinis tyrimas šiais laikais dėl sinusito daromas retai.

2017.02.13 15:48
Laba diena,
Aš nesioju klausos aparata. Turiu mazyte mergyte, ja tenka dar naktimis maitinti. Be aparato as negirdziu. Tai tenka su juo miegoti, kad isgirsciau savo vaika.
Taciau toje pasekoje slapuoja ausis, issorine dalis truputi pleiskanoja. Vidurine slapuoja. Daznai sausinu su ausu krapstuku. Pati ausis man neskauda.
Ar gali buti kad del to pradejau blogiau girdeti?
Ir kaip isvengti to slapavimo ir pleiskanavimo.
Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Ausies landą gali dirginti drėgmė ir vėjas. Pats klausos aparatas irgi turi reikšmės. Nors keletą valandų reikėtų leisti ausiai pasiventiliuoti be jokio įdėklo. Dažnai landos priežiūrai skiriami vietiniai vaistai, kai landos uždegimas paūmėja.

2017.02.12 18:11
Pastoviai gerkle buna raudona ir peršti bet nebuna temperaturos kiekviena diena ačiu

Peržiūrėti atsakymą

Tai ryklės gleivinės uždegimo požymiai. Venkite dirginti ryklę dūmais, chemikalais, aštriu maistu.

2017.02.12 10:55
Laba diena. Šiuo metu esu sloguojanti ir skaumas nuo nosies pereinantis kaktos link, o pasilenkus skausmas sustiprėja, ar tai gali būti sinusitas?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti sinusitas.

2017.02.11 16:12
sweiki,ar tiktu man vaistai dynista,yra suragejes jau audinys,medikai rekomenduoja operuotis,gal padetu kokie waistai man,amzinai uzgulta wiena puse nosies,erzina,skauda galwa?aciu

Peržiūrėti atsakymą

Dymista- vaistas, skirtas sinusų polipams, sunkios eigos alerginei slogai gydyti. Vaistas receptinis. Jei gydytojo nėra skirtas, patys nepradėkite vartoti. Paprastai operacija skiriama, kai gydymas vaistais nebepadeda. Reikėtų pasiryžti.

2017.02.11 14:46
Laba diena. Pastaruoju metu man skauda vieta prie antakio. Slogos beveik nebera. Ryte atsikelus ir paspaudus taip pat skauda. Skausmas kolkas pakenčiamas. Ar man gali buti sinusitas?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir sinusitas. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2017.02.09 16:50
Laba diena,

jau kurį laiką pastebiu, kad neuleidus galvą žemyn, ar pasilenkus, gerokai patinsta lūpos ir skruostai. Pakėlus galvą, ar atsitiesus, tai akimirksniu atslūgsta.

Kas tai galėtų būti?
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Tokiu būdu gali pasireikšti širdies ar inkstų ligos.

2017.02.08 21:43
Labas vakaras man nustatytas desinej ausy skyle ir reikalinga operacija.ar tokia operacija atliekama lazeriu?ir kur skubiai operuotis?

Peržiūrėti atsakymą

Operacijos būdas priklauso nuo uždegimo išplitimo vidurinėje ausyje. Tai nėra skubi operacija. Lazeriu neoperuojama. Siūlyčiau kreiptis į tretinio lygio klinikas.

2017.02.06 14:49
Sveiki, man prasidejo isorines ausies uzdegimas, kuris kartojasi pavasari ir rudeni. Geriu nuskausminamus - priesuzdegiminius vaistus. Kai buvau pas gydytoja, man liepe ir toliau vartoti tuos vaistus, taciau antibiotiku neskyre. Kaip gydyti infekcija ir kaip yra svarbu isvalyti ausi nuo puliu? Ir kaip tai padaryti, nes eiles pas gydytojus labai ilgos. Dekui

Peržiūrėti atsakymą

Išorinės ausies uždegimą provokuoja drėgmė, šaltis, vėjas . Reikėtų labai saugoti ausį nuo šių faktorių. Gydymui paprastai skiriami lašai. Geriami vaistai ne visada. Valyti ausį sausu būdu reikia bent 1-2 kartus per dieną, priklausomai, ar skiriasi pūliai. Kai užgula ausį, be gydytojo pačiam išsivalyti nepavyksta.

Video