Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2017 bal. 22 08:12
Laba diena, norėjau sužinoti kas galėtų man būti už kairiosios ausies spenelio duobuteje skauda labai,būna,kad jaučiu ausies viduje patinima,kai sutu galvą į kairę pusę net negera buna dažnai skauda galvą, net skelia iki pykinimo ypač kairę pusę, ar nebus susija su cholestetoma,negirdžiu visai kairę ausimi,o su dešinę girdžiu silpnai nešioju klausos aparatą, vienam mano sūnui buvo operuota cholestetoma 7m.jis taip pat negirdi viena ausimi,o kita silpnai,nešioja klausos aparatą, patarkite kas tai galėtų būti ir kur kreiptis, esu iš Panevėžio, ačiū, būsiu dėkinga už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų pasirodyti otorinolaringologui. Jeigu jums buvę pūlingi ausies uždegimai, nedelskite. Panevėžyje galite kreiptis į konsultacijų polikliniką arba registruotis pas mane tlf. 861820010.

2017 bal. 21 11:37
Laba diena iš vakaro buvau sveika o ryte prabudus staiga negalėjau pakelti galvos visas kambarys sukosi ratu vos pajudėjus vėmiau . priėmime darė tomografija žiūrėjo otoneurologas sakė kad vestibulinio aprato sutrikimas paskyrė betaserką gerti 2 krt. dienoje. Praėjo 3 mėn. pagerėjimo jokio. pastebėjau kad kairė ausis jautri garsui ir atmintis suprastėjo žymiai.Kokio gydymo man reiktų nes eilės pas neurologus 1 mėn. reikia laukti.

Peržiūrėti atsakymą

Tęskite skirtus medikamentus, reikėtų daryti vestibulinės reabilitacijos pratimus. Jeigu pablogėjo klausa, reikalinga ir otorinolaringologo konsultacija.

2017 bal. 20 18:07
Sveiki, ar Jūs būnate Panevėžyje? Noriu apsilankyti pas Jus dėl nosies (kvėpavimo problemų). Ar tai mokama? Beje, man 17 metų, ar būtina vizitui ateiti su tėvais? Ačiū, lauksiu atsakymo.

Peržiūrėti atsakymą

Panevėžyje dirbu UAB Mano gydytojas. Registracija vyksta tlf.861820010. Iki 18m. amžiaus dokumentus pasirašo tėveliai. Konsultacija yra mokama.

2017 bal. 18 23:54
Laba diena, visi simptomai rodo sienlige mano 1 metu dukrytei ( per Velykas fotografavomes tarp obelu ir vysniu ziedlapiu). Ilasinau druskos vandens tirpalo kelis lasus ir patepiau abrikosu valgomuoju aliejumi snerves. Trecia diena kaip sunkiai kvepuoja girdisi sniokstimas karkalai miegant, bega skystis asaroja akytes bet nekarsciuoja. Ka patartumete daryti ar vezti pas gydytojus
Erika Airija

Peržiūrėti atsakymą

Be gydytojų konsultacijos galite plauti nosį jūros vandeniu, skirtu kūdikiams ir siurbti gleives. Ypač gerai nosį reikia išvalyti prieš valgant.

2017 bal. 17 11:11
Sveiki. Prieš dvi dienas ūmiai pradėjo skaudėti gerklę, labiau dešinėje pusėje, skausmingas seilių rijimas, gėrimas, valgymas. Žiočių lankai raudoni, bet apnašų ar pūlinių nesimato. Limfmazgiai atrodo nepadidėję. Temperatūros nėra. Vakar skausmas pradėjo plisti ir į dešinę ausį, jaučiu skausmą, bet būgnelio uždegimo nėra (bent jau dar nėra). Gerklės skausmą ir uždegimą malšinantys purškalai ir tabletės nepadeda. Skausmą šiek tiek apmalšina ibuprofenas, bet ne visiškai. Prieš dvi savaites sirgau faringitu, skaudėjo gerklės gleivinę, gydžiausi arbatomis ir skausmą malšinančiomis pastilėmis, liga per savaitę praėjo. Kaip manote kas tai galėtų būti ir ką siūlote daryti? Skausmas labai stiprus, be gydytojo pagalbos nesusidorosiu. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Jums gali reikėti receptinių vaistų.

2017 bal. 13 10:49
Sveiki pas mane tokia beda,kad gerklei ant tos varputes pakibes mesos gabaliukas mazas atrodo lyg butu atkibes nuo tos varputes. Kas tai galetu buti? Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu turite minty liežuvėlį minkštajame gomuryje- tai gali būti papilioma.

