Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 birž. 21 16:23
Laba diena jau trecia karta per du menesius sukila angina pirmas kartas tai 40 temperatura sukilo israse ospamoks praejo po to vel taipat israse kitu antibiotiku praejo dabas vel tapats,bet labjau desine puse toks raudonas iskilimas temperatura 37.5 ar be vaistu praeis ar ne. Nes tie antibiotikai ne i nauda. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu dažnai kartojasi tonzilitai, kartais tenka šalinti gomurio tonziles. Tonzilitas paprastai gydomas 10dienų antibiotikų kursu. Gal vaistus vartojote per trumpai ir uždegimas dar nebuvo praėjęs, vaistus nutraukus?

2019 birž. 12 10:29
Labas vakaras, man 32 metai, 7 dienas sirgau ausies uždegimu geriau antibiotikus, lasinausi lašus temperatūra buvo 38.7 pirmas tris dienas, po to 37.3. Nuėjau pas šeimos daktarą pažiūrėjo ausį po savaitės sako dar blogiau nei buvo, padarė crb 65,sako extra pas daktarą ausų, mane paguldė, pažiūrėjo vietos daktaras sako ausis sveika, bet man ziovaujant plačiai praveriant burną skauda už tos ausies, jaučiu gelima ausyje, ir dieglius galvoje to man nebudavo. Čia padarė crb jau rodo po 6h 115. Pradėjo lašinti stiprius antibiotikus, esu tik viena diena ligonineja, ar tai normalu, jog ausies uždegimą visiškai atmetė ir ieško kažko kito.

Peržiūrėti atsakymą

Kartais ausis skauda dėl aplinkinių organų ligų, pvz. apatinio žandikaulio sąnario, netaisyklingo sąkandžio, kaklinės stuburo dalies, dantų ligų. Jei uždegimą atspindintis rodiklis didėja, jus tiria dėl uždegimo kilmės.

2019 birž. 11 09:20
TURIU SIUNTIMA DEL KNARKIMO PROBLEMOS .SIUNTE GYD GALIAUSKIENE IS UKMERGES .KAIP PAS JUS PATEKTI .KONSULTACIJAI NEREGISTRUOJA.LABAI ACIU

Peržiūrėti atsakymą

RVUL tinklalapyje{ rvul.lt/registracija} yra vietų registracijai liepos mėnesiui.

2019 birž. 8 01:42
Vakar pajutau, kad iš nosies, kai pasilenkiu, bėga geltonas skystis (skystas kaip vanduo). Nežinau, kas tai galėtų būti. Galiu paminėti ir tai, kad prieš keletą dienų man buvo gydomas krūminis dantis, ar tai gali turėti įtakos? Truputį nerimauju, bijau, kad nebūtų kokių nors komplikacijų...

Peržiūrėti atsakymą

Tai galėtų būti ir dėl danties. Kai kreipsitės kontrolei į burnos chirurgą, paminėkite. Esant reikalui, gydytojas nukreips otorinolaringologo konsultacijai.

2019 birž. 6 23:37
Jauciu nepatiguma rydama maista o kartais maistas uzstringa,esu sunerimus desinei pusei jauciu kai kazka tokio ir.
norisi nuryti, nuryjus vel tas pats.Padekit prasau.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga otorinolaringologo konsultacija. Tai gali būti dažnos ligos, atrofinio faringito požymis.

2019 birž. 4 13:55
Mano vyrui mes įtariam sinusita, uzsikišusi nosis, bėga lyg puliai kartais rausvi, skauda visa galva, ką mums daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Jei anksčiau buvo skirti vietiniai purškiami vaistai į nosį, pradėkite juos vartoti.

2019 birž. 2 21:04
Laba diena,

negydant otosklerozės apkurtimas gresia 100%? Dėkoju už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Otosklerozės yra kelios formos. Liga progresuoja kartais labai lėtai. Diagnozavus ligą svarbu kreiptis konsultacijai laiku, kad nepraeitų laikas, kada operacijos sėkmės tikimybė didžiausia.

2019 geg. 29 23:21
Sveiki, susirgo 3.5m vaikas ausies uždegimu otitu, bega puliai, geriam antibiotikus... Labai neramu kiek laiko bėgs tas skystis iš ausytes?? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Pūlingo ausies uždegimo eiga priklauso nuo imuniteto, ligą sukeliančios bakterijos, kruopštaus ausies išvalymo prieš lašinant lašus. Būtinai taisyklingai vartokite vaistus. Prieš lašindami išvalykite ausį, įlašinę lašus, paspauskite išaugą ausies priekyje, palaikykite paguldę vaikelį bent 5min. Būtina gydytojo kontrolė, kai paskirta.

2019 geg. 28 14:40
Sveiki,pradėjo skaudėti liežuvio galiuką,skausmas,kartais jaučiamas iki liežuvio vidurio. Skausmas aštus,deginantis,dilgčiojantis,turiu periodontitą. Ar reikėtų kreiptis į specialistis ar praeis savaime. Skausmas tęsiąsi apie dvi savaites,vakarais jis stipresnis. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti burnos gleivinės vietinė problema arba virškinimo ar kraujo ligų požymis. Jei vietinis jums žinomas burnos gydymas nepadėtų, kreipkitės ir į šeimos gydytoją.

2019 geg. 27 10:46
Pasibaigus puliavimui ir skausmui, ausys vis dar užsikimšusios, ka daryti jog atsikimštu?

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų apsilankyti pas otorinolaringologą. Kartais užtenka išvalyti pridžiūvusias išskyras, kartais prireikia procedūrų.