Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2016.12.15 11:21
Sveiki kodel kekviena karta susergu ir temparatura buna, man vienos puses nosies uzsikisa o kita puse persti

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2016.12.15 11:11
Sveiki norejau paklausti nuo ko man vis patinsta dantu smeginis prie protiniu dantu vietos, is vienos puses arba is abieju ir skuda atrodo kad zandikaulio apcia

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į odontologus.

2016.12.13 09:23
Laba diena,sunui is eiles trecia karta angina,visa menesi gerem antibijotikus,nes vis kartojas.I darzeli net neiseinam,suserga namie vos tik spejus pasveikti ir vel viskas is naujo.Ka galite patarti?Taip pat sunui yra adenoidai.Prasau atsakykit.

Peržiūrėti atsakymą

Sergant bakteriniu tonzilitu, reikalingas antibiotikas bent 10 dienų. Kartais nepasveikstama, per anksti nutraukus skirtus vaistus. Jei taip kartojasi, reikėtų gydymą koreguoti pagal mikrobiologinį pasėlį. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą.

2016.12.13 00:36
Sveiki. Jau antrą dieną jaučiu galvos skausmą, pakilusi temperatūra iki 37.2, šiek tiek skauda kaklo limfmazgius ,slogos ar kosulio nėra, tačiau, kai užsikiša kairė nosies šnervė (dėl alerginės slogos), kairėje ausyje tarsi pradeda kliuksėti vanduo ar kažkas traška, neskauda, bet jaučiu diskomfortą. Nežinau, ar laukti kol praeis, ar eiti pas šeimos gydytoją, pas kurią neužsirašius reikia prasedėti laukiamąjame kelias valandas ar daugiau. Kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Pati pradėkite purkšti skirtus vaistus nuo alerginės slogos. Tokia ausies liga dažnai paūmėja dėl nosies gleivinės reakcijos. Dažnai prapūtinėkite ausis, kai ryjate, užspauskite nosį pirštais.

2016.12.11 23:14
Labas vakaras, norėčiau paklausti
Spalio mėn buvau atostogose prie Viduržemio jūros, temperatūra 28 laipsnių, jūroje besimaudant pateko vandens į ausis, galvojau praeis, bet gražus į namus vėl pablogėjo, spaudimas ir skausmas ausyse, buvau pas gydytoją sakė ausies uždegimas, geriau 5d antibiotikų, bet vėl teko skristi lėktuvu du kartus, vėl buvau pas gydytoją, dar geriau antibiotikų 3dienas po vieną į diena, nepamenu pavadinimo, .Ausis vistiek užgulta, siandien sakė dar matosi skysčio ir burbuliuku už būgnelio , išrašė vėl antibiotikų, amoxicilino 500mg po 1cap 3kart dienoje, naudoju bioptron lempa, ar tas skystis turėtų rezorbuootis, skausmo nėra tik pablogėjo klausa,, bandau pūsti uzspaudus nosį,,, gal galėtumėt patarti prašau kaip elgtis toliau,, aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Skrydis lėktuvu pablogina šios ligos eigą. Prapūtinėkite ausis nuolat. Gydymo korekcija taikoma maždaug kas 2 savaites. Liga gali gyti apie 1 mėnesį laiko. Būtinai kreipkitės kontrolei, kai paskirta.

2016.12.11 00:32
Turiu herpes virusa jau turbut 5 metai. Paskutinius metus labai blogai - 2 savaites virusas nosyje, 2savaites viskas gerai ir vel tas pats. Isbandziau manau viska ka imanoma. Patarkit ka daryt?

Peržiūrėti atsakymą

Kartą užsikrėtusi, su herpes viruso infekcija tenka "sugyventi" visą gyvenimą. Liga paūmėja imuniteto sutrikimo metu. Daug reikšmės turi stresas. Nuolat stiprinkite imunitetą medikamentais ir gyvenimo bei maitinimosi būdu. Sveikos gyvensenos literatūros daug knygynuose, bibliotekose, internete. Pasirinkite jums prieinamą būdą ir labai atkakliai sveikatinkite save. Vietiškai, vos pajutusi perštėjimą, pradėkite tepti priešvirusinius vaistus 5- 6 kartus per dieną. Geriami vaistai skiriami tik gydytojų, esant sunkiai formai.

2016.12.09 19:15
Sveiki, kelintas mėnuo kamuoja krenkštimas, pastebėjau kad dažniau šaltoje patalpoje, lauke arba po valgio. Dabar dar atsirado po duobute sunkumo jausmas, kaip būčiau kažką kieto suvalgiusi ir iki galo nenurijusi. Skrandį tyriau, nieko nerado, truputi daugiau skrandžio gleivių. Ar čia refliuksas? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti gastroezofaginis refliuksas. Sergant šios ligos viena forma, nebūna pakitimų skrandyje, o kamuoja ryklės ar gerklų simptomai.

2016.12.08 17:18
Laba diena,suprantu,kad be apziuros sunku kazka teigti,bet gal galite galimus variantus patarti? Mano ausis operuota jau nuo 7 metu ir tesiasi iki dabar,man 32metai.Ausies diagnoze- otitas,vidines ausies uzdegimas. Paskutine operacija atlikta kai buvo 20 metu. Dabar esu uzsienyje,cia vazineju pas daktarus,bet man padeti niekaip negali.Skauda galva,pakausi jau 3 savaite,is ausies teka gelsvi puliukai ir paskauda desiniaja ausi.Kas gali sukelti tokius galvos skausmus?spaudimas mano normalus,nesloguoju,temperaturos neturiu. Aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Operuotoje ausyje gali uždegimas plisti, formuotis kauliniai židiniai, duodantys galvos skausmą. Kol nenuėjote, kasdien sausai valykite ausį, lašinkite skirtus vaistus.

2016.12.04 18:39
Sveiki, neseniai sirgau ūmiu neuritu ir negirdėjau dešine ausimi, šiuo metu klausa yra beveik atstatyta iki normos, tačiau jau mėnesį kamuoja galvos skausmas virš nosies, kuris pasireiškia kiekvieną dieną iškart atsikėlus ir nepraeina, sunku kvėpuoti, rytais visada tenka išsipurkšti nosį ir ūžesiai ausyje. Kas tai galėtų būti ar tai susiję su neuritu?

Peržiūrėti atsakymą

Tai nesusiję su klausos nervo neuritu. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2016.12.04 13:48
Sveiki,
Prieš tris savaites sekmadienį ėmė smarkiai skaudėti ausį. Pirmadienį šeimos daktarė skyrė antibiotikų Biodroxil. Pas LOR teko laukti eilėje savaitę. Per tą laiką ausis pradėjo tekėti: kraujingas skystis, vėliau pūliniai, toliau gėriau antibiotikus. LOR daktaras skyrė lašinti lašus į ausį, gerti Actifed. Deja, po dviejų savaičių būklė tokia pati: ausis užgulus, vis teka pūliniai. Ar tai normalu? Daktaras liepė atvažiuoti, jei būklė blogės.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikia pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą. Baigus vartoti skirtus vaistus, daromi tam tikri tyrimai, gydymas koreguojamas.

Video