Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2017.10.12 12:05
Laba diena, ant liezuvio galo išsikelė nemazai gumbeliu šonuose ypač daug tarsi karpos, nejautrus, nekraujuoja tos pacios spalvos kaip liezuvis. Neskauda ir jausmo lyg ir jokio nera, kas tai galėtų būti? į kokį gydytoją kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į šeimos gydytoją arba bendros praktikos odontologą. Esant reikalui, jus nukreips pas periodontologą- burnos gleivinės specialistą.

2017.10.09 19:30
Sveiki, norejau paklausti kaip reiketu gydyti ir kokius vaistus vartoti turint BURNOS KANDIDAMIKOZĖ? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Vaistai burnos grybelinei infekcijai gydyti yra receptiniai. Dažniausiai skiriami vietiniai medikamentai. Reikia paisyti vartojimo trukmės ir dažnumo. Kad grybelis išnyktų, vaistą reikia vartoti bent kelias savaites, kad būtų paveiktos kelios grybelių kartos. Vaistas tepamas ar čiulpiamas po valgio, kad nenuvalytumėte preparato.

2017.09.30 15:10
Labas cia su tokiu klausimu ar verta man sunerimti rimtai ir lekti pas gydytoja savo, is pradziu man prasidejo sloga uzsikreciau nuo vaiku kurie pasveiko, paskui sloga sumazejo, bet vis dar bega nosis, bet atsirado kosulys ir viena ryta pajutau kaip gerkle skauda ir skauda viena ausi, kita ryta skaudejo jau abi, dabar kiekviena ryta ir vakare skauda ausis ir kaip uzgultos atrodo butu. Temperaturos neturiu, nezinau ar cia normali temperatura jei 35,5 dalys? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų nuolat prapūtinėti ausis. Užspaudus nosį pirštais, pūsti į nosį arba ryjant laikyti nosį užspaudus pirštais. Kartoti apie 30 kartų per dieną. Jeigu per savaitę ausų užgulimas nepraeina, reikia kreiptis į otorinolaringologą.

2017.09.27 15:42
Sveiki, man tinsta veidas. Ryte atsikeliu seek tiek patinus, bet keisciausia, kad tinimas atsikelus ne mazeja, o dideja. Esu Sirgus sinusitu Pries metus, bet sikart nera galvos skausmo, nei akiu skausmo, nei slogos...vakarais nuo 7 beveik nevalgau ir beveik negeriu. Kas tai? Atrodau labai nekaip kasdien...

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2017.09.22 20:33
Laba diena sergu sinusitu apie porą savaičių geriau antibiotikus, bet nepraėjo. Labai skauda kairėje pusėje kaktą. Nuėjau pas lor. Gydytoja, apžiūros metu sakė, kad nosies pertvara kreiva ir skyrė vėl antibiotikų. Bet man pertvara buvo operuota prieš dvylika metų, ar gali ta pertvara vėl iš kryptį? Sinusitas kartojasi kas pusę metų, gal galit patarti ką daryti? Nes kai užeina skaudėti kaktą tai net neturiu kur dėtis iš skausmo.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos su apžiūra endoskopu. Tai galima atlikti tretinio lygio klinikose, kai kuriose antrinio lygio poliklinikose, daugumoje privačių LOR kabinetų. Siuntimą gali parašyti jau konsultavęs gydytojas.

2017.09.19 09:40
Sveiki. Mano draugei šiuo metu 24-eri metai ir ji naktimis knarkia. Nesvarbi nei miego poza, knarkia ir nepravėrus burnos, ar tai galėtų būti kažkas rimto ar nereikėtų dėl to susirūpinti? Ji sako, kad čia normalu ir nieko nepakeis, aš linkęs galvoti, kad kažkas gali būti negerai su sveikata. Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Knarkimas gali būti rimtos ligos požymis, ypač jeigu yra mieguistumas dienos metu. Konsultuotis reikėtų pas operuojančius otorinolaringologus. Siuntimą gali rašyti šeimos gydytojas ar poliklinikos otorinolaringologas.

2017.09.14 10:44
Labas,daugiau kaip metai yra sunku prakvepuoti per dešinę šnervę.Dažniausiai,kaip pastebėjau,kvėpuoju tik per kairę,o jei ir ji "užsikemša"tai net ativėrus burną to įeinamo oro nepakanka.Jokios slogos nėra,tik pastoviai kažkokios gleivės sėdi gerklėje,kurių negaliu nei atkosėti,nei nuryti.Bandymas išsivalyti landą,kurioje nieko nėra,baigiasi šašo nuėmimu ir lengvu pakraujavimu.Išbandžiau daug įvarių purškalų,drėkinančių kremų,bet kas padėtų taio ir neatradau.Sūnui ta pati problema su abiem landom.Jis darėsi operaciją,bet po metų problema sugrįžo.Kodėl taip yra ir kaip mes galim sau padėti?Aciū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga otorinolaringologo konsultacija.

2017.09.13 12:22
Sveiki, ketvirta savaitė, kaip neprigirdziu. Rugpjūčio 17 dieną atrodė, kad ausis nusiplesiu iš skausmo, bet skausmas sumažėjo, o klausa kokia buvo negryzo. Šiuo momentu tarnauju kariuomenėje, tik gryzus į dalinį daktaras išrase antibiotikų ir maždaug tris savaites geriau vien antibiotikus ir tik tada nuvežė mane į Klaipėdos universitetine ligonine kur iš kart mane paguldė savaitei. Leido vaistus, vitaminus, deja niekas nepadėjo. Dabar su dešinę ausim nustatytas 40 decibelų, o su kairę 30. Diagnozė ūminis apkurtimas. Kokį mano šansai atgauti normalią klausa, tai pat ar aš galiu šaudyti, dalyvauti koncertuose?

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai ausų uždegimas komplikavosi klausos nervo pažeidimu. Esant klausos nervo pažeidimui, triukšmo ir vibracijos reikėtų vengti visą gyvenimą.

2017.09.11 11:32
Laba diena.

Man kraujas iš nosies bėga labai retai (per metus kokį kartą), tačiau kai tai įvyksta, beveik visada nualpstu, svaigsta galva, išpila prakaitas. Kokios galėtų būti to priežastys? Ar reiktų kreiptis į gydytojus dėl kokio nors tyrimo? Dėkui.

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų pasekti kraujo spaudimą. Kreipkitės į šeimos gydytoją.

2017.09.09 06:53
Sveiki truputi sirgau turejau kelias dienas temperaturos,max 37.5,bet visa laika buvo baisi sloga ir kosulys,dabar sloga apmazejo bet liko kosulis visa laika atsikosejau,geriau brontex tabletes,bet va kelis rytis vis uzsikosiu taip stipriai iki net draskimi krutineje,tai seilese buvo kraujo...issigandau bet tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Būtina pasitikrinti pas šeimos gydytoją.

Video