Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2015.04.17 13:04
Gal yra dar koks nors nepūlingo vidurinės ausies uždegimo gydymas be vamzdelių įdėjimo? vamzdelis vaikui buvo įdėtas suprastėjus klausai (išoperavus adenoidus klausa neatsistatė kaip buvo tikėtasi), po kurio laiko klausai atsistačius, vamzdelis buvo ištrauktas, bet klausa vėl suprastėjo ir vėl siūlo dėti vamzdelį. Gal galima išvengti vamzdelio dėjimo?

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu vidurinėje ausyje kaupiasi tirštas sekretas, kiti gydymo būdai gali nebepadėti. Būtina nuolat prapūtinėti ausis. Neparašėte vaikelio amžiaus, bet reiktų užspaudinėti nosį, kada ryja, pūsti dūdelę ar balionus. Prapūtimus kartoti bent 30 kartų per dieną.

2015.04.16 17:23
Sveiki. Norėjau sužinoti ar man galėjo atsirasti staigus ausų užgulimas nuo skaudančių, augančių protinių dantų? Užgulimas atsirado staiga vienos ausies, o kita dieną atsirado ir kitos. Atsigulus ar palenkus galvą užgulimas tarsi sustiprėja.

Peržiūrėti atsakymą

Kartais gali. Dažnai prapūtinėkite ausis. Jei nepraeitų, kreipkitės į otorinolaringologą.

2015.04.16 14:25
po polipu operacijos praejo 3sav,norejau paklausti ar normalu,kad dar valosi kraujo gabalais

Peržiūrėti atsakymą

Paprastai krešuliai ir šašai valosi apie mėnesį laiko. Nepūskite nosies valydami, geriau dažniau praplaukite jūros vandeniu. Kreipkitės pakartotinai apžiūrai, kai paskirta.

2015.04.15 11:21
Laba diena, as su tokiu gan keistu klausimu. Skauda kaire ausi jau apie 2 menesius. Pas daktarus kolkas nesikreipiu, o ir skausmas pakenciamas, buna,kad niesti, tvinksi ir lengvai maudzia. Pries gera menesi iskryto, gan nemazas kraujo kresulys. Bijau, kad nebutu kas nors rimtesnio. Ka siulitumete daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau pasiryžti ir kreiptis į otorinolaringologą.

2015.04.15 00:40
Sveiki,noriu paklaust kodel man daznai kaupiasi skrepliai?Taipat nukrito svoris.

Peržiūrėti atsakymą

Gleivės susidaro visuose kvėpavimo takuose. Iš skirtingų sričių skirtingai šalinasi. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2015.04.11 10:02
Sveiki, man ūminis ausies uzdegimas. Pradėjau gerti antibiotikus amoxicillin 1000mg. Pradejus vartoti antibiotikus, nakti neuzmigau, istino limfmazgiais, stiprus skausmas. Kaip greičiau pasveikti?

Peržiūrėti atsakymą

Kartais uždegimas būna stiprus, kad sureaguoja limfmazgiai. Kiek veiksmingi antibiotikai, vertinama po 2-3 dienų. Esant stipriam skausmui, reikėtų vartoti nuskausminančius vaistus. Būtinai kreipkitės kontrolinei apžiūrai.

2015.04.07 15:10
Laba diena,
mano vyras žiaurei knarkia, tai yra didedė problema, aš neišsimiegu jis pastovei yra mėguistas, vienu žodžiu tikras košmaras. Bandžiau įvairius metodus, knarkia ir ant šono ir ant pilvo miegant, ir t.t., net sėdint užmigus knarkia - siaubo filmas. Vyrui yra 45 metai, knarkia nuo vaikistės, nežinau ką daryti.

Peržiūrėti atsakymą

Tai miego apnėjos požymiai. Reikėtų nebelaukti, o kreiptis į otorinolaringologą, kur yra galimybė apžiūrėti endoskopu.

2015.04.06 13:30
Sveiki,noriu paklausti man nuolatinis krenkšėjimas yra ir nebesuprantu nuo ko ir kaip?
Padėkit.

Peržiūrėti atsakymą

Tai dažnas lėtinio faringito simptomas. Taip gali pasireikšti ir kai kurios virškinimo ar nervų sistemos ligos . Reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2015.04.06 02:15
Sveiki, nosyje pastoviai atsiranda žaizdos, buna nosis uzsikimsus, isbega geltonas sekretas. Keleta kartu kreipiausi pas gydytojus bet jie tik vaistu buvo parase, pavadinimo nepamenu, tamsyk padeda, bet jei nustoji gert ir vel atsinaujina, juros vandens plovimas nepadeda. Koki naturalu gydyma pasiulytumet ? gal cia truksta organizmui kokiu medziagu ar vitaminu ?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologus, kur būtų galimybė apžiūrėti endoskopu.

2015.04.03 12:21
Sveiki,mano dukrytei yra 7men.susirgom laringitu,temperatura pakilusi iki38.7 kosulys kaip lojancio suniuko.kaip galeciau padeti savo mergytei?siuo metu mes anglijoj,buvom pas daktarus tai jokiu vaistu mums neskyre,pasake kad savaime praeis.

Peržiūrėti atsakymą

Verta įsigyti inhaliatorių. Kol neturite, improvizuokite kartu apsigaubę po apklotu . Tinka drėgnos ramunėlių, medetkų nuoviro, bulvių lupenų, sodos inhaliacijos. Gydytojai gali skirti receptinio vaisto inhaliacijos. Liga gali komplikuotis dusulio priepuoliu. Tada reikalinga skubi pagalba.

Video