Gediminas Tankevičius

Sritis:Sporto medicina

Papildoma informacija:

Adresas:LSMU Ligoninė "Kauno Klinikos", Sporto medicinos kabinetas. Lietuvos nacionalinės moterų krepšinio rinktinės gydytojas.
El. paštas:

Specializacija:

Sporto medicinos gydytojas- specialistas užsiimantis sportuojančių asmenų sveikatos priežiūra. Sportuojančiųjų sveikatos tikrinimas, sveikatos pažymų išdavimas; reabilitacija po įvairių traumų; indvidualių reabilitacijos ir sveikatinimo programų sudarymas


Užduoti klausimą

2016.11.27 10:14
Laba diena. Apie pusmetį patinsta , jaučiu suverztą kelio ąnarį,sunku pritūpti ,nusilpo kojos raumenys. Prieš mėnesį šie simptomai sumažėjo,atsargiai galiu pritūpti,bet dabar tą patį jaučiu kitoje kojoje :ankštumą pakinklyje ,patinimą..Ar gali būti beikerio cistos požymiai,kokia jūsų nuomonė,ką patartumėte?
Ačiū.

2016.11.15 18:19
Labas vakaras,man dare desiniojo kelio sanario MRT.Isvada:medialinio menisko viduriniosios dalies,dalinai uzpakalinio rago plysimas.Skystis sanario ertmeje.Beikerio cista.
Uzeina baisus skausmai,sunku lipti laiptais,tokie skausmai praeina ir vel pasikartoja.
Koki gydyma rekomenduotumete ar reikia operuoti,ar ne.Esu pasimetes.

Peržiūrėti atsakymą

Sveik,
jei sanarys nuolat tinsta ir skausmingas, tai nera ko atidelioti operacijos.

2016.11.15 15:20
Laba diena. Nuo 6 metų dukra lanko badmintono treniruotes. Jai dabar 10 metų. Prieš metus pastebėjom žemiau kelienų abiejose kojose gumbelis. lipant laiptais, šokinėjant jai labai skaudėdavo. Kreipėmės pas gydytojus, pasidarėm rentgeną, nustatė šlaterio ligą. Gydėmės, lankėm proceduras, mėnesį pailsėjom, dabar nebeskauda, bet guzai išliko, sportuoja toliau su specialiais įtvariukais nuo šios ligos. Būtų klausimas, kuris labiausiai ir neramina tėvus, ar mes taip sportuodami nesugadinsim kelienų, ar gali toliau sportuoti ir ar tie guzai kada nors isnyks. Ačiu.

2016.11.08 23:59
Sveiki,
Gavau magnetinio rezonanso tyrimus,bet neturejau progos pamatyti gydytoja pries isvykstant i UK.jei nesunku butu paaiskinti Ka reiketu daryti ir Ar gydymo reikia.Isvada:paryskejusi girneles medialine kloste. PF sanario kremzliu 1 laipsnio chondromaliacija .Aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,

reikia pabandyti psveikti raumenu tempimo ir koju stiprinimo pratimais, treisingai atrinktais. Jei gydymas neduoda efekto, tai kloste tvarkoma operaciniu budu.

2016.11.07 23:54
Laba diena,
diagnozavi Beinerio cista. Kaip su sportu? Eidavau plaukti kiekviena diena tp tris kart i treniruokliu sale. Ar tai reiskia, kad sakeje treniruotes turi buti baigtos ar tik vengti dideles apkrovos kojoms?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,

Beikerio cista- dazniausiai tai simtomas kelio problemos. Reikia aiksintius priezasti ir ja gydyti. Jei kelias patines, tai reikia vengti apkrovos nes tai dar labaiu zaloja sanari.

2016.11.05 16:26
Sveiki, kiekvieną diena darau prisitraukimus, atsispaudimus, pratimus kojoms ir presui, bet dvi dienas nieko nedariau ir vakar vėl pradėjau sportuot, bet šiandien kairėje krūtinės pusėje giliai įkvėpus pajutau duriantį skausąm ir kai tik giliai įkvėpiu, toks skausmas pasikartoja. Kas tai galėtų būti ir ar vertėtų sunerimti?
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,

panasu ir tarpsonkauliniu nervu neuralgija. Jei skausmas nepraeis ir bus labaiau susijes su fiziniu kruviu (ne su ikvepeimo judesiaias), tuomet reikia kreiptis i specialistus.

2016.11.05 11:13
Sveiki. Man 52 metai. Gyvenu aktyvu gyvenima. Darau manksta, sportuoju... Antra savaite maudžia petį, kuris truputi ir patino. Ką rekomenduotumet pavartoti? Aču!Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,

sanarys patino arba nuo perkrovimo arba del umaus peteies strukturu pazeidimo. Pradzioje galite taikyti ramyne nuo kruviu, salcio palikacijas, vaistus nuo uzdegimo. Jei nepades, tuomet diagnozes tiklsinimui ir gydymo taktikos parinkimui reikia kreiptis i specialistus.

2016.10.31 12:19
Labas, esu sportininkas sportuojantis tinklini. Nuo suoliu man pradejo skaudeti keliai mano diagnoze "suolininko keliai" vienas kelias skauda virs girneles kitas zemiau. ypac po varzybu. o pastaruoju metu ir jau be sporto skauda. ka patartumete daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
jei jau skauda ir nepriklausomai nuo kruviu, tai jau pazenges degeneracinis procesas ir reikia neatideliojant gydyti. Suolininko kelias ir taip ilgopkai gyjanti trauma, tai kuo labiau isiseneja, tuo ilgiau uztrunka reabilitacija. Gydymas priklauso nuo pazeidimo apimties, esamos kelo sanario funkcijos ir t.t. Kartais pavyksta isgydyti vien pratimais, kartais prireikia gfydomuju injekciju.

2016.10.27 10:37
Man- 61 m., susirgau kelio sąnario artroze. Kasdien važinėju dviračiu apie 10 km. Ar sergant tokia liga galiu ir toliau važinėti dviračiu, o gal dėl dviračiu važinėjimo ir susirgau ta liga ?

2016.10.23 15:47
Sveiki daktare,

As jau trecia savaite guliu po sokikaulio luzio ir po operacijos.Noriu paklausti ar galite padedi kuo greiciau atsistoti ant koju ir gryzti i pilnaverti gyvenima?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki.
kaulas gyja 6-10 sav. priklausomai nuo lūžio ir fiksacijos tipo. kantrybės!

Video