Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2016.04.22 06:58
Laba diena, ryte (tik ryte) pučiant nosį išskiros būna su kraujo priemaišomis, ar verta sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau nepūsti nosies grubiai. Geriau praplaukite jūros vandeniu vietoj šnypštimo. Jei vartojate krešėjimo sistemą veikiančius vaistus ar turite aukštą kraujospūdį, sergate kepenų ar kraujo ligomis kreipkitės į šeimos gydytoją, Gali prireikti papildomų tyrimų ar gydymo korekcijos.

2016.04.20 10:50
Sveiki,turiu problemą su knarkimu. Gerklėje stovi lyg kąsnis,kurio negaliu nuryti. Ar tai gali būti knarkimo priežastis? Ir ką turėčiau daryti. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Kąsnio jausmas būdingas lėtiniam ryklės gleivinės uždegimui. Knarkimo priežasčiai ir laipsniui nustatyti užtruksite ilgiau. Pirmiausiai reikia kreiptis į otorinolaringologus, kur yra galimybė apžiūrėti endoskopu. Tai atliekama tretinio lygio klinikose, daugumoje privačių kabinetų, kai kuriose poliklinikose. Konsultuokitės netrukdamas, jei dieną jaučiatės mieguistas. Tai grėsmingesnio laipsnio ligos - miego apnėjos požymis.

2016.04.18 14:26
Sveiki,pastoviai uzsikisus nosis tai trunka apie 4 menesius,galvos neskauda kitokiu simtomu nejauciu,kas galetu buti? Taip pat turiu kamstukus gerkleje jau ilga laika, juos issivalavau pati,kaip issigydyti ilgam laikui? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Tonzilių kamštukai yra normalus valymosi procesas, jei nesukelia uždegimo.

2016.04.15 05:48
Ar galima naturaliomis priemonemis padeti pasisalinti uz ausu bugneliu susikaupusiam skysciui? Jei yra, tai kokios? (Vaikui 1,5 metu, skystis uzsilaikes apie 10 sav)

Peržiūrėti atsakymą

Nuolat mokykite prapūtinėti ausis. Pūtinėkite dūdeles, tinkamus žaislus, " burbuliuokite " kokteilius, balionus. Nuolat užspaudinėkite nosį tuo metu, kai ryja. Venkite gleives skystinančių vaistų, karštos, drėgnos aplinkos, šokolado, kakavos, mėtų arbatų. Kas 2 ar tris savaites reikėtų otorinolaringologo konsultacijos, jei gydytojas nenurodė kitaip.

2016.04.15 02:37
Sveiki . Gerkleje desineje puseje iskilo giluminis guzelis viduje sektiek gyliau kiek galejau pasiziurejau nu paraude ir bendras vaizdas panasus i angina bet neatmetu faringito. Treciadieni vaziuoju pas lor,bet lb neramina kad nebutu kas dar blogiau ar galesit man pagelbet

Peržiūrėti atsakymą

Neišsigąskite. Kartais taip atrodo limfoidinio audinio salelės.

2016.04.14 17:03
Laba diena, man maždaug prieš 1,5 mėn. kairėje ausyje pradėjo girdėtis tokie lyg sproginėjančiu burbuliuku garsai ir toliau pradėjo nebepernešti garsu kaip vandens bėgimo, maiselio slamesį,popieriaus slamesi ir t. t.. kuo didesnis garsas tuo labiau pradeda sproginėti pasidaro beveik vientisas garsas ir pradeda suktis galva (lyg išgėrus alkohogolio) tuomet spaudi ausį kad negirdėtu ir pamažu nurimsta. ka daryti kur kreiptis nes ausu gydytoja atlikus klausos patikrinima sako kad viskas gerai.

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų kreiptis į audiologus. Nusineškite ankstesnių klausos tyrimų kreives.

2016.04.14 14:27
Sveiki. Kartais naktimis uzeina tokie priepuoliai, lyg truktu oro. Pasoku is lovos ir su giliais ikvepimais koseju kokias 5min. Diena to nebuna...Turiu letini tonzilita. Gal jis cia kaltas? Ar tai gali buti miego apneja?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti miego apnėja. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologus, kur būtų galimybė apžiūrėti endoskopu.

2016.04.12 21:29
Laba diena.
Nosis nėra užgulus, neskauda nei kakta, nei skruostų prie nosies, bet nosiarkle teka išskyros, kurių nenorėdama nuryti vis turiu išspjauti. Tai dažniausiai vyksta ryte ir vakare. Gėriau paskirtus vaistus: gelomirtolį, sinupretą, purškiau delufen. Nepadėjo. Ar tai galėtų būti lėtinis sinusitas?

Peržiūrėti atsakymą

Gleivės gali valytis iš sinusų, nosies, nosiaryklės. Gelomyrtolis ir sinupretas skystina gleives ir gausina jų susidarymą.

2016.04.11 23:11
Sveiki,
Planuoju studijuoti dainavimą, yra privaloma apsilankyti apžiūrai. Norėjau paklausti, jeigu žmogus rūko, ar LOR specialistas išrašo lapą leidžiantį studijuoti?
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Gydytojas įvertina jūsų stygų būklę ir funkciją. Jei rūkydami jau sukėlėte gerklų ligą, ji bus įvertinta. Rūkymas yra vienas stipriausių balsą gadinančių veiksnių.

2016.04.03 22:47
Sveiki,
Prieš daugiau nei 10 m. operuota nosies pertvara su tikslu, kad galėčiau normaliai kviepuoti per nosį. Iki tol niekada negalėjau kviepuoti per nosį. Gydytojai patikino, kad po operacijos suprasiu ką reiškia kviepavimas per nosį, bet aš po operacijos absoliučiai jokio pagerėjimo nepajutau, galėjau kviepuoti tik per burną. Kreipiausi į kitą gydytoją, kad įsitikinčiau, kad nosies pertaros operacija pavyko ir buvau patikintas, kad su nosies pertvara tikrai viskas gerai. Dabar nosis visada "užgulus", o per nosį kurį laiką galiu kviepuoti tik ipurškęs Olynth. Slogos neturiu turėjęs gyvenime. Kas čia galėtų būti negerai, ar būtina operacija ir ar ji tikrai padėtų?

Peržiūrėti atsakymą

Ilgiau negu 10 dienų purkšdamas nosies gleivinę sutraukiančius vaistus, "sugadinate" gleivinę. Ji nebejaučia oro srovės. Siūlyčiau jums kreiptis į otorinolaringologus, kur būtų galimybė apžiūrėti endoskopu. Kartais vaistais gleivinės pakitimo pakeisti neužtenka.

Video