Darius Paknys

Sritis:Kineziterapija
Darbovietės: SVEIKATINGUMO IR TERAPIJOS CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Lukšio g. 3, Kaunas
El. paštas:

Specializacija:

Manualinė terapija, kineziterapija, reabilitacija
• Neurologinių, ortopedinių traumatologinių ligonių reabilitacija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Stuburo, sąnarių, raumenų skausmų gydymas;
• Ydingos laikysenos ir raumenų disbalanso korekcija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Individualus vertinimas, sportavimo programos;
• Sportininkų funkcinis ir fizinis rengimas;
• Mitybos konsultacija, papildų parinkimas;

Atlieka gydomąsias procedūras:
• manualinę terapiją
• pasyviąją kineziterapiją
• gydomąjį masažą
• refleksoterapiją
• fizioterapiją (lazerį, impulsines sroves TENS, ultragarsą, FES)
• kinezioteipavimą


Užduoti klausimą

2018 rugp. 12 15:18
Laba diena,
Prieš maždaug 7metus esu turėjusi skaudų kritimą. Kritau ant kieto ir slidaus ledo taip tiesiai ant užpakalio, tiesiu stuburu. Atsistojus buvo juoda akyse kurį laiką, normaliai eiti ar atsistoti nuo kėdės negalėjau apie 2-3savaites. Niekur nesikreipiau, nes daktarai dažnai sako: "jauna esi, neieškok problemų ar ligų". Esu kelissyk susidūrusi su nugaros skausmais po to kritimo, bet paūmėjo prieš metus. Vėlgi, pas specialistus nebuvau, nes diagnozė kaip ir aiški(per jauna problemoms arba peiks, kad neatėjau iškart). Man 24metai, po fizinio krūvio, intensyvesnių darbų stumdant dėžes ar jas kilnojant(keliu dėžes iki 10kg priklaupiant, apkraunant kojas) atsiranda toks kaip rakinimas nugaros. Lenkiuosi, suduria kaip su adata, kokiai milisekundei surakina vienoj pozoj ir praeina. Daugiau stengiuosi nesilenkti tądien, kai taip nutinka. Dabar 5dienas dirbau fizinį darbą, 6dieną tikrai ilsėjausi, tačiau 7dieną atsikėlus ryte stuburas kaip iškrypęs, nebuvo jokios pozos kaip įsitaisyti, kad neskaudėtų nugaros. Nepersimiegu ir netrūksta miego, bet nugarą gelia. Ar tai gali būti susiję su kritimu prieš 7metus? Kolegė, studijuojanti medicinoje, sako, kad atsargiai su svoriais reikia, nes gali būti pasislinkęs slankstelis ir gręsia išvarža. Taip pat, prieš nukritimą, jei neklįstu, yra švietę stuburą man, buvo menkas iškrypimas, kurį, kaip daktarai sakė, išaugsiu. Suprantu, kad geriausia būtų persišviesti nugarą ir pažiūrėti ar kažkas kažką pamatys, bet noriu paklausti, galbūt žinote kokių liaudiškų priemonių ar nugaros pratimų, kurie stiprintų nugarą ir mažintų skausmus? Ar išvis nebegalima judėti ir tik pratampyti nugarą kas rytą reikia? Esu negimdžiusi, tačiau domina, ar tokios problemos gali turėti įtakos gimdymo sunkumui?
Taip pat, gal galėtumėte rekomenduoti specialistą, kuris ieško problemos, Kaune? Ačiū.
Labai lauksiu atsakymo.
Pagarbiai,
Dalia

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
skambinkite ir atvykite konsultacijai. Tiksliai atsakysiu į Jūsų klausimus, parinksiu gydymą, pratimus.

2018 rugp. 9 12:49
Laba diena! Jau daug metų jaučiu skausmą kelio srityje. Maniau, kad bus problemų su menisku ar girnele. Tačiau gydytojui pasiuntus pasidaryti MRT paaiškėjo, jog šlaunikaulio srityje yra neosifikuojanti fibroma. Kas tai yra ir ar reikėtų sunerimti? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
atvykite konsultacijai, turėkite nuotrauką. Tik matant Jus ir tyrimus galima daryti išvadas dėl gydymo, judesių ir t.t.

2018 rugp. 3 07:57
Sveiki,Atlikta MRT šių metų liepos24d.Th11/Th12-L5/S1 intervertebriniai diskai aiškių išvaržų neformuoja,nervinės šaknelės nedislokuotos,intervertebrinės angos nesiaurinamos.L3/L4/L5/S1pradinė intervertebrinė osteochondrozė.L3/L4 ir L5/S1intervertebriniai diskai dorzomedialiai lokaliai pasigaubę,su nervinėmis šaknelėmis aiškiai nekontaktuoja.L4/L5intervebrinis diskas cirkuliariai simetriškai pasigaubęs,abipus saikiai siaurina subartikulines sritis.Conus medullaris,cauda equina ir paravertebriniuose audiniuose patologiniųMR SI pakitimų nematyti.Sakroileiniai sąnariniai paviršiai tolygūs.Išvada:Intervertebrinių diskų išvaržų,nervinių šaknelių dislokacijų nematyti.Palyginimui: prieš 2 m.MRT 2016-08-26 Tyrimo aprašymas:tarpslanksteliniai diskai dalinai dehidruoti,pailgėjusios slankstelių kūnodengiamos plokštelės.Tarpslankstelinių sąnarių artrozė.Daugybiniai riebalinės kaulų čiulpų degeneracijos židiniai slankstelinių kūnuose.L3-4 diskas cirkuliariai išgaubtas,hipertrofuotos facetės abipus siaurina tarpslankstelines angas.Tekalinis maišas 13x15mm.L4-5tarpslankstelinio disko medialinė protrūzija 4mm neženkliai deformuoja tekalinį maišą,hipertrofuotos facetės abipus siurina tarpslankstelines angas.Sagitalinis tekalinio maiš0 matmuo 11mm,skersinis 13mm. L5-S1tarpslantelinio disko išvarža 5mm su nedidele laterizacija kairėn siaurina kairę laterinę kišenę,liečia kairęS1 šaknelę.Sagitalinis tekalinio maišo matmuo 11mm.Conus medullre be matomos patologijos.paravertebraliniai audiniai struktūriški.Išvada-juosmeninės stuburo dalies osteochondrozė,spondilioarttozė,L4-5 medialinė protrūzija.L5-S1 medialinė išvarža su nedidele laterizacija kairėn siaurina kairę laterinę kišenę,liečia kairę S1 šaknelę.Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
rekomenduočiau manualinį kompleksinį gydymą, registruokitės konsultacijai.

2018 liep. 20 19:44
Sveiki. Ant dešinės kojos šlaunies prieš 3 savaites pastebėjau apie 10 cm išilginį įdubimą. Apie 20 cm virš kelio. Nebuvau nei susimušusi nei kaip kitaip susižeidusi. Neskauda, diskomforto nejaučiu. Tačiau neišnyksta. Kas tai galėtų būti? Ar verta nueiti pas gydytoją?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikėtų Jus matyti, atvykite konsultacijai.

2018 liep. 14 19:01
Sveiki, prieš savaite užtirpo abieju koju puse didžiojo ir vidurinio piršto priekinė dalis. (Spėjimas būtu dėl fizinio darbo ir dvi dienas reikėjo dirbti atsiklaupus su statybiniais batais) bet kolkas tirpimas nei sumažėjo nei padidėjo. Pirštai šilti spalvos nepakeitę, neskauda, miegoti netrukdo, venintelis dalykas, kad užtirpę. Ar reiktu sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip, rekomenduočiau atvykti apžiūrai, konsultacijai.

2018 liep. 5 08:30
Laba diena gal zinote pas koki specelista kreiptis jei nyksta rankos raumuo? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, skambinkite ir registruokitės konsultacijai.

2018 liep. 5 07:00
Sveiki, nežinau pas kokį specialistą kreiptis. Gal patarsit. Įtariu kad galiu turėti fibromialgiją, gana daug simtomų atitinka, skausmingi simetriškai išsidėste taškai, prastas miegas, nuotaikų kaita ir pan. Koks specialistas nustato šią ligą. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, atvykite konsultacijai.

2018 liep. 1 22:48
Sveiki, daug metu turiu nugaros problema...kazkada kai buvau 18 metu buvo diagnozuota šmorlio išvarža, dabar uzeina nezmoniski skausmai mazdaug karta per pora menesiu, bet skauda tik kai judu einu noriu sestis ar lenktis labai suduria kaireje puseje ties juosmeniu...kai guliu nejauciu nieko visai...pora dienu pagulejus praeina...ka patartumet daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, patarčiau atvykti manualiniam gydymui, individualiems pratimams.

2018 geg. 29 13:29
Laba diena. Turiu klausimą. Kryptelėjau koją, gydytojas iš pradžių sako patempti raiščiai, po savaites nuvažiavau sakė skilo kaulas. Praėjo dvi savaitės man nebeskauda, gipsą buvau nusiemusi koją lankstau normaliai ir paeinu. Ką daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, panašu kad raiščių patempimas. Jeigu skausmo nėra, viskas gerai. Pamatyčiau, tiksliau pasakyčiau, ką tikslinga daryti iš judesių, pratimų, gal būt fizioterapijos.

2018 geg. 10 17:01
Laba diena! Gal žinote kokių veiksmų reiktų imtis esant atsipalaidavusiai kelio sausgyslei? Žmogui yra siaubingas skausmas kelio srity, fizinis krūvis labai didelis, deja, ir neišvengiamas, nes tarnauja kariuomenėje, ten jam patarė nusipirkti papildų, vadinasi “Flexit drink” (Nutrend) ar to užtenka ar jam reiktų daryti kažkokius tampimo pratimus, tepti kokiais tepalais ar gal kokios specialios magnetinės juostelės yra? Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Labas, rekomenduočiau atvykti konsultacijai, nes netiksli diagnozė. Kuri sausgyslė, kur lokalizuotas skausmas, skausmo intensyvumas ???, ir t.t. Kai bus aiški diagnozė, praeitas gydymo kursas, tada tikslinga parinkti papildus.

Video