Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2017.05.22 21:43
Sveiki. Jau visa savaite negaliu girdeti su savo desine ausimi. Girdziu tik cypima arba kartais tvinksi. Beveik neskauda. Buvau nusipirkus medicinine priemone sierai plauti bet siera isbego o as vis dar negirdziu. Retkarciais man skauda zemiau ausies. Kas cia galetu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai nepilnai išvalyta siera iš ausies. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2017.05.20 11:22
Sveiki, man yra 17 metų ir kai pradėjo man tiesiog spragsėt ausyje nuėjau pas ausų, gerklės, nosies gydytoja ir pasakė jog pertvara pakrypusi į dešinę pusę, sakė kad reikia operuot ir kad operacijos daromos tik nuo 21metų, ar tai tiesa? Nebūtų galima greičiau? Labai sunku kvėpuoti, sloga begalinė .

Peržiūrėti atsakymą

Kaulinis pertvaros karkasas baigia formuotis iki 18m. amžiaus. Iki 21m. galima nebelaukti.

2017.05.19 01:14
Sveiki. Jau kokius 2mėnesius niekaip neišsigydau gerklės skausmo. Iš pradžių sirgau angina, vartojau antibiotikus, atrodė lyg viskas susitvarkė, bet praėjus dviem savaitėm vėl pajutau skausmą gerklėje. Gerklė paraudus, ant jos raudoni išbėrimai, skausmas, opelės burnoje.. šiuo metu pas gydytoją nueiti negaliu, todėl labai padėtumėt atsakydami į klausimą. Skalauju ramunėlių užpilu, geriu daug arbatų, gal patartumėt kaip dar gydytis? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sergant tonzilitu, antibiotikai skiriami 10 dienų. Nutraukus anksčiau, sukėlėjas pilnai nesunaikinamas. Opelės burnoje ar ryklės gleivinės paraudimas - dažniausiai virusinės infekcijos požymis. Vietiškai tokia infekcija ir gydoma ryklės skalavimais po kiekvieno valgio. Venkite visų ryklės gleivinę dirginančių faktorių- aštraus, karšto ar šalto maisto, rūkalų, chemikalų. Nuolat stiprinkite imunitetą.

2017.05.17 20:06
Sveiki. Sakykit kas man galetu buti. Sunkiai prakvepuoju,uzgula nosi. Bet ten toliau, issipurksti nesigauna. Jauciasi tokie tasus skrepliai ir seiles. Dar spengia ausyse ir kita kart buna uzgula taip pat jauciasi jog jos dregnos kai pavalau.. O ten kur tonziles baltos demeles matosi. Ir is vienos puses ji tokia didesne ir labai raudona.Kartais persti gerkle ir nosyje. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Veikiausiai yra infekcija nosiaryklėje. Jei kartu užgulinėja ausys, reiktų kreiptis į otorinolaringologą.

2017.05.15 11:23
Laba diena sunui itariu alergija namu pelesiui ir jam jau isivyste umine sloga.Ar tai gali buti pasekme nuo alergijos?Labai daznai pradeda kositi,nakti miega su atverta burna prabunda uzsikosidamas lyg tai jam oro truksta.Jau nebezinau pas kokius specialistus kreptis ir kokius atlykti tyrimus.Sunui dar tik 4 metukai prasau pagalbos .Daug vaistu ibandem neko jau beveik nepadeda.As esu jau tokioj nevilti , kad negaliu savo vaikui padet.Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Kad paaiškėtų, kokios prigimties sloga yra jūsų sūnui, reikia atlikti tyrimus poliklinikoje. Jeigu naktį nuolat knarkia daugiau, negu 2 savaites, reikėtų kreiptis į otorinolaringologą. Jeigu paskutinis paūmėjimas mažiau, negu 2 savaitės, pirmiausia kreipkitės į šeimos gydytoją. Dažniausia vaikučių užgulusios nosies priežastis yra nosiaryklės tonzilės uždegimas.

