Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2013.12.20 15:19
l.diena.turiu klausima .man gerkleje vis ryjasi tokios lipnios seiles.ir vis norisi atsikrenksti.ar gali buti tame priezastis ar nieko blogo.aciu

Peržiūrėti atsakymą

Be konsultacijos tirštų gleivių ryklėje susidarymo priežasties nustatyti negalima.

2013.12.18 14:24
Laba diena. Turiu tokį klausimą. Jeigu truputį sloguoji ir šiek tiek skauda gerklę, galima operuotis anginą? Operacija už poros dienų. Gydausi namie, o rytoj turi guldyti į ligoninę.

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu tai virusinės infekcijos požymis, operacija gali būti atidėta. Ryklės skausmas ar sloga gali būti lėtinio pobūdžio. Tada operuoti dažniausiai galima.

2013.12.18 09:59
Sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl padidėjusių nosies kriauklių. Ar nieko nesiimant, jos ir toliau didės?

Peržiūrėti atsakymą

Negydant būtinai didėja apimtis ir, svarbiausia, keičiasi audinys į nebereaguojantį į vaistus.

2013.12.17 09:11
laba diena,jau kokia savaite labai persti ir skauda liezuvi,gomuri tarsi butu nuplikytas,tepu saltalankiu aliejumi,bet tas pats.sakykit kas man yra ir ka vartoti kad praeitu,nes tikrai labai nepatogu

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau kreiptis į šeimos gydytoją. Tai dažniau būna ne vietinio uždegimo, bet bendros ligos požymis.

2013.12.15 21:24
ar yra liaudisku vaistu gydyti ausies neurita?

Peržiūrėti atsakymą

Liaudiškais vaistais klausos nervo pažeidimas nėra gydomas. Kartais skiriami žoliniai preparatai simptomams sumažinti.

2013.12.14 18:03
kokiom liaudiskom priemonem,butu galima testi ausies neurito gydyma? ar tiketis kad ,,tas,,osimas kazkada baigsis?

Peržiūrėti atsakymą

Ūžimas ausyje, esant klausos nervo pažeidimui, gydomas kompleksiškai. Tik medikamento vartojimas būklės nepakeičia. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą pakartotinai.

2013.12.14 12:30
Laba diena,
Jau kelias savaites tarsi kažkas traška kairėje ausyje kalbant. LOR gydytojas išrašė antibiotikų,sakė, kad yra uždegimas.Tačiau traškesys išliko.Poliklinikoje darė ausies praplovimą,bet jokio rezultato. Ausies neskauda.Kas tai galėtų būti? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Kai kurie ausų uždegimai gydomi etapais. Gydymą tenka koreguoti kas keletą savaičių. Siūlyčiau pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą.

2013.12.13 23:54
SVEIKI. Mano drauge susirgo menjero liga, taip nustate aktarai, priepolis jau baigesi, bet komplikacija tokia, kad beveik nebegirdi kairiaja ausimi. k daryti ar imanoma ka isgyditi?

Peržiūrėti atsakymą

Sergant Menjero liga pradžioje klausos pažeidimas yra laikinas. Vėlesnėse stadijose klausa gali nebepagerėti. Gydymas priklauso nuo konkrečios situacijos.

2013.12.11 01:15
Sveiki,
Turiu klausima del ausies: pora men slapiavo, pulsavo, pries tai niezejo. Dare audiograma, klausa nepazeista. Galiausiai buvo rasta auksinis stafilokokas. Gyde antibiotiku lasiukais. Po to audiogramos nekartojom. Simptomai buvo dinge, taciau dabar vel imu girdet pulsacija, pati ausies landa gana sausa. Kodel girdima vel pulsacija? Gal tai del issausejusios gleivines? Kaip ji atsistato? Kada prades skirtis siera?

Peržiūrėti atsakymą

Išorinės ausies uždegimai linkę kartotis. Praėjus uždegimui reikia saugoti ausį nuo drėgmės ir šalčio. Jei diskomfortas stiprėja, siūlyčiau pakartotinai kreiptis į gydytoją. Landos odos drėgnumas ir savybė gaminti sierą gali keistis. Vaistais šių savybių pakeisti negalima.

2013.12.08 17:30
Laba diena Gydytoja, turime didele problema su slogyte, musu mergytei yra 1m.5men. Iki metuku turejome karkaliuka, kazkur nosyteje, bet pediatre sake, kad tai normalu, iki metuku isaugs. Bet deja, deja sulaukus metuku pasipyle slogyte ir dabar mus ji kamuoja jau ketvirta menesiuka, isbandem jau visokius vaistukus, bet sustabdo tik labai trumpam, arba visai nepadeda, ir dar pastebejau, kad esant tokiai slogytei mes vis dazniau ir lengviau pasigaunam koki virusiuka, labai pavargome nuo to, gal cia yra kokia problema su nosyte, gal kazkas ne taip susiformave ir dar naktimis mazyle knarkia, nes kazkas ten vis gargaliuja. Gal galetumete uzvesti mus ant kelio, nuo ko pradeti ieskoti priezasties ir sustabdyti ta nelemta, varginancia sloga. Aciu Jums labai.

Peržiūrėti atsakymą

Tokio amžiaus vaikučiai dažniausiai serga virusinėmis infekcijomis. Pirmiausia į infekciją sureaguoja nosiaryklės tonzilė. Šiai paburkus, užgula nosį, kvėpuojant galimas knarkimas, kartais valosi gleivės į ryklę. Ne kiekvienas uždegimas gydomas antibiotikais. Jei knarkimas tęsiasi jau kelios savaitės, reikalinga otorinolaringologo apžiūra.

Video