Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2013.11.05 18:52
Sveiki,jau menuo kaip uzkritusi desine ausis ,,spengia pastoviai...pas gydytoja lankiausi...israse ospamox ir cirrus..geriau savaite nepadejo...vel lanikiausi pas LOR israse kazkoki brangu purskala i nosi....nebeprigirdziu ta ausim..kai puti ora jauciasi abiejose ausys lyg butu vandens...labai bijau kad apkursiu...

Peržiūrėti atsakymą

Šitokio tipo ausies uždegimas gyja ilgiau. Paprastai gydymas koreguojamas kas 2-3 savaites. Kartais tenka ausį operuoti, jei medikamentinis gydymas nebepadeda. Siūlyčiau kruopščiai vartoti skirtus vaistus, nuolat prapūtinėti ausis. Pakartotinai kreipiantis būtinai paklauskite, kada atvykti kontrolei.

2013.11.05 15:58
Sveiki,
Prieš 10 metų turėjau stiprią garsinę ausies traumą.Po jos gydžiausi ligoninėje, bet ausis nuolat ūžia , skamba aidas joje.Naudoju vit B comp,plečiančius , ginkobilobą, bet tik truputį sumažina garsą.Gal būt yra kokie nors kiti būdai mano problemai spręsti?

Dėkoju
Pagarbiai
Rolandas

Peržiūrėti atsakymą

Garsinė trauma dažniausiai pažeidžia klausos nervo receptorių. Gydymo efektyvumui turi reikšmės kuo greitesnė gydymo pradžia. Jeigu klausa pilnai neatsistatė, tenka sekti klausą ir gydyti pablogėjimus. Užesio gydymui yra ne tik vaistai. Siūlyčiau pakartotinai kreiptis į otorinolaringologus . Būtina turėti ankstesnių klausos tyrimų rezultatus.

2013.11.03 13:58
gerkles ziotyse kartais isispaudzia baltos nemalonaus kvapo varskes konsistencijos isskyros,kastai,kaip to isveengti?

Peržiūrėti atsakymą

Gomurio tonzilių nišose susikaupia nusilupusio epitelio kamštukai. Gydyti reikia, jeigu kamštukai patys neišsivalo, užkemša nišas ir kyla uždegimas.

2013.11.02 07:00
L.diena.man pries 3 savaites buvo pradeje skaudeti gerkle sloga sausas kosulys veliau po keliu dienu atsikosidavau skrepiais ryte.gydziausi arbatom medum imbieru citrina.viskas kaip ir gerai bet vakarais ir dabar pakimsta balsas.retsykiais pakrenksciu,dziusta burna paryciais,sausas liezuvis.gerkleje tokios lipnios seiles.ar tureciau kur kreiptis ar cia viskas gerai.temperaturos nebuvo.man 42m.aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Po peršalimo dažnai paūmėja ryklės diskomforto jausmas. Daugiau gerkite skysčių , venkite šalto, aštraus maisto. Dažniau po valgio nurykite gurkšnelį saulegrąžų aliejaus. Jei diskomforto jausmas ilgainiui nepraeis, reiktų kreiptis į otorinolaringologą.

2013.11.01 19:52
laba diena.Pas mane pastoviai ausyje uzia cypia kaip butu galima sumazinti tuos garsus.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2013.10.31 08:45
Labadiena,

liepos 15-18d atlikote man nosies pertvaros operaciją,tačiau iki dabar nosis karts nuo karto pakraujuoja ir jaučiasi sudirgusi gleivinė, pati nosis yra kiek paburkusi/patinusi visąlaik kaip ir pries operaciją.Norėčiau paklausti ar tai gali būti kas nors susiję su tuo ką turėjau ankščiau(buvo pažeista kremzlė nuo bokso ji tino,plėtėsi,atsirado lėtinė sloga,todėl atvykau antrą kartą kad išoperuotų pertvarą nes negalėjau prakvėpuoti pro vieną pusę)?

Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Nosies gleivinė po operacijos yra sausesnė, turi randus, lengviau trūkinėja kraujagyslės, ją papūtus. Jei jaučiate diskomfortą, dažniau reikia lašinti aliejinius lašus į nosį, ypač šildymo sezono metu, daugiau gerti skysčių., stengtis nekrapštyti ir nepūsti nosies.

2013.10.30 16:16
Prakaitavimas, gerkles skausmas, uzkimimas, dregnas, atsikosintis kosulys, kosint skausmas krutines srity, atsikosima su kraujo dalelem, temperaturos nera. Kokia tai gali buti liga ? Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo ir pulmonologo konsultacijos.

2013.10.30 13:25
Vyrui pagal kraujo tyrimus nustatyta, kad turi auksinį stafilokoką. Jam dažnai kartojasi trachėjos uždegimas, kurį įtariam sukelia stafilokokas, kaip reiktų gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Gydymo taktika nustatoma ne vien mikrobiologinio tyrimo būdu. Pradžioje kreipkitės į šeimos gydytoją.

2013.10.28 01:04
Gerbiama gydytoja
Pries keleta metu pradejo silpti uosle,bet stipresnius kvapus uzuosdavau,pries 3 menesius persirgau sloga ,lasu nenaudojau ,vaistu taip pat ,bet nuo to pradingo visiskai uosle iki nulio.Noreciau jusu patarimo ka daryti siuo atveju.

Pagarbiai
Aldona T

Peržiūrėti atsakymą

Jums būtina kreiptis į otorinolaringologą, kur yra galimybė apžiūrėti endoskopu. Pasiteiraukite jūsų poliklinikos gydytojo, kur tai galima atlikti jūsų gyvenamoje vietovėje.

2013.10.27 10:34
pries metus staiga pajutau, kad uzgulusi ausis,pagalvojau kad sieros kamstis plovimas nepadejo,nuejau po 2d pas gyd.,dare praputimus,lasinau i nosi vaistus,nepagerejo konsultavo neurologas ,lasinausi kavintona geriau tone papild.,ilga laika geriau betaserka leidausi b gr vitaminus,poto lyg pagerejo,galejau klausyti telef,anksciau garsas buvo iskraipytas,aidejo,bet dabar vel atsirado uzimas ausies uzgulimas iskraipytas garsas toje ausyje.argalima gerti piracetama gal reiketu pasidaryti mr tyr.aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Kada yra vienos pusės prikurtimas, kartais tenka tirti ne tik klausą, bet ir galvos smegenis. Kokius tyrimus ir kada efektyviausia daryti, priklauso nuo tyrimų rezultatų ir ligos eigos. Bent kartą per metus reiktų kreiptis į otorinolaringologą, ypač jei simptomai pasikeičia. Gydytojui reikės jūsų ankstesnių tyrimų rezultatų.

Video