Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2015.06.15 11:49
Sausas draskantis kosulys vargina jau kelis mėnesius - noriu užsirašyti priemimui

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų kreiptis į registratūrą.

2015.06.14 12:25
Čiaudėju tik per burną. Per nosį nepavyksta. Kas sąlygoja čiaudėjimą per burną? Čiaudėju nedažnai. Problema ne pats čiaudėjimas, problema - čiaudėjimas PER BURNĄ. ???

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu per nosį kvėpuojate gerai, Čiaudulio garso, iškvėpimo stiprumo ar pobūdžio pakeisti negalima. Jei nosis užgulinėja, dažnai čiaudite ar knarkiate , reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2015.06.13 14:51
Laba diena. Berniukui 7 metų atliko adenoidų šalinimo operaciją. Praėjo 3 dienos, jis kalba nosiniu balsu, anksčiau tokio didelio nosinumo nebuvo. Kada tai praeis. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Siūlyčiau po savaitės pasirodyti operacijai siuntusiam otorinolaringologui.

2015.06.13 14:19
Labai pergyvenu del dukros ,kuriai pastoviai užkimęs balsas.Rūk;. Kaip tą bėdą gydyti. Suprantama,kad atsisakyti įpročio. O šalia to kokios dar priemonės reikalingos
Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Rūkymas gali sukelti stygų uždegimą, auglius, gleivinė kartais virsta " drebučiais", paūmėja gastroezofaginis refliuksas. Deja, ligonis turėtų pats norėti gydytis. Dažniau kalbėkitės apie atsakomybę už savo gyvenimą ir sveikatą.

2015.06.12 17:10
Laba diena ,kalbejau mieste per telefona prie ausies pridejes ji ir staiga isgirdau trumpa triuksma
po 3 dienu po duso valiausi kaire ausi ir ant vatos pagaliuko liko truputis kraujo,ausi neuzgule zvimbimo nebuvo,klausa kaip ir kas kaire ir desine vienodai bet buna per diena igelianti skausma.nestipru pajuntu ,tai ar nebus pazeistas bugnelis jeigu taip ar pats uzgis ir vielau niekio blogo nebus ,beje kraujo daugiau nebuvo .aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Ausis reikėtų valytis tik rankšluosčiu, vidun krapštukų nekiškite. Pažeidus būgnelį, klausa sutrinka. Apie savaitę laiko neplaukite ausies vandeniu.

2015.06.11 10:21
Laba diena,

Jau kuris laikas t.y. (apie metus) turiu tokią problemą, kad rytais atsikėlusi iš nosiaryklės atkosčiu šviesius skreplius. Poliklinikoje atliktas tyrimas parodė candida grybelio lengvą formą, bet gydytoja neskyrė jokio gydymo. Gal galėtumėte patarti kaip šią problemą išspręsti arba bent jau į ką kryptingai kreiptis.

Peržiūrėti atsakymą

Paprastai reikia otorinolaringologo konsultacijos. Kartais priežastis būna virškinimo sistemoje, tenka keisti maitinimosi įpročius, atlikti tyrimus, ilgai vartoti vaistus. Venkite aštraus, karšto, maisto, bet kokių garuojančių chemikalų.

2015.06.09 19:29
Ar imanoma išgydyti ozena?

Peržiūrėti atsakymą

Pradinėse stadijose liga galima stabdyti, nuolat prižiūrint nosies ertmę. Pradėjus tirpti kremzliniam audiniui, gali nuolat varginti džiūvimas, blogas kvapas ar uoslės sutrikimas. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą, kur būtų galimybė apžiūrėti endoskopu.

2015.06.09 13:56
Sveiki.pries metus lor gyd.diagnozavo liezuvio saknies angina,po vaistu pagerejo,dabar siaubingai skauda desine gerkles puse ,desini peti ir tirpt pradejo desines puses galva,o remuo be tableciu nepraeina ar tai labai rimta ?

Peržiūrėti atsakymą

Jums būtina otorinolaringologo konsultacija.

2015.06.09 11:33
sveiki Gyditoja ....
toks gan kvailas klasimas ...
3 diena kaip jauciu kazkur nosies srytyje tvinkesejima net nezinau kaip paiskinti viduje tvinksi lengvai kas tai galetu butu aciu uz jusu laika ir atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2015.06.05 09:41
Sveiki.Jau kuri laika ošia ausyse.Pries tai pas lor specialistus buvo daryta audiograma-viskas gerai.Ošimas atsirado,kai turejau gulima rezima po traumos.Ilgiau pastovejau ir pautau tarsi alpciau,greitai atiguliau ir nuo tada prasidejo tas ošimas.Nuo ko jis galejo atsirasti?ar tai kraujotakos sutrikimas?i girdziu tik esant tyloje arba pries uzmiegant.Ačiū uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Ūžimas gali būti traumos ar kraujospūdžio pakitimų paseka. Būklę seka, tiria , gydo otorinolartingologai.

Video