Ingrida Pukėnienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija

Papildoma informacija:

Adresas:Fabijoniškių g. 99, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2301838
El. paštas:

Specializacija:

Pasiruošimas pastojimui, mityba, infekcinės ligos nėštumo metu, nėštumo patologija, kontracepcija po gimdymo.


Užduoti klausimą

2014 saus. 9 16:16
Laba diena, norečiau paklausti ar aš nepastojau.
Aš atrodo susirgau pienlige, nes labai niežti makšti ir peršti. Sausio 1d. man prasidėjo menesinės ir jos truko 3 dienas bet buvo šviesios, netokios kaip visada, o veliau kai jos atseit pasibaigė buvo labai tamsios išskyros. Ar aš nepastojau ? Man 17 metu.

Peržiūrėti atsakymą

sergate mėnesinėmis, taigi neesate nėsčia.

2014 saus. 9 15:59
sveiki, man 28m.,esu gimdžiusi, turiu 3m. vaikuti, pries pusmeti sirgau šlapimo takų uždegimu, vasaros metu laikiausiu gana griežtos dietos,vargino vidurių pūtimas, turėjau nemažai streso, prieš daugiau nei mėnėsį pajutau spazmus pilvo apačioje kairėje pusėje ir skausma šlapinantis, dubens srityje. nuovargis, bei mėnesinių sutrikimą, atsirado nemalonios isskyros ir toks jausmas lyg makštyje nuolatos kažkoks svetimkūnis. Kreipiausi į ginekologę, man nustatė makšties endometrioze ir sakė kad nemažai baltųjų išskyrų. Priskyrė Betadino žvakučių ir liepė ateiti pasitikrinti vel iškart po ciklo. Daugiau nieko nesakė apie ta ligą kaip ją gydyti ar kažką panašaus. Aš tiek internete prisiskaičiau dabar kad ši liga išties rimta ir turi būti gydoma. koks gydymas man turėtų būti priskirstas? kokius vaistus galėčiau isigyti?

Peržiūrėti atsakymą

Konsultaciją Jums turi suteikti Jus gydantis gydytojas.

2014 saus. 9 15:42
Laba diena, aš turbut sergu pienlige, nes man labai niežti makšti arba labai peršti. Man 17 metų. Ar aš pastojau, kad man atsirado pienligė ? 4 dienas atgal man buvo menesines ir jos truko tik 3 dienas ir buvo šviesios, o veliau kaip ir baigėsi bet prasidejo labai tamsios išskyros. Ar aš pastojau, kad man taip vyksta viskas ?

Peržiūrėti atsakymą

dėl išskyrų, reikia atlikti makšties tepinėlį.

2014 saus. 9 06:35
Laba diena Gerb. Gydytoja. Su vyru turime 2 vaikus, 8 ir 4 su puse metu amziaus.Abu pastojimai buvo per pirmus planuotus menesius, nestumai ejo gan sklandziai. Abu gimdziau 39 sav. ir 4-5d.Naturaliai. Esame abu sveiki, nerukome, nevartojame alkoholio. Planuojame susilaukti trecio vaikelio. Taciau yra beda ta, kad vyras daznai isvyksta, matomes kas antra savaite po 3 dienas. Menstruacijos manau gan reguliarios. (kas 24-26 d.jei tikslingai apskaiciavau) 2013 metu ciklas buvo toks : rugsejo 20d. (pirma menstruac.d.) rugsejis -spalis, ciklas 26 dienos. Spalio 5d. -lapkritis, ciklas 26 d. Lapkritis 9d -gruodis, ciklas 24 dienos. Gruodis 2 diena iki gruodzio 26d. (gruodi sirgau 2 kartus) ciklas 25 dienos. Paskutines menstruacijas turejau 2013 metu gruodzio 26 diena. Menstruacijos buna 4 dienos, normalios, nelabai gausios, (plius tepimai 1-2 dienos,). Sekancios menstruacijos turetu buti 2014 METU SAUSIO 20 DIENA. Nemoku apskaiciuoti vaisingu dienu. pradejome myletis 2013 metu gruodzio 22 d. mylejomes kasdien iki 2014 m. sausio 5 d. simptomu kol kas lb stipriu nejauciu, siek tiek skauda spenelius, daznai slapinuosi, bet be skausmo, taciau jauciu lyg pilvo apacioje kutentu, rytais jauciu sleikstuli,bet nevemiu, taciau vartoju 16d. Pregnocare conception vitaminus.(norincioms pastoti moterims) sausio 6-7 dienomis dariausi ovuliacijos testus jie buvo abu teigiami, 8 diena testas buvo neigiamas. Zinau, kad reiketu sulaukti menstruaciju ir tik tada panikuoti. Taciau lb jaudinames. Ar galimas butu pastojimas jusu manymu? Kada butu geriausia atlikti nestumo testa. Ir jei vis tik sulaukciau menstruaciju, kaip galima butu apsiskaiciuoti vaisingas dienas nuo pirmos menstruaciju dienos? Beda, ta, kad gyvenu ne LT, todel konsultuojuosi su Lietuvos medikais, Mat jais labiau pasitikiu ir nera barjero didelio del kalbos. Labai aciu uz atsakyma, pagarbiai Inga.

