Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 vas. 15 00:20
Laba diena. 01.25 turėjau kriauklių operaciją, nosis sveiksta puikiai. 02.04 lankiausi poliklinikoje. Truputį maudė kairėj ausy. Lor liepė palašinti kamparo. 02..10 d. skaudėjo giliai, tarp ausų, garsas liejosi, girdėjau su aidu. 02.11 girdėjau vėl normaliai. 11 d. poliklinikoje Lor jokių. vaistų neskyrė, nes uždegimo nėra, bet , pagal audiometriją, pasilpes klausos nervas ir nereikia ieškoti ligų. Praėjus dar 4 dienoms maudimas nedingsta, ypač giliai, kairėj ausy, (už ausų spaudžiant neskauda), bet vargina stipresnis garsas, Ar tai normalu po operacijos, ar tai gali būti klausos nervo uždegimo požymiai ir verta sunerimti, nors ir konsultavausi. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Diskomforto jausmas nosyje , nosiaryklėje ar ausų slėgio pakitimai gali būti iki 1 mėnesio po kriauklių operacijos. Dažniau prapūtinėkite ausis. Kai ryjate maistą, užspauskite nosį pirštais. Jeigu klausos sutrikimas ar skausmas kartosis ir po mėnesio kreipkitės į otorinolaringologą pakartotinai.

2019 vas. 11 22:14
Sveiki. Norejau psiteirauti del diagnoze H . Esu praejusi visa gydyma, taciau jis buvo pradetas tik 12 dienu po atsitikimo dienos. Siai diena klausa siek tiek pagerejusi bet vistiek negirdziu dar. Geriu gingmedi. Norejau paklausti ar klausa gali pablogeti laikui begant? Ar jau nebe? Ar ji ir bus tokia kokia man maksimaliai isgyde? Ir kokia faktoriai gali itakoti jos pablogejima. Taip pat istisai yra uzimas ir spengimas ausyse. Ir taip pat ar galima teigti kad mano atveju gydymas buvo paveluotas? Apkurtau 20lapkr ligoninej gulejau 4 gruodzio. Kartu su apkurtimu buvo ir labai stiprus galvos svaigimas

Peržiūrėti atsakymą

Parašėte tik diagnozės raidę be skaičiaus. Jeigu tai klausos nervo neuritas, pirmiausia gydoma stacionare, vėliau geriate vaistus ir sekate būklę. Jeigu neblogėjate, klausą pakartotinai ištirti reikia bent kartą per metus. Jeigu pablogėtumėte, kreipkitės , nelaukdami. Visada reikės vengti triukšmo ir vibracijos, kai kurių vaistų, virusinių infekcijų.

2019 vas. 11 12:47
Sveiki. Kelinta menesi nedingsta sloga.. varvanti nosis, pulingas sekretas su trupuciu kraujo, po nakties uzsikisusi nosis kad neina prakviepuoti , nezinau ar cia kas susije bet kaire ausi valant stipriai vidui "uzkutena" kad pradedu koseti su desine taip nebuna jokio jautrumo. Pries tai sergant pora kartu buvo stipriai uzgulusios ausys kad nieko beveik negirdejau. Taip pat po nestumo atsirado dilgeline ar cia gali buti tik kokia alergine sloga. Kreiptis pas LOR ar pas alergologa pirmiau.?

Peržiūrėti atsakymą

Be tyrimų slogos prigimties nustatyti negalima. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje.

2019 vas. 9 19:23
Laba diena, susirgau umiu gripu ,kreipiaus i seimos gydytoja, nustate ir plauciu uzdegima, beto, itin skauda gerkle, skausminga net seiles nuryti..i penkta sirgimo diena sinusas pradejo šalintis ne per nosi, bet per gerkle, turiu nuolatos išspjauti lauk lipnius sekretus, šeimos gydytoja paskyre purškala su šaltalankiais ir medetkom - "faringo spray",nelabai padeda. Kodel taip nutiko?Kaip veiksmingai atsatyti sinuso šalinimasi per nosi? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Dažnai plaukite nosį jūros vandeniu. Purkšti reikėtų taip ilgai, kad pajaustumėte, kol jūros vanduo nubėga į ryklę. Jei skauda veidą, vien jūros vandens neužteks, reiks ir receptinio vaisto.

2019 vas. 7 09:19
Laba diena. Jau gerą mėnesį, dukart per savaitę užgula kairiąją ausį. Atsiranda ūžimas,spengimas,spaudimas kairiojoj galvos pusėj. Tai trunka pusė paros,kartais parą. Praeina savaime. Kas tai galėtų būti? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje. Reikia atlikti klausos tyrimus.

2019 vas. 6 03:00
Laba diena, turiu plroblema. MAN labai daznai is nosies bega kraujas, nelabai gausiai ir nelabai ilgai, bet beveik kasdien. Nosies nekrapstau, netgi stengiuosi neliesti, purskalu ar vaistu taip pat nevartoju, su kraujo kresejimu problemu taip pat neturiu, neseniai tyriausi. Ar verta sunerimti ir kreiptis I specialista? O gal tai nera labai pavojinga? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje. Dažnas kraujavimas iš nosies gali būti rimtų ligų požymis.

2019 vas. 5 19:32
Laba diena, prieš 6 savaites man buvo atlikta septoplastika. Kartais išpučiu šiek tiek šviežio kraujo, nosis dar jautri, todėl noriu paklausti, ar galiu eiti į vandens parką, ar į nosį patekęs chloruotas vanduo nepakens? Ypač viršutinė lūpa po nakties dar patinsta, ar galima jau lankytis pirtyse? Ar nėra pavojinga po 6 savaičių lankytis tokiose vietose? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Standartiškai pirties ir fizinio krūvio vengti reikėtų 4savaites. Chloruotas vanduo gali dirginti ir sveiką nosies gleivinę. Galite pabandyti nenardant paplaukioti ir stebėti savo būklę.

2019 vas. 5 16:36
Labas diena. Mano mamai nuolat rytais prasideda sloga. I vakarą pagerėja. Skauda skruostikaulio,viršutinė nosies dalis. Vaistai nuo alergijos mažai padeda. Kreipėsi pas šeimos gydytoją, pas alergologus, gydymas padedavo trumpam. Pas kokį specialistą reikėtų kreiptis ir ką pasiulytumėte daryti. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Mamai reikėtų kreiptis į otorinolaringologą poliklinikoje.

2019 saus. 31 22:18
Sveiki. Jau jauciau kad ausis uzgula anksciau bet itareme kad tai ausu kamstis nuejome pas gydytoja sake jokio kamscio nera. Mazdaug po menesio labai pradejo skaudet ausi, jauciu diskomforta ausyje, daznai ausis niesti, kartais jos kaista, manau pasilnejusi klausa.Labai prasau atsakykite

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga otorinolaringologo konsultacija. Nešlapinkite ausies vandeniu, saugokite nuo vėjo.

2019 saus. 30 16:08
Sveiki. Gydytojas man nustate sinusita, labai skaudejo galva kaip palengdavau zemyn galva. Israse antibijotikus kuriuos geriu jau trys dienos, galva nustojo skaudeti, nosis nera uzblokuota, bet kaip valgau maista nejauciu skonio. Gal galit pasakyt kada sugrys skonis?

Peržiūrėti atsakymą

Uoslės sutrikimas yra vienas iš sinusito požymių. Žmogui kartais sunku atskirti, ar tai skonio, ar uoslės sutrikimas. Baigus vartoti skirtus vaistus, kreipkitės į otorinolaringologą pakartotinai.

Video