Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2018 saus. 20 10:06
Sveiki. Jau 2 diena kaip nejauciu skonio ir kvapo. pries 5 dienas prasidejo mano spejimu arba sloga, arba gripas, gal net sinusitas. Kokius vaistus gerti, kad vel jausti kvapa ir skoni?? Ar praeis sis dalykas

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Tai gali būti slogos,sinusito, virusinio pažeidimo požymis.

2018 saus. 19 18:27
Sveiki, maždaug prieš 2 savaites kairėje kaklo pusėje po smarku atsirado guzelis, neskausmingas, angina išoperuota, po savaitės ant kairės tonzilės atsirado raudonas spenelis, liežuvis kaip ištvilkytas šis pojūtis atsirado vakar, kartais jausmas, kad kažkas užstrigęs gerklėje, kartais nuo karto čiaudoma.... kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų šeimos gydytojo konsultacijos. Gydytojas įvertins, ar reikia atlikti kraujo tyrimus, ar reikia otorinolaringologo konsultacijos.

2018 saus. 18 18:02
Sveiki, pastebėjau burnos ertmėje du tamsiai raudonus spuogus. Kas tai galėtų būti ir pas kokį specialistą man reikėtų kreiptis ? Gal čia gali būti nėštumo metu atsiradusi kandidozė ? Labai ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Pirmiausia pas šeimos gydytoją. Kandidozei nėra būdingi raudoni spuogai.

2018 saus. 17 15:13
Laba diena, praeitą savaitę turėjau slogą ir penktadienį pradėjo šiek tiek skaudėti kairę ausį. Lašinau lašiukus nuo skausmo, skausmas praėjo, bet ausis pradėjo užsikišti vis labiau. Sekmadienį vakare prasidėjo galvos svaigimas, nors dar pakankamai pakenčiamas, su pykinimo pojūčiu. Svaigimas daugiau sustiprėdavo palenkus galvą. Pirmadienį nuėjau pas gydytoją. Nustatė "Otite media acuta" tai turbūt vidurinės ausies uždegimas, būgnelis stipriai hipereminis, bet netrūkęs. Išrašė azitromicino po 1 tabletę (500 mg) trims dienoms ir, jeigu nepraeis, dar trims dienoms po tabletę. Skausmo nėra, lašiukų nuo skausmo nelašinu. Išlieka tik ausies užsikimšimas ir galvos svaigimo pojūtis kai palenkiu galvą. Nuo galvos svaigimo išrašė vaistų. Norėjau paklausti, kaip ilgai tas ausies užsikimšimo jausmas gali išlikti? Ar jis turi praeiti iš karto baigus antibiotikų kursą? Ar patartumėte antibiotikus dar gerti ir kitas tris dienas?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Po kai kurių ausų uždegimų ausų užgulimas gali trukti iki kelių mėnesių. Po uždegimo reikia nuolat prapūtinėti ausis. Paprastai kas 2 savaitės skiriama kontrolė ir klausos įvertinimas.

2018 saus. 16 23:42
Sveiki.

Visiškai negaliu prakvėpuoti pro kairiąją nosies šnervę. Šeimos gydytoja įtarė, kad tai paprasčiausia alergija, tačiau jau praėjo maždaug 6 mėnesiai ir aplinka kelis sykius buvo kardinaliai pakeista, tačiau vis tiek negaliu prakvėpuoti. Ar reiktų įtarti nosies pertvaros iškrypimą?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga otorinolaringologo konsultacija.

2017 gruod. 8 18:30
Laba diena, lapkricio 6 d. buvo isoperuota angina, mazdaug po 2 sav. kai apmazejo skausmas pradejau burnoje jausti stipru kartuma, rugstuma, liezuvio tirpima, pojuciai labai stiprus, kas galetu buti ir ka reikia daryti? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Tai nervo, praeinančio netoli operacinės žaizdos, dirginimo požymiai. Pasitaiko retai, dažniausiai praeina per 4-6 savaites. Jei užsitęstų, kreipkitės į poliklinikos otorinolaringologą.

2017 gruod. 8 11:30
Laba diena. Norejau paklausti, kas man gali buti. Persalau, pasigavau sloga, skaudena gerkle, buvo siek tiek temperaturos. Uzgule desine ausy. Pradejau silpniau biskeli girdeti. Nuejau i dusa ir netycia pateko vandens. Tada dar uzgule labiau, vos girdziu pro ta ausy. Nakty pragulejus, niekas nepasikeite. Daktare, kas man gali buti? Kur dingo tas vanduo? Taip pat, uzia ausyje. Tik desine.

Peržiūrėti atsakymą

Maudantis duše, drėgmė išbrinkina sierą ir ausį užgula.. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją, kad išplautų. Po slogos gali prasidėti ausies uždegimas, kada kaupiasi skystis už būgnelio. Jei kartu yra ir ši liga, šeimos gydytojas nukreips otorinolaringologui.

2017 gruod. 7 00:13
Sveiki. Kaip zmogus turi elgtis, ka reikia daryti ir ko nedaryti jeigu jam yra pazeistas ausies nervas? Bej, jeigu jam degnozuotas ausies bugnelio plysis. Abiem atvejais noreciau suzinot kaip saugotis, ar galima abiem atvejais pvz praputineti ausi, ar trukusio ausies bugnelio atvejiu butina grynai uzkimsti ausi vata ir pan.

Peržiūrėti atsakymą

Trūkus ausies būgneliui, ausį reikia saugoti nuo vandens. Jei einate į šaltą orą ar vėjuotą dieną reikėtų ausį užkimšti vata. Patalpoje vatos nešioti nereikėtų.
Sergant klausos nervo pažeidimu, reikia vengti triukšmo, vibracijos, kai kurių medikamentų, virusinių infekcijų, reguliuoti kraujo spaudimą.

2017 gruod. 6 15:32
Sveiki. Štai kokia situacija pas mane: jau daugiau nei metai laiko turiu abiejose ausyse spengimą. Būta ir minimalais skausmo, bet nuo vaistų praėjo. Jikiu skysčių nejaučiu, yra užgulimo jausmas, bet jutimas toks, jog girdžiu gerai, net gi peraštriai gerai. Labai sujautrėjusi klausa, ypač pašaliniam garsams. Bet tas žvimbimas jau truputį erzina.

Peržiūrėti atsakymą

Jūsų klausą reikėtų ištirti pas otorinolaringologą. Kreipkitės į polikliniką, kur yra kada nors daryti klausos tyrimai.

2017 gruod. 4 23:12
Laba diena, man kartais pasireiškia kvėpavimo sutrikimai, pasidaro sunku kvėpuoti, daktarai nieko nepasako. Ar reiktų kreiptis į privačius gydytojus?

Peržiūrėti atsakymą

Kvėpavimo sutrikimai gali būti dėl viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų, širdies, endokrinologinių ar nervų ligų. Kai apsunkintas įkvėpimas, pirmiausia tiria otorinolaringologas. Jeigu apsunkintas iškvėpimas, tiria pulmonologas. Kuria tvarka reikia ištirti jus, sprendžia šeimos gydytojas.

Video