Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2014.09.06 13:26
Sveiki. Prieš menesį buvo užgulusi ausis ir prasčiau girdėjau dešiniąją ausimi. Niekur nesikreipiau, nes nebuvo skausmo. (Prieš ausį skaudėjo gerklę, kai išsigydžiau gerklę, prasidėjo su ausimi) būdavo, kad ausis "atšoka" ir gidžiu vėl normaliai. Bet ne per seniausiai (2-3d) skausmas prasidėjo, po to iš ausies teka kažkoks bespalvis, bekvapis skystis. Ir labai gausiai. Girdžiu vidui pulsavimą, ir "stuksenimą" . Bet kai valau ausį krapštukais,, skystis buna auksinės spalvos. Ausį užkemšu vata ir keičių ją kas vaalandą, nes persigeria skystis.. patarkite, pasakykite kas yra? Ir ką man toliau daryti?
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Jau reikėtų kreiptis į otorinolaringologą. Neplaukite ausies vandeniu.

2014.08.28 14:32
Labai diena,norėjau jūsų paklausti,man prieš tris dienas pradėjo skaudėti ausį,šiandien jau pasidarė puse galvos sunkios,negirdžiu ta ausimi ir jinai labai pabrinkus,siandien pradejau vartoti Ospamax 1000 antibiotika,gal dar galimetu ka papildomai vartoti nuo skausmo?

Peržiūrėti atsakymą

Be gydytojo paskyrimo galite vartoti paracetamolį ar ibuprofeną nuo skausmo, jei nėra alergijos ar kepenų ligos.

2014.08.24 14:27
Sveiki,5 savaite kaip past.diagn.vidinis otitas,bugnelis sveikas.Ligos eigoi pirma savaite tekejo puliai,buvo israsyti antibiotikai ir lasai su antibiotikais,skausmai praejo,klausa pagerejo.Siuo metu jaucias ausies uzgulimas,buvo paskirtas sildimas,po 5 proceduru pradejo upem teket nosis,gyd.sako viskas gerai israse CIRRUM,ir liepe praputinet paciam namuose.Kokia butu jusu nuomone?Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Po pūliavimo ausies uždegimas nesibaigia iškart, lieka būgnelio ir gleivinės išburkimas. Šioje stadijoje būtina prapūtinėti ausis, kad būgnelio judrumas atsistatinėtų. Paprastai gydymas koreguojamas kas 2 savaites, kartojami klausos tyrimai. Kantriai atlikinėkite skirtus pratimus, vartokite vaistus, ateikite kontrolei, kol gydytojas lieps.

2014.08.23 09:54
Labas rytas. Gal galite pasakyti kaip gydyti ausį kai ji yra ištinus ir jau po truputį pradeda ją skaudėt.
Man jau yra taip buve bet skaudėjo labai stipriai tai nenoriu, kad vėl pradėtu taip stipriai skaudėti ir pradėti gyditis. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Ištinus ausiai, dažniausiai tenka vartoti receptinius vaistus. Jų nenusipirksite patys. Siūlyčiau kreiptis į gydytoją.

2014.08.22 17:59
Kuo galiu sirgti, simptomai: raudonos akys, skauda gerkle, lauzo kaulus, spaudimas 150 pulsas 88, temperatura 37,8, kartais viduriavimas, krecia saltis, nors visa tai ir netrugdo bet neramu, kas tai gali but? Pas seimos gydytoja nera kada nueit

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai sergate virusine infekcija. Kartais taip prasideda rimtos ligos. Siūlyčiau rasti laiko sau.