Peržiūrėti atsakymą

Esant nėštumui testas būna teigiamas po 10 dienų. Ovuliaciją galima nustatyti naudojant ovuliacijos testus.

2014 saus. 8 20:30
Laba diena. Ar pasikartojus pienligei po nėštumo reikia gydytis stipresniais vaistais ir kiek jie efektyvūs?

Peržiūrėti atsakymą

Visi priešgrybeliniai medikamentai efektyvūs.

2014 saus. 8 17:53
Norėčiau sužinoti, vaiką maitinu jau 3 mėn ir būna, kad kartais mėnesio bėgyje atsiranda rausvos išskiros, bet tai ne mėnesinės, ar tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

reikėtų kreiptis apžiūrai,

2014 saus. 8 17:41
Dar vienas klausimukas, gal galite papasakoti per kiek laiko gerai sugyja cezario pjuvis ir koks jo gyjimas, man būna, kad užeina pjūvio vietą skaudėti, ar tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Po operacijos 6 savaites galite jausti skausmą.

2014 saus. 8 17:36
Sveiki,
Norėčiau paklausti kas atsitiktų jei praėjus trim mėnesiams po cezario pjūvio operacijos pastočiau? Ir ką reiktų tokiu atveju daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Nepatartina pastoti 1 metus laiko. Gali būti gimdos rando nepakankamumas.

2014 saus. 8 00:41
Laba vakara. Ankščiau būdavo labai daug išskyrų nemalonaus kvapo ir skaudėdavo dešnėje pusėje pilvo apačioje.Nuėjau pas gydytoją, bet ji man jokių receptų negalėjo išrašyti tik rekomendavo žvakutes. (savaitgalis buvo tai buvo eita į lazdynų ligoninę). Panaudojus žvakutes viskas kaip ir aprimo apart išskyras. ( jos vis tiek lig šiai dienai yra) pilvą skaudėdavo tik paspaudus. Dabar prieš kokias 5 dienas vėl viskas atsinaujino, BET dabar jau skausmas nebe dešnėje pusėje o kairėje (retkarčiais ir dešnę suskausta ) Gal ką patarsite, kokių nors vaistų? esu 20 metų mergina.

Peržiūrėti atsakymą

Būtina pakartotina apžiūra.

2014 saus. 7 21:22
Būdama 13 sirgau tokia baisia liga anoreksija. Dėl to žinoma buvo sustojęs mano brendimas ir turiu labai mažą krūtinę. Dabar viskas tvarkoj, mėnesinės jau beveik susitvarkė, tačiau smarkiai kompleksuoju dėl mažos krūtinės. Ar yra tikimybė, kad visai atsistačius mėnesinėms krūtinė dar užaugs? Gal turite patarimą kaip paskatinti jos augimą? Tiesa, viena gydytoja dėl mėnesinių buvo išrašiusi Qlaira tablečių, ir kai jas gėriau, krūtinė buvo labai padidėjusi. Dabar man 16 metų

Peržiūrėti atsakymą

nepatarčiau Jūsų amžiuje vartoti KT.

Video