Lina Jurgaitienė

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2014.07.01 22:10
Laba diena, jau antra savaite kaip kosiu sausu kosuliu, tiesa is pradziu su sviesiom lipniom gleivem, kosulys tesesi gan ilgai, taip vargina kad po kosulio vos neapsivemiu.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2014.06.29 23:12
kai kalba tyliai kiti arba manes klausia as negirdziu o girdziu kai kalba garsiai ir yra uzimas kokiu vaistu reikia kokiu vitamin as geriu vaistus tone bet nepadeda tik truputi ka daryti klausos aparato nenoriu padekite su pagarba

Peržiūrėti atsakymą

Prikurtus medikamentinis gydymas taikomas paūmėjimų metu. Nešiojant klausos aparatą kasdien bent po valandą laiko treniruojamos klausos ląstelės , kad nenunyktų " be darbo". Koks gydymo būdas jums tinkamas, skiria otorinolaringologas, ištyrus klausą.

2014.06.23 23:36
Labas, man70 metu , susilpnėjo klausa ir girdisi spengimas ausyse.Ar dar galima pagerinti gyvenimo kokybę?

Peržiūrėti atsakymą

Jūsų metai ne kliūtis klausos gerinimui. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą. Būtinai kasdien nešiokite klausos aparatą, jei gydytojas siūlys, ištyręs klausą.

2014.06.22 13:31
sveiki kritau ir trenkiau galva i metalini strypa uz desnes ausies buvau trumpam acijunges sekance diena prapikino ir viska ka isgerdavau ar suvalgydavau ejo lauk nuvykau i ligonine sviete kelis kartus lyg ir viskas gerai bet negirdziu ta ausim tik spengimas beto jauciu tirpima desneje veido puseje panasus tirpimas kai po dantisto nuskausminamuju esu ne lietuvoje todel pergyvenu kad daktarai kaska praleido kaip tureciau elktis?

Peržiūrėti atsakymą

Traumos metu galėjo lūžti smilkinkaulio kaulas arba būti sužaloti kai kurie nervai be lūžio. Gydymas koreguojamas keletą kartų, atliekami klausos tyrimai. Reiktų pakartotinai kreiptis po 2sav., po 1mėn.

2014.06.21 20:40
Sveiki. Ant liežuvio galiuko ir netoli liežuvio šaknies atsirado raudoni taškeliai... liežuvio šonai ryškiai raudoni.. ir gerklė šiek tiek paraudusi.. labai stipriai beria veidą. Man 23metai. Nemanau kad tai skerlatina nes temperatūros nėra. Dar pradėjo šiek tiek ryškėti po viršutine lūpa susijungę lyg vamzdeliai, sunku įžiūrėt pakėlus lupą.. kokie tyrimai reikalingi? Kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau kreiptis į šeimos gydytoją.

2014.06.21 17:37
Laba diena, birželio 4-13d. gulėjau ligoninėje, kur buvo gydytas klausos nervo uždegimas. Kaire ausimi klausa, pagerėjo, tačiau nemaloniai užgulė dešinę ausį. Gydytoja sakė, kad per 2-3 savaites turėtų savijauta pagerėti. Šiuo metu jaučiu dešinės pusės veido aptirpimą. Ar verta susirūpinti? Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą. Gydytojui reikės jūsų ankstesnių klausos tyrimo duomenų.

2014.06.21 11:58
Laba diena. Pastoviai kemšasi dešinė nosies landa sunku per ją giliai įkvėpti, iškrenkščiu tirštų gleivių. Susergu nuo menkiausio atšalimo.Keletą savaičių vaikštau su teperatūra 37,1-37,5. Kai paūmėja pradeda skaudėti dešinį šoną, krūtinę, rodosi, kad giliai nosies apačioje pakabintas maišelis su kažkokiomis gleivėmis ir gerklos tokios skaudžios, kad negalima nei kaklo pasukti.. Keletą kartų darė bronchoskopiją nieko, angina išoperuota prieš 4 m. Daktarai sako, kad faringitas. Gal patartumėte kaip būt galima pradėti gydytis. Ir pasikulsuntuoti su geru specialistu. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos, kur yra galimybė apžiūrėti endoskopu.

2014.06.19 23:41
Sveiki. Šiandien pajutau skauspus kaklo viršuje. Apsičipinėjusi supratau kad man padidėję du limftmazgiai. Tai įvyko staiga. Truputį skauda sukinėjant galvą. Nekarščiuoju, neskauda gerklės. Limftmazgiai gana dideli. Kas tai galėtų būti? Iš anksto dekoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir seilių liaukos. Siūlyčiau kreiptis į šeimos gydytoją.

2014.06.19 16:33
Laba diena.Pries beveik du men.kaireje zandikaulio puseje prapuole seiles,pradejo sauseti ir tinti lupos,liezuvis, gleivine.Lupos arba raudonuoja,tinsta,persti arba pleiskanoja,lupasi luobele.Negaliu normaliai valgyti,nelabai jauciu skonio.Troskina,kartais svaigsta galva,valgant dantys aplimpa maistu.Darbe lupos dar labiau reaguoja,darlabiau tinsta,raudonuoja,persti,pradeda trukineti ir kraujuoti,o paskutiniu metu ir slapiuoti.Tuo paciu metu pradedu jausti keista skoni ir burnoje,toje puseje,kur nera seiliu.Siuo metu gyvenu ne Lietuvoje ir jau 6 savaites negaliu rasti tinkamos pagalbos.Noreciau paklausti ar gali puliuoti seiliu liaukos?Artimiausiu laiku zadu grizti i Panevezi,kur patartumete kreiptis pirmiausia.Aciu uz atsakyma. Su pagarba.

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau kreiptis į periodontologą. Gali tekti apsilankyti ir pas burnos chirurgus. Reikėtų atlikti kai kuriuos tyrimus ir pas šeimos gydytoją.

2014.06.10 20:30
laba diena. Mana dukrai ausies uzdegimas kaire ausis, tai dabar puliuoja ji. Ar gali pakenkti klausa jai? nes dukra nelabai girdi.

Peržiūrėti atsakymą

Vidurinės ausies pūlingas uždegimas gali sutrikdyti klausą.

Video