2014.08.19 12:31
Laba diena,
esu daug kam alergiška, yra lengva astmos forma, apie 7 mėn. gėriau antidepresantą"zoloftą"(prieš mėn nutraukiau).Dar tvarkė dantų sukandimą, sudėti keramikiniai dantys. Tenka vairuoti atomobilį į sijungus kondensionierių... ir neaišku nuo ko atsirado labai nemalonus pojūtis nosyje-nuolat ją traukiu, nors ji sausa, jokių išskyrų nėra; traukiu kažkur giliai gomuriu, pačios nosies sienelės virpa, garsas didelis, o nieko neištraukiu. Kartais būna labai sunku kvėpuoti, atrodo, kad neįkvėpsiu visai, ypač atsigulus. Drėkinau jūros vandeniu, sezamo aliejum, lašinau Olynth, Nasonex(skyrė alergologė)-pasikeitimų nejuntu. Dirbu pedagoge, nežinau, kaip reikės dirbti-ir sunku, ir nemandagu,ir labai vargina. Gal galėtumėt patarti,kaip pakeisti šią kankinančią būseną. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sausa nosies gleivinė gali sukelti nosies skausmą, užgulimą, net kraujavimą. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą. Gydymas priklauso nuo nosies būklės.

2014.08.09 19:26
turiu labai sunke gerkleslyga puliuojanti angina kurios neatsikratau jau 4 diena su labai auksta teperaturaa nuejau pas daktarus pasake tiek kiek pats zinojau gal juskuom manpatartumet ?

Peržiūrėti atsakymą

Pūlingas tonzilitas būtinai gydomas antibiotikais bent 10 dienų. Mažiau skaudės, jei gersite daug skysčių. Nors ir nelengva nuryti, nuolat gerkite negazuotą mineralinį vandenį ar drungnas arbatas. Tinka priežuždegiminės ramunėlių, medetkų, šalavijų arbatos. Dažnai skalaukite ryklę. Kartais skiriami ir homeopatiniai vaistai. Temperatūros nereikėtų stengtis sumažinti iki normalios. Medikamentais verčiau palaikyti pradžioje apie 38 laipsnius. Pati temperatūra kovos su sukėlėjais.

2014.08.07 20:59
Labas vakaras. Pries 3 dienas, vakare pradejau jausti diskomforta ausyje, vidury nakties prabudau, klausa buvo sutrikusi, susilasinau vaistu (otinum). Ryte atsikelus labai skaudejo ausi ir bego gelsvos spalvos skystis (itariu bugnelio perforacija). Poliklinikoje sake, kad bugnelis yra pulingas ir israse antibiotiku (amoksiklav). Ta pati vakara dingo ausies skausmas, gelsvas skystis vis dar bego. Praejus dviem dienom nieko neskauda, skystis nebega, taciau vos girdziu kairiaja ausimi. Noreciau paklausti, ar lasint kokiu nors vaistu i ausi, ar tiesiog laukti. Ar klausa pageres?

Peržiūrėti atsakymą

Pabandykite sausai valyti ausį krapštuku su vata, nebelašinkite lašų. Dažnai rydami seiles, užspauskite nosį pirštais. Taip prapūsite ausis, ir judinsite už būgnelio susikaupusį sekretą. Baigę antibiotikus, pasirodykite gydytojui pakartotinai.

2014.08.05 12:11
Laba diena ,turiu pastovią alerginę sloga ,vartoju nuo alergijos vaistus ,bet naktį visviena turiu atsikelti išpusti nosį .Operuota polipai . Praradau uoslę .ką galėtumėte patarti kaip pagerinti gyvenimo kokybę

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau pakartotinai konsultuotis su otorinolaringologu, kur yra galimybė apžiūrėti endoskopu. Uoslės praradimas būdingas polipozei. Esant polipų recidyvui, dažnai skiriami vietiniai hormoniniai vaistai, kartais ir geriami .

2014.08.01 13:33
Laba diena. Jau trecia diena skauda ausi. Siandiena jauciasi patinusi. Prie ausies isoreje atsirado guzelis. Skystis nebega. Tik labai tempia ir skauda ausi. Ka galiu vartot? Esu Norvegijoje lietuvisku vaistuku nera. Gal galite ka patart. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Susiformavęs guzelis už ausies dažniausiai būna supūliavusi ateroma. Ją gydant, reikia ateromą atverti. Vien medikamentai nepadės. Siūlyčiau kreiptis į gydytojus.

Video