Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2015.05.09 11:27
Laba diena, man 17m. Aš kuriu muzika jau 2 metus, ir gal prieš metus aš su visu garsu sėdėdavau, paskui man pradėjo keistai girdėtis ir as ausines padėjau i šona, per savaitę vėl normaliai buvo. Tada tik ant garso kolonėliu kurdavau, bet irgi garsiai, ir dažnai. Ir va dabar man užeina keistumas toks ausyse vienoj ausyje jaučiau pvz vakar kairėj ausyje. Būna ir spengimas užeina bet praeina. Aš dabar jau savaitę+ nieko nedarau nekuriu ir vengiu didelio garso. Ir man dar buvo kartą kad po garso kolonėliu naudojimo nuėjau žiūrėti televizorių ir man bežiūrint staigiai garsas ausyse pasikeitę, lyg žemų dažnių trūktų, bet dabar jau atsistatė. Tai aš noriu paklausti, gal man męsti visą kūryba? Ir ar otorinolaringologas daro ausu apžiūra, t.y įvertina ausų buklę, nes aš norėčiau dar pas patį gydytoją pasitikrinti.

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau vengti stipraus garso. Klausos receptoriai labai jautrūs stipriam garsui. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2015.05.07 13:57
Man 59 m. Po kaires ausies otosklerozes operacijos jau 2 men.svaigsta galva, sutrikusi koordinacija ir labai pykina. Operaves gydytojas teigia, kad tai ne del operacijos, pasiule gerti Betaserc. Neurologai gyde, bet nepadeda. Kur reiktu kreiptis ar pas LOR gydytojus, ar pas neurologus? Vieni oas kitus siuntineja.

Peržiūrėti atsakymą

Galvos svaigima sukelia neurologų, otorinolaringologų, kardiologų, psichiatrų gydomos ligos. Priežasties išsiaiškinimas gali užtrukti. Neaiškiais atvejais tikslinga atlikti videonistagmografiją, konsultuotis pas otoneurologus. Teiraukitės gydžiusio neurologo ar otorinolaringologo, kaip reiktų elgtis jūsų atveju.

2015.05.05 10:51
Laba diena,

man atrado tonzilių kamštelius ir paskyrė tonzilių pašalinimo operaciją. Ar gali būti, kad pašalinus tonziles kamšteliai vėl atsiras? jei pvz yra problemų su skrandžio rūgštingumu?

Peržiūrėti atsakymą

Vien kamštukai nėra lėtinio tonzilito požymis. Jei paskyrė operaciją, įvertino tonzilių būklę, uždegimo kartojimosi dažnį, kitų sistemų pažeidimą. Po tonzilių šalinimo gali padažnėti lėtinio faringito simptomai, pvz. ryklės sausumas, krenkšėjimai, kąsnio jutimas. Skrandžio rūgštingumas gali padažninti šiuos simptomus.

2015.05.04 11:06
Laba diena,
Mano draugas valydamas ausis per giliai įkišo ausų krapštuką ir jam dabar labai skauda ir bėga kraujas. Ka patartumėt daryti tokiu atveju?

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų kreiptis į otorinolaringologą. Saugoti ausį nuo vandens.

2015.04.30 18:50
Laba diena, sirgau puliuojantcia angina, kraujyje buvo nustetyta bakterine infekcija, siek tiek pakosedavau, dbr gerkles beveik neskauda, bet pradejau stipriai koseteti. Antibijotiku kursa jau 7dienas geriu, dar liko 3 dienosw ir jis pasibaiks. Neramu, nes kosulys dazneja. Jau nuo savo kosulio ima galva skaudeti.

Peržiūrėti atsakymą

Baigus antibiotikus, reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Kartais kartu prasideda bronchų infekcija, kurią veikia visai kitos grupės antibiotikai.

2015.04.30 09:51
Laba diena, kovo 27 d. pradėjo skaudėti gerklę, bet temperatūros nebuvo. Kadangi gyvenu Vilniuje, o šeimos gydytoja yra Panevėžyje, tai savaitgalį gydžiausi pats skalavimais, čiulpiamomis tabletėmis, tačiau antradienį vis tik grįžau į Panevėžį pas tėvus ir kreipiausi į šeimos gydytoją. Nors temperatūra taip ir nepakilo, gydytoja diagnozavo anginą ir skyrė antibiotikus, deja, pavadinimo neprisimenu. gėriau 10 dienų, lyg ir viskas susitvarkė. Balandžio 20 dieną vėl pradėjo skaudėti gerklę, išburko, tonzilės pasidengė pūlinukais, temperatūra pakilo iki 39. Kitą dieną grįžau į Panevėžį ir vėl kreipiausi į šeimos gydytoją, kuri paskyrė vėl anitibiotikus, deja, pavadinimo neprisimenu. Juos gėriau 5 dienas. Temperatūra laikėsi 3 dienas, paskui nukrito. Atrodė, kad baigiu pasveikti. Vakar vėl pajutau, kad viena pusė paburkusi, vakare pakilo temperatūra iki 37,5. Šiandien Iš ryto viena pusė vėl pasidengė pūlinukais, temperatūra - 37,6. Šiandien eisiu pas šeimos gydytoją, ketinau užbaigti nedarbingumo lapelį, bet, atrodo, kad neteks. Esu panikoje, patarkite, ką daryti. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Panašiai pasireiškia infekcinė mononukleozė. Reikėtų atlikti tam tikrą kraujo tyrimą. Teiraukitės šeimos gydytojo, ar nereiktų kreiptis į infekcionistą.

2015.04.29 21:10
laba diena jauciu siek tiek galvos skaumsu buna kad uzeina galvos skausmi.gydytojai sake ausu uzdegimas,kaip galima pasveikti patarkite?

Peržiūrėti atsakymą

Ausų uždegimui būdingi ausų skausmai. Galvos skausmas gali būti kitos ligos požymis. Pirmiausia kreipkitės į šeimos gydytoją.

2015.04.29 20:32
laba diena turiu tokia problema stempleja jauciu pastovu perstejima toks jausma kad ten kazkur gylei stringa ir neina nuryt ir nuo jo kyla sausas kosulys jau nepraeina kokios 3savaites

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti gastroezofaginio refliukso požymis. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2015.04.28 20:41
Ar po mononukleozės galima šokti?

Peržiūrėti atsakymą

Po infekcinės ligos reikėtų didelį fizinį krūvį riboti iki 1 mėnesio laiko. Mankštintis iki sušilimo galima ankščiau.

2015.04.28 16:33
ar isoperavus adenoidus jie gali vel atsirasti po laiko ar visam gyvenimui panaikina juos?

Peržiūrėti atsakymą

Pašalinus adenoidus iki 6 metų amžiaus, šis audinys gali ataugti. Paprastai nosiaryklės tonzilė paauglystės laikotarpyje sunyksta.

Video