2017.05.15 10:05
Laba diena. Turiu klausima del gerkles man yra isoperuota angina, bet dabar labai daznai kankina gerkles skausmas simptomai panasus kaip anginos tik temperatuta nesiekia 38.ar tai yra faringitas? Kodel jis taip daznai padikartoja- i menesi karta ar du ? Kaip ji isgydyti?
Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Tai tikriausiai faringitas. Tačiau ryklės skausmas gali būti ir kitokių ligų simptomas, pvz., virškinimo sistemos, kraujo. Faringitą paūmina ryklę dirginantys faktoriai, pvz. rūkymas, aštrus ar šaltas maistas, chemikalai. Pergalvokite, kas gali dažninti jūsų ligą. Nuolat stiprinkite imunitetą. Pabandykite atlikti krioterapijos kursą ryklei. Reikėtų paklausti jūsų gydytojo, kur jūsų mieste galima šią procedūrą atlikti.

2017.05.08 22:26
Labas vakaras,
Turiu problemą, pradėjo skaudėti ausį, ne viduj, o pradžioje ausies ir skausmas pereinantis į veidą, toks tvinkčiojantis, pradėjo skaudėti prieš dvi dienas atrodo kaip kad spuogas augtų ausyje bandžiau su spiritu vilgyti irspausti, niekas nesispaudžia, artimieji sako, kad jokio spuogo net nesimato. Skausmas tikrai didelis, atrodo kaip kremzlė ten būtų plyšus ar kas net neįsivaizduoja kas ten galėtų būti.
Laukiu greito atsakymo.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti voties formavimosi pradžia. Jokiu būdu nespauskite spuogelio, galite sukelti komplikaciją. Kol nėra aiškios priežasties, skausmą raminkite paracetamolio vaisto anotacijoje leidžiamomis dozėmis. Neplaukite ausies vandeniu. Galite įdėti vatos tamponėlį su spiritiniu tirpalu. Jei kiltų temperatūra ar užtintų landa kreipkitės į otorinolaringologą.

2017.05.06 21:40
Sveiki. Man 41. Prieš du metus man pašalino svetimkūnį iš maksiliarinio sinuso. Sutvarke nosies pertvarą. Po kiek laiko iš tos pusės šnervės kartais išbėgdavo dvokiantys pūliai arba gerklėj jusdavau jų skonį. Bet nelabai kreipiau į tai dėmesį. Patekus neseniai pas gydytoją del anginos, apziūrejus patvirtino esantį sinusitą. Rekomendavo pasidaryti KT ir kreiptis į operavusį gydytoją. KT išvada: "polipozinės struktūros su 0,7cm kalcifikatu darinys dešinėje maksiliariniame sinuse su vidinės kaulinės sienelės destrukcija". Gal galit pakomentuoti suprantamai, ar tai rimta ir kokie galimi gydymo variantai. Ačiū. Jolanta

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti grybelinio sinusito požymis. Gali tekti polipus ir kalcifikuotą darinį šalinti operaciniu būdu. Kaulinės sienelės defektas gali būti anga, atlikta svetimkūnio šalinimo operacijos metu.

2017.05.06 02:25
Sveiki .su Desinės puses snerve nebegaliu kvepuoti. Pavirint matosi didelis raudonas guzas .pakitusi jos vidine dalis

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikia kreiptis į otorinolaringologą konsultacijai.

2017.05.05 21:02
Laba diena, gyvenu Anglijoje turiu problemą su dešine ausim tiksliau ausies kauseliu kiekvienais metais po du kart toje pacioje vietoje prasideda ausies tinimas ausis baisiai dega ,skauda, niežti ir tinsta ausies kaušelis bėrimo nera visad daktaras israšydavo antibiotiko ir praeidavo, ši kart sake gali būti alergija ,vaistai nuo alergijos nepadea tinimas ir skausmas nepraeina kas tai galėtų buti?

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu nesusidaro ribotas ištinęs darinukas, veikiausiai kartojasi kaušelio uždegimas. Reikėtų kruopščiai prižiūrėti dantis, ryklę. Tokie uždegimai dažniau kartojasi turintiems lėtinius infekcijos židinius. Venkite krapštyti ausį, spausti spuogelius. Vaistai skiriami paūmėjimo metu.

Video