Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2017 gruod. 8 18:30
Laba diena, lapkricio 6 d. buvo isoperuota angina, mazdaug po 2 sav. kai apmazejo skausmas pradejau burnoje jausti stipru kartuma, rugstuma, liezuvio tirpima, pojuciai labai stiprus, kas galetu buti ir ka reikia daryti? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Tai nervo, praeinančio netoli operacinės žaizdos, dirginimo požymiai. Pasitaiko retai, dažniausiai praeina per 4-6 savaites. Jei užsitęstų, kreipkitės į poliklinikos otorinolaringologą.

2017 gruod. 8 11:30
Laba diena. Norejau paklausti, kas man gali buti. Persalau, pasigavau sloga, skaudena gerkle, buvo siek tiek temperaturos. Uzgule desine ausy. Pradejau silpniau biskeli girdeti. Nuejau i dusa ir netycia pateko vandens. Tada dar uzgule labiau, vos girdziu pro ta ausy. Nakty pragulejus, niekas nepasikeite. Daktare, kas man gali buti? Kur dingo tas vanduo? Taip pat, uzia ausyje. Tik desine.

Peržiūrėti atsakymą

Maudantis duše, drėgmė išbrinkina sierą ir ausį užgula.. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją, kad išplautų. Po slogos gali prasidėti ausies uždegimas, kada kaupiasi skystis už būgnelio. Jei kartu yra ir ši liga, šeimos gydytojas nukreips otorinolaringologui.

2017 gruod. 7 00:13
Sveiki. Kaip zmogus turi elgtis, ka reikia daryti ir ko nedaryti jeigu jam yra pazeistas ausies nervas? Bej, jeigu jam degnozuotas ausies bugnelio plysis. Abiem atvejais noreciau suzinot kaip saugotis, ar galima abiem atvejais pvz praputineti ausi, ar trukusio ausies bugnelio atvejiu butina grynai uzkimsti ausi vata ir pan.

Peržiūrėti atsakymą

Trūkus ausies būgneliui, ausį reikia saugoti nuo vandens. Jei einate į šaltą orą ar vėjuotą dieną reikėtų ausį užkimšti vata. Patalpoje vatos nešioti nereikėtų.
Sergant klausos nervo pažeidimu, reikia vengti triukšmo, vibracijos, kai kurių medikamentų, virusinių infekcijų, reguliuoti kraujo spaudimą.

2017 gruod. 6 15:32
Sveiki. Štai kokia situacija pas mane: jau daugiau nei metai laiko turiu abiejose ausyse spengimą. Būta ir minimalais skausmo, bet nuo vaistų praėjo. Jikiu skysčių nejaučiu, yra užgulimo jausmas, bet jutimas toks, jog girdžiu gerai, net gi peraštriai gerai. Labai sujautrėjusi klausa, ypač pašaliniam garsams. Bet tas žvimbimas jau truputį erzina.

Peržiūrėti atsakymą

Jūsų klausą reikėtų ištirti pas otorinolaringologą. Kreipkitės į polikliniką, kur yra kada nors daryti klausos tyrimai.

2017 gruod. 4 23:12
Laba diena, man kartais pasireiškia kvėpavimo sutrikimai, pasidaro sunku kvėpuoti, daktarai nieko nepasako. Ar reiktų kreiptis į privačius gydytojus?

Peržiūrėti atsakymą

Kvėpavimo sutrikimai gali būti dėl viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų, širdies, endokrinologinių ar nervų ligų. Kai apsunkintas įkvėpimas, pirmiausia tiria otorinolaringologas. Jeigu apsunkintas iškvėpimas, tiria pulmonologas. Kuria tvarka reikia ištirti jus, sprendžia šeimos gydytojas.