2017 bal. 6 10:19
Laba diena,norėjau paklaust kaip išsigydyti nosies užgulimą 2,5metų vaikui.Dukra jau savaitę sloguoja o dabar atsirado šviesiai žalsvos išskyros,atsirado silpnas kosulys,temperatūros neturi,naudojam fiziologinį tirpalą,sinupret,kaitinam kojytes druskos vonelėse,vibrosil,baubuką,bet poveikis nežymus net nežinau ką daugiau daryt. Nesenai sirgom bronchitu bet kai tik pradėjo eit į darželį po savaitės vėl pradėjom sloguoti bijau kad vėl neapsieisim be ligoninės. Norėjau paklaust kaip reikėtų gydytis kad nereikėtų pakliūti į ligoninę?

Peržiūrėti atsakymą

Vaikučiai dažnai serga nosiaryklės uždegimais, ypač pradėję eiti į darželį, kur dažniau susiduria su ligos sukėlėjais. Tėveliams nelengva, bet tokiu būdu formuojasi imunitetas. Siūlyčiau nuolat stiprinti imunitetą, peržiūrint režimą, maistą, fizinį aktyvumą ir geras emocijas. Nosį plaukite jūros vandeniu, jei tirštos gleivės, sinupreto patys be gydytojų paskyrimo nevartokite. Šeimos gydytojas gali jums rekomenduoti specialius preparatus imuniteto stiprinimui.

2017 bal. 5 18:51
Laba diena,

Jau gal 3m. kasdien be isimciu sunku kvepuoti ir kosciu (krenksciu), nes kazka gerklej lyg niezetu ir toks jausmas lyg tai darau, kad geriau kvepuoti. Kosulys sausokas. Kvepuoju praktiskai visalaik tik pro burna. Gulint ramiai viskas po kiek laiko aprimsta. Kosulys suaktyveja daugiau kalbant arba fiziskai kazka sunkesnio darant. Kitu sriciu daktarai nieko nerado (pas sirdies tik nebuvau dar), nosies daktarai randa paburkima pastoviai gleivines ir kriaukliu. Pries keleta metu buvo operuota pertvara ir kazkiek kriaukles kirptos. Dabar buvau pas pora Loru ir patare vel operuoti. Operacija pries tai nepadejo. Ar gali tas kosulys ir sunkus kvepavimas buti del nosies kriaukliu?

Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Kriauklių sustorėjimas gali trukdyti kvėpavimui per nosį. Kosulys dažniau yra kitos prigimties. Tačiau kvėpuojant per burną būtinai paūmėja lėtinio faringito simptomai.

2017 bal. 5 11:04
Laba diena, prieš mėnesį padaryta nosies kriauklių mažininimo operacija. Kvėpuoju abiem šnervėm. Gydytojas paskyrė liežuvio tonzilės operaciją planine tvarka(2-3 stadija). Labai baiminuosi kad dvi narkozės viena po kitos turės neigiamų padrinių, pvz.atminčiai. Gal reikėtų ilgesnio laiko tarpo (ne 2 mėn) po pirmos narkozės?Angina buvo išoperuota prieš 40 metų(vaikystėje).Nuo ko pasidarė liežuvio tonzilė. Ar ją išoperavus "neatauginės" dar žemiau stemplėje? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Šiuolaikinės narkozės medikamentai poveikio atminčiai nedaro, jeigu nebuvo komplikacijų. Liežuvio tonzilė gali didėti dėl gastroezofaginio refliukso. Peržiūrėkite maitinimosi įpročius

2017 bal. 2 20:50
Sveiki. Ar gali būti sinusitas 5 mėnesių kūdikiui? Vis kamuojamės su sloga, namie gana sausas oras, bet per savaitę kokia praeidavo mums. Va dabar jau dvi savaitės niekaip mums nepraeina nosies užgulimas, nėra skysto tekančio sekreto, snargliukai kažkur giliau, visa diena traukiam ir vistiek pilna, užgulusi nosis. Temperatūros neturim, daktarei sakiau, tai sako normalu. Bet man jau neramu, kad tai tęsiasi jau ilgai.

Peržiūrėti atsakymą

Kūdikiams dažniausiai kvėpavimas sutrinka dėl nosiaryklės tonzilės paburkimo. Tai tonzilė, kuri pirmiausia reaguoja į infekciją. Ji gali patinti ir dėl atpylimų, todėl būtinai panešiokite stačią po valgio. Kūdikiams iki 0,5m. gali būti nestiprus raumenų tonusas, tai irgi blogina kvėpavimą. Didžioji problema, kad kūdikiai nemoka kvėpuoti per burną, todėl sunku maitinimo metu.

Video