Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2017.02.12 10:55
Laba diena. Šiuo metu esu sloguojanti ir skaumas nuo nosies pereinantis kaktos link, o pasilenkus skausmas sustiprėja, ar tai gali būti sinusitas?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti sinusitas.

2017.02.11 16:12
sweiki,ar tiktu man vaistai dynista,yra suragejes jau audinys,medikai rekomenduoja operuotis,gal padetu kokie waistai man,amzinai uzgulta wiena puse nosies,erzina,skauda galwa?aciu

Peržiūrėti atsakymą

Dymista- vaistas, skirtas sinusų polipams, sunkios eigos alerginei slogai gydyti. Vaistas receptinis. Jei gydytojo nėra skirtas, patys nepradėkite vartoti. Paprastai operacija skiriama, kai gydymas vaistais nebepadeda. Reikėtų pasiryžti.

2017.02.11 14:46
Laba diena. Pastaruoju metu man skauda vieta prie antakio. Slogos beveik nebera. Ryte atsikelus ir paspaudus taip pat skauda. Skausmas kolkas pakenčiamas. Ar man gali buti sinusitas?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir sinusitas. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2017.02.09 16:50
Laba diena,

jau kurį laiką pastebiu, kad neuleidus galvą žemyn, ar pasilenkus, gerokai patinsta lūpos ir skruostai. Pakėlus galvą, ar atsitiesus, tai akimirksniu atslūgsta.

Kas tai galėtų būti?
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Tokiu būdu gali pasireikšti širdies ar inkstų ligos.

2017.02.08 21:43
Labas vakaras man nustatytas desinej ausy skyle ir reikalinga operacija.ar tokia operacija atliekama lazeriu?ir kur skubiai operuotis?

Peržiūrėti atsakymą

Operacijos būdas priklauso nuo uždegimo išplitimo vidurinėje ausyje. Tai nėra skubi operacija. Lazeriu neoperuojama. Siūlyčiau kreiptis į tretinio lygio klinikas.

2017.02.06 14:49
Sveiki, man prasidejo isorines ausies uzdegimas, kuris kartojasi pavasari ir rudeni. Geriu nuskausminamus - priesuzdegiminius vaistus. Kai buvau pas gydytoja, man liepe ir toliau vartoti tuos vaistus, taciau antibiotiku neskyre. Kaip gydyti infekcija ir kaip yra svarbu isvalyti ausi nuo puliu? Ir kaip tai padaryti, nes eiles pas gydytojus labai ilgos. Dekui

Peržiūrėti atsakymą

Išorinės ausies uždegimą provokuoja drėgmė, šaltis, vėjas . Reikėtų labai saugoti ausį nuo šių faktorių. Gydymui paprastai skiriami lašai. Geriami vaistai ne visada. Valyti ausį sausu būdu reikia bent 1-2 kartus per dieną, priklausomai, ar skiriasi pūliai. Kai užgula ausį, be gydytojo pačiam išsivalyti nepavyksta.

2017.02.02 01:13
Laba diena, mano 14men dukra nakti pradejo koseti kaip suniukas ir pakilo temperatura 38, apsilankiu pas seimos gydytoja itaria laringita, skyre tik inhaliacijas adrenalinu, ar pasveiks dukryte be kitu vaistu, kiek laiko temp gali laikytis? Koseja nelabai daug, stipriai sloguoja, todel sunku kvepuoti, temperatura antra diena numusu ir vel pakyla. Aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Šeimos gydytoja yra teisi. Ši liga pavojinga, nes paburkusi gleivinė žemiau balso klosčių gali sutrikdyti įkvėpimą. Reikia gausiau gerti, vakare padaryti ir drėgnas inhaliacijas, kad lengviau išsivalytų sekretas.

2017.01.30 03:13
Sveiki. Ar gali del ausies perforacijos istisai skaudeti galva?

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu tai šviežia perforacija po traumos, tai gali būti - dėl smilkinkaulio lūžio. Jei tai vidurinės ausies uždegimo paūmėjimas, ypač pūlingas, gali skaudėti aplink ausį.

2017.01.23 12:48
Sveiki , idomu buti suzinoti , mano dukrai 5m ausyciu uzdegimas , buvom pas gyd skyre antibiotiku kursa , bet sake nieko nelasint i ausytes ir neuzkist tik antibiotikus gert , bet labai idomu kodel nelasint i ausytes juk skausma nuimtu ir greiciau uzdegimas praeitu , kai skauda labai duodu nuo skausmo nurofeno skyscio

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu išorinė ausies landa šerpetojanti, lašai gali ją sudirginti arba sukelti paburkimą.

2017.01.21 16:04
Ryte atsibudusi pajutau, jog sutriko klausa: garsas ateina kažkur iš užnugario, galvoje šnypščia, ošia lyg miškas, smilkiniuose tuksi. Dešinė ausis prieš trejus metus buvo operuota (lopytas būgnelis), jos neskauda, tačiau dažnai išteka skaidrus bekvapis skystis. Gydytoja išrašo MAXITROL lašų, panaudojus skystis liaunasi tekėti, bet po kurio laiko vėl plūsteli. Kur reikėtų kreiptis ar ką daryti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų kreiptis į otorinolaringologą. Geriau būtų į polikliniką, kur yra užrašytos jūsų ankstesnės audiogramos. Saugokite ausį nuo drėgmės ir vėjo.

Video