Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 liep. 9 23:17
Sveiki. Prieš metus gerus turėjau sinusita, kadangi tuo metu buvau kariuomenėje, daktarai ten nedavė vaistų normaliu, ir tai užsitęsė apie dvi savaites kol gryzau namo ir nusipirkau normaliu vaistų, bet po šiai dienai man bėga nosis kiekvieną mielą dieną atrodo lyg alergija bet jos nesu turėjęs, tai spėju uzsiliko po sinusito, nieko realiai neužuodžiu, skoni irgi sunkiai jaučiu, pačio savijauta nežinau kaip apibūdinti jausmas lyg puse smegenų netekęs . Dabar esu Vokietijoje. Kai buvau gryzes į Lietuvą per paskutines Kalėdas, buvau pas daktarą, ir esą pasakė kad tai nuo prasto maisto vartojimo (nieko netyre tik įkišo kamera pažiūrėjo). Išrašė vaistų, tam kartui vos geriau buvo, dabar grysiu į Lietuvą rugpjūčio gale. Kur būtų gerai kreiptis su tokiu atveju?

Peržiūrėti atsakymą

Kaip supratau, jus apžiūrėjo endoskopu. Veikiausiai buvo skirti vietiniai hormoniniai vaistai į nosį. Kiekvieno slogos paūmėjimo metu šiuos vaistus jums reikia vartoti. Jeigu per 1mėnesį nosies užgulimas nepraeina ar ima skaudėti galvą, reikėtų pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą.

2019 liep. 9 12:51
Sveiki, turiu Miniero bėda, priepuoliai kartojasi periodiškai plius minus kas pora metų ir kai užeina kartojasikelias dienas. Kaip atsiranda, pasireiškia visi šiai ligai būdingi simtomai, kas labai vargina tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Perskaičiau, kad chirurginis gydymas vistik yra, noriu pasiteirauti kas jį skiria, ir ar tai padeda. Esu dėkingas už atsakymą. Pagarbiai Vytautas

Peržiūrėti atsakymą

Teorinė operacinio gydymo tikimybė yra, tačiau taikomas itin retai. Būtinai vartokite skirtus vaistus, laikykitės poilsio ir darbo režimo. Bent kartą per metus kreipkitės į otorinolaringologą klausos tyrimams.

2019 liep. 1 10:52
ausų užgulimas;ar praplovimas reikalingas?ausyje jauciu menka girdimuma ,sniokima,kartais plaktuko stuksenimus.man gydytoja prapute israse vaistu.bet kelinta diena tas pats....aciu

Peržiūrėti atsakymą

Ausis plauti reikia, kai yra sieros kamštis. Jei gydomas uždegimas, skiriami vaistai, procedūros, dažniausiai prapūtimai. Tokio uždegimo eiga nebūna greita. Vartokite skirtus vaistus, nuolat prapūtinėkite ausis, būtinai atvykite kontrolinei konsultacijai.

2019 birž. 27 16:48
Sveiki,daktare norejau jusu paklausti,.Jauciu uzima kairioje ausyje jau menesi laiko,kas galetu buti.Gyvenu Airijoje,gal galeciau cia nusipirkti kokiu vaistu. Didelis Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Ūžimas vienoje ausyje gali būti ir rimtos ligos požymis. Jums reikalinga otolaringologo konsultacija ir ištyrimas.

2019 birž. 22 12:07
Ar įmanoma nustatyti, ar esu mikoplazmos pneumonijos nešiotojas? Per porą mėnesių mikoplasma IgG virš 200. Tarpe buvo nukritę iki normos ribų. Pirmasis susirgimo požymis būna,, išplikyta" gerklė. Pirmo susirgimo metu tris savaites buvau praradusi balsą, laringotracheitas. Visi kiti kraujo tyrimai be jokių nukrypimų, normos ribose.
Ką daryti, kad tai nesikartotų?
Dėkoju už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

IgG mikoplazminei infekcijai atspindi lėtinį ligos etapą. Pasveikus, jis gali likti padidintas. Nuolat stiprinant imunitetą infekcinėmis ligomis sergame rečiau. Kartojantis faringitams ir laringitams svarbu kitais būdais nedirginti gleivinės. Netinka rūkymas, chemikalai, aštrus maistas, balso įtampa.

2019 birž. 21 23:58
Sveiki, labai istinusios tonziles, gerkles skausmo didelio nera, taciau valgyti ir gerti labai sunku, nes juntamas kaklo skausmas ir burna pilna pusleliu.

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai sergate virusiniu burnos ir ryklės uždegimu. Reikalinga daug gerti skysčių, ypač negazuoto mineralinio vandens, priešuždegiminių arbatų. Maistas turėtų būti švelnios konsistencijos. Pavalgius būtina išskalauti burną ramunėlių, šalavijų ar kita priešuždegimine arbata. Dažnai čiulpti vietinius priešuždegiminius vaistus.. Šias ligas gydo šeimos gydytojai.

2019 birž. 21 16:23
Laba diena jau trecia karta per du menesius sukila angina pirmas kartas tai 40 temperatura sukilo israse ospamoks praejo po to vel taipat israse kitu antibiotiku praejo dabas vel tapats,bet labjau desine puse toks raudonas iskilimas temperatura 37.5 ar be vaistu praeis ar ne. Nes tie antibiotikai ne i nauda. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu dažnai kartojasi tonzilitai, kartais tenka šalinti gomurio tonziles. Tonzilitas paprastai gydomas 10dienų antibiotikų kursu. Gal vaistus vartojote per trumpai ir uždegimas dar nebuvo praėjęs, vaistus nutraukus?

2019 birž. 12 10:29
Labas vakaras, man 32 metai, 7 dienas sirgau ausies uždegimu geriau antibiotikus, lasinausi lašus temperatūra buvo 38.7 pirmas tris dienas, po to 37.3. Nuėjau pas šeimos daktarą pažiūrėjo ausį po savaitės sako dar blogiau nei buvo, padarė crb 65,sako extra pas daktarą ausų, mane paguldė, pažiūrėjo vietos daktaras sako ausis sveika, bet man ziovaujant plačiai praveriant burną skauda už tos ausies, jaučiu gelima ausyje, ir dieglius galvoje to man nebudavo. Čia padarė crb jau rodo po 6h 115. Pradėjo lašinti stiprius antibiotikus, esu tik viena diena ligonineja, ar tai normalu, jog ausies uždegimą visiškai atmetė ir ieško kažko kito.

Peržiūrėti atsakymą

Kartais ausis skauda dėl aplinkinių organų ligų, pvz. apatinio žandikaulio sąnario, netaisyklingo sąkandžio, kaklinės stuburo dalies, dantų ligų. Jei uždegimą atspindintis rodiklis didėja, jus tiria dėl uždegimo kilmės.

2019 birž. 11 09:20
TURIU SIUNTIMA DEL KNARKIMO PROBLEMOS .SIUNTE GYD GALIAUSKIENE IS UKMERGES .KAIP PAS JUS PATEKTI .KONSULTACIJAI NEREGISTRUOJA.LABAI ACIU

Peržiūrėti atsakymą

RVUL tinklalapyje{ rvul.lt/registracija} yra vietų registracijai liepos mėnesiui.

2019 birž. 8 01:42
Vakar pajutau, kad iš nosies, kai pasilenkiu, bėga geltonas skystis (skystas kaip vanduo). Nežinau, kas tai galėtų būti. Galiu paminėti ir tai, kad prieš keletą dienų man buvo gydomas krūminis dantis, ar tai gali turėti įtakos? Truputį nerimauju, bijau, kad nebūtų kokių nors komplikacijų...

Peržiūrėti atsakymą

Tai galėtų būti ir dėl danties. Kai kreipsitės kontrolei į burnos chirurgą, paminėkite. Esant reikalui, gydytojas nukreips otorinolaringologo konsultacijai.