Kotryna Varevičienė

Sritis:Psichiatrija, psichoterapija
Darbovietės: TAURAKALNIO SVEIKATOS NAMAI

Papildoma informacija:

Adresas:Valančiaus g. 7-13, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2128283
El. paštas:

Specializacija:

Konsultuoju esant nuotaikos sutrikimams, nerimui, kt. emociniams sutrikimams, nemigai. Taip pat esant charakterio sąlygotiems sunkumams, tarpasmeninėms, ryšių, šeimos santykių problemoms.Sergant psichosomatinėmis bei psichikos ligomis.
Domėjimosi sritis - nuotaikos sutrikimai, depresija, tarpasmeninių ryšių problemos sergant depresija.


Užduoti klausimą

2016 lapkr. 10 18:53
Labaniena,norečiau zinot kas man yra.aš jaučiu empatija suprantu kiekviena zmogu pašnekova ,bet nejaučiu šiltu jausmu nei vienam žmogui net savam ir niekada eidamas neisidairau į aplinkinius net į dailiaja ,,lytį".Nejauciu meiles ir tai man kelia nerima,be to turiu pamineti,kad nuo vaikystes turiu potrauminio streso sindroma,ir siaip man darosi sunku destyt mintis...

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
tikrai turite bendravimo, santykių problemų. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir pagalbos būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti pas psichoterapeutą. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 lapkr. 3 01:26
Sveiki. Kaip priversti suaugusi žmogu kreiptis pas specialista? Mamai 73metai ir jos bukle kelia nerima. Apie save ji labai geros nuomones, tik visi kiti blogi. Labai sunku apie jos elgesi ir kalbeti ir rasyti. Zinau tik tiek , kad jai reikia gydytis, o kaip tai padaryti - nezinau.

Peržiūrėti atsakymą

sveiki,
suaugusio veiksnaus žmogaus, kuris nėra pavojingas sau kitiems ar kieno turtui nepriversite kreiptis į specialistą. Žodis prievarta čia netinka. Nebent sunkiu momentu paguostumėte ir nuoširdžiai patartumėte kreiptis į gydytoją (pradžioje į bet kokį, pagal turimas nustatytas ligas), kuris, galbūt galėtų nukreipti jūsų mamą reikiamos pagalbos.

2016 lapkr. 2 17:32
Labas vakaras,
Norėjau pasiteirauti, turiu problemu dėl nerimo, galima sakyti nerimauju dėl visko mokykloje kartais buna taip, kad nesuprasdama ko nors ir bijodama paklausti mokytojos pradedu taip nerimauti ir saves nekesti, kad pasidaro šektiek sunku kvėpuoti,pradeda smarkai skaudėti galva,stenguosi su laikyti ašras vienintelis dalykas kuris atitraukia nuo emocinio skausmo tai fizinis skausmas tad pradejau žalotis drąskiti rankas, dar nepadeda kai galvoje girdi balsą kuris vis kartoje, kad esi nevikėlė, kad negadintum kities gyvenimo ir nusižuditum praeita savaite iš buvo blogai pradėjau nekesti dalyku kuruos mėgau visa savaite neturejau energijos ko nors užsimti tad daugiause praleidau laiko lovoje vergdama.Nebuna dienos, kad dėl konors nerimaučiau daugiausia nerimo sukelia mintis apie mokykla,ateiti,pokyčius,bendarvima su žmonėmis ir kitų nuomonė dar turiu baime klisti. Ka viskas atrodo gerai tai pradedu nerimauti kažkas blogo nutiks ir viskas pasikeis.O gal tai tik dėl pauglystės kaip visi sako,bet aš dėl nerimo turiu problemu visa gyvenima.Nežinau bijau, kad

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jūs aprašote nerimo simptomus, kartais nerimas būna ir depresijos sudėtyje, bet turėtų būti nuolat prasta nuotaika, sumažėjusi energija, interesai. Jums padėtų vaistai ir psichoterapija.Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 spal. 24 18:39
Laba diena turiu problemų su skrandžiu tik susinervinu ar didesnė įtampa skrandis sustoja kraujospūdis pakyla nors geriu vaistus,pykina,drebu,vemiu,viduriuoju,galūnės šąla,pulsas aukštas ir tai tęsiasi iki kelių valandų,nustatytas skrandzio refliuksas gal tai skrandzio neurozę ar nerviniai priepuoliai?Esu jautrus žmogus

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Taip, jūs esate jautrus, be to, aprašote nerimo simptomus. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 spal. 24 16:12
Sveiki auginu sunu kuris turi emocijos elgesio sutrikimus ir yra hiperaktyvus. Kiekviena diena isgyvename jo isterijos priepolius atrodo is proto issikrauste kokius vaistus jiu rekomenduotumete tokiems vaikams

Peržiūrėti atsakymą

sveiki,
jei vaikas nepilnametis, jums padėtų konsultacija Vaikų Raidos centre Vilniuje. Jei pilnametis - kreipkitės į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 spal. 19 07:38
Sveiki daktare norejau pasiteirauti. Man labai skauda kaire ranka tiesiog plesia visa menti po petim ir krutines pusei alkune. Uzeina lyg mazo zaibo pliupsniai galvoje .Kai skausmas prasideda pradeda smarkiau plakti sirdis.Tada isigastu pasidaro silpna ir pykinam. Skausmas prasideda bet kurio paros metu. Turiu sirdies yda ir vis pergyvenu kad nebutu problemos su sirdute .

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
tikiuosi, kad jau nuėjote pasitikrinti pas šeimos gydytoja, kuris, jei reiktų nusiųs pas kardiologą. Pasitikrinus turėtų paaiškėti ar pergyventi dėl sveikatos, saugotis, vartoti vaistus. Bet kuriuo atveju, jums reikalinga gydytojo pagalba.

2016 spal. 15 17:10
Laba miela gyditoje. Man yra 30 metu turiu tokiu bedu. Pries 8 metus turejau pripazinta panikos priepoliu sindroma vargau nemazai laiko pageriau antidepresantus ir liktais viskas susitvarke. Bet metams begant man atsinaujindavo tai vel praeidavo ir taip vargstu iki siol esu gan jautrus zmogus. Bet dabar pajauciau kitokius pojucius visad nerami sirdis buna spaudimas sokineja taipogi ir pulsas kaip atsitoju pradedu jausti smarku plakima ima svaigti galva nerimas baime kad tuoj nualpsiu. Sukyla spaudimas juntami permusimai jau metai laiko kaip jauciu spengima galvoje pries metus tyriausis sirdi. Atlikti kardiograma ehoskopija myniau dvirati. Kaip dare ehoskopija sake sirdies ritmas sutrikes kaip pradejau minti dvirati viskas susitvarke. Ji israse valerijono lasiuku pagerti betaloc zok ir rami sirdis lasu ir pridure kad reik antidepresantu. Bet sitie tyrimai buvo daryti pries metus dabar vel blogai jauciuosis sirdies ritmas sokineja ir kraujo spaudimas taipogi einant jauciamas nestabilumo pojutis ypac kaip sustoji ir stovi vietoje tada atrodo kad svaigulys koks tai. Buvo atveju kad kol guli spaudimas tvarkoja atsikeli pavaikstai ir vel pasimatuoji jis jau gerokai soktelejas. Uzeina nerimas nerimas svaigulys kojos kaip vatines sirdies permusimai tada bijau keltis is lovos ir pan. Turiu kaklo srities c6 c7 stuburo disko isvarza pastovei skauda nugara tiek sprande tiek juosmenyje tyriausis pas gyditojus fozioterapiautus sake labai sutraukti nugaros raumenys darau tempimo pratimus. Noriu paklausti ar cia man viskas del tos isvarzos ar reik sunerimti kad bedos su sirdim kad neisauktu kokio infarkto ar insulto ar tik vel besikartojanti depresija... aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jūs aprašote nerimo simptomus, kartais nerimas būna ir depresijos sudėtyje, bet turėtų būti nuolat prasta nuotaika, sumažėjusi energija, interesai. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 spal. 9 14:37
Sveiki. Man jau 2 metai, kaip sergu panikos sutrikimu. Geriu sertraliną, lankausi pas gydytoja. Noriu paklausti tokio klausimo, ar nuo šio vaisto galima pasveikti? Vaistus jau geriu apie metus, bet labai labai bijau nutraukti, nes bijau, kad man vel pasikartos tas pats. Vaistu vartojimo metu, man priepuoliu nebera, bet vistiek vidine baime yra. Ar galite mane nuraminti? Dekoju uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
vaistas padeda laikinai išeiti iš liguistos būsenos. Jei esate baimingi ir toliau - nerimas gali kartotis. Jei spręstumėte savo reagavimo į stresą problemas, gyvenimo sunkumus, patologinis nerimas gali ir nesikartoti. Visi turime šiek tiek nerimo, jis reikalingas, kad ko nors siekti, nuveikti. Tačiau, jei nerimas trukdo ką nors veikti, reikia specialisto pagalbos ir toliau. Jums padėtų vaistai ir psichoterapija.

2016 spal. 9 05:51
Laba diena Turiu dideli baimes jausma,,kas bus jaigu bus?,,prastai miegu naktimis,vis skauda galva ir jauciu diskonforta pilve.Pati naudoju antidepresantus nes nebezinau kas man darosi

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jūs aprašote nerimo simptomus. Vaistus jums turėtų skirti specialistas, nepasitarę su juo nevartokite - gali ir pakenkti. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Atvykite pasikonsultuoti. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 spal. 5 14:09
Laba diena. Esu užsienyje, šiuo metu mokaus koledže 3 dienas ir dirbu 3 dienas. Labai dažnai, vos ne kazdien susiduriu su galvos skausmais, pulsuojančiais, lyg veržimo jausmas, taip pat jaučiuosi labai pavargusi, po 9 valandų miego, jaučiamas gilus skausmas akyse, skausmas toks pakaušio ir viršutinėje galvos pusėje, toks lyg pykinimo jausmas būtų. Kartais net jaučiu pykinimą po valgio. Važinėju autobusu į studijas 1valandą ir po studijų. Darbe taip pat jaučiu šį skausmą. Kartais dieną viskas gerai, be skausmų, bet kitą dieną vėl. Kartais blogai miegu, labai sunku užmigti, toks jausmas kad nemiegojus dėl galvos skausmų. Internete skaičiau daug apie simptomus, kai kurie tikino kad auglio tikimybė, bet nesenai skaičiau kad tai gali būtu nervinė įtampa?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
kreipkitės pirmiausia į šeimos gydytoją, jis nusiųs pas reikalingą specialistą dėl jūsų fizinės ligos baimės. Greičiauisiai, kad vargina įtampa, nuotaikos sutrikimas, pakeitus gyvenamąją vietą ir gyvenimo būdą. Patiriate adaptacijos sutrikimą. Galimos psichoterapeuto konsultacijos Skype, jei jau pasitikrinote fizinę sveikatą ir neradote fizinės ligos.