2017 gruod. 4 00:24
Laba diena, sunui 13 metu. Visada buvo linkes sunkiau sirgti sloga. Nuo pavasario niekaip nepraeina nosies uzgulimas ir sekretas. Buvom pas lora ir pas seimos gydytoja. Skyre gydyma is pradziu antibiotikais, po to opex gerti ir nasonex purksti. Is pradziu lyg ir pagerejo, bet po to dar net pablogejo. Sekretas tirstas, dar prisidejo ir skrepliavimas kosint tirstais skrepliais. Manau kad patenka is nosies. Ruosiames pas gydytojus. Norejau paklausti kokius dar gydymo budus galetume aptarti su savo gydytoja? Tepinelis is nosies del alergijos darytas. Eozinofilu 8 proc.

Peržiūrėti atsakymą

Ramiu laikotarpiu reikėtų planuoti ištirti, kam sūnus alergiškas. Žinant galima bandyti išvengti kontakto su alergizuojančiais dalykais. Tirštąsias gleives reikėtų gerai išplauti prieš vartojant nasoneksą. Galima jūros vandeniu, kokybiškiau plaunama specialiomis talpomis. Jau atsiranda internetinėje prekyboje adekvačių kainų pasiūlymų.Pvz. kontaktinis asmuo neringa.ivoskiene@gmail.com.

2017 gruod. 2 09:07
Sveiki turiu sunu kuriam septyneri metai daznai kraujuoja is nosies ir nakti ir diena.buvom karta uzsidegine kuriam aikui padejo dabar sergam persaimo ligomis, bet pris sirgima pakraujuodavo bet maziau nei sergant ka patartumete daryti?nes kraujuoja dazniausiai nakti.

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų ištirti krešėjimo sistemą pas šeimos gydytojus. Dažniau pavartoti vit. C ir rutino preparatus, kartais skiriami vietiniai tepalai ar procedūros , apžiūrėjus otorinolaringologui.

2017 lapkr. 29 23:15
Labas vakaras...noriu pasikoncultuoti..pries men mazdaug buvau apsirgusi,galima sakyti,kaip ir gripu,nes buvo temperatura37.8daugiausiai,kosejau,slogavau,ir dabar kaip ir pasveikus esu,bet yra likes kosulys kuris nepraeina,ir uzkimimas,daugiau pakalbu labiau uzkimstu,vakarejant kosulys stipreja ir sausas neina atsikoseti,dusinantis,naktim koseju,kartais net prabundu nuo oro stokos,buvau gerus antibijotikus daktare buvo israsius,nepraejo,nuo kosulio taip pat geriau vaistus,ir nuo uzkimimo,bet niekas nepadejo

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga otorinolaringologo konsultacija.

2017 lapkr. 25 11:17
Sveiki, man 17 metų. Iš nosies gan dažnai pradėjo bėgti kraujas, kuris gan ilgai bėga... Pradedu kosėti krauju, krešuliais.Ką turėčiau daryti, ir kas tai galėjo įtakoti?

Peržiūrėti atsakymą

Venkite krapštyti nosį, pūsti gleives. Kai pradės kraujuoti, užspauskite nosies sparnelius iš išorės , nulenkite galvą žemyn, užsidėkite ant sprando šaltą daiktą {pvz., šaldiklio turinį, apsuktą servetėle}.
Reikėtų pas šeimos gydytoją atlikti krešėjimo sistemos tyrimus.

2017 lapkr. 22 23:54
Sveiki.
Smarkiai pablogėjo savijauta.
Man 26 metai,dirbu vidutinio sunkumo fizinį darbą, esu mažo ūgio bei normalaus svorio.
Bėda ta,kad paskutiniu metu jaučiu skirtingus skausmus,bei spazmus savo organizme ,stuburo skausmas viršuje dešinėje pusėje,ausų skausmas, šaltis arba karštis ,stipriai besidaužanti širdis ,kartais atrodo kad skausmai krūtinėje,kartais jaučiu skausmą ir ties skruostu bei žandikauliu.
Pastoviai skauda galvą arba sprandą tad negaliu užmigti, kartais prasivartau iki paryčių.
Norėčiau jūsų paklausti kas per problema galėtų būti.
Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

Video