Darius Paknys

Sritis:Kineziterapija
Darbovietės: SVEIKATINGUMO IR TERAPIJOS CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Lukšio g. 3, Kaunas
El. paštas:

Specializacija:

Manualinė terapija, kineziterapija, reabilitacija
• Neurologinių, ortopedinių traumatologinių ligonių reabilitacija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Stuburo, sąnarių, raumenų skausmų gydymas;
• Ydingos laikysenos ir raumenų disbalanso korekcija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Individualus vertinimas, sportavimo programos;
• Sportininkų funkcinis ir fizinis rengimas;
• Mitybos konsultacija, papildų parinkimas;

Atlieka gydomąsias procedūras:
• manualinę terapiją
• pasyviąją kineziterapiją
• gydomąjį masažą
• refleksoterapiją
• fizioterapiją (lazerį, impulsines sroves TENS, ultragarsą, FES)
• kinezioteipavimą


Užduoti klausimą

2019 bal. 23 13:02
Laba diena, be jokios priežasties ėmė skaudėti kairiojo kelio užpakalinė dalis – ties sulenkimo vieta. Toks tempimo įspūdis juntamas. Ypač sunku atsikelti nuo kėdės, žengti pirmą žingsnį, taip pat vargina einant. Sėdint ir gulint visai nejaučiu skausmo. Kai daugiau pavaikštau šiek tiek įskausta ir kelio sritis, bet negaliu nustatyti konkrečios vietos. Pastebėjau, kad ši koja (šlaunies sritis) dažnokai būna aptirpusi. Man 69 metai, aš fiziškai stipri, daug judu.
Tepalai nei padeda, nei kenkia.
Kas tai yra? Sausgyslės problema? Raiščiai? Gal yra kokie pratimai? Gal specialios kojinės padėtų?
Labai prašyčiau atsakyti.
Pagarbiai
A. B.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
neatsakysiu Jūsų nematęs, skausmą šioje zonoje gali duoti ir lokalios problemos ir funkciniai dubens, kelių, pėdų sutrikimai. Tikslinga atlikti manualinę korekciją, funkcinius testus, paskirti korekcinius pratimus ir dažniausiai šios problemos išsisprendžia pakankamai greitai. Kreipkitės

2019 bal. 16 22:31
Sveiki. Norėjau paklausti dėl nenusileidusios vienos sėklidės. Prieš porą metų buvo man issoperuota išvarža netoli lytinio organo ir ne nusileidusi seklide. Gydytojas buvo sakęs kad dar reikės kreiptis bet ne skubėjau. Ir noriu paklausti ar be operacijų ir ko nors eitų je kaip nors nusileisti. Nes maždaug žinau kurioj jinai vietoj. O jeigu ne ar darytų operacija 21meto vaikinui? Ir kaip ji būtų atlikta? Ačiū už dėmesį.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
kreipiatės ne tuo adresu, skaitykite kokiam specialistui rašote...

2019 kov. 18 14:34
luzo blauzdikaulis kartu su svestikauliu operavo gruodzio ar gali guldyti jai koja visai negija

Peržiūrėti atsakymą

Klausimas ne tuo adresu

2019 kov. 18 14:32
luzo blauzdikaulis kartu su svestikauliu operavo gruodzio ar gali guldyti jai koja visai negija

Peržiūrėti atsakymą

Klausimas ne tuo adresu

2019 kov. 6 06:36
Sveiki, uzeina tirpimas kaireje kojoje, labiau pedoje, taip pat kaires rankos pirstai, bei liezuvio galiuke keistas jausmas, kame problema?aciu

Peržiūrėti atsakymą

Labas,
panašu kad turite problemų su stuburu, gal būt ir kraujotakos pakitimai, būtų aiškiau jeigu atvyktumėte konsultacijai.

2019 vas. 26 15:40
Po keliu vizitu pas kinezioterapiauta man spengia ausyse visa laika,jau kokius 3 menesius ir skauda kaireje krutines puseje tarp sonkaulio ir raktikaulio,kur tureciau kreiptis? P.S turiu isvarzu kakle.dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, atvykite konsultacijai, skausmo priežastys gali būti kelios.

2019 vas. 15 21:34
Laba diena turiu klausima kuris mane neramina. Man skauda (oda)krūtines lastoje kaireja pusėje nuo širdies (iš abieju pusiu tiek iš nugaros tiek ir iš krugines.taipat ir kairės rankos oda nuo alkunes iki pažasties. Pažasty taip pat.!
Apibūdinsiu skausma( skausmas yra tokis lyg butu nutirpia,fiziškai judant maudžia, palietus su ranka ta puse laibai skauda pačia oda ir nemalonus jausmas.
Prašau atsakyti i mano klausima?

Peržiūrėti atsakymą

Labas,
galima įtarti neurogeninės kilmės skausmą, krūtinės atvaros tunelinį sindromą, kaklo problemas. Tiksliau konsultuoti galėčiau tik Jus matant. Atvykite konsultacijai.

2019 saus. 31 07:11
Sveiki,pripažinta fibromialgija/sunku sutikti,man panašu i sąnarių ligą.Didesnis apkrovimas/labiau skauda,tinsta.Ką pasiūlytumėte /mankštos pratimai/Dėkoju :)

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
nei pasiūlyti, nei rekomenduoti negaliu Jūsų nemačius, nežinant visos anamnezės, tyrimų ir t.t. Faktas kad būtinas gydymas, mitybos korekcija, gal būt individualūs pratimai. Kreipkitės

2019 saus. 28 18:16
Sveiki, jau praėjo 1metai ir 4 mėn,kaip daryta šuntavimo operacija. Iš kojos paimta vena. Randas gyja, tačiau iki šiol koja patinusi ir ypač ištinusi viršutinė pėdos dalis. Gal kokius pratimus daryti reiktų? Labai ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tiktų limfodrenažas, kompresinė terapija.

2019 saus. 21 10:59
Sveiki, siuo metu esu isvykes i uzsieni. Pries menesi buvo padarytas nugaros rentgenas ir man pasake kad nugaro nori "tiesintis". Tai cia turbut vadinama "suplokstejusi nugara" ir kokius pratimus reiktu daryti? Nes man seimos daktaras paskyre visus basic pratimus nuo kuriu jauciu tik didesni skausma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
norint parašyti individualius korekcinius pratimus, būtina Jus matyti įvertinti viso stuburo linkius, raumenų balansą. O esant skausmui pratimų daryti negalima, tikslinga taikyti manualinį gydymą.